Hamburkem otřásl brutální útok 80 školáků na policistu,

Hamburkem otřásl brutální útok 80 školáků na policistu, ke kterému došlo nedaleko školy Ida-Ehre. Policistu mlátili, kopali do hlavy poté, co se pokusil urovnat hádku mezi dvěma chlapci, napsal server týdeníku Focus. Dva dvanáctiletí a jeden 13letý chlapec byli zadrženi, oznámila hamburská policie.

Incident se stal ve čtvrtek odpoledne přímo před školou. Policista projížděl na kole, když viděl rvačku dvou chlapců, kolem kterých se vytvořil shluk dalších dětí. „Když policista vstoupil mezi oba chlapce a odtrhl je od sebe, jeden měl ruku schovanou pod bundou a odmítal i po policistových opakovaných žádostech ukázat, co skrývá,“ popsal mluvčí policie.

Třináctiletého chlapce policista znal. „Vzhledem k tomu, že nemohl vyloučit, že chlapec je ozbrojený, policista chlapci paži znehybnil,“ uvedl mluvčí. Chlapec se ale začal prát, tak ho policista několika chvaty uzemnil. Jenže v tu chvíli se na policistu vrhli ostatní, kteří do té doby velmi agresivním způsobem projevovali solidaritu s mladým útočníkem, uvedl mluvčí policie.

Policistu začali mlátit. Před vážnými zraněními ho zachránila jen cyklistická přilba, kterou si ani nestačil sundat, když se původně pokoušel zklidnit rvačku dvou chlapců. Od lynče davu asi 80 školáků a studentů ho zachránily policejní posily, na místě zasahovalo 12 policejních vozů.

„Byl to rozvášněný dav, se kterým posily měly co dělat. Policisté byli napadáni, uráženi, plivali na ně. Teprve, když byl 13letý chlapec odvezen pryč na služebnu, se situace zklidnila a dav se rozešel,“ popsal mluvčí.

Kromě 13letého byli zadrženi ještě další dva chlapci ve věku 12 a 13 let, ti byli později propuštěni a předáni rodičům. Proti školákům bylo zahájeno řízení za napadení policistů, ublížení na zdraví a urážku.
https://bit.ly/3j6OT8r, https://bit.ly/3gn8NKB

sdíletj na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
22. 8. 2021 11:26

ano ano zde je vidět krásné budovatelské heslo- my to zvládneme

KarelDar
22. 8. 2021 13:50

Neschopný policajt… Autorita – nula, pendrek – nepřítomný.
Na fotce je hromada přičmoudlíků…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
BB Rad
22. 8. 2021 20:51
Odpovědět  KarelDar

Vypadá to že místo Policie tam udržují pořádek “ sousedské hlídky “ mezi havrany

zdena
23. 8. 2021 10:02
Odpovědět  KarelDar

chlapče. kdyby se bránil se zbraní v ruce proti dětem, byť velkým, zavřeli by ho na mnoho let do basy – tak to nastavila baba makrela a spol. a tak to asi už i zůstane. A to bude konec německé společnosti v německém státě.

Dany
23. 8. 2021 12:16
Odpovědět  zdena

To bude ta německá říše bez blonďatých germánů, zato s migranty analfabety, které makrela označuje za doktory a inženýry.

zdena
22. 8. 2021 23:06

… a že nikdo nezmińuje , zda šlo o etnické Němce nebo o imiģranty… vzhledem k zastírání tak důležitého detailu jde zjevně o imigranty – vysněnou budoucnost německého národa paní merkelové – po ní tu zůstaně pěkný binec, který už nikdy nepůjde uklidit…,

zdena
23. 8. 2021 10:00

Merkelová by měla začít konečně přemýšlet, PROČ asi….. Je to ona, kdo zničil pravomoce a respekt policistů a udělal z nich figurky, které nic nesmí.

BB Rad
23. 8. 2021 10:10
Odpovědět  zdena

Protože to nařídila Oberstsko-zionzupácká US , tak proto . Nechtějí mít bordel jen v Americe ale na celém světě ( “ v bordelu se dobře žije” ) aneb rozděl a panuj