blognezařazené

Humanitární analýza – Hodinky nového holocaustu tikají. Pro koho?

Karver

Vkládám článek, koukám, jéje, přímo do pokladny https://aftershock.news/?q=node/1268585 . A vzpomněl jsem si, jak před pár lety Jakov Kedmi (populární židovský publicista) v jednom ze svých projevů s hlubokou lítostí konstatoval, že Rusové mají špatnou historickou paměť, příliš snadno zapomínají na poučení z minulosti, kvůli čemuž mají neustále problémy od svých sousedů. V témže rozhovoru řekl novináři s pocitem nadřazenosti – mluvíte s člověkem, jehož národ si pamatuje VŠECHNO! A jako příklad uvedl jednu událost, v níž se Židé mýlili a která se učí ve škole jako lekce proti aroganci, aby děti znaly pravdu.

Uplynuly roky. Lidé s údivem sledují, jak Židé na Ukrajině podporují nacisty, spolupracují s nimi, pomáhají jim. Jak mávají žluto-modrým praporem a šlapou po trikolóře. A ptají se zmateně – s čím počítáte, vždyť vás zabíjeli a říkají, že vás budou zabíjet. Židé, Rusové vás vytáhli z pecí koncentráků, proč nám tohle děláte?

Jakov Kadmi bohužel vydal zbožné přání za realitu. Typický omyl inteligentního člověka, myslí-li on, že ostatní si myslí také. Jeho okruh přátel si všechno pamatuje, ale lidé se chovají stejně v každé zemi. Devadesát procent společnosti jsou kovbojové z “Muže z Kapucínského bulváru” (1) – jaký obrázek před sebou vidí, tomu věří. To je konstanta z učebnice psychologie, když už, tak ne propagandistického ražení. Proč si myslíte, že se mladí Židé učí jinak? Jsou stejně líní číst historickou literaturu, dávají přednost heslům a razítkům a o minulosti mají krajně mlhavou představu. O holocaustu tak vědí jen to, že to bylo jakési zúčtování, za které teď celý svět Židům je dlužen. Mladí lidé nevědí, kdo, jak a proč ho zorganizoval – a ani to vědět nechtějí! – a tak sledují trendy na sociálních sítích, kde je hlavní zprávou “zlé Rusko napadlo území suverénního státu”. A starší generace? Proč si myslíte, že starší generace Židů je vůči propagandě imunní? Když desítky let sekáte to samé, spoustu lidí to zlomí. Starší generace uvěřila, že Rusko je zlé a nacisté z Ukrajiny jsou hodní. (Jen si vzpomeňme na tu řeznici z USA, původem z našeho území „madame“ Madeleine Albrightovou! Přežila koncentrák, aspoň se to říkalo …)

Když vám stokrát řeknou, že jste “svině”, tak po sté prvé zachrochtáte.

Jsou Židé výjimeční, dokážou odolat nepřátelské propagandě? Řekněte to církvi o Boží vyvolenosti, jsem biolog, zajímám se o genom a kulturu a Židé mají stejnou kulturu jako my ostatní – lidé jako lidé. Proto je vymývání mozků starší generace jen technickým úkolem.

Ukazuje se tedy, že Rusové nejsou se svým problémem krátké historické paměti sami. Židé v ukrajinském případě strašně riskují, protože když nacisté začnou utíkat, obvykle shrábnou zbývající zásoby a židovští partneři se pro ně mohou ukázat jako vhodný způsob, jak si doplnit zásoby na pobyt v úkrytu někde v Argentině. A Židé se dočkají nové „Křišťálové noci“.

Ale nejsou to jen Židé komu tikají hodinky. Němci se chovají mnohem nerozumněji, prostě si říkají o to, aby Rusové počtvrté obsadili Berlín. Po čtvrté, Karl! Jste snad masochisté?

Švédsko, Norsko, Dánsko – to už jsou africké státy, procesy tam dospěly do nezvratného stádia. Co si vzali z poučení historie? Ano – nic.

