Hrůza: provrtali se až do pekla! Ze strašidelných výkřiků z hlubin Země vás zamrazí (VIDEA)

Kdo věří v nebe, ten musí i v peklo. Zatímco důkazy o existenci nebe zatím nikdo nepřinesl,  sovětským geologům se podařilo něco neuvěřitelného. Objevili peklo! 

Tedy alespoň tak se to jeví při poslechu zvuků z jejich vrtu v hloubce 12 kilometrů.

Takové něco tu ještě nikdy nebylo. Sovětští vědci a geologové si dali v 80. letech minulého století doslova šílený cíl. Chtěli se provrtat až 15 kilometrů do hlubin země. 

Jak informuje portál topky.sk, po dosažení hranice 12 km jejich geologické sondy udělali zvukový záznam, ze kterého mrazí ještě i po letech.

Že tam dole je skutečně peklo se žádnému učenému mozku uvěřit nechce

Z útrob naší planety se totiž ozývalo něco, co připomínalo křik mučených lidí. 

„Jako komunista nevěřím v ráj a Bibli, ale jako vědec však nyní věřím v peklo. Spustili jsme do díry mikrofon pro nahrávání zvuku pohybu litosférických desek, ale místo pohybu desek jsme slyšeli bolestný lidský křik. To nebyl křik a řev jednoho člověka, byl to křik a sténání množství lidí,“ řekl po letech o děsivém záznamu doktor Dimitrij Azzakov.

Připustit, že tam dole je skutečně peklo, se žádnému znalci nechce, a tak se od té doby snaží vědci vysvětlit, co tehdy sondy zachytily.  Někteří vědci tvrdí, že to, co zní jako křik dětí, je ve skutečnosti zvuk, který vydávají litosférické desky, jiní mluví o zvuku unikajícího plynu.

To, co Sověti tehdy nahráli však stále vyvolává husí kůži. Akademik David Guberman říká, že zvuky z Kolského vrtu zkoumalo až 16 vědeckých laboratoří a na jejich chod dohlížel tehdejší ministr geologie.  Co přesně na záznamu je, ale nikdo dosud uspokojivě nevysvětlil.

https://bit.ly/3AvsTJZ

sdíletj na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Čtvrtek
11. 8. 2021 10:11

Nějací v hlubinách žijí. Dbali promyšleného zastrašení lidí, aby do hloubek nepronikali.

Taktoje
11. 8. 2021 21:44

Vysvětlení je jednoduché! Sověti nahráli hlasy američanů smažících se v pekle!