nezařazené

Izraelští vojáci přivázali zraněného Palestince ke svému džípu

Vojáci Izraelských obranných sil při razii na Západním břehu Jordánu přivázali zraněného Palestince k vojenskému džípu. OSN je v šoku.

Izraelské síly na okupovaném Západním břehu Jordánu při razii ve městě Jenin přivázaly zraněného Palestince ke kapotě vojenského vozidla a zřejmě ho použily jako lidský štít.

Video zveřejněné online v sobotu a potvrzené jako autentické zpravodajským kanálem Al-Džazíra ukazuje Mujaheda Azmiho, palestinského obyvatele Jeninu, přivázaného k vojenskému džípu.

Azmiho rodina řekla agentuře Reuters, že izraelské síly provedly razii v Jeninu, při kterém byl Azmi zraněn.

Když rodina požádala o sanitku, vojáci vzala Azmiho, připoutali ho ke kapotě svého džípu a odjeli.

Abdulraouf Mustafa, palestinský řidič sanitky, řekl, že izraelští vojáci jim odmítli Azmiho vydat.

“Džíp projel kolem a zraněný muž ležel na kapotě,” řekl Mustafa Al-Džazíře. Dodal:

“Jednu ruku měl přivázanou k přednímu sklu a druhou k břichu. Projeli kolem nás. Odmítli nám předat pacienta.”

V prohlášení izraelských obranných sil (IDF) se uvádí, že izraelské síly střílely, přičemž jeden podezřelý byl zraněn a zatčen.

Vojáci tehdy porušili vojenský protokol, uvádí se v prohlášení. “Podezřelý byl zatčen a uvázán na vozidlo,” pokračovalo prohlášení.

IDF uvedla, že chování vojáků na videu nebylo v souladu s „hodnotami izraelské armády a že incident bude vyšetřen a potrestán“.

Izraelští vojáci později Azmiho propustili, aby ho záchranáři mohli převézt do nemocnice, kde byl převezen na operační sál, uvedl zdravotnický personál.

K incidentu došlo v době, kdy na okupovaném Západním břehu Jordánu nadále eskaluje násilí, které narůstalo již před izraelskou válkou v Gaze. Patří mezi ně časté razie izraelské armády na města a vesnice na Západním břehu Jordánu, řádění židovských osadníků v palestinských vesnicích i útoky Palestinců.

Zjevný incident s „lidským štítem“ vyvolal všeobecné pobouření.

Francesca Albanese, zvláštní zpravodajka OSN pro okupovaná palestinská území, napsala v příspěvku na X:

“Je až zarážející, jak se státu zrozenému před 76 lety podařilo doslova převrátit mezinárodní právo na hlavu […] To může být konec multilateralismu, který již nemá pro některé vlivné členské státy relevantní účel.”

Rada pro americko-islámské vztahy (CAIR), největší skupina muslimských občanských práv a obhajoby ve Spojených státech, odsoudila incident, stejně jako izraelské útoky na uprchlický tábor Shati a čtvrť Tuffah v severním pásmu Gazy, které zabily 43 lidí.

“Tyto izraelsko-americké masakry a válečné zločiny musí být zastaveny. Dolary amerických daňových poplatníků by se neměly používat k zabíjení, mrzačení a hladovění nevinných civilistů,” řekl Ibrahim Hooper, národní ředitel komunikace CAIR. Přidal:

“Bidenova administrativa musí ukončit svou spoluúčast na této genocidě a uznat Palestince jako lidi.“

Mezitím David Des Roches, profesor na Národní obranné univerzitě v USA, řekl, že pokud izraelská armáda nepotrestá vojáky zapojené do incidentu, ostatní by mohli jejich činy vnímat jako povolení k páchání podobných činů. Des Roches řekl Al-Džazíře:

“To není běžná praxe. Doufám, že se vyšetřováním zjistí, kdo to udělal, a doufám, že bude exemplárně potrestán. Jinak je fér říci, že se z toho stala oficiální politika“

“Reakce izraelské armády na to bude velmi výmluvná, a pokud vojáci, kteří to udělali, nebudou patřičně potrestáni, lze namítnout, že to bude považováno za bianco šek pro ostatní. A dodal:

“Ale nakonec lze pochybovat o tom, že by to byla taktická výhoda, naopak, Izrael v důsledku toho utrpěl vážné strategické škody.”

Tento incident nebyl prvním případem, kdy byla izraelská armáda nucena řešit podobné chování svých jednotek.

