nezařazené

Jaderná válka nebo změna klimatu – vyjde to prý nastejno, aneb s námi to máte rychlejší…

Jaderná válka nebo změna klimatu – vyjde to prý nastejno, aneb s námi to máte rychlejší…😉

MUDr. Ivan David – sítě

Vyšší teploty jsou “existenční hrozbou” číslo jedna pro svět, prohlásil skutečně nejvyšší diplomat USA

Hrozba jaderného zničení Země není o nic vážnější než hrozba změny klimatu řekl, americký ministr zahraničí Antony Blinken.

V nedělním vystoupení v pořadu 60 Minutes Australia byl Blinken dotázán, co představuje „větší hrozbu pro lidstvo“, zda jaderná válka nebo změna klimatu:

“No, myslím, že zde není hierarchie,” odpověděl. “Existují některé věci, které jsou v popředí… včetně potenciálního konfliktu, ale není pochyb o tom, že klima představuje existenční výzvu pro nás všechny.“

„Pro nás je to tedy existenční výzva naší doby,” pokračoval a dodal, že to “neznamená, že neexistují další vážné výzvy mezinárodnímu řádu, jako je ruská agrese proti Ukrajině.”

Vzhledem k tomu, že právě skončivší červenec se prý má stát nejteplejším měsícem v historii, OSN vyzvala k „urychlené akci“ ke snížení emisí uhlíku, včetně celosvětového ukončení používání uhlí do roku 2040. Začátkem léta tohoto léta zvláštní americký prezidentský vyslanec pro klima John Kerry požadoval přepracování světového zemědělského systému s cílem snížit emise uhlíku ze zemědělství ve snaze odvrátit „oteplení o polovinu stupně do poloviny století“.

Na Ukrajině však administrativa prezidenta Joea Bidena pokračuje ve své politice neomezené podpory kyjevské armádě. USA a jejich spojenci v NATO vyzbrojili Ukrajinu raketami dlouhého doletu a v současné době diskutují o dodávkách amerických stíhaček do Kyjeva, uprostřed opakovaných varování z Moskvy, že takové zbraně dramaticky zvyšují šance na totální válku mezi Ruskem a Západem.

Kyjevské síly se také opakovaně pokoušely zaútočit na ruské jaderné elektrárny, varoval Kreml začátkem tohoto měsíce a obvinil Ukrajinu a její sponzory z „jaderného terorismu“.

V USA varování o bezprostřední hrozbě jaderného konfliktu pochází především od konzervativního křídla Republikánské strany. Bývalý moderátor Fox News Tucker Carlson a bývalý prezident Donald Trump jsou dva z nejhlasitějších hlasů volajících po ukončení americké podpory Kyjevu, přičemž Trump v dubnu prohlásil, že svět čelí „nejnebezpečnějšímu období“ v historii kvůli hrozbě použití jaderných zbraní a „neschopnému“ vedení ve Washingtonu.

“Každý den, kdy tato zástupná válka pokračuje, riskujeme válku globální,” řekl Trump v březnu s tím, že “měli bychom podpořit změnu režimu ve Spojených státech”, abychom toto riziko odvrátili.

Je jasné, že Blinken relativizuje hrozbu jaderné války. Jisté je jen jedno – jaderná apokalypsa dává lidstvu „šanci“ na rychlejší zánik než dlouhé strádání teplotami vyššími o jeden stupeň Celsia za 100 let. Taková „humanitární“ jaderná válka.

sdílet na

54 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
3. 8. 2023 09:13
Ohodnotit příspěvek :
     

KoZa nominuje na MZv-Zamini naprosté idioty, a s takovými HOVADY má Lavrov jednat o míru???

PremekJ
4. 8. 2023 18:44
Odpovědět  ijn

O míru, a to se opakuji, se bude jednat pouze s těmi, kteří jej hodlají trvale dodržovat a až poté, co zmizí všechna nacistická a mfiánská doupata ChM kabaly. Pro nelidi není na této planetě místo.