A Poláci vám prostě seberou jakoukoli víru v rozumnost druhu Homo sapiens, hoši, kolikrát jste byli v minulosti rozděleni mezi sousedy? Opravdu si myslíte, že USA jsou tu navždy a vy budete “oblíbenou konkubínou” zámořského šéfa? Jednoho dne Američané odejdou, podívejte se na videa z Afghánistánu i z Vietnamu. Co se s vámi stane potom? Uvědomte si, že Poláci jako národ zaniknou, všechny jste už unudili a vaše cesta je slepá ulička, v každém století dostáváte těžkou porážku, padáte níž a níž, momentálně pracujete jako prostitutka a v dlouhodobém horizontu je vaší další fází likvidace. No, nikdo nepotřebuje takovou zemi, která dělá z každého Poláky, chce být “od moře k moři”, aniž by na to měla skutečné zdroje a aniž by měla základní koncepci rozvoje vědy, techniky a společnosti. Proto je otázka její likvidace jen otázkou času. A Poláci dělají vše pro to, aby ho zkrátili.

Při pohledu na Turecko se vám chce brečet. Za prvé, před několika staletími uvěřili Anglii a rozhodli se, že Rusko je jejich nepřítel. Několik století s ním vedli kruté války, pravidelně dostávali strašlivé porážky, které mohly zmařit jejich roli ve světové politice, a jen s pomocí Anglie se drželi nad vodou. Neuvědomovali si, že ji zachraňují jen proto, aby měli spolehlivý odrazový můstek pro útoky na Rusko a okolní země. V posledních letech bylo Turecko v ráži, vykazovalo dobré výsledky a v mnoha ohledech bylo vzorem. A nyní se ukazuje, že všechny úspěchy jsou důsledkem obludných ztrát v ekonomice a politice. Turecko se rozpadá, nemá žádné zdroje, musí se někomu prodat, aby se zachránilo. A prodává se. A už bylo prodáno. A Turci si uvědomují, že to nedopadne – opět! – dobře, Turci nechápou. No, je to pořád to samé století za stoletím – Turecko uvěří Anglii, sere na Rusko, nechá se ojebat, má problémy, ztrácí pověst, ztrácí důvěru, ztrácí zdroje. Každé století. Jakov Josifovič, no, jaká je tu ještě historická paměť?

Jako vždycky je otázka, o co jde a proč? No, především jsem se urazil na Kedmiho pro jeho aroganci. Jaký to velký národ, který si všechno pamatuje, ano, chápu. Jako vždy si pamatuje jen to, co je výhodné. Za druhé se teď hodně mluví o podivném chování Židů a předpovídá se jim nový holokaust, protože se zjevně nepoučili z minulých lekcí. Chci upozornit na to, že Židé jsou velmi obyčejní lidé a jejich problémy jsou vlastní i jiným národům, takže obdoba holocaustu čeká mnoho lidí v Evropě. Stojíme na prahu mimořádně nepříjemných událostí. Mnozí historici uvádějí takovou analogii: kdyby Evropanům v roce 1913 někdo řekl, že je čeká jen smrt, bída a zkáza, ani by nepochopili, o čem mluvíte, protože to byl rozkvět Evropy, všechno bylo dobré, všechno bylo v pořádku, budoucnost se viděla jen v duhových barvách, nikdo si nedokázal představit, že některé země prostě zaniknou, jako zanikají staleté dynastie. (Kdyby roce 2013 někdo řekl Evropanům, že je čeká šílenství kovidu, šílené zdražování a podpora Ukarjiny ke své škodě … a byli takoví lidé!)

V Evropě už země ztratily subjektivitu, řídí se cizími příkazy, což vede k degradaci. Pokud se nic nezmění, migranti udělají krvavý zátah a dostanou se k moci, změní spoustu věcí ve Švédsku a Finsku, uvidíme nové země. Pokud se místní obyvatelé probudí, budou opět války, ale jen kvůli zachování suverenity, migranti se budou zabíjet ve smečkách, jako to dělali jejich pradědové. Velmi pochybuji, nedovedu si představit, kdo je toho v Evropě schopen, Rusko bude opět čistit augiášovy stáje.