Loni v květnu palestinské skupiny pro lidská práva obvinily izraelské vojáky z používání pěti dětí jako lidských štítů, a to během razie u Jericha na okupovaném Západním břehu Jordánu.

V současné době se vyšetřuje také útok na velitelství Červeného půlměsíce v jižním pásmu Gazy letos v lednu. Při útoku na zařízení, ve kterém je asi 1400 lidí, zahynulo pět lidí.

V lednu také izraelští vojáci v pásmu Gazy vyhodili do povětří hlavní budovu univerzity poté, co ji několik týdnů používali jako vojenskou základnu. Armáda uvedla, že její vojáci nedostali povolení budovu zničit.

Následující měsíc nejvyšší izraelský vojenský právník varoval vojáky před porušováním a řekl, že akce vojáků nakonec způsobí strategické škody národu.

Potud článek v RT Deutsch.

Podotýkám – kdyby se takhle choval farmář ke svému dobytku, byl by pranýřován, a právem. Tohle byl ale jen Palestinec – a Izrael má svaté právo na cokoli. Bianco šek už dávno mají, strategické škody utrpěli – a nic se neděje. I u nás se najdou lidé, kteří jejich počínání slepě schvalují.

https://freedert.online/der-nahe-osten/210045-israelische-soldaten-binden-verletzten-palaestinenser-auf-ihren-jeep/

sdílet na

53 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
lubkral
23. 6. 2024 13:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Izrealci jsou nemlich stejní teroristé jako Palestinci. Jediný rozdíl je v tom, že na rozdíl od Palestinců okupují palestinská území, tedy to jsou okupanti! Ale rétorika západu z Izrealců dělá chudáky… Ale zřejmě již jejich chování před několika tisíci lety je zřejmě historicky vyloučilo z běžné společnosti…

Aleš
23. 6. 2024 16:38
Odpovědět  lubkral

Nerozumím jak někdo může okupovat svou vlastní zemi.

Pavel
23. 6. 2024 17:45
Odpovědět  Aleš

chlapče pokud by jsi se chtěl ohánět tím že kdysi na dnešním území palestiny byly semitské kmeny cca 2000 let nazpátek bylo by na místě požádat o vrácení části madarska německa polska slovensky lucemburska itálie belgie rakouska ano tyto země nebo jejich části spadaly v minulosti pod českou správu to jest vlastnilo je české království a je to jen pár století nazpátek – takže laskavě drž hubu

Slovák
24. 6. 2024 10:35
Odpovědět  Pavel

Šem , Ham a Jafet: Šem reprezentuje semitských Indianov Ameriky, a ich jazyky sú Semiyské! Ham ci Cham=ludia Afriky, a Jafet= Eurazia! Po Apokalypse sa preplavili do Stredozemneho mora do ebyptskej Filistiny vtedy, a na Arabský poloosyrov Kanánejci= Hadí ludia( Can/ Kan= Had), preživší Čanes( Kanes)= Mayovia a ine skupiny…Vedeli o Egypte a boli obaja potomkovia byvalej ” Atlantidy/ Aztlanu” potomkovia( Jozef a Benjamin v biblii), preto tam hladali útočisko a zachranu…A ako had stahuje kozu, tak oni svoje mena! Tam ich nazvali grecko-egyptski domorodci Feníčanmi po bajnom Fenixovi! Sami si hovorili aj Habiri= Prekrocitelia(oceanu)…Priniesli zo sebou aj daleko neskôr kockovy chram do Mekky, z Kabah a Kobe na Yucatane…Zid ma dodnes kocku= filakteriu na cele a ľavej ruke…Fila= Maternica, kam putuju duse zosnulich…Aj meno Filadelfia je odvodene meno= Maternica zeny= Mliecnej drahy! Aj Bratislava je v Greckych atlasoch prelozena ako Filadelfia a ma kockovy chram na ľavom brehu Dunaja, kedysi Ister= Vychodna rieka! Preco asi??? A týmto ľuďom ukradli Jiddis chazari identitu a aj meno Izrael: Is,Isa, Ica,Itza, atd= Znovuzrodene/ Panenske + Ra= Boh a Slnko + el= der ci the …

Janaz
23. 6. 2024 20:32
Odpovědět  Aleš

Vymlety debil, aké vlastné územie???

Slovák
24. 6. 2024 10:36
Odpovědět  Janaz

To na U’ krajine= Chazarstan !!!

Iberiusto
23. 6. 2024 23:55
Odpovědět  Aleš

Souhlasím, hluchák nepolíbený historií nemůže rozumět.