Frank1
3. 8. 2023 09:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Zid z Ukrajiny komentuje. Nema smysl to cist.

Markýza
3. 8. 2023 09:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Blinken je bohužel naprostý idiot. Ne že by byl na čele pelotonu sám…..dá bůh, že s takovými si lidstvo konečně uvědomí, že úspěšný nerovná se rozumný.

Pavel K
3. 8. 2023 12:06
Odpovědět  Markýza

Asi neuvědomí, pokud nepadnou na huby a nestane se jim něco hrozného, až pak možná ju.

3. 8. 2023 14:02
Odpovědět  Markýza

Vzhledem k tomu, že většinová KoZa stejní idi-oti, tak hned tak neuvědomí.

Jaris
4. 8. 2023 03:43
Odpovědět  Markýza

Vubec ta emeerycka galerka politiku jsou nafoukani hlupaci kam jeden dohledne. To jejich cvachovske kredo – rezat, vrtat, pilovat, bude konecna zkaza USA. A jestli si obycejni amici mysli, ze Trump je zachrani, jsou na serednem omylu.
Zaprve je to stary dedek, zadruhe je silenym podporovatelem teroristickeho Izraele a sionistu, zatreti podporoval kovid ockovani, zactvrte s gustem posilal v Syrii na Rusy americke chytre rakety. Trump je typicky americky zmetek.

Vladimír
3. 8. 2023 09:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Blinken a spol. dožijí v přepychových bunkrech (možná), zbytek čeká rychlá smrt, když se nebudou moc bránit. To není myslím pro nikoho zas tak děsivá vyhlídka, a proto k tomu nejspíš nakonec dojde.

Pavel z Moravy
3. 8. 2023 10:03
Odpovědět  Vladimír

Tak nějak Vladimíre.

zuza
3. 8. 2023 10:16
Odpovědět  Vladimír

Rýchla smrť by to bola len pre tých v epicentre. Zomierať o hlade a smäde zavalený niekde pod domom nie je nič moc. Ani smrť na následky popálenín nie je nejaký príjemný zážitok. Prípadne ešte s vedomím, že človek nevie, kde sú jeho blízki a či prežívajú niečo podobné. A ani tým, čo prežijú v nejakom kryte, niet čo závidieť.

Rattus
3. 8. 2023 12:07
Odpovědět  zuza

Co je horší,že snámi to odnese komplet celá příroda,ptáci,zvířata atd.kteří za
naprosto nic nemohou.Člověk je jen jeden z živočichů i když až na vyjimky
bytostně nejvznešenější.

ModrýKlokan
3. 8. 2023 14:47
Odpovědět  Rattus

@ Rattus

Mám takový neodbytný pocit, že žádného bytostně nejvznešenějšího živočicha, fakt upřímě nezajímá, co bude po jeho ekologické likvidaci.

Ovšem zkus tento problém nanést někde na dalším vašem ekoteroristickém srazu. Určitě tím neuděláš karierní chybu.

Rattus
3. 8. 2023 16:08
Odpovědět  ModrýKlokan

Tak hele chlape,na žádný ekoterostický srazy nejezdím je mi 65 a vůbec mě
neznáš.Prostě mám rád zvířata některá i chovám.Ale pokud máš zájem tak se můžem sejít a udělám z tebe Klokana s modrým pod vokem.Jasný?

Rattus
3. 8. 2023 16:41
Odpovědět  Rattus

A nevím zda jsem bytostně vznešený,to můžou posuzovat jiní,ale co po
mě zůstane mě fakt upřimně zajímá.

ModrýKlokan
3. 8. 2023 19:50
Odpovědět  Rattus

@ Rattus

Mě to teda rači moc nezajímá. Asi houno, smrad a červi, no ni?

ModrýKlokan
3. 8. 2023 19:46
Odpovědět  Rattus

@ Rattus

To ti chválím Kryso, že máš rád zvížátka. Já chovám například rybičky, strašně rády žerou mletý krysy, lehce osmahnutý s ovesnýma lupínkama na oleji.

