nezařazené

J’accuse!

Myslím, že toto zvolání v úvodu dopisu francouzského spisovatele Émila Zoly , který adresoval francouzskému prezidentovi v souvislosti s tzv. „Dreyfusovou aférou“, má univerzální platnost, kdykoli se děje bezpráví.

Caitlin Johnstoneová má jasno o tom, komu se v Gaze bezpráví děje. A s ní všichni, kdo neuspali své svědomí nebo se nedomnívají, jako mnozí tzv. vlastenci, bohužel, že dobrý Palestinec, mrtvý Palestinec, protože jsou to koneckonců muslimové. Strašně nelidský přístup, říkám za sebe. Stejně tak nechápu stálou adoraci Izraele – vždyť tam vládnou náckové a zločinci! Neboť podle ovoce poznáte je.

Caitlin píše na Substacku:

„Gazou, jejíž zdravotnický systém téměř neexistuje, se šíří infekční nemoci a lidé začínají masivně hladovět. To vše je způsobeno konkrétními politickými rozhodnutími, které učinil Izrael při svém strašlivém útoku na pásmo Gazy.

V článku nazvaném „Zdravotní systém Gazy je ‚na kolenou‘, když Izrael vstupuje do Khan Younis na jihu Gazy,“ uvádí The Washington Post, že masové vysídlení téměř dvou milionů Palestinců v Gaze vedlo k přelidnění a nehygienickým životním podmínkám, které rychle vedou k nárůstu nemocí.

“Ministerstvo zdravotnictví v Gaze a další zdravotní pracovníci mezitím uvedli, že zaznamenávají nové případy akutní hepatitidy, svrabu, spalniček a infekcí horních cest dýchacích, většinou u dětí,” uvádí Post. “Infekční nemoci se rychle šíří,” řekl Imad al-Hams, lékař z kuvajtské nemocnice v Rafáhu, protože se lidé shlukují na malých kouscích země, aby unikli postupujícím izraelským silám.

V nedávném rozhovoru pro CNN popsala nouzová koordinátorka Lékařů bez hranic Marie-Aure Perreautová podmínky v Gaze jako „apokalyptické“ a uvedla, že životní podmínky v nemocnici Al-Aksá, kde pracuje, „už sotva lze popsat jako životní podmínky“.

“Zdravotnický systém je v tuto chvíli zcela zhroucen,” řekla Perreautová Al-Džazíře.

Světový potravinový program OSN uvádí, že polovina obyvatel Gazy nyní hladoví v důsledku izraelské obléhací války a kolapsu civilní infrastruktury. V severní Gaze se toto číslo zvyšuje na devět z deseti.

To vše dokonale odpovídá izraelské politice masivních nucených evakuací, útoků na zdravotnická zařízení a úplného obléhání pásma Gazy.

Lékař jménem Hafez Abukhoussa v novém článku pro Time s názvem „Co jsem viděl při léčbě pacientů ve zbývajících nemocnicích v Gaze“ píše následující:

„Zdravotní systém v Gaze se téměř úplně zhroutil v důsledku pokračujícího bombardování Izraele. Nemocnice a ambulance byly opakovaně napadány. Podle ministerstva zdravotnictví Gazy bylo dosud zabito více než 250 zdravotnických pracovníků, včetně dvou mých kolegů z Lékařů bez hranic, kteří zemřeli při plnění svých povinností v nemocnici Al-Awda v severní Gaze. Podle Světové zdravotnické organizace z 36 nemocnic v Gaze pouze 11 stále funguje v jakékoli kapacitě. Nemocnice na severu, jako je Al-Shifa, sotva fungují, protože základní léky a palivo došly. Moji kolegové provádějí amputacepři světle baterky a bez narkózy. Když izraelští vojáci před několika týdny provedli razii na Al-Shifu – – krok, který šéf WHO nazval „zcela nepřijatelný“ – – lékaři a zaměstnanci byli nuceni opustit pacienty příliš nemocné nebo zraněné na to, aby je bylo možné evakuovat. Někteří z těch, kteří odmítli odejít, včetně ředitele nemocnice, byli spolu s desítkami dalších zatčeni. V dětské nemocnici Al-Nasr vojáci nařídili personálu, aby opustil pacienty, včetně čtyř předčasně narozených dětí, které potřebovaly kyslík, a které byly později nalezeny mrtvé.

