nezařazené

Grosz šokuje: Vakcína je největší fake-news fraška, která byla v 21. století lidem podaná (VIDEO)

Lži, lži a zase lži. Toto je metoda jak vnutit lidem jít se nechat očkovat. Diskuse se v našich médiích nepřipouští a ti, kteří mluví o vakcíně jinak, než je žádané, jsou antivakcináři či ještě něco horšího. 

Pravda je úplně jinde, jenže ta by se jim poslouchala velmi těžko.

Rakouská televize OE24 nabídla střet dvou protinázorů na očkování proti COVID-19, tedy to, co je u nás zřejmě nemožné. Jak je ve videu ze sestřihu politické relace Fellner Live vidět, na argumenty známého rakouského publicisty a bývalého politika Geralda Grosze by se jeho spoludiskutujícímu hledali protiargumenty jen velmi těžko. Navíc jeho slova budou pro mnohé zřejmě doslova šokující.

My přicházíme stále více a více k tomu, že očkování infikují ty druhé

“Očkovaný, ten se nemusí bát před těmi neočkovanými? Nyní vám řeknu něco o sobě. Udělal jsem ten krok a nechal jsem se očkovat, OK? Tři týdny jsem to opakovaně v tomto studiu poslouchal, a tak jsem udělal tento krok. Ale víte co? Očividně to byla chyba,” říká v úvodu videa Grosz, kterému bylo řečeno, že toto očkování chrání před tím, aby neinfikoval druhé. 

“Ale my přicházíme stále více a více k tomu, že očkování infikují další. Říkal to Kurz, Merkelová a i vy, jako nejvyšší zástupce těchto očkovatelů a korona očkovatelů, že když jsem očkován, tak nebudu mít těžký průběh, ale čím dál tím více docházíme k tomu, že očkování mají těžké průběhy,” konstatuje dále Grosz.

“Vy, i všichni ostatní jste mi říkali a ujišťovali jste nás, že když budeme očkováni, nebudeme muset jít do nemocnice. A co teď vidíme je, že čím dál tím více očkovaných je v nemocnicích. Když se dívám na dnešní (5.8.) čísla z Izraele, tak je 61% všech dennodenně infikovaných dvojnásobně očkovaných Bylo mi řečeno, že když dostanu dvě dávky, budu plně imunní. 

A teď se dozvím, že mohu onemocnět, že mohu těžce onemocnět, že mohu virus šířit dále, že mohu být sám intubovaný, a že mohu i zemřít,” vytahuje Grosz na stůl první argumenty, že on i my ostatní jsme byli klamáni.

Ten, který se odváží říci pravdu je nazýván šílencem či bláznem

“Takže, kdybych si vzal léčivé byliny nebo homeopatické kuličky byl bych lépe chráněn než s vaším takzvaným “Gamechanger”. A nyní dojdu k tomu, co jsem říkal před 18-ti měsíci, a co se dosud nestalo. Vylepšujme zdravotnický systém, připravujme se na takovéto pandemie. Nebude poslední, a proto hledejme účinné léky. S týmiž penězi, které aktuálně strkáme Pfizeru a spol. přímo do krku. 

Tyto firmy aktuálně zvyšují ceny za vakcínu, která očividně není schopna splnit to, co nám Kurz, Merkelová, vy a všichni ostatní říkali,” poukazuje Grosz na zvyšující se ceny vakcín, a tedy další nárůst zisku farma firem.

“V Izraeli se to nyní ukazuje. Téměř absolutně proočkovaná populace v celém průběhu čtvrté vlny a vy tu sedíte a říkáte: “Ti neočkovaní jsou vinni!” Víte, ty neočkované dnes můžete v Izraeli hledat lupou a přesto se tato země nachází v plném proudu takzvané čtvrté vlny. To znamená, že vaše vakcína není žádný “gamechanger”, ale ta největší fake-news fraška, která byla v 21. století lidem podána,” vyprskl asi nejvíce šokující slova známý rakouský publicista a bývalý politik Gerald Grosz.

Řecký filozof, pedagog a matematik Platón (427 – 347 před naším letopočtem) kdysi řekl:

“Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říci pravdu je nazýván šílencem či bláznem.”

Slova, která platí i pro dnešní dobu. Je čas opustit tento začarovaný kruh lží.

https://bit.ly/3lDdljn

sdíletj na