Jinak si dej bacha, ať si tě nespletou s Prasátkem, strašně kvičíš.

pája
4. 8. 2023 00:17
Odpovědět  ModrýKlokan

Proč ten útok bratře? Rattus nekvičí, jen navrhoval moncl. A má rád zvířata. To ten Blinken je fakt idiot, když srovná jadernou válku a klima. To první hrozí od lidí(ehm), na to druhé mají minimální vliv.

ModrýKlokan
4. 8. 2023 16:46
Odpovědět  pája

@ Pája

Žádný blinkenfobní jaderný klima nerozporuju, reaguju jen na Rattusovy ubrečený ekohlody o zvížátkách.

Jinak jsi v pořádku? Rattus někomu navrhuje moncle a já na něho údajně útočím? Vidím zde potenciálně silně progresivní pohled na svět. Tak se třeba potkejte vy dva a dejte si to gender, mě do toho raději netahejte. Nechci vopletačky s PČR kvůli nějakýmu mysliteli s vodnatou hlavou.

Rattus
4. 8. 2023 11:01
Odpovědět  ModrýKlokan

Pořád lepší než si vyskakovat.To je ta klokaní povaha.Měli jsme v práci
jednoho blba.Říkali jsme mu rovněž klokan.U ničeho nevydržel a
hopsal od jedné věci ke druhé.Docela bych věřil,že jsi to ty.

ModrýKlokan
4. 8. 2023 16:26
Odpovědět  Rattus

@ Rattus

Vidíš, tebe tak snadno identifikovat nelze. Krys je plno všady a v práci se s nadšením účastní krysího závodu. Spolu s ovcemi. Klidně kvič dál, třeba fakt povýšíš mezi elitu, mezi Prasata. Nemáš k tomu daleko, uvědomělý internetový válečníku.

Jo a v práci jsme se těžko potkali, hnůj jsem kydal jen doma na dvorku, do kravína s tebou chodili asi jiní sousedi.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
3. 8. 2023 12:14
Odpovědět  zuza

Byla jste rychlejší, neopisoval jsem. Jen, ale vysoká radiace udělá také svoje né?

zuza
3. 8. 2023 14:43
Odpovědět  Pavel K

určite, ale dávka žiarenia, ktorá okamžite alebo v priebehu pár hodín človeka zabije, je v takej vzdialenosti od epicentra, že človek zhorí za živa následkom tepelnej vlny alebo na devastačné poranenia následkom tlakovej vlny. Po 1-2 týždňoch zvyškové žiarenie oslabne natoľko, že človek teoreticky môže vyliezť z krytu. Ale to sú všetko teoretické úvahy prepočítavané na výbuch 1 bomby o určitej sile. Som presvedčená, že prípade atómovej vojny naozaj budú živí závidieť mŕtvym. Takže najlepšie by na tom boli tí, čo by mali smrť ako tí Japonci, po ktorých zostali len tiene na kamenných chodníkoch a stenách. Tí sa vyparili skôr, ako si uvedomili, že umierajú.
tu je od 3:00 celkom dobrá simulácia, čo by sa stalo, keby v centre Prahy vybuchla bomba 800 kT, ktorá patrí k najbežnejším vo výbave ruskej armády. (dozvedela som aj info, že primitívni Rusi stavajú na barbarskej sile bomby, kdežto jemní a citliví eméričania majú bomby iba o sile 100 kT, ale keď že sú technologicky na oveľa vyššej úrovni ako tí ožratí mužíci zo zemljanok, tak ich vedia oveľa lepšie zacieliť)
https://www.youtube.com/watch?v=O41HNGhaL8M

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
3. 8. 2023 12:11
Odpovědět  Vladimír

Smrt je prý milosrdná. V epicentru jaderného výbuchu to vypadá asi tak, jako kdž plivnete na rozhžanenou plotnu u kamen. Ti co budou dále to budou mít horší, tam to možná chvíli bude trvat, nevím nikdy jsem to ještě nezažil.