To vše se také dokonale shoduje s plánem Netanjahuovy vlády „zeštíhlit“ palestinskou populaci v pásmu Gazy „na minimum“ a se všemi dalšími výzvami k etnickým čistkám, které jsou, jak vidíme. izraelskými představiteli a myšlenkovými vůdci stále znovu a znovu prosazovány bez veškerých zábran.

Dokonale se také shoduje s návrhy, které minulý měsíc učinil vlivný izraelský vůdce národní bezpečnosti jménem Giora Eiland, generálmajor IDF ve výslužbě:

„Mezinárodní společenství nás varuje před humanitární katastrofou v Gaze a před vážnými epidemiemi,“ napsal Eiland. “Nesmíme se toho zaleknout, i když to může být těžké.” Silné epidemie na jihu pásma Gazy koneckonců přiblíží vítězství a sníží ztráty mezi vojáky IDF.“

Eiland zcela odmítl myšlenku, že v Gaze jsou nevinní lidé, což je přístup, který je stále děsivější, jak se Izrael stále více přibližuje k velmi, velmi temné kapitole v dějinách lidské civilizace.

„Nejsou to jen bojovníci Hamásu se zbraněmi, ale také všichni ‚civilní‘ úředníci, včetně správců nemocnic a škol, a také celá populace Gazy, která nadšeně podporovala Hamás a fandila jeho zvěrstvům 7. října,“ napsal Eiland a dodal. „Kdo jsou ty ‚ubohé‘ ženy z Gazy? Všechny jsou matkami, sestrami nebo manželkami vrahů z Hamásu.

„Za každým teroristou stojí desítky mužů a žen, bez kterých by se nemohl zapojit do terorismu,“ dodává Eiland. „Nyní sem patří i matky mučedníků, které je posílají do pekla s květinami a polibky. Měli by následovat své syny, nic by nebylo spravedlivější. Měli by jít, stejně jako jejich domovy, ve kterých chovali hady. Jinak tam vyroste více malých hadů.“

Když lidé mluví o genocidě v Gaze, nemluví jen o tisících civilistů, kteří byli zabiti při izraelských náletech. Politika, kterou Izrael záměrně zavádí, má potenciál zabít v nadcházejících měsících mnohem, mnohem více lidí, a pokud si Netanjahu a jeho lumpové prosadí své, přesně to se stane.“

A my budeme říkat, že jsme to nevěděli, až přijdou konečné součty. Ne, nechtěli jste to vědět!

https://www.caitlinjohnst.one/p/gaza-is-deliberately-being-made-uninhabitable?publication_id=82124&post_id=139740561&isFreemail=true&r=1rd7rc&utm_source=substack&utm_medium=email

sdíletj na

68 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
unor 2022
13. 12. 2023 11:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Neni nahodou Izrael ‘zidovky stat’?
A byli to urcite Palestinci, kdo mel na svedomi likvidaci zidovskeho naroda pred a za druhe svetove?
Kdopak ma svedomi soucasny muslimsky exodus do Evropy aby v ni vyvolal odpor proti muslimum?
Ktery krejcik nam tu nekolik much jednou ranou?
?
?

ijn
13. 12. 2023 11:39
Odpovědět  unor 2022

Proč a pořád neumíme pojmenovat příčiny a strůjce světového zla???
Proč se nechceme zbavit podporovatelů i organizátorů a strůjců zla???
Proč nejsou známé osoby vykázáni mimo slušnou společnost za šíření zla???
Proč nejsou osoby odhaleny a potrestány za civilizační hrozbu až likvidaci ???

Protože je společnost psychopaty a ZLEM OVLÁDÁNA, ZLO JUSTICE (v ČR) CHRÁNÍ…!!!

VŠECHNY mírumilovné způsoby vyčerpány, proto VVP nasadil silové řešení ZLA NA UKRAJINĚ!!!

VAROVÁNÍ: NIKDY NEVOLME OSOBY ZLA == KONKRÉTNÍ PSYCHOPATY A HOVADA ZLA…!!!!!!!!

unor 2022
13. 12. 2023 11:45
Odpovědět  ijn

Protoze slusni lide nesedi ve vedeni CT a CR. Spousta lidi nic jineho nesleduje a neuznava..
Samotna volba se pak odviji od nahledu na svet vytvarenymi temito prostredky.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Lékořice ok
13. 12. 2023 12:11
Odpovědět  unor 2022

Příliš mnoho závažných otázek a příliš málo lidí, kteří na tyto otázky hledají odpovědi.

