Hynek Blaško: Evropská unie je nereformovatelná a nedemokratická!

Vlastenecký český europoslanec za SPD po návratu ze Štrasburku podal děsivé svědectví, nový předseda Evropského parlamentu prý řval od pultíku jako Mussolini a velké frakce vybudovaly proti národním silám v EU parlamentu “Sanitární koridor” na odstavení alternativních stran od veškerých funkcí! Hynek Blaško varuje před možným tlakem EU ke zrušení Benešových dekretů! Bernd Posselt ihned loboval přímo ve Štrasburku!

Současně jsme velice rádi, že jsme pana generála v Evropských volbách podpořili, protože se ukazuje, že pan Hynek Blaško se nijak nebojí říkat pravdu a popisovat události a věci pravými jmény. Ano, Evropská unie je a zůstane zcela nereformovatelnou a je potřeba znovu zopakovat, že národní státnost a suverenitu lze budovat jen zevnitř národů, z domova, stejně jako to dělají v Maďarsku, protože ochranu národních zájmů z Bruselu nečekejte.

Vzpomeňte si na Věru Jourovou, která chtěla prosadit zákaz dvojí kvality potravin na ochranu národních zájmů spotřebitelů, ale nakonec to bylo v Evropské unii zamítnuto, a to i na základě hlasů poslanců Marine Le Pen, protože francouzský potravinářský průmysl profituje z výroby a produkce dvojí kvality potravin. První jakost z výroby jde do Německa a na západní trhy, druhá jakost francouzských potravin jde do zemí bývalého Východního bloku.

Vlastenecká frakce v EU parlamentu čelí mohutné izolaci

Oba europoslanci za SPD (pan generál Hynek Blaško a pan doktor Ivan David) jsou začlenění v evropské frakci s názvem Evropská aliance lidu a národů (EAPN) [2], která má v Evropském parlamentu celkem 73 křesel z celkových 751 europoslanců, což je necelých 10% všech hlasů. Jenže, přesto dříve bývalo zvykem, že jednotlivé frakce měly své členy v evropských orgánech a frakce se tak spolupodílely na řízení Evropského parlamentu, jednotlivých výborů atd. Jenže, po těchto eurovolbách je všechno úplně jinak.

Velké frakce v EU parlamentu, jako jsou např. Evropští lidovci a Socialisté, se totiž rozhodly zcela izolovat frakci EAPN a úplně ji vynulovat a odstavit od procesů rozhodování. Pamatujete si, jak jsem přesně o tomto hovořil na Svobodném vysílači CS před evropskými volbami? Hovořil jsem o tom, že po volbách čekají SPD a další národní strany pouze dva možné procesy: Buď naprostá izolace a odstavení vlastenecké frakce od procesů v EU parlamentu, anebo zkorumpování a zapojení do procesů reformy podle představ Německa a Francie, tedy podle formátu Aachenu. Svědectví Hynka Blaška tak de facto potvrzuje, že nastala první varianta, tedy izolace.

Sanitární koridor, žádné funkce v EU parlamentu, nulová demokracie

Generál Hynek Blaško však přinesl i konkrétní detaily o tomto izolačním procesu. Podle jeho informací má tato izolace dokonce svůj vlastní název, v Evropském parlamentu prý izolaci frakce EAPN říkají “Sanitární koridor”, což je de facto termín používaný v oblasti zdravotnictví a infekčních oddělení, kdy jednotlivé přechody mezi karanténou a běžným zdravotnickým zařízením jsou odděleny tzv. sanitárními koridory.

To jsou de facto místnosti, kde probíhá desinfekce oblečení, ochranných pomůcek, pohyb dovnitř a ven je monitorován. Lidovci a socialisté se tak dohodli, že vlastenecké a pronárodní partaje působí v EU parlamentu jako infekce, kterou je potřeba izolovat. A dámy a pánové, takhle si oni představují tu demokracii. Jakmile někdo nesouhlasí s politikou Německa a Francie ve vztahu k budoucnosti EU, je okamžitě izolován a uvržen do karantény. Doufám, že je vám jasné, že reforma v naivním pojetí Marine Le Pen o návratu EU před Lisabon je naprostá utopie.

Hynek Blaško má obavy z procesů v Evropském parlamentu, očekává i vznesení požadavků na zrušení Benešových dekretů. Bernd Posselt nelenil a loboval dva dny v EU parlamentu ve Štrasburku

Pan generál to vidí úplně stejně jako já a jsem rád, že chápe souvislosti a vztahy mezi současnými procesy v EU a posilováním role Německa, která nevyhnutelně povede k oficiálnímu vznesení požadavků na zrušení Benešových dekretů. Ta slova o tom, že co bylo ukradeno, to musí být vráceno, to jsou známá slova Miroslava Kalouska ve vztahu k církevním restitucím. Co je ovšem děsivé, to je svědectví pana generála, že ve středu a ve čtvrtek přímo v EU parlamentu loboval Bernd Posselt, šéf Sudetoněmeckého landsmančaftu. Byl prý obklopen mnoha lidmi, on sám byl 20 let eurposlancem a má jistě bohaté kontakty ve Štrasburku.

A jak už jsem před 2 týdny na SVCS zdůrazňoval, začíná se postupně ukazovat, že stejná mantra je postupně uplatňována i na vracení majetků sudetským Němcům a na prolamování Benešových dekretů. Znovu se používá fráze o tom, že co bylo ukradeno, musí být vráceno. Přičemž je to naprostá lež, protože německé majetky nebyly ukradeny, ale byly znárodněny na základě Postupimských dohod vítězných velmocí, z nichž následně až teprve poté vzešly Benešovy dekrety jako důsledek Postupimi.

Reforma EU podle představ vlastenců se konat nebude, místo ní je připravena jiná reforma Evropské unie, která bude natolik děsivá, že nic podobného se k tomu ani nedá přirovnat. Aachenská úmluva podepsaná 22. ledna tohoto roku mezi Německem a Francií je zakládajícím dokumentem de facto 4. Říše, která se bude opírat o odkaz Karla Velikého. Postupně bude likvidován Schengen a bude nahrazován Aachenem. Současný Schengen je postaven na provázanosti s NATO, což je pro globalisty již nežádoucí.

Právě proto Aachenská smlouva počítá s vytvořením Evropské armády, společného daňového a fiskálního prostoru, společného školství a společného sociálního systému. Postupně všechny dnešní země Schengenu budou přinuceny, aby přistoupily k Aachenu. To bude konec národních států, konec státních rozpočtů, konec státních důchodů, konec státních daní. Rozpočty, důchody i daně bude určovat Nová Evropa. A to je ten hlavní rámec reformy EU. Proto není divu, že pronárodní strany v EU se najednou ocitují za sanitárním koridorem v naprosté karanténě a izolaci. Globalisté si nenechají rozvracet své plány na světovou vládu.

https://bit.ly/2JstmE1

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
8. 7. 2019 21:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Velice dobrá volba pan Blaško. Začíná moc vyčnívat, za chvíli na něj uspořádají hon a mediální lynč.