,,Hladí si pipinku. Ví, že může.” To rozhořčilo poslankyni

Poslankyně SPD Karla Maříková se rozčílila nad knihou Camille Laurans Co to tam mám? – moje malá proč, kterou vydalo nakladatelství Svojtka & Co. 2019. „Takovéhle zvrácenosti se cpou do malých dětí. Je to pro děti od 4 let! Neomarxistická indoktrinace,“ rozčiluje se Maříková.

„Každý z nás má ve spodním prádle buď pindíka, nebo pipinku. Jsou to pohlavní orgány. K čemu slouží? A jsou všechny stejné? Proč je tatínkův pindík trochu nakřivo a proč má maminka na pipince chloupky? Možná si i ty právě pokládáš stejné otázky jako Šimon a Andrejka z této knížky. Se spolužáky se baví vymýšlením různých jmen pro pohlavní orgány, ale když si je začnou ukazovat, paní učitelka se zlobí. Tato knížka z řady ‚moje malá proč‘ ti pomůže porozumět tomu, proč to tak je,“ všímá si Maříková anotace ke knize.

„Moje malá proč, to jsou přívětivé knížečky, které pravdivě odpovídají na otázky, jež se dotýkají životů dětí. Vypracováno s odbornými radami pediatra,“ píše se také v anotaci. 

Maříková následně přináší obrázek z knihy, na němž je malá Andrejka a povídání o tom, jak si hladí pipinku. „Andrejka to dělá ráda. Když si jde do svého pokoje odpočinout, hladí si pipinku. Ví, že to může dělat, když ji nikdo nevidí,“ píše se u obrázku.

Takovéhle zvrácenosti se cpou do malých dětí… Je to pro děti od 4 let! Neomarxistická indoktrinace.

Je to z knihy: Co to tam mám? – moje malá proč
Camille Laurans
Nakladatel: Svojtka & Co. 2019…Zobrazit víc

Co to tam mám?

 Tomáš Vandas (předseda DSSS) na svém facebookovém profilu před pár hodinami upozornil veřejnost na knihu, která útočí na naše nejmenší a nejcennější, tedy naše děti.

Komentář Tomáše Vandase: “Zřejmě příprava malých holčiček pro islamistické pedofily… Víc tuhle nechutnost nechci komentovat. Nelze to totiž slušně…”

Kniha s názvem Co to tam mám? vychází v edici Moje malá proč

Kniha s názvem Co to tam mám? vychází v edici Moje malá proč

Obsah knihy určené pro děti od 4 let věku je dosti zarážející a přesně v intencích NWO. Tedy sex narvat dětem již před nástupem na základní školy a poté díky zábavnímu průmyslu vychovat generace bezcitných, nezodpovědných lidí, kteří se budou chovat jako zvířata, zombie, nebo démony posedlí. Jen si užívat…

Vše zabaleno do roušky prospěšného, pozitivního informování dětí a hlavně pomoci rodičům s odpověďmi na záludné otázky dětí poznávajících svět kolem nás.
https://bit.ly/2mOVbyY

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
2. 10. 2019 22:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Úchyláci, každý rodič, který by takovou knížku pro dítě koupil je zvrácený. Bože takhle prznit dětskou psychiku… to je zločin.
…. “přívětivé knížečky…. Vypracováno s odbornými radami pediatra”… pomooooc – ten pediatr je co? a autoři jsou co? úchylové? pedofilové? nebo patří k sexuální menšině? mají děti?