Aragonit
13. 12. 2023 20:30
Odpovědět  Lékořice ok

Je to jednoduché majú tak veľa peňazí že si dokážu kúpiť všetko aj pravdu.A z tejto triedy mega boháčov vyrástli odrazu fašizoidní nadľudia. Nadradená rasa lepšoľudí…. A my ostatní tam dolu sme sa odrazu stali nadbytočnými jedlíkmi a dezolátmi. A všetko sa to dialo a deje kvôli bezbrehému a bohapustému kapitalizmu lebo ako paničkovia vždy tvrdili nič lepšie už nieje a neexistuje len tento prašivý a skorumpovaný kapitalizmus. A toto sme si dali navravieť po nežnej sametovej a nechali sme sa nachytať ako tí indiáni na blýskavé sklenené a bezcenné gorálky a čačky

Gales
13. 12. 2023 12:40
Odpovědět  ijn

Protože politici – Jidáši, mlátili hlavou do zdi nářků a slíbili podporu Izraeli.Proto.

Honzas
13. 12. 2023 13:04
Odpovědět  Gales

Kdybych si měl vybrat s kým bych chtěl žít, zda s palestincem nebo židem jednoznačně bych si vybral Žida. Jako emigrant jsem měl možnost vyzkoušet obojí. Židi byli vzdělaný, chytří, komunikativní, okamžitě se přizpůsobili prostředí. Palestinci byli muslimové a všude prosazovali ty svoje zákony. Jejich ženy chodily zahalený a tak to bylo správně. Děti dělali binec, hulákali a nikdo je nevedl k pořádku.

paulusek
13. 12. 2023 14:54
Odpovědět  Honzas

S tímhle u zdejších alternativců ztěží pochodíš. Oni mají své vyčteninky, jiný náhled neakceptují.

Slovan
13. 12. 2023 16:28
Odpovědět  paulusek

Mašinfíro dej bacha máš mašinku na vedlejší koleji. 🤣🤣🤣

Slovan
13. 12. 2023 17:32
Odpovědět  Slovan

Přískokem hop hop, kdo neskáče není Čech. 🤣🤣🙋‍♂️

Albi
13. 12. 2023 23:23
Odpovědět  Slovan

Koleje jako koleje. Kam vedou, to ti správně informovaní už neřeší.

Nutelle zdar! 🙂
Ale chtělo by to občas použít taky poučku: Důvěřuj, ale prověřuj! A oni jen důvěřují.

Slovan
14. 12. 2023 08:45
Odpovědět  Albi

Drahá Albi to právě dělám a jak můžeš věřit nickům mnoho tváří? Jó a Nutelulu nelulu. 😊🙋‍♂️

Boomer
13. 12. 2023 17:23
Odpovědět  paulusek

..oni by tihle alternativci asi sklapli, kdyby jim dcera svého nastávajícího představila slovy: milí moji rodičové, tohle je můj milovaný Hasánek, pochází z Gazy, zamilovala jsem se do něho v létě v Egyptě, ale jinak je na plný úvazek zaměstnán u prosperující firmy HAMÁS a vy díky němu budete za čtyři měsíce šťastní prarodiče.

Juj, to by bylo veselo české chaloupce…

Aragonit
13. 12. 2023 21:03
Odpovědět  Boomer

A to sa tebe stalo?

Aragonit
13. 12. 2023 21:01
Odpovědět  paulusek

JE to vec morálneho kódexu. Načo sú tu potom Ženevské konvencie – aby sme sa predsa nesprávali ako barbary a nevraždili vo vojnách masovo civilistov, čo ale robili fašisti bez okolkou a ohľadov nahnali ruských obyvateľov i z deťmi do miestnych kostolou a tie zapálili. Toto by si schvaloval? Lebo to boli Rusy? To sa dialo a deje sa to zasa

Janaz
13. 12. 2023 16:18
Odpovědět  Honzas

A tí úžasní židia, ktorí ťa jednou rukou hladia po chrbte, tak druhou ti vykrádajú vrecká. Debilom si a debilom aj zostanes .