Frank
24. 6. 2024 08:38
Odpovědět  Aleš

Takovému hňupovi, jako jsi ty, to nemá smysl vysvětlovat.

Slovák
24. 6. 2024 10:13
Odpovědět  Aleš

Oni nikdy(!) žiadnu zem- krajinu nemali! To je len mytológia, tak ako sú vsetky ” posvätné”? knihy iba ASTRONOMICKOU MYTOLÓGIOU! To sú vymyslene mytologicke bajky, cez ktore je ako zlata niť prepletená astronomia a kozmicke cykle v ČÍSLACH! Koľko veriacich imbecilov studuje tie ČÍSLA, a prečo su v tých knihach ROVNAKÉ, A ČO NAOZAJ VYJADRUJÚ= SYMBOLIZUJÚ???

Slovák
24. 6. 2024 10:21
Odpovědět  Slovák

A MATEMATIKA a ČÍSLA su jediný(!) pravdivý a univerzálny jazyk sveta čo neklame!!! Doktríny naboženstiev je satanizmus co klame a oblbuje veľke skupiny ľudstva proti sebe v prospech vladnucej kasty v pozadí!!! Cestou cyklov a ich čísiel a astronomiou mam milión dôkazov ze vsetky(!) ” nebo-ženstva” su zalozené na Veľkom Precesnom roku, kde 1° stupen Precesie ma zakladnu jednotku, a to 72 rokov! A zodiak v Mezoamerike ma 13 domov, zatiaľčo inde po svete je to 12 domov! A ten 13.dom je GROTTO MLIECNEJ DRAHY co je aj biblický Raj= Eden a Paradise na Východnej strane Mliecnej dráhy, ktorú videli a vidia ako ŽENU/ BOHYŇU/ KRÁĽOVNU NEBIES ohnutú cez Nebeskú klenbu, a medzi jej dvomi nkhami= riekami sa nachadza Raj s Cisrnou dierou, Cynus X1= Labuť, inak znamou dierou aj ako Yama!!!

Pravdomluvny
24. 6. 2024 14:56
Odpovědět  Slovák

Podle vás by mytologické Řecko neexistovalo!!!!!!

Jaris
24. 6. 2024 06:23
Odpovědět  lubkral

Palestince nepovazuji za teroristy, protoze brani svuj stat. Ti byli napadeni zidaky, kteri jim likviduji a kradou PALESTINSKE uzemi. Zidi/hebrejci na tomto uzemi byli od nepameti pouhymi okupanty, kteri vyvrazdili puvodni obyvatelstvo a uzemi drze obsadili. Nicmene za svou historii prisli o to uzemi dvakrat. Poprve, kdyz byli porazeni Babylonany a odvleceni do Babylonie. Podruhe, kdyz byl Jeruzalem dobyt Rimany, srovnan se zemi a zbytek prezivsich zidu se rozesel do sveta.
Neni zadnym prekvapenim, jak se zidi chovaji na BV. Sve krvave dobyvacne metody pouzivaji dodnes bez jakychkoliv vycitek svedomi. Svet mlci, maximalne tresta ty, kteri se postavi na stranu Palestincu.

Slovák
24. 6. 2024 12:24
Odpovědět  lubkral

Palestínci teroristi? Stali sa nimi preto ze satanisticki chazarski kanibali na nich zautocili v 47.roku a dodnes v tom pokračujú, takze Palestinci museli reagovat ako reagujú! Priviazať zraneneho civila- Palestínca na džíp a premavat sa s nim ako s ” ľudským štítom či zvieraťom” židonacistami vidíš ako??? A poztel si si niekedy židonacistickú brutalitu na Palestíncoch na Al Jazeere??? Rad by som ťa tam poslal na rok- dva a uži si tých sionacistickych chazarov!!! Videl si bokomportovích fanatikov ako oplúvajú hlúpych kresťanov co tam chodia údajne do ” svätej zemi”???? A to sa ešte veľmi slušne spravaju ku kresťanským gójom!

Jaris
25. 6. 2024 11:07
Odpovědět  lubkral

Budete se divit, ale prvni teroriste, kteri se na verejnych mistech s lidma v Izraeli odpalovali, byli zidaci. Videla jsem o tom pred lety porad.

Jura S
23. 6. 2024 14:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jistě ho nevezli do nemocnice, že… vono jednodušší je strčit chlapa do kufru.. přivázat ho na čelní stranu auta, no to už je třeba to umět, mít úchyty, provázky….