3. 8. 2023 14:04
Odpovědět  Vladimír

To si jen myslí, bo nevědí, co je ponorka. Vyvraždí se.

Aragonit
3. 8. 2023 20:23

Chamtivci sú schopní vyvraždiť celú planétu pre svoju nekonečnú hrabivosť. Malo by tie zhulené chamtivé krysy niečo osvietiť. Prílišná chamtivosť a mocinažnosť by sa mali trestať a zákonmi obmedziť odtiaľto potiaľto. Žiadne nadnárodné a globálne firmy. Globálna moc nemôže byť v rukách pár superzbohatlíkov. Viesť spoločnosti by mali duchovne vyzretí a skutočne múdri ľudia. Toto všetko by malo vyvrcholiť do začiatku Zlatého veku ľudstva. Malo by toto vštko prirodzene vysublimovať do systémovej zmeny
https://aragonit11.blogspot.com/2023/08/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny.html

All
3. 8. 2023 09:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Co vyjde z amerického mozku je jen velmi nudný primitivní stereotyp,anebo naprostá hovadina,jako v tomto případě. Klimatické změny a jadernou válku nejde přece srovnávat.Tady vidíme,jak USANATO obhajuje a propaguje jaderný konflikt.Jedině USA použilo jako první atomové zbraně a znovu,jedině USA vymývá mozky mamlasům a ovcím doma a i v Evropě touto nesmyslnou a zhovadilou propagandou,pomocí které chce USA dosáhnout toho,aby většina lidí souhlasila s jejich použitím ( rozšiřováním nenávisti vůči Rusku,krizemi a umělou epidemií a v poslední řadě i nedostatkem potravin..tohle je jejich postup a stereotyp,který opakují a používají ) Jadernou válku si přejí jen a pouze zvrhlíci z USA.A pozor,EU je taky pouhý poskok a nástroj USA-NATO.Být i v EU znamená být zároveň v USA žumpě.Nikdy jsme neměli vstupovat do EU,je nutné odejít z EU.

jiří
3. 8. 2023 09:54
Ohodnotit příspěvek :
     

A pak že se nic neděje.
Generální ředitel společnosti Moderna a eugenik Stéphane Bancel byl v pátek odpoledne popraven poté, co mu kat generálního advokáta amerického námořnictva nasadil na krk oprátku a otočil spínačem, který otevřel kyvné dveře pod nohama farmaceutického magnáta.
https://celostnivzdelavani.cz/zprava-z-vojenskeho-tribunalu-s-generalnim-reditelem-spolecnosti-moderna-stephanem-bancelou
V Evropě, ale i jinde již začínají postupně vojenské tribunály. Jak jsme se mohli dočíst ve švýcarských novinách byla za tyto zločiny zažalována také největší švýcarská společnost SWISSMEDIC, která nedělala před zavedením očkování testy vakcín proti COVID19 a způsobila smrt a poškození zdraví statisícům občanů. Toto bylo odvysíláno jak ve švýcarské, tak i v německé veřejnoprávní televizi.
https://celostnivzdelavani.cz/tresty-za-zlociny-spojene-saplikaci-vakcin-proti-covid-19-jsou-vplnem-proudu

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuza
3. 8. 2023 10:32
Odpovědět  jiří

tá poprava mala byť vykonaná 18.11.2022….
https://www.c-span.org/video/?c5063087/user-clip-hearing-modernas-plan-increase-price-covid-19-vaccine-400
Marec 2023, popravený chlapec plánuje zvýšiť ceny mňamky o 400% ….
a bol aj v januári 2023 v Davose…

jiří
3. 8. 2023 10:40
Odpovědět  zuza

Je to dvojník/herec. Ten v lednu i březnu 2023.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
3. 8. 2023 12:19
Odpovědět  jiří

Samozrejme, ze je to kec. Stephane Bancel je ziv a zdrav a ma se velice dobre.