Vlastně jde o to, že historie opět nabízí Rusku úkol zachránit Evropany. Já to nechci! Ať si tam sami přijmou následky pětisetleté genocidy národů Země, aby si v Evropě stavěli paláce, skládali hudbu a psali romány a kurvy nosily drahé šaty. Ale bohužel nejspíš budeme muset, protože nájezdy banditů na hranice Ruska to je zlé, sami to budeme mít těžké, takže se morálně připravujeme na zahraniční tažení, novou vlnu mobilizace a nové vtipy, jako třeba, byl jsem v Evropě na tanku.

Třeba takové:

Přistává na letišti v Berlíně sovětské dopravní letadlo. Přistání není zrovna vzorové.

Německý dispečer se vysmívá: „Pilote, vy jste ještě nikdy tady nepřistával, že nevíte co máte dělat?“

Pilot odpoví: „V letech 1943 až 45 jsem létal do Berlína pravidelně, jen se tady nepřistávalo“.

Chlubí se jeden druhému: „Projel jsem ti Evropu autem, tam bylo na co se dívat! A ty jsi nebyl autem v Evropě?“

„Ne, já ji projel na tanku.“

(1) Film SSSR – Na Divoký západ přijede dosti netypický návštěvník. Jmenuje se Johny First a přiváží s sebou kinematograf bratří Lumièrů. Johnyho touhou není vydělat peníze, smyslem jeho cesty je kultivovat svět prostřednictvím kvalitních filmů. Záměr se mu poměrně rychle daří realizovat, z drsných mužů se stávají laskaví džentlemeni. Ale nic netrvá věčně … Westernová komedie Muž z bulváru Kapucínů připomíná svou poetikou českého Limonádového Joea (1964). I v jejím případě se podařilo věrohodně oživit svět saloonů či vytížených pohřebních ústavů. Titulní postavu vytvořil jako svou poslední filmovou roli populární herec Andrej Mironov (1941–1987)

https://uloz.to/file/939Dp1xw/muz-z-bulvaru-kapucinu-avi#!ZJLlMwR1AQxlLJEwZ2L2AQRmMwyuq3tkpUMgZxW0IQAQAGx3

Zdroj https://aftershock.news/?q=node/1268645&full

Překlad Peter 008

sdílet na

47 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
PremekJ
20. 7. 2023 23:27
Ohodnotit příspěvek :
     

A jsou to Židé? Nacismus je chazarský. O boji Židů s Chazary, kteří ukradli židovskou formu, jíž skrývají duši Ďábla, v Izraeli, se moc nepíše, ani o tom, že Chazarům jde s tlustých do tenkých, a to globálně.

Pavel
20. 7. 2023 23:49
Odpovědět  PremekJ

Mozna ze je tady jedna vec ,ze ti co neverili tem tvrzenim presne na miliony ani trochu vic ani trochu min a byli tvrde pronasledovani vezneni ,meli a maji pravdu.

Jaris
21. 7. 2023 01:47
Odpovědět  PremekJ

PremekJ, charakterove jsou zidi a chazari stejni. Obe vetve byli puvodem nomadi a dobyvatele. Zidovsky narod byl zrovnatak agresivni. Uzemi Izraele se zmocnil nasilim a puvodni Kanaance vyvrazdil. Zidi vedli neustale valky az do dnesnich dnu. Postupem casu se chazari se zidy smichali a parazitovali na hostitelskych narodech. Lichva, intriky, smelina,rozvraceni zakonu, ritualni vrazdy nakonec zpusobily, ze zidacka chamrad byla vyhnana z vice nez sta zemi. Duvod byl vzdy stejny. Bohuzel, jsme neposlechli varovani nasich predku a tak zidochazari pomalu, ale jiste ovladaji vsechny staty. Prevzali do svych rukou, finance, politiku, zdravotnictvi, prava, skolstvi, obchod, kulturu, atd. a zacali diktovat celemu svetu. Zid nikdy nebude pracovat pro dobro spolecnosti, ale pro sve perverzni a despoticke plany.

ijn
21. 7. 2023 10:04
Odpovědět  Jaris

jediná a správná charakteristika židů a všech jejich odnoží,……bohužel ke zkáze lidstva a depopulizace civilizace…. i jejich…!!!!!!!

Aleks
21. 7. 2023 15:55
Odpovědět  Jaris

Proto si chazaři také vybrali judaismus, charakterově jim plně vyhovoval. Svoloč, ale všeho dočasu.