ModrýKlokan
23. 6. 2024 15:00
Odpovědět  Jura S

Ten jeep má kufr?

Spam orinoko
23. 6. 2024 15:07
Odpovědět  ModrýKlokan

Má, atomový příruční. Bacha NATO, až Palestinci přivážou nějakého příručího jahve k ústí děla. Take se tak blbě budeš ptát, jestli se to dělá?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jura S
23. 6. 2024 15:20
Odpovědět  ModrýKlokan

ještě jsem neviděl auto bez kufru (mimo historické, co tam měly motor)

23. 6. 2024 16:09
Odpovědět  Jura S

No ty vojenská auta na tom videu opravdu nemaj kufr, van, jako malé náklaďáčky s dveřmi vzadu. Asi si ho dovnitř vzít nechtěli. Navíc ho tam měli jako živý štít…

ijn
23. 6. 2024 14:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Řešme si domácí problémy, BV jenom dokládá krutost a bezohlednost (vyvoleného) národa, jehož konec se blíží. I lstivé vydírání přes měny končí, CO2 končí, Green Deal končí, podvody okolo léků končí, nacifikace Ukrajiny bude odhalena, podvody s adrenochromem končí a budou potrestány, …… to už se v důsledku války pozapomnělo na skutečné dokonané zločiny???

Promítneme postoje ve volbách 20. září 2024 do krajů a odmítneme zbabělé padouchy, co ani nezvedly reparace k doplacení jaderkami v SRN odstavenými a za 100 mld. Euro bouranými, úpadek ekonomiky EU spuštěný, školství rozvrácené, …..šílenci vládnou i v ČR!!!!!

stan
23. 6. 2024 14:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Izrael se chová stejně jako se chovalo nacistické Německo k židům. Myslím, že každý kdo sleduje konflikt v Gaze, tak vidí, že Izrael si koleduje o vymazání z mapy světa. A ač nejsem přívržencem islámu a palestinců, tak prostě právo je na jejich straně. Izrael je rakovinný vřed, který je potřeba odstranit.

Tupý hulvát
24. 6. 2024 09:32
Odpovědět  stan

Všichni lidé a národy se ve válce chovají stejně, podle toho jestli mohou.

Boomer
23. 6. 2024 14:43
Ohodnotit příspěvek :
     

.. a viděli jste někdy nějaký díl seriálu M.A.S.H.? Tam taky vozili raněné na přední kapotě jeepu.
Za autem ho netáhli…

Albi
23. 6. 2024 15:04
Odpovědět  Boomer

Takže vlastně všechno OK.

Boomer
23. 6. 2024 18:20
Odpovědět  Albi

..jo, do nemocnice se nakonec dostal. Konec dobrý, všechno dobré…

Albi
23. 6. 2024 19:09
Odpovědět  Boomer

Bylo to myšleno jinak.

Boomer
24. 6. 2024 13:00
Odpovědět  Albi

.. nebyla jste u toho, já taky ne, oba víme prd. Ale já, na rozdíl od vás, navíc nevím, ani se nepokouším spekulovat o tom, co a jak bylo vámi myšleno.
Zkuste si najít dostupné obrázky z té situace, stáhněte si je do počítače a v nějaké aplikaci pro zpracování obrazových souborů si s nimi dejte tu práci, najděte důležité detaily. I když po pravdě řečeno, tu práci si měli především dát ti profesionálové, kteří je do světa pustili jako doprovodnou informaci k nějaké reportáži či článku. A pokud tak neučinili, možná věděli proč a tím pádem je propagandistický margarín na jejich hlavách…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
24. 6. 2024 07:51
Odpovědět  Albi

A né?!!!!!
Co stojí špínou z palmy?????
Vozit v kočáře?!!!!!

Spam orinoko
23. 6. 2024 15:10
Odpovědět  Boomer

Viděl jsi M.A.S.H. v televizi nebo ve skutečnosti? Za zraněnými se také někdy kryli ti nezranění.

23. 6. 2024 16:27
Odpovědět  Spam orinoko

M.A.S.H. Hollywoodská sračka pro blbečky, aby viděli, že ta hrozná válka je vlastně sranda, s vojandama srandičky, s dobrými hercy, zrovna jeden umřel, Donald Sutherland

katango
23. 6. 2024 19:56
Odpovědět  primak

Ten film se Sutherlandem byl podle mne dost drsnej. Seriál s Alanem Aldou, to byla limonáda.