Slovan
13. 12. 2023 16:29
Odpovědět  Janaz

S tím u zdejších cvičených opiček nepochodíš. 🤣🤣🤣

Standa
13. 12. 2023 17:11
Odpovědět  Honzas

Odstěhuj se do Izraele!. Pro tebe ,, země zaslíbených možností”!
Dostaneš kulomet a uniformu!
Spíše než židy údajně ¨,,vzdělaní, chytří, komunikativní, okamžitě se přizpůsobili prostředí”….. to raději cikána. Okamžitě se ,, přizpůsobili” …židé… ANO ….,okamžitě začali půjčovat na,, nekřestanský “úrok, . šmelit, Nyní šmelí v celém světě.Vydírají ho!
Proč byly v celém světě pogromy? Od Ruska, Ameriky, Polska i Německa atd…
Přizpůsobili se i na Stř. Východě, vraždami původního obyvatelstva!
P.S. Čí jsou,, křestansko- židovské” základy Západu? To není nucení?Kdo to vnucuje?Kde vznila katolícká , křestanská církev. Miliardy lidí MUSÍ uctívat Ježíše!

Editor
13. 12. 2023 20:40
Odpovědět  Standa

A proč si ti, kteří si půjčovali, nepůjčovali od křesťanů? Šmelit ? Obchodovat. Všichni mohli nakupovat od křesťanů a Židy ignorovat. Kterýkoliv křesťan mohl provozovat jakékoliv řemeslo. Proč jim nikdo nekonkuroval?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
14. 12. 2023 08:50
Odpovědět  scipio

Nechci dělat chytrého to né, ale není to dlouho co jsem tuna četl, že tento počin(lichva) byla křesťanstvím zavrhnuta. Nevím proč se o těchhlech věcech furt dohadujeme, je to tak a hotovo, tečka.

Slovan
14. 12. 2023 08:54
Odpovědět  Slovan

Teď to nemyslím na vás, ale kdo má tu potřebu stále mlžit a mlžit. Tady umírají Slované jak na běžícím pásu a skoro NIC. OK. Už tohle je zvláštní, nebo se pletu.

Editor
14. 12. 2023 17:12
Odpovědět  Slovan

půjčování peněz není lichva. Nikdo nebránil křesťanům půjčovat bez úroků.

Slovan
14. 12. 2023 19:59
Odpovědět  scipio

O.K. Ale i tak to mělo něco s křesťanstvím.
No a to je ono, půjčovat peníze BEZ úroků, a oni Ž někdy tohle dělali???? Zřejmě proto ten odpor v křesťanském světě. Jak jednoduché. Já když půjčím peníze v rodině, nebo někomu hodně známému, tak co půjčím to beru zpět, tedy bez úroků.
Není to dlouho co tu byl odkaz na Milouše Jakeše a jeho Boiléry a ten v tom videu říkal jasně, jak jsme si jako Československo půjčili ze Západu od Ž 11 miliard doláčů a vraceli jsme 20 miliard. Tak mě vysvětlete co je TO, jak se dá toto nazvat?!! Jsou to zzmrrdi. Tečka.

Editor
14. 12. 2023 20:22
Odpovědět  Slovan

nechápeš. Nikde jsem nenapsal, že Židé půjčovali bez úroků. Pokud křesťané nesměli půjčovat na úrok, mohli půjčovat bezúročně jako pomoc bližnímu. Pokud se Židům vyčítá půjčování na úrok, jednak si přeci od nich nikdo půjčovat na úrok nemusel, nikdo je přeci nenutil. Mohli si přeci půjčovat mezi sebou nez úroku! Že to nedělali? Nevypovídá to něco i o křesťanech? Mezi křesťany byli i bohatí. Třeba taková církev, ta nikdy netrpěla nedostatkem prostředků a nepomohla … Jak známo, jednak zadarmo ani kuře nehrabe a bez výdělku bolí ruce! Jako Československo nás nikdo nenutil si půjčovat. Nebo snad ano?

Slovan
14. 12. 2023 20:44
Odpovědět  scipio

Proč?Já nevím já vedle Jakeše tenkrát neseděl. A co se týče toho úroku, tak tady zřejmě jde taky o jeho výši. A proč si půjčovali to nevím, na to může odpovědět jen ten kdo si půjčil. Já si jednou bral při své OSVČ americkou půjčku od ČS. Při půl mega chtěli vrátit tři sta. Tak jsem to zrušil, nebyli moc rádi.

Standa
14. 12. 2023 21:05
Odpovědět  scipio

Židům se vyčítá a vyčítala bezuzdá lichva!
Asi nevíte o , co jde , jste mimo!
Co takhle Molier, Lakomec, ale vy asi nevíte o, co jde!

