Gwyneth Paltrow, kampaň MeToo a jak urazit důstojnost osoby, která žádnou důstojnost nemá

Michal Brand

Před časem na plné obrátky běsnila nenávistná, šovinistická kampaň MeToo, v rámci které si ženy po třiceti letech vzpomínaly, že vlastně tehdy, když se s nimi vyspal ten dnes (často i tehdy) bohatý a úspěšný muž, tak to vlastně tak nějak už tehdy nechtěly, nebo ten pocit přinejmenším dnes mají, takže vlastně byly zneužité, když si teď po třiceti letech myslí něco jiného, než si myslely, když s dotyčným mužem spaly.

Zakladatelka hnutí MeToo 

V jejím rámci mne pobavila především zakladatelka hnutí, která se také cítí být zhnusena a ponížena tím, že se na ni muži dívají jako na sexuální objekt a tím jí ponižují.

Mno, nechci nic říkat, proti gustu samozřejmě žádný dišputát, ale za sebe říkám otevřeně, že na zakladatelku hnutí MeToo bych se jako na sexuální objekt nedokázal dívat, ani kdyby mi bylo 17 a kdybych měl v sobě lahev tvrdého alkoholu.

Možná po deseti letech na pustém ostrově. Ale i tak bych radši zkusil doplavat na pevninu.

Stejně zábavné jsou ty herečky (kauza Weinstein), které si dnes, po třiceti a více letech vzpomínají, že byly kdysi dávno znásilněné. Pro jistotu tedy, říkají, že nešlo o sex ale o „dominanci a moc“ Weinsteina.

Prostě naučená fráze. „Sexuální obtěžování není o sexu ale o moci“, tak zní poučky, tak to herečky odříkávají. Kdyby si omylem před svým vystoupením přečetly návod na splachování toalety, tak budou se slzami v očích vykládat „stiskněte malé tlačítko a voda spláchne toaletu, po použití toalety si nezapomeňte umýt ruce“ nebo něco podobného.

Mimochodem, je to také zcela zřejmé deformování pojmu znásilnění – znásilnění je, když někdo jinou osobu donutí násilím nebo přímou pohrůžkou násilí a ne když jde herečka dobrovolně do postele s producentem a když už jí po třiceti letech došly prachy a žádné další role už nemůže dostat, tak si vzpomene, že ji vlastně tedy jako znásilnil a zneužil, díky své moci a dominanci. A že by jí tedy vlastně za ten sex měl dnes zaplatit prachy, o které si před třiceti lety zapomněla říct.

A další mimochodem k „moc a dominance“ – krucinál, co přeci ženy v drtivé většině případů hledají u mužů jako atraktivní? No přeci moc a dominanci. Už v jeskyních každá samice hledala takového samce, samce, který má moc a který je dominantní a tak o něm šlo předpokládat, že zajistí dost jídla a dalších zdrojů pro ni a pro její (jejich) mláďata. Tak to prostě je. Bohatí muži jsou atraktivní, chudí muži se můžou vztekat, jak chtějí – protože ženská kritéria jsou nastavena na zcela jiné parametry, než je jen samotná fyzická krása.

Naproti tomu mužská kritéria jsou koncentrována téměř výhradně na oblast fyzické krásy a přitažlivosti.
Samec hledá atraktivní tedy zdravou mladou samici, schopnou porodit zdravá silná mláďata a starat se o ně.

Samice hledá úspěšného samce, který není kripl, aby dokázal zplodit mláďata a hlavně aby dokázal postarat se o samici i mláďata. Několik milionů let vývoje člověka, pravidla zakódovaná v genetické informaci. Zeptejte se evolučních biologů na důvody rozdílných preferencí i rozdílného sexuálního chování žen a mužů.

Zpět k MeToo.

Jednou z prvních hereček – úplně se mi vtírá na mysl známá scénka z filmu „Kurvahošigutentag“:

„Herečka, herečka! Kurva je to! Já to přeci musím vědět, já s ní žiju!“

tak tedy jedna z prvních hereček, které se připojily k „Salem madness“ alias #MeToo a které obvinily producenta Weinsteina byla Gwyneth Paltrow.

Nemá smysl rozebírat obvinění G. Paltrow vůči štvanému Weinsteinovi, bylo to by opět velice dlouhé a nutně podrobné uvádění na pravou míru celé této vylhané mediální štvanice.