Pavel
22. 7. 2023 00:28
Odpovědět  Aleks

Taky marxismus byl jejich zbran na svet.

Aleš
21. 7. 2023 07:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Celá EU je hnědá až na půdu a naše vláda taky.

Aragonit
21. 7. 2023 13:45
Odpovědět  Aleš

Probémom začína byť globálny korporátny fašizmus, ktorí sa snaží vyhubiť väčšiu časť ľudstva. JE to horúci problém každého z nás na každého je vedení zničujúci útok všetkými možnými prostriedkami
https://aragonit11.blogspot.com/2023/07/zelenskemu-volali-z-domu-zo-slonoviny.html

Pavel
22. 7. 2023 01:20
Odpovědět  Aleš

Vsechny tri hlavni nabozenstvi a jejich fanatici prisly do E. ,ze Str. Vychodu.
Marxismus rovnez.
Humanismus a mir pro nacisty v 1938.
Britove pod vladou bankeru London City, /kazdej vi kdo tam vladne/ ,byli ochotni vest valku
na nas CSR , v zajmu nacistu , kdybychom se nepodridili
jejich diktatu v Mnichove.
Kriceli fanaticky ,ze chceme zavinit tim, ze se budeme branit , svetovou valku..
/Kdo vladne po staleti Francii, je rovnez kazdymu znamy/.
Tak moc chteli sirit nacismus, az k hranicim SSSR.
Vladce Macaron ,chce rozvrat Ruska miliardami a zbranemi pro ukry ,za kazdou cenu ,
az ted rovnou dokoncuje rozvrat Francie..Kde taky vladnou bankeri..
Podobne v Usa.
Mir a humanismus byl nejdulezitejsi pro nacisty a mel nasledky ,koncentracni tabory, vyhlazovani ,zarucena Hitlerem valka na SSSR, katastrofu sveta ,ale neustale hysterie o nasledcich strasneho besneni nacistu maji zamaskovat ty prave priciny a jejich puvodce..
Priciny a ty prave jsou vzdy totalne potlacovane majiteli medii /kazdej dobre vi ktery miliardari to jsou/,na celym svete a vzdy zamlcovane..

21. 7. 2023 07:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Dlužno poznamenat, že Izrael se nepřipojil na žádné sankce pořádané od USA, UK, EU.

Jaris
21. 7. 2023 11:22
Odpovědět  primak

Prece zid nebude pouzivat sankce na sve soukmenovce. Byznys je byznys a gojimstvo at se ke sve skode treba navzajem usankcionuje. 😀

unor 2022
21. 7. 2023 07:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Dobre cteni.

Pavel z Moravy
21. 7. 2023 08:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechno vypadá na to, že ten holocaust zažijeme, alespoň se současnými vymytými generacemi na tom lidstvo tvrdě pracuje. Cesta dobra se ztratila v nenávratnu. Článek je to velice dobrý a přemýšlícímu člověku má opravdu co říci. Ovšem těm 95%, kteří raději zemřou než aby přemýšleli to neřekne nic. Díky Petře.

sizok
21. 7. 2023 13:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Vzpomínáš si, Pavle, tvrdil jsem zde, kolik lidí je naprosto hloupých.
Všichni uváděli nižší čísla. Že je situace beznadějná, je nesporné.
Na tom nejde nic změnit. Marasmem si musíme projít.

Pavel z Moravy
21. 7. 2023 15:14
Odpovědět  sizok

Kamaráde, máš naprostou pravdu, chtěl bych být alespoň trochu optimističtější, ale nejde to. Vidím, že se již moc debat nezůčastňuješ. Chápu to, vše co jsme chtěli říci, jsme řekli. Tak tě alespoň srdečně zdravím a myslím, že i další kamarádi a kamarádky z pokecu. Nemám sice právo za ně mluvit, ale snad mi to prominou.