Editor
14. 12. 2023 21:16
Odpovědět  Standa

No, až na to, je Lakomce jsem viděl i v originálním znění a rozuměl jsem tomu, tak tomu asi nerozumím ani trochu. Jinak se autor jmenoval Moliere . Znovu opakuji, nikdo, opravdu nikdo nemusel lichvu akceptovat. O tom celou dobu píši. Na úrok půjčovali i Templáři, kteří měli v době svého vrcholu prakticky novodobou bankovní síť. Ale zpět k počátku, neboli na stromy. Kde vzali na začátku Židé peníze, aby je mohli začít půjčovat, když prakticky od pádu prvního Šalamounova chrámu byli v područí tu Babylonu, tu Říma, pak prakticky všichni byli vyhnáni do diaspory do celého tehdejšího světa, bez majetku, nesměli podnikat skoro v ničem a pořád bohatli. Vysvětlete. Mimochodem, srovnejte počty nositelů Nobelovy ceny za vědu, jak fyziku, tak chemii a medicínu židovského původu a totéž z arabského nebo palestinského světa.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
15. 12. 2023 00:23
Odpovědět  scipio

Hmm, mínusy ano, ale jakýkoliv argument ne. No, taky obrázek.

Aragonit
13. 12. 2023 21:09
Odpovědět  Standa

dnešní Kresťania takéto vraždenie aké sa deje v Gaze nemôžu schvaľovať. Za viac ako mesiac 18 tisíc zabitých civilistov, detí žien a starcov? Žijeme stále v stredoveku?

Aragonit
13. 12. 2023 20:55
Odpovědět  Honzas

to nie je o tom kto s kým by chcel žiť. Nech si každí žije tam kde sa narodil a nech nám tu nikto moslimov doslovne nedováža a netlačí. Čo sa ale organizovane deje.

Ale nech sú akýkoľvek vraždiť ich všetkých na hromadu je ako keby si chcel vyvraždiť cigánov preto že by si vedľa nich nechcel žiť.Lebo sú akí sú. Nemôžeš ich povraždiť na hromadu.
Veď to tak robil aj Hitler aj s tými Rómami
Keď niekomu zoberieš pôdu kde po dlhé generácie žili jeho predkovia nemôže to dopadnúť inak ako to dopadlo.
Ale zabíjať ich hlava nehlava to nikdy nebudem schvaľovať.
To je desivo amorálne a neľudské teda ak nie som horší ako divá zver.
Vraždenie je len vraždenie. Ak odsudzujem vraha za jeho činy nestanem sa predsa kvôli tomu ešte väčším vrahom.
Čo tu nechápeš… To nie je o tom že Palestínci sú zaostalí a židia kultivovaní a múdri i vypočítaví. Keď je niekto múdrejší a vzdelaní nemôže teror ktorý si vykoledoval krádežou cudzieho územia oplácať ešte desivejším terorom a vraždením. To zákonite nevedie k žiadnym dobrým koncom.

All
13. 12. 2023 21:08
Odpovědět  Honzas

,,Kdybych si měl vybrat”-co je to za pitomost? Já jsem se narodil v Československu,patřím do Čech a nikde jinde(jak Hamáz tak Izraelci se zasvinili cizí krví a kdo je vede a kdo je navádí ? a proč bylo jen za posledních tisíc let tolik židovských pogromů po světě,proč židy tolik nenáviděli všude kde vlezli ? Protože všude podváděli,lhali,intrikovali,sesazovali vládce,plundrovali jejich pokladny,itrikovali a taky i vraždili a dělají to dodnes. Stále dokola,tak nemelte nesmysly a poučte se z dějin,nevíte nic )

Slovan
14. 12. 2023 09:02
Odpovědět  All

👍 👍 👍 👍 👍 👍
Naprosto přesně popsáno!! Já to vidím stejně. Taky jsem se narodil jako Čech tak chci žít tuna, ani na Moravu bych nechtěl, nemají tam dobré pivo. Když si vzpomenu na ty chudinky imigranty co zdrhli za bolševika tak se s brekotem v 89 honem vraceli zpět domů. Ať si kdo říká co chce NIKDY tam nejste doma. Jó možná odejít tak v 18 letech, ale třeba ve 40. Cháááá, stýská se stýská a móóóč.