Ale jen abych nevypadal jako podporovatel sexuálního násilí:

GWYN’S ‘CRUCIAL’ ROLE Gwyneth Paltrow played ‘crucial’ role in bringing down Harvey Weinstein, new book reveals

Zde je mj. citována G.Paltrow, která byla Weinsteinovou top hvězdou. A jednou byla u Weinsteina a on jí položil ruce na krk a řekl jí, že by se navzájem mohli namasírovat. Dnes si prý nebohá Gwyneth vzpomíná,
že byla celá strachy bez sebe, že jí Weinstein vyhodí, ale pro kariéru se ovládla.

K sexu zřejmě stejnak nedošlo, protože Gwyneth nic takového neuvádí. Shrnuto: … Weisntein jí navrhl, že by si mohli navzájem udělat masáž. Samozřejmě jde o sexuální, nebo minimálně erotický podtext. Ale k ničemu ji nenutil, natožpak násilím a natožpak k sexu. Dokonce ani zřejmě k ničemu nedošlo.

Ale pro dnešní slávu je potřeba říci:
„Znásilnil mě! Jsme oběť strašlivého násilí! Třicet let mám trauma z toho, že mi řekl „co takhle masáž?‘!“

Promiňte, zejména dámy, ale je to opravdu naprosto směšné, celá kampaň MeToo je o amorálních, kariéristických, zištných osobách, které před lety dělaly kariéru přes postel a dnes pro změnu přes obviňování nevinných. Skutečné oběti skutečných znásilnění jsou pak vedlejší ztrátou, jen další obětí fanatické kampaně MeToo. Když si pročítám prohlášení Gwyneth Paltrow ke „strašnému násilí ze strany Weinsteina“, čím dál více mi soudružka Gwyneth připomíná soudružku kariéristku-i-přes-mrtvoly Chramostovou.

Gwyneth Paltrow se cítí být ponížena, dotčena na své lidské důstojnosti zlým „sexuálním predátorem“ Weinsteinem.

No, Gwyneth Paltrow momentálně na Netflix uvádí nový pořad.

Reklama na něj představuje Gwyneth Paltrow v pop-artovém ztvárnění doširoka otevřené vagíny a program samotný se jmenuje „Dosáhněte nových hloubek“.

Pořad „dosáhněte nových hloubek“ uvádí Gwyneth Paltrow z široce rozevřené vaginy.

Před nedávnem měla Gwyneth malý problém. Přes internet prodávala „jadeitová vajíčka k zastrkávání do vaginy“, o kterých tvrdila, že pomáhají plodnosti. Soudem ale tato reklama byla shledána nepodloženým reklamním tvrzením a ubohá Gwyneth musela zaplatit pokutu 145 tisíc dolarů. Určitě to proti ní zpunktoval nějaký muž, určitě sexuální predátor.

Gwyneth také na internetu prodávala pozlaceného robertka za 15 000 dolarů. Komu by se snad robertek od Gwyneth zdál za 15 000 dolarů drahý, mohl si od ní koupit za pouhých 7 900 dolarů ocelového robertka.

We Live in a World Where Gwyneth Paltrow Recommends a $15K Gold Dildo

Skoro se mi zdá, že vlastní frndou je Gwyneth posedlá mnohem více, než kdy byl producent Weisntein.

Jo, také na internetu Gwyneth doporučovala a podpořila sexuální prach, který prý měl každého proměnit tak, že se ocitne mimo čas a promění se na něco velikého. Také prý měl Gwynethin sexuální prach způsobit, že afrodiziakální moc sexuálního prachu pošle obrovské vlny krve do všech těch správných míst vašeho těla.

I Tried “Sex Dust” and Here’s What Happened

A jako by toho všeho nebylo málo, nyní začal Gwyneth na internetu prodávat svíčku „voní jako moje frnda“. Tedy pro přesnost „Je cítit jako moje vagína“.

Může mi, prosím, kdokoli vysvětlit, jak kdy může nebo mohla být dotčena na důstojnosti osoba, která se živí prodáváním „vonné svíčky“ s názvem „vůně mojí vlastní frndy“?

https://bit.ly/38wlvjN

sdílet na