Pavel K
21. 7. 2023 15:40
Odpovědět  Pavel z Moravy

Podle internetových diskuzí nemůžete pánové spočítat% nebo počet lidí, kteří mají stejný či podobný názor jak my tuna!! To se budu hádat!! Všichni se bojí za to dám krk. Nebo si říkají ono to nějak dopadne, netvrdím že je to dobře. Už jsem tu dnes psal naši účast u voleb. Vždy mizerný. Lidi maj na háku, ale už to zašlo moc daleko a jsou zaskočeni, NEVĚDÍ co s tím. A projít si peklem to si radši nikdo nepřejte, ono se to hezky napíše do diskuze. Já bych to zažít nechtěl, to se půjdu radši “nahoru” zaházet a osázím se pivoňkama. Macešky nechci. Tečka.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
21. 7. 2023 17:24
Odpovědět  Pavel K

Obávám se, příteli, že nemáš pravdu.

Pavel K
21. 7. 2023 19:04
Odpovědět  sizok

sizoku kamaráde byl bych rád, kdybych měl pravdu já. Neříkám že ji mám. Hezký večer.

katango
22. 7. 2023 09:23
Odpovědět  Pavel K

Pivoňky vydrží na jednom místě hodně dlouho. Skvělá volba, gratuluji.

Pavel K
23. 7. 2023 09:38
Odpovědět  katango

Že ju, jen se nemohu rozhodnout pro barvu, ále což, to už mě stejně hlava bolet nebude. 🙄🙄🤦‍♂️🤦‍♂️🙏😊😊🙋‍♂️

sizok
21. 7. 2023 17:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

Samozřejmě, že děkuji. Já zdravím taky všechny ostatní.
A proč se neúčastním diskuzí? Připadá mi to mlácení prázdné slámy.
Vnitřně jsem se s tím smířil a nadávat se mi už nechce.

Ale mám pro tebe tip. Po vyslechnutí možná vše přehodnotíš.
ČEKÁ NÁS ARMAGEDON? Vladimíra Vítová a Vladimír Laubert sdílí důležité informace v Komentářích ANS (VIDEO CZ, 1 hod 58 min) – CZ24.NEWS

Markýza
21. 7. 2023 21:26
Odpovědět  sizok

Poslechnu si až zítra, Sizoku, ale já jsem třeba toho názoru, že Armageddon probíhá už relativně dlouho. Jen prostě neprobíhá tak, jak jsem si představovali – ani oštěpy, ani tanky v tom nehrají větší roli. Odehrává se ve sféře informací a myšlení, tedy v mentálním poli. A sice u toho neteče krev – nebo ne příliš – ale vlastně je to ještě mnohem brutálnější. Někdo by řekl – zápas o naši duši, já to nazývám celosvětovým bojem organického s anorganickým.

marie
25. 7. 2023 13:55
Odpovědět  sizok

Jednoduchá matematika, kolik volilo jenerála rozvědčíka Pavla? 3,5 milionů idiotů.

Gales
21. 7. 2023 10:37
Ohodnotit příspěvek :
     

U nás vláda nepřemýšlí. Vztahuje se na ně ta úvaha o 95% lidí?

Pavel z Moravy
21. 7. 2023 11:32
Odpovědět  Gales

Víte přátelé jedinec je z toho věčného martýria jak zkulturnit člověka opravdu unavený. Jestli nelze lidskou populaci přivést na cestu pochopení, lásky a vzájemné úcty k druhým, jaký smysl má potom se tím vůbec zabývat. Pokud je dána genomu tohoto tvora zvrácenost a nelidskost, jak to chcete změnit, když tisíciletí vývoje na tom nic nezměnily. Má li přijít konec tak přijde, možná, že to bude pro planetu to nejlepší co přijít má. A pokud ne, tento úkaz degenerace zde bude věčný a takoví jako my si budou beznadějně lámat hlavu jak z toho ven. Ano, někteří z nás to možná ví, ale je nás tak malé množství, že na chod vesmíru to nemá žádný vliv. Co zde lze dělat je to, že jedině já sám mohu na sobě pracovat a mít radost ze sebe samého a to je vše. Pokud někoho přiměji vydat se také touto cestou bude mi to připsáno na účet jako plus. A to je vše.

Hanina
21. 7. 2023 14:33
Odpovědět  Pavel z Moravy

Díky Pavle, souzním s Vaší úvahou, přesně v tomto bodě se nacházím.