Aragonit
13. 12. 2023 20:34
Odpovědět  Gales

Všetci berú veľké prachy preto musia slúžiť rozoklanému jazyku hada

Slovan
14. 12. 2023 09:05
Odpovědět  Aragonit

Snad zelenééé papííírky. Kdykoliv v libovolném množství natisknuté a ničím nepodložené.😊

Aragonit
13. 12. 2023 20:07
Odpovědět  ijn

KRITIZOVAŤ IZRAELSKÉ VRAŽDENIE CIVILISTOV V GAZE BUDE ZREJME ČOSKORO TRESTNÝM ALEBO MOŽNO AJ TERORISTICKÝM ČINOM. 
Tak mi to pripadne že nám to akútne hrozí už nesmieš ani nič kriticky napísať hneď Ti blog uzavrú a pre verejnosť zneprístupnia
 
DOBRÝ PALESTÍNEC MŔTVY PALESTÍNEC JE TO AKO NA PRÉRIÁCH AMERIKY PRED 170-TYMI ROKMI KDE SA RAZILO HESLO ŽE LEN MŔTVY INDIÁN JE DOBRÝ INDIÁN

ZLO VLÁDNE CELÉMU ZÁPADU DOSLOVNE ŽELEZNOU PESŤOU
Zločinci nesmú byť potrestaní musia byť naopak glorifikovaní naopak trestajú sa tí čo požadujú ich potrestanie ako nedávno zatkli aj nemeckého advokáta Reinera Fuellmicha
Vraj všetci tvrdíme len nepravdy ale argumenty žiadne.

Jediná nádej pre svet je v Rusku. Nikto iní už s týmto zbastardeným svetom nedokáže urobiť poriadok. A je to všetko preto že Páničkovia na západe v tomto prekliatom kapitalizme až príliš zbohatli a kúpili si všetko hlavne masmédia, súdy i celé štáty a vlády. A tak pravda nikde nesmie zaznieť a ak tak len ako onálepkovaná a zakázaná nepravda.
https://aragonit11.blogspot.com/2023/12/xvi.html

Aragonit
13. 12. 2023 20:10
Odpovědět  Aragonit

Nádej sveta je v BRICS. Na Slovensku pomaly hrozí Majdan lebo Fico. Čo vymyslia koho zasa zabijú aby mohli požadovať odstúpenie vlády? JE to tu už skoro ako za fašistickej krutovlády. Už len na tajnáša sledovať postup Ruska na východnom fronte ako za Druhej svetovej

Standa
13. 12. 2023 11:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Ctělo by to ,, zeštíhlit” populaci židů ve světě.Šíří se , jako mor.Jejich zvěrsva, která veřejně obhajují na ženách, dětech, školách, zdravotních zařízení atd. jsou horší než zvěrstva Hitlerovců.
Smutné je, že česká nacistické vláda toto podporuje!
Ostatně ta se snaží i ,, zeštíhlit “populaci Českou!

Standa
13. 12. 2023 11:31
Odpovědět  Standa

Podle té červené jedničky vidím, že ta zvěrsta židů zde někdo podporuje!

Standa
13. 12. 2023 16:34
Odpovědět  Standa
Aragonit
13. 12. 2023 22:08
Odpovědět  Standa

Nie je nutné nikoho zoštíhlovať nikoho vraždiť. Treba len potrestať vojnové zločiny všetkých armád bez rozdielu aj tej ktorá sa práve dopúšťa bezprecedentnej genocídy na Palestincoch. Nech si Izraelci uvedomia že takto sami šíria vo svete proti sebe len väčšiu nenávisť a odpor.

Aragonit
13. 12. 2023 21:18
Odpovědět  Standa

Samozrejme nehumánni a amorálni narcisovia budú vždy podporovať vraždenie všetkých ktorých nenávidia. A tá ich nenávisť ich napokon sama zadusí ako sa to stalo Hitlerovi ktorí tak nenávidel židov cigánov a rusov a samozrejme všetkých svojich nepriateľov a mal ich teda požehnane že sa napokon radšej sám strelil do hlavy

Albi
13. 12. 2023 11:33
Odpovědět  Standa

To je ta západní humanita, která se úspěšně šíří i naší republikou. Zatím ve formě – nemáš peníze na soukromé lékaře, chcípni si, jsi zbytečná existence. 🙁

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
13. 12. 2023 11:42
Odpovědět  Albi

Jasně obchodování se zdravím. Jestlipak taky platí příbuzným za odebírání orgánů válečným obětem a kolikrát ani nejsou váleční, jen unesení. Pak s nimi obchodují po celém světě. Hyenismus.

Standa
13. 12. 2023 11:50
Odpovědět  Slovan

Obchoduje se se vším zdravotnictvím, školstvím, veřejnými zakázkami, platy všech včetně důchodců, veřejnými službami ( platil jsem v Mníšku v domě důchodců cca 18 000 Kč/ měsíc za tchýni),za zboží, potraviny( ve skutečnosti jeden přeprodává druhýnm výrobek , který nevyrobil).
Holt ,, vycinkaný ” kapitalismus! Všichni žijí s ,, trusu” druhého!

