Islamistické gangy převezmou EU, Ukrajina se ukáže jako pohádka – Chazin

Bude trvat jen několik měsíců, než se Ukrajina začlení do ruského světového řádu.

Ekonom Michail Chazin to řekl na kanálu «Говорит Москва», informuje „PolitNavigator“.

„Ukrajinci nevítají naše vojáky květinami nejen proto, že se bojí nacistů nebo něčeho jiného, ​​ale také proto, že dobře vědí, že se svět hroutí. To, že se svět hroutí, to chápou, ale v hlavě je to spojené s námi. Za 2-3 měsíce to přejde,“ řekl Chazin.

Vyjádřil názor, že Evropskou unii čekají kataklyzmata, tu Evropskou unii, která byla pro Ukrajinu prezentována jako sen.

„Nejsem si vůbec jistý, že situace v EU za 3 roky bude lepší než je nyní na Ukrajině. Myslím, že tam budou pobíhat gangy islamistů a brát lidem jídlo. V Německu je již zakázáno zahájit trestní řízení ve věci loupeží soukromých domů, pokud tuto loupež provedli migranti.

Podívejte se pravdě do očí, protože to nikdo neříká. Skutečnost, že uzavřeli všechny naše kanály, je důkazem toho, že donekonečna lžou.

Upozorňuji: u nás, navzdory všemu, si západní propagandu můžete přečíst. Navíc ji masivně čtou různí mladiství pitomci. Ale s mladistvými blázny se také všechno stane normálním, jakmile bude jasné, že se západní svět hroutí,“ vysvětlil odborník.

https://bit.ly/3vHrctM

0 0 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na