Markýza
21. 7. 2023 21:28
Odpovědět  Hanina

Nojo. Jenže jediná cesta, jak vylepšit lidstvo je, vylepšit sama sebe. Ne že by to bylo snadnější – ale jedna aspoň ví, kde je co 🙂

katango
22. 7. 2023 09:25
Odpovědět  Markýza

Jo. Druhého změnit nemůžete, ale můžete změnit sebe. V závislosti na okolnostech (velikost komunity od rodiny po stát a počtu změněných jedinců) se více či méně naruší dosavadní rovnováha a ten druhý/ti druzí musí reagovat.

Markýza
22. 7. 2023 14:44
Odpovědět  katango

Přesně tak. Pohni se a pohneš systémem 🙂 Ondyno se mi jedna kamarádka podivovala, že nedělám osvětu ani ve vlastní rodině. Protože já dřu na změně sama sebe jako Buhar a výsledky jsou vcelku razantní. No a já povídám, že netřeba páchat osvětu – já jim to takříkajíc vyvěšuju na mentální nástěnku rodiny a kdo potřebuje, koukne se.

Pavel z Moravy
22. 7. 2023 17:05
Odpovědět  Markýza

Asi je to to nejlepší. Kdo chce vidět a odezírat, může, ten kdo nechce má na to také plné právo. Každý jedinec má možnost zúčastnit se procesu vlastního sebezdokonalování. Když si kupříkladu pustím do sluchátek úžasné písničky Hanky Zagorové a zaposlouchám se do těch krásně stvořených písní, tak cítím jak ta nádherná a lidská slova v člověku dokonale rezonují. Ti textaři opravdu vynikali hloubkou slovního projevu. Její písničky jsou tím obzvláště známé. Není to žádná plytká zábava. A člověka to nesmírně povznese na duchu. A takového sebezdokonalování může člověk provádět hodně. Jakékoliv učení a poznávání čehokoliv je prospěšné každému, sic člověku vrtá v hlavě ten červíček pochybností, máš již svůj věk, proč to děláš, ale já bych bez toho zkoušet stále něco nového nemohl žít.

Albi
22. 7. 2023 20:36
Odpovědět  Markýza

A moji “osvětu” už několikrát odrovnala kamarádka slovy: “Řekni mi, co mám udělat a jí to udělám”. Takže jsem s osvětou skončila a používám jen jednotlivé neagresivní poznámky částečně s jedovatou příchutí. 🙂

Markýza
22. 7. 2023 20:54
Odpovědět  Albi

😀 no skvělý. Dejte mi piluli, ať odejdu zdravá, co? 😎 Neřeklas jí něco jako “někde začni a vono to už pojede?” Nojo, to by asi nefungovalo,co.

Markýza
22. 7. 2023 20:58
Odpovědět  Markýza

Já už nepoužívám ani ty neagresivní poznámky. Když se někdo zeptá, řeknu “mám to tak a tak, dělám to takhle” a pokud někdo oponuje inteligentně, jsem ochotna diskutovat, pokud ne, jen pokrčím rameny. Naštěstí se již nenajdou odvážlivci, kteří by mě plamenně přesvědčovali o svém 😀

Francin
21. 7. 2023 11:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Je už zcela evidentní, ze sázka na bývalou velmoc US není správná. Oni nikdy neměli žádné spojence, jen podřízené vazaly což je vidět i v NATO. Velkou otázkou, kterou ještě nikdo nevyzkoušel je realizace článku pět o vojenské pomoci, která je tak nějak vágně specifikovaná a hlavně nevyzkoušena v praxi. Evropa se dlouhodobě nechce poučit ze svých historických chyb a omylů, které bohužel staly miliony životů jenom v posledních sto letech. Opět se rozehrává karta válečného dobrodružství potomky bývalých nacistů, ale dnešní zbraně již bohužel či bohudík smývají teritoriální hranice a nikdo a nikde si nemůže být jistý, že bude v bezpečí a to třeba někde v krytu po dobu třiceti roků přežije aby potom vylezl do totálního rozvratu.. To se ty nakradené investice celého světa opravdu nevyplatili výměnou za život jako krtek v podzemí. Oč lepší je varianta míru a spolupráce všech zemí ve prospěch všech lidí a ne jenom úzké skupiny rodin co si myslí, že svět a všechno na něm jim bůhví proč patří. Díky Covidu tak nějak už mnoho lidí ví o koho se vlastně jedná.