Slovan
13. 12. 2023 13:07
Odpovědět  Standa

Nojo, to je 600 na den.Ale hoďto do tužky na doma sakumprdum. A nezapomínej na služby, léky, zkrátka na vše, ne jen na jídlo. Ty služby nebudou laciné.

Aragonit
13. 12. 2023 21:25
Odpovědět  Standa

Bezbrehá chamtivosť tak sa tomu povie. Západ je amorálny preto že bezbrehá ideológia kapitalizmu je sebazničujúca už svojou podstatou a bezcharakternosťou

Aragonit
13. 12. 2023 21:21
Odpovědět  Albi

So západom musíme skoncovať teda opustiť ho. Nechceme sa predsa stať spoluvinníkmi všetkých ich vojen a vraždení po celom svete. Chceme žiť v mierovom svete nie v takomto zločinnom marazme

Aragonit
13. 12. 2023 21:14
Odpovědět  Standa

Nečuduj sa páničkovia od vyvolených ich za to dobre platia, A títo politickí vychcanci sú vždy kam vietor tam plášť Skrátka vždy zapredaný sluhovia tých najbohatších šmejdov na planéte. Všetko preto aby si žili v nadbytku a blahobyte

Aragonit
13. 12. 2023 21:45
Odpovědět  Aragonit

zapredaní sluhovia… oprava pri rýchlom písaní sa mi to jednoducho dete:-)

Putinovec
13. 12. 2023 11:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Když hnUSA bombardovala v roce 2017 Irácké město Mosul fosforem a cíleně likvidovala každý den čtvrť za čtvrtí podle pravítka , tak bylo ticho po pěšině .
Když Saudská Arábie záměrně způsobila hladomor v Jemenu a vedla genocidní válku s obyvateli Jemenu , tak bylo ticho po pěšině .
Když RF přešla do denacifikace benderstánu a předběhla tím o několik dní připravovanou válku západem , tak kvičení lepšolidí , bylo slyšet až za Mars .
Pokud je lidem něco servírováno až před papulky , tak je v tom nějaký zájem . Někde je zájem přejít genocidu potichu , jinde je zájem z cíleně připravené genocidy vytřískat potenciál , k provedení svého scénáře .
A dělá se to pořád stejně .
Tím nechci omlouvat jakákoliv zvěrstva . Jen je potřeba sledovat , do jakého předem připraveného názoru , se Někdo snaží ostatní vmanévrovat , pro prosazení svých globálních záměrů .
Je zajímavé sledovat hlásné trouby lepšolidí . Náhle nemají jasno , o čem se má psát a který ten jedině správný narativ , se má podporovat . Je to proto , že Globální rozložení moci je přerozdělováno .
A zde stará osvědčená schémata už nefungují . A improvizovat lepšočlověk neumí .

Standa
13. 12. 2023 11:55
Odpovědět  Putinovec

Snad to BRIks rozlousne.V úterý SAE přešlo s obchodování s dolary za ropu na národní měny.
Globální vazby , které USSA vybudovalo po wwII se rozpadají….

Unter
13. 12. 2023 11:52
Ohodnotit příspěvek :
     

„Gazou, jejíž zdravotnický systém téměř neexistuje, se šíří infekční nemoci a lidé začínají masivně hladovět.“
Židuškám to jde, jako by to měli naplánované.

Albi
13. 12. 2023 13:31
Odpovědět  Unter

Taky že měli a nejen se s tím netajilli, oznámili to světu jasně a hlasitě. Už v prvních dnech!

Unter
13. 12. 2023 14:04
Odpovědět  Albi

když my u nás v Cimrmanově nesmíme ani naznačovat.

Aragonit
13. 12. 2023 21:42
Odpovědět  Unter

Oni s Palestíncami naložia Biblicky ako v Jerichu to je ich kultúra. Kam privandrujú tam si to prisvoj a obyvateľov povraždia vo vidine veľkej bezbožnosti dotyčných nevyvolených o ktorej im povedal boh. Všetky svoje činy ospravedlňujú bohom a jeho príkazmi. Čo keby sme sa takto začali chovať všetci?
A napísali by sme si svoje Biblie v ktorých by nás tam hore vyvolili a poďme ho hlava nehlava viete si to predstaviť? To Bohapusté vraždenie v mene boha? Po celej planéte by sa vraždili vyvolení navzájom v mene vraj jediného boha? Píšem schválne s malým “b” preto že toto skutočný BOH takto nemohol mieniť

zuzana
13. 12. 2023 11:55
Ohodnotit příspěvek :
     