Rattus
3. 8. 2023 12:20
Odpovědět  jiří

Je to potvrzené?Celostní vzdělávání se dobře čte jako sci-fi,např rozhovor s pracovníkem
kolonie na Marsu,kde i údajně bojují s domorodci ale fakta?Pokud si otevřete Stephane
Bancel tak v žádném čláku o jeho popravě není ani slovo.

zuza
3. 8. 2023 13:45
Odpovědět  Rattus

nie je tam ani slovo o tom, kto tú stránku založil a kto je administrátor, pod žiadnym článkom nie je uvedený autor ani zdroj… Jedna z rubrík sa nazýva “Absolútne neuvěřitelné” – tak by sa mohla nazývať celá stránka
Inak o popravách takmer všetkých západných politikov uverejňuje informácie pravidelne tadesco s tým, že všetci tí, čo sa ukazujú na verejnosti, sú ich dvojníci. Prípadne už aj dvojník bol popravený a ten na verejnosti je trojník. A ešte prehľadávajú svet krížom – krážom a zachraňujú z podzemných tunelov deti držané v zajatí na adrenochróm a ženy sexuálne otrokyne.
Tí hrdinovia, čo dávajú svet do poriadku sú vždy americkí mariňáci, vojská SHAEF, a tajné či polotajné všemocné spoločnosti bieleho draka, Biele klobúky a pod.
Ak mám náladu na rozprávku, tak si radšej pozriem Princeznú so zlatou hviezdou alebo Priceznu ze mlejna.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aragonit
4. 8. 2023 13:48
Odpovědět  zuza

Presne tak Tadesco je s tým známe že nevedomo podsúva veci čo majú ľudí učičíkať a ponechať v blaženej nečinnosti

delnas
3. 8. 2023 12:40
Odpovědět  jiří

Vzhledem k tomu na jake urovni jsou dnes media/ ktera jsou navic kontrolovana elitami bych tuto a podobne zpravy bral s velkou rezervou…..

ModrýKlokan
3. 8. 2023 15:00
Odpovědět  jiří

@ Jiří, Zuza

Tuto zprávu mohu zodpovědně potvrdit. Operaci provedly vyspělé bytosti z planety Os-ho, posádka III. Intergalaktické mise. Ta už se s tím moc nepáře.

Já jsem člen nejstarší posádky z I. Intergalaktické mise. Spoléhám se zatím spíše na hřejivé plyšové slovo a transfer nejmodernějších technologií. Ale jestli mě naprdnete, tak z vás udělám na 48 hodin králíky. Tak si na mě dejte bacha.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuza
3. 8. 2023 16:59
Odpovědět  ModrýKlokan

ja sa nebojímn, už dlho komunikujem cez 4. srdečnú čakru s Aštanom Šeranom, veliteľom Veľkej vesmírnej flotily a keby bolo treba, tak ma Aštan evakuuje na Plejády. Teda vlastne teleportuje. Len musím sledovať Krzysztofa Jackowki, aby som vedela, kedy nastane tá pravá chvíľa.

ModrýKlokan
3. 8. 2023 19:55
Odpovědět  zuza

@ Zuza

Vidím, že operace probíhá dle plánu. Astropraporčík Zuza Babinčáková Pozor, Pohov, Volno na místě, kouřit povoleno.

katango
4. 8. 2023 10:36
Odpovědět  ModrýKlokan

tejně to je jen kořistnej materiál.

ModrýKlokan
4. 8. 2023 16:36
Odpovědět  katango

@ katango :-D))))))

Aragonit
4. 8. 2023 13:51
Odpovědět  ModrýKlokan

Áno ufóni nás zachránia:-)

Pavel z Moravy
3. 8. 2023 10:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Podívejte se na tvář tohoto člověka. Zračí se mu tam nenávist vůči člověku a zároveň radost z toho, že bude přítomen možnému konci lidstva. Vždyť tito lidé po tom prahnou. To se stalo jejich cílem žití, totální apokalypsa. A to jsou tam ještě horší tvorové, kterým to můžete z jejich pokryteckých tváří vyčíst. Co s tím? Buď je odvelet na místa, kde nebudou moci škodit a nebo čekat na konec, který s těmito lidmi musí zákonitě přijít.