Pavel z Moravy
21. 7. 2023 17:36
Odpovědět  Francin

K tomu co jste Francine napsal by musela ale většina dospět sama. Obávám se, že toho nejsou lidé schopni.

Pavel K
21. 7. 2023 19:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

Však to bylo vše naprogramováno do tohoto stavu. MY JEN PŘIHLÍŽELI A KEJVALI HLAVIČKAMIÍ JAKO OSLÍCI V KLATOVECH.

Pavel
22. 7. 2023 00:53
Odpovědět  Pavel K

Kdyz si clovek predstavi pohled z vyse 5 km napr.dolu na nasi zemi ,
tak vidi tu neznamou neuveritelnou tvurci silu a jeji moznosti ,
vidi prirodu ,
ktera s velkou energii se meni , na povrchu a nevidi tu pod povrchem.
ani na vterinu.
Dole na zemi se na vterinu nezastavi ty tvurci sily vyvoje na nas a uvnitr nas ,lidi.
Prevazne technicke a technologicke vynalezy prevladaji.
Ovlada vse napr. zakaz, pro nas vytvorit lepsi system vladnuti.
Ten nejhorsi se opakuje a vede vzdy do zniceni a neustale do vyvoje ,
kterej se neda zastavit.
Napr. Evropa je od pocatku zdroj vseho zla a vsude kam se evropani rozsirili , se vse ihned a nezadrzitelne zhorsovalo , do zkazy…
Mam dojem a pozorovanim obcas dukazy ,ze nam vladne jakasi Vyssi Moc.
Kdyz se vse opakuje ve spirale a k daleko horsimu a neni mozne a neni to v nasich lidskych silach opakujici se katastrofy aspon zastavit , nebo pozdrzet….

Pavel K
23. 7. 2023 09:41
Odpovědět  Pavel

Ano je to úchvatné, ale je lepší asi nad tím moc nepřemýšlat bo nám to nepobere hlava a zbytečně bude zatížená a hrozí, že může pak bolet. 🤣

Markýza
22. 7. 2023 21:00
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ale zas ty živáčky tak nepodceňujte. Že nedělají, jak vy si představujete ještě neznamená, že nedělají vůbec, nebo blbě. Každý svou pěšinou choď…..

zuzana
21. 7. 2023 11:39
Ohodnotit příspěvek :
     

Podvod a marné oběti: Co nabídl summit NATO ve Vilniusu Kyjevu?

https://aktax.cz/podvod-a-marne-obeti-co-nabidl-summit-nato-ve-vilniusu-kyjevu/

Markýza
21. 7. 2023 21:31
Odpovědět  zuzana

Jojo. A teď si protáhněme linku a mrkněme se, co to postupně bude mít za důsledky pro Ukrajinu a Ukrajince: s největší pravděpodobností naprostou ztrátu iluzí o Západu, že. Takže jestli si máme malovat, že se slovanské národy nějak pospojujou je toto vlastně ta správná cesta, protože přesvědčování by jistě k ničemu nevedlo.

zuzana
21. 7. 2023 12:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Globální likvidace amerického impéria přechází do vysokých otáček

https://aktax.cz/globalni-likvidace-americkeho-imperia-prechazi-do-vysokych-otacek/

Standa
21. 7. 2023 17:01
Odpovědět  zuzana

Proto, jako vždy UssA půjde do válečného šílenství!

zuzana
21. 7. 2023 16:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Jim Caviezel nazval Joea Bidena „dementním perverzákem“

https://aktax.cz/jim-caviezel-nazval-joea-bidena-dementnim-perverzakem/

Editor
21. 7. 2023 17:47
Odpovědět  zuzana

no, on Caviezel také není žádný veleduch. Kdyby byl, tak by jeho role byly z jiného žánru.

zuza
21. 7. 2023 18:28
Odpovědět  scipio

ja som ho síce videla len v 2 filmoch – v jednom hral Ježiša Krista a v druhom grófa Monte Christa, ale podľa mňa obe tie úlohy zahral dobre a presvedčivo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Spam Jan
24. 7. 2023 10:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Svobodu si musíme vybojovat sami, jinak si jí nebudeme vážit.