5G antény vyvolávají u dětí bolesti hlavy, žaludku a problémy se spánkem

https://aktax.cz/5g-anteny-vyvolavaji-u-deti-bolesti-hlavy-zaludku-a-problemy-se-spankem/

13. 12. 2023 12:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Židovská genocida…

zuzana
13. 12. 2023 12:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Kyjevský starosta Vitalij Kličko obvinil Zelenského z autoritářství a lhaní Ukrajincům

https://aktax.cz/kyjevsky-starosta-vitalij-klicko-obvinil-zelenskeho-z-autoritarstvi-a-lhani-ukrajincum/

Tupý hulvát
13. 12. 2023 14:39
Odpovědět  Jana Kunšteková

Ona to asi tak nemyslí,ona tomu často věří natolik,že nás nevědomé chce zachránit.Ne všechno na těch stránkách je pitomost,ale ona asi věří všemu,každý jsme nějaký.

Joe Arp
13. 12. 2023 15:01
Odpovědět  Jana Kunšteková

Kunšteková, já jich sleduju, nejsou voni nějaká permanentně podrážděná? Doma vše v pořádku? Možná by mohla psát do flašek a házet to do vody, tam by jich nikdo nesráááál!

Slovan
13. 12. 2023 16:32
Odpovědět  Joe Arp

😊

Pan Tau.
13. 12. 2023 14:08
Odpovědět  zuzana

To je OK, Zuzano.

Slovan
13. 12. 2023 14:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Mohlo by to někoho zajímat.

DEJINY CHAZAROV – Prednáška prof. Jána Šafina – YouTube

Boomer
13. 12. 2023 16:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Kol od ba-levav penima
nefeš jehudi homija,
u-le-fatej mizrach kadima
ajin le-Cijon cofija,

od lo avda tikvatenu
ha-tikva bat šnot alpajim,
lihjot am chofši be-arcenu,
erec Cijon vi-Jrušalajim.

Unter
13. 12. 2023 18:53
Odpovědět  Boomer

Hle jak bez kořenů spěchám letem,
nesezdán s okolním světem,
a pro žádný falešný domova svod,
mi srdce nespadne do kalhot.

Byť i nás odháníte od vlastních prahů
nezbavíte se nás, svých vrahů,
neboť se z vašich zdrojů napájíme
a lakotu si z cizích pokladen ukájíme.

Třeba je má duše jenom hnusný hlíst,
i tak hromadím kořist na kořist,
a vzdychají ty vaše dívky ryzí,
po mně, vyvrheli pouště cizí.

Přec jen jsem chytrý dosti,
jak na strunu hrát k rozeznění,
neřestí vašich, vaší nepravosti.

K vlastnímu svému potěšení
veselé já hry si hraji,
jimi má pýcha, zpupnost zrají.

Prazvláštní, subtilní,
vám skryté cíle kata,
k nimž pobízí mě
temná krev Asiata.
(Paul Mayer v židovském časopisu „Akce“)

Administrátor
P.A.Semi
14. 12. 2023 11:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Dobře píšete, především asi “Stejně tak nechápu stálou adoraci Izraele”.
Tam ale nestačí říct, že “tam vládnou náckové a zločinci”, i když je to pravda…

Ale protože ta podpora je založena na dezinterpretaci Písma, na ukradené identitě “Israel”, je potřeba velmi jasně říct, že to je Synagoga Satanova (Zj3:9), zejména ta část v USA, ale i v bankách a masmédiích Západu, která tou politikou hýbe, a zároveň zajišťuje tu slepou a servilní podporu USA pro Israel…
A nyní by to mělo být vidět čím dál víc a chce to čím dál větší dávku zaslepenosti, aby to neviděli, jak slouží synagoze satanově, a jsou jádrem a zdrojem toho problému…

Krev Palestinců je také nebo především na rukách Amerických Křesťanů, protože slepě uctívají Synagogu Satanovu, která je tam i jinde ovládá…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
14. 12. 2023 11:46
Odpovědět  P.A.Semi

A k té jejich tezi, že “Eiland zcela odmítl myšlenku, že v Gaze jsou nevinní lidé”, bych podotknul, že v Izraeli nejsou nevinní lidé, 98.2% Izraelců si zaslouží jako Karmu osud Gazy, až na ně dopadne také…

πα½