J.Sladin
3. 8. 2023 10:12
Odpovědět  Pavel z Moravy

Že krávy prdí, zemědělství celkově prý produkuje škodlivé plyny. Ale válka jim nevadí, co tam se vyprodukuje škodlivin a skutečně nebezpečných látek, to americká hovada nechává v klidu a ještě to podporují.

Aragonit
4. 8. 2023 13:55
Odpovědět  J.Sladin

Lebo z toho majú chechtáče obrovské zisky a politický prospech a likvidujú sa zároveň zbytoční jedlíci na východe a o to ide predovšetkým

unor 2022
3. 8. 2023 10:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Ted se je na vazkach .. skvely herec nebo do naproste dokonalosti dotazeny blbec?
..
Toto je opravdu ten zapad o kterem jsme snili?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aragonit
4. 8. 2023 13:57
Odpovědět  unor 2022

Presne to je on
Nedokázali sme to prehliadnúť keď sa nám zdalo že tráva na ich strane je zelenejšia dnes ju dokonca striekajú farbou aby stále vyzerala zelenejšia:-)

Pedro
3. 8. 2023 10:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Ty svině žijí na lži a strašení blbých ovcí, hlavně mladých. Žádné klima, ale mladí tupci zničí svět. Ve filmu “Absurdistán” je to víc než ukázkové.

Francin
3. 8. 2023 10:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Blinken, pomatený sluzebniček, možná ani sám přesně netuší koho rady poslouchá a troubí moudra do světa. On není totiž žádnou výjimkou v této současné vládě srandovního dědy Bidena. Prý má děda důvěru 41% voličů, hahahaha, co by to muselo být za lidičky, kteří by dali hlas této pomatené figuře, která podává ruce kde nikdo není a plete si válečné konflikty. To zase ty jejich média. Pokud se ale sám rozhodne, že chce shořet i se svými miliony, tak mu nikdo nebude bránit. Problém je, že on nemyslí sebe ani svoje kámoše, ale myslí nás 8 mld. lidi a v tom je ten problém, že my to vidíme úplně jinak.

jiří
3. 8. 2023 10:23
Odpovědět  Francin

Současný “BIDEN” je dvojník/herec.
comment image
comment image
comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
3. 8. 2023 11:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Americká ratingová agentura Fitch snížila rating úvěrové spolehlivosti Spojených států z nejvyššího stupně AAA na AA+. Zdůvodnila to očekávaným zhoršením fiskální situace v příštích třech letech a vysokým a stále rostoucím zadlužením americké vlády.

https://cz24.news/usa-uz-jdou-konecne-ke-dnu-bily-dum-zuri-a-pokud-rusko-s-cinou-pritvrdi-sankcemi/

zuzana
3. 8. 2023 15:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Kreml: Západní média podléhají vojenské cenzuře

https://aktax.cz/kreml-zapadni-media-podlehaji-vojenske-cenzure/

Autor
3. 8. 2023 20:47
Ohodnotit příspěvek :
     

To není nic jiného, když se Západ vrhl na uctívání ďábla, než odpověď Boha, který jim splní přání – posílá Západ – pořádně osmažený – do Pekla!

josef
4. 8. 2023 07:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Proboha, tohle by mělo být zavřeno v blázinci a né běhat po svobodě a reprezentovat světovou velmoc. S Bidenem tvoří pěknou dvojku. Ale tomuto státu vládne pěkná kolekce. I když u nás … .

PremekJ
4. 8. 2023 18:41
Ohodnotit příspěvek :
     

Tenhle clintonoid asi brzy zaklepe kopyty, klony nevydrží více než tři roky.