23. 6. 2024 20:32
Odpovědět  primak

Tak jsem holt blbeček. Ale já to unesu. Aby se mi to líp neslo, tak ještě zkouknu sra-čky Nemocnice na kraji města a Major Zeman, závěrem si dám Ženu za pultem, to mě ohromně zocelí, a pak si počtvrtý zkouknu M.A.S.H., abych si svý blbečkovství posichroval i do budoucna a nezapomněl, že jsou filmy a “filmy”, umělci a “umělci”, vlastenci a “vlastenci”, lidi a “lidi” a blbečci a “blbečci”..

Bety
24. 6. 2024 16:27
Odpovědět  primak

Američané srovnali Pchong Jang se zemí, vyhodili do vzduchu vodní přehrady – kolik
vesničanů včetně dětí se utopilo je nezajímalo, lidi co utíkali před válkou stříleli z helikoptér, byla to genocida jako prase, ale nám se předkládá sympatický Alan Alda a tedy máme jasno. Podporovali jihokorejský režim a dokonce i v americké literatuře se najdou zmínky, že tento režim postřílel 300 000 – slovy třistatisíc – členů své opozice i s jejich rodinami za pochvalného přihlížení USA. Boj za demokracii !!! Sláva USA !!!
Vůbec se nedivím, že Severní Korea nenávidí USA. Asi mají lepší paměť než my.

Boomer
23. 6. 2024 18:26
Odpovědět  Spam orinoko

.. a ty jsi válčil v Koreji? Pokud ne, jsi na tom stejně jako já.. akorát že já neberu vážně ani Hólyvůd, ani zpravodajství z bojových zón. V opravdovém boji jsou na obou stranách lidi, co se snaží s větším či menším úspěchem zabíjet ty lidi odnaproti, fifty fifty.

JoFa
23. 6. 2024 20:32
Odpovědět  Boomer

Zväčšil som si tú fotku a aj keď nie je úplne ostrá, tak má uviazané len prsty a vyzerá to skôr, že sa prstami o niečo drží.
Ak by ho priviazali násilne, tak bude mať oviazané zápästie a nie prsty!!! Ruku na bruchu nemá priviazanú ale fixovanú v hornej časti obväzom. Nohy má prekrížené, tak bol asi pri vedomí, na nohách aspoń tej spodnej oblasti kotníku nemá nič čo by naznačovalo uviazanie.
Je jasné že OSN, je banda imbecilov, ktorí si ani poriadne nedajú urobiť rozbor fotografie než vydajú takéto vážne vyhlásenie.
Za mňa máte palec hore. Snažím sa o objektivitu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Iberiusto
24. 6. 2024 00:11
Odpovědět  JoFa

Synku, pokud něco jste zvětšoval, pak Vám unikly dosti zjevné detaily.
Nevšiml jste si, že to vojenské vozidlo s přivazaným člověkem míjelo DVĚ ambulance?
Když už plkáte o objektivnosti, pak neměla by raněného odvážet ambulance?
Já bych tu objektivitu, popsal jako živý štít pro volnou a bezpečnou jízdu, kde první vozidlo dával jasný signál protivníkovi.

JoFa
24. 6. 2024 08:27
Odpovědět  Iberiusto

Smiešne, druhé vozidlo nie je so živým štítom, útok mohol byť vedený na to vozidlo ktoré nejde v tesnom závese a ambulancie boli prázdne alebo plné? Malli zapnutý maják, tak asi smerovali k niečomu vážnejšiemu a nevozili sa len tak! Keď ho už viezli, tak načo by strácali čas jeho prekladaním? Pozrite si tú fotku a uvidíte, že nebol priviazaný a jeho zranenie nebolo ťažké, poranenie hornej končatiny v oblasti ramena -obviazané.
Nehovor mi synku, vieš o mne zcela ho.no. Možno som starší ako ty .
Ja nevylučujem, že mohol poslúžiť ako živý štít, ale vôbec to tak nemuselo byť.
Na videu a foto vidí každý to, čo chce vidieť!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
JoFa
24. 6. 2024 08:51
Odpovědět  Iberiusto

Ešte mám otázku, potrebuje obrnené vozidlo živý štít? Na jeho zničenie potrebujete poriadny kaliber. Izraelci už vyzabíjali toľko Palestíncov a potrebujú jazdiť so živými štítmi?
Citujem: “Abdulraouf Mustafa, palestinský řidič sanitky, řekl, že izraelští vojáci jim odmítli Azmiho vydat.” to usúdil z toho, že nezastavili? To sa ich spýtal cez zavreté okná jeepu zo sanitky, ktorú míňali?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Joe Arp
23. 6. 2024 17:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Paní Kunšteková v čem je jádro pudla? Nevykvet vám česnek?

