Evropská Unie polopatě….video

EU polopatě ze Slovenska

👍👍👍👍👍👍👍👍👏👏👏👏👏👏👏👏Toje borec, to je řečník, ten to má v hlavě srovnane,! Jsou na tom uplně stejne jako my v ČR ! Takových politiků u nás více ! Slovenský poslanec Milan Mazurek o EU !!! Kdyby to vysílala ČT, tak někteří eurohujeři spáchají sebevraždu..UVIDÍME JAK DLOUHO TO NECHAJÍ CENZOŘI 😂😂😂😂

Zveřejnil(a) Ivan Kobik dne Středa 24. července 2019
Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
simple-ad

This is a demo advert, you can use simple text, HTML image or any Ad Service JavaScript code. If you're inserting HTML or JS code make sure editor is switched to "Text" mode.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo to je hodně dobrý. Hladomor by hrozil i nám, vysávají všechno co jde….. v celém východním bloku je to jak přes kopírák. V bleděmodrým. Už jsme to hodně krát probírali… kdyby nekrachnul Sovětský svaz a oni nedostali na podnose bohaté země východní ho bloku, tak už by byli dávno v pr…. Aby přežili musí se furt rozšiřovat… nás už zdevastovali… takže kam? Bohužel škody jsou nevratné. Všichni ve vedení EU jsou bezdětný úchyláci, bez kořenů, vůbec neví co je láska k vlasti, k rodině. A europoslanci? ty když se tam dostanou tak v tu ránu nějakým zázrakem taky zapomínají… Číst vice »