nezařazené

Israel National News: „80 % závažných případů COVID je plně očkováno“

„80 % závažných případů COVID je plně očkováno,“ říká ředitel nemocnice Ichilov.

“Vakcína nemá žádný význam, pokud jde o závažné onemocnění,” říká profesor Yaakov Jerris.

Jsou izraelské nemocnice skutečně přetížené neočkovanými pacienty s COVID? 

Podle profesora Yaakova Jerrise, ředitele koronavirového oddělení Nemocnice Ichilov, je situace zcela opačná.

“Právě teď je většina našich závažných případů očkována,” řekl Jerris Channel 13 News

„Dostali nejméně tři injekce. Očkováno je sedmdesát až osmdesát procent závažných případů. Takže vakcína nemá žádný význam, pokud jde o těžké onemocnění a proto je neočkovaných jen dvacet až dvacet pět procent našich pacientů.“

Identifikace pacienta ve vážném stavu je problematická.

Jerris také odhalil některé problémy při hlášení případů. Na nedělním zasedání vlády ministrům řekl:

„Definovat pacienta ve vážném stavu je problematické. Například pacient s chronickým onemocněním plic měl vždy nízkou hladinu kyslíku, ale nyní má pozitivní výsledek testu na koronavirus, což z něj technicky dělá „vážného pacienta s koronavirem“, ale to není přesné. Pacient je pouze v těžkém stavu, protože má závažné základní onemocnění.“

https://bit.ly/3uBL8hc

Každý den nový rekord. Vakcinační fiasko v Izraeli:

„Co je příčinou skoro vertikálního denního růstu počtu mrtvých? Snad se jednou dozvíme.“

Při pohledu na data v jedné z nejvíce naočkovaných zemí světa nevychází vystudovaný lékař a analytik Juraj Mesík z údivu. Na covid tam umírá tolik lidí, jako v době, kdy neměli očkovaného jediného člověka. Že by to dokazovalo jeho teorii o vakcinačním fiasku?

Na grafu je vidět enormní nárůst počtu obětí v Izraeli

Izrael, který má očkováno 66 % všech obyvatel, dokonce 55 % z nich třemi dávkami (4 449 101 Izraelců) a čtvrtou dávku si podle izraelského portálu The Jerusalem Post nechalo píchnout už 667 071 obyvatel Izraele. Navzdory vysoké míře vakcinace a tomu, že vrchol pandemie tam mají za sebou umírá rekordní počet lidí.

„ Pamatujete si ještě titulky v K-tisku na jaře 2021 o tom, jak Izrael ‚zvítězil nad pandemií’ a je už ‚vakcínou osvobozen’? Toto je to vítězství. Jediný vítěz jsou bankovní účty Pfizeru a jeho majitelů,“ míní Mesík.

Statistiky jsou při tom neúprosné. V sobotu deník zveřejnil, že přibylo 37 977 nových případů, v nemocnicích bylo v těžkém stavu hospitalizováno 1 213 pacientů, 270 z nich intubováno. Míra pozitivity PCR a Ag testů se pohybovala na úrovni 25,5 %. Počet obětí se zvýšil z dosavadních 9080 obětí na 9135, což je nárůst o 55 lidí za jeden den.

Nedělní čísla následně překonala i ta ze soboty a utvářela opět nové rekordy

Ve vážném stavu se nacházelo až 1 263 pacientů, z nich je 366 v kritickém stavu a 291 z nich je intubováno. Na umělou plicní ventilaci muselo být připojeno 19 osob. Celkově přibylo 33 734 nových případů a míra pozitivity dosáhla 28,79% testů. Počet obětí vzrostl na 9 139, přičemž jen za posledních 7 dní se zvýšil až o 299 lidí.

Zajímavý je však údaj o složení hospitalizovaných pacientů. Ke včerejšímu dni bylo ve vážném stavu:

  • 507 neočkovaných,
  • 125 částečně očkovaných
  • 549 plně očkovaných pacientů.

Dnes opět hlásí vysoké počty obětí. Celkově přibylo 52 600 nových případů koronaviru, míra pozitivity testů mírně klesla z 28,79 % na 28,16 %. Jedná se tedy o nevýrazný pokles. Klesl však i počet vážných případů, kterých je momentálně 1235, přičemž 377 lidí je v kritickém stavu, 293 lidí je intubováno a dalších 20 je na umělé plicní ventilaci. 

Počet úmrtí se však od pondělí rána zvýšil z 9139 na 9180, což je nárůst o 44 obětí.

Nad těmito nepříznivými statistikami kroutí hlavou zejména doktor Měsík.

„Co je příčinou skoro vertikálního denního růstu počtu mrtvých? Snad se jednou dozvíme,“ vyjádřil na závěr naději Juraj Mesík.

https://bit.ly/3B2TTC6

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jara
8. 2. 2022 00:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Tito vakcinovaní nejenže opíchaním potratili svou imunitu,ale zničili si krev předků,jejich krev se stává nelidskou krví,už není lidská! Navíc roznášejí své vlastní i laboratorní sekvence virů kolem sebe všude kde vlezou.Všude.

Františe
8. 2. 2022 07:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Začíná se vyplňovat prohlášení hlavního Čínského imunologa, KŽDÝ očkovaný je již dnes potenciálně mrtvý. Původní účel téhle komedie se začíná plnit. Nastalo masové vymírání obyvatel světa pro snížení populace. Je mi líto očkovaných.