Pavel z Moravy.
23. 6. 2024 18:17
Odpovědět  Joe Arp

Nu, lidskost a morálka z většiny planety zmizela. A to je ta největší tragédie. V průběhu evoluce došlo ve vývoji lidského jedince k chybě a vznikl tvor homo sapiens – lidské zvíře. Teď ho můžeme pozorovat po celém světě v různých podobách. Takže čemu bych se měl divit.

Joe Arp
23. 6. 2024 20:41
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Tak to je pod jakoukoli vlajkou obecně. Rozvoj tý chyby vypukl neřízeně s nástupem mobilů, řekl bych.

Iberiusto
24. 6. 2024 00:27
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Dovolím si nesouhlasit.
Homo sapiens znamená člověk rozumný, který díky vzdělávání a poznávání se vymezil ze svět zvířat.
Bohužel dnešní úpadek vzdělání, nechuť k poznání vrací lidi zpět do světa zvířat.

Janaz
23. 6. 2024 20:35
Odpovědět  Joe Arp

Jadro pudla je v tom, že si na rovnakej mentálnej úrovni ako tie izraelské patvory.

Joe Arp
23. 6. 2024 20:38
Odpovědět  Janaz

Taky ti zkratuje vlhký seno v palici? Vysuš si ten blbinec než se dáš do čtení.

orinoko
23. 6. 2024 21:03
Odpovědět  Joe Arp

Hele, emero dědek prdi kudy stojí, prej si povídal i s vejci Vetrelcu, Rusům vyhrožuje velkým klackem, zatímco zapomněl sisinku na hajZLU, kde si povídal s KopceMEM. Dědek už je mimo naší realitu. Kdy pristaneme, soudruhu Chmataku na Marsu?
– My tam ještě nejsme?

Jaris
24. 6. 2024 06:29
Odpovědět  Janaz

Ale copak Janasz. Vy uz zidakum nefandite?

Jarda
23. 6. 2024 21:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo, a jakou smrt připravili pro Ježíše.-

Pravdomluvny
24. 6. 2024 07:49
Ohodnotit příspěvek :
     

A má bejt?????!!!!!
Muhamrd dělá v Evropě milionkrát horší zvěrstva ☠️!!!!!!

Karel
24. 6. 2024 10:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Židovská zvěř je horší té nacistické. Židi zkouší co si mohou dovolit ve svém válečném běsnění aniž by jim svět něco řekl. Svět, ve své falešné solidaritě a ještě falešnějšímu přátelství k židům, je ochoten nad jejich nacistickými zvěrstvy přivřít oči a dívat se jinam. Podobně se svět dívl jinam při napadení Československa německými nacisty. Jak to dopadlo, víme všichni. Přesto se svět nepoučil a opakuje stejnou chybu.

Pravdomluvny
24. 6. 2024 14:57
Odpovědět  Karel

Dolfa….ml

Slovák
24. 6. 2024 10:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždy som tvrdil že mongoloidní antisemitsky chazari su najbrutálnejšie beštie a polozver žijúca na tejto planéte! Už ich Jiddiš meno, AškeNazi jasne hovori ze obracaju svet na Aš= popol a že oni sú Nazi- nacisti! A tí čo máme Al Jazeeru, TRT a ine zdroje, roky sledujeme ako tieto satanske beštie zaobchadzaju s inymi ĺudmi! A za 100-200 rokov, ak chazari vyhraju a vytvoria z ukradnutích uzemí ” Eretz Israel” od Nilu po Eufrat, sa budu deti uciť, ze okupacia a brutalita pachana chazarmi bol holocaust na nich= chazaroch, holocaust číslo 2!!! Títo ” sebou vyvoleni ludia” nemaju v sebe štipku ľudskosti, a o i jediný by mali byt čipmi a implantatmi zmenený na ciborgov s normalnym chovaním…

Slovák
24. 6. 2024 10:08
Odpovědět  Slovák

Chazari sú jediný kto nutne potrebuje genetický zásah a zmenu ich kurzu vo svete, inak raz budemi nimi vyvraždení ! A su to oni na vsetkích stranach konfliktov kto usiluje o nuklearnu WW3 a nase znicenie, aby svet bol len pre nich a par milión gójov= aj otrokov pre ich potreby!

Horňák
24. 6. 2024 13:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesně tohle dělali i vlasovci