Francouzský parlament zrušil kategorii “matka a otec” na úředních listinách. Chceme dopadnout jako mamuti?

V posledních letech se vyskytly poměrně podivné tendence. Část politiků chce být demokratičtější,
než samotní demokraté, druzí chtějí být liberálnější, než liberálové, třetí papežštější, jak papež samotný atd. Samé novinky, pokusy, experimenty. 
Nejpodivnější a nejvíce projevující úpadek společnosti je asi pokus experimentovat s tradiční rodinou.

Dnes už těch druhů rodin vymysleli nespočet. Pomalu za rodinu budou považovat leckterý spolek, soužití kohokoli s kýmkoli – ba i s čímkoliv …

Nejprve zde vznikla registrovaná partnerství pro lidi stejného pohlaví. 
Protože těch “genderových skupin” je víc, pomalu pro každou připravují i ​​svůj druh “rodiny”.

Někteří občané v tomto “pokrokovém hnutí” šli dál a dnes nás už málo překvapují zprávy v médiích, že někdo se oženil s kočkou, nějaká dáma se provdala za psa a další se sezdala s oblíbenou sochou.

Svoboda, demokracie a liberalismus prorážejí všechny hranice. Zanedlouho se nikdo z nás nebude divit,
že “pokroková” dáma se provdá za kuchyňskou myčku, progresivní muž si vezme motorovou pilu a nějaký genderový pár se ožení s dalším párem – například, holínek nebo lyží …

A aby se klasickou tradiční rodinu podařilo pohřbít navždy, nadobro a navěky, tak z lidské paměti a z úředních listin třeba vymazat všechny stopy, které by našim potomkům náhodou připomínaly, že kdysi existovala jakási tradiční rodina. Například, navždy vygumovat staromódní pojmy, jako je “otec” a “matka”. 
Potom příslušníky “moderní rodiny” lze nazvat jak jen chcete, například rodič číslo jedna a rodič číslo dvě.

Vlastně ani to není dobrý nápad, protože tím urazíte značnou část různých genderových spolků / ne rodin /, protože rodiči být ani nemohou a nemohou porodit děti. 
Tak ať budou jen číslo jedna a číslo dvě. To bude rodina! 
A aby nikoho v budoucnu ani nenapadlo vzpomenout na tradiční rodinu, třeba vygumovat ty nebezpečné, neliberální a nedemokratické pojmy, jako jsou “otec” a “matka”. 
A už se to i začalo …

Francouzi se rozhodli, že v této věci předčí obyvatele celé planety a budou liberálnější a gendernější,
než ti nejliberálnější gender nebo najgendernější liberálové – a “zrušili otce a matku”.
Řekli – udělali.

Francouzský parlament odklepl návrh zákona, že od nynějška se na úředních listinách takové zbytečné pojmy, jako “matka” a “otec” vzpomínat nebudou. 
Vždyť i nač? Sbohem, tradiční rodino, sbohem, i její členové – otče a matko. 
Vítejte, číslo jedna a číslo dvě. Zbývá ještě vygumovat z úředních listin slovo “rodina” a dílo bude dokonáno.

Tohoto pokrokového kroku pařížských poslanců si všiml i český poslanec Tomio Okamura. 
Na své facebookové stránce s pohoršením reagoval na tuto iniciativu:

“Francouzský parlament zrušil kategorii matka a otec na úředních listinách. Nejde o nic jiného než o postupnou likvidaci rodiny jako základní společenské hodnoty. Neomarxističtí pokrokáři se tím už ani netají. Postupně budují systém absolutní kontroly a regulace spojený s postupnou genocidou evropských národů.
Chystají pro nás společnou kategorii ,,otroci”. Výraz táta a máma bude nyní ve Francii považován v úředním styku za projev extremizmu.

Podoba totality budované v EU bude strašnější než totalita, kterou známe z dob vlády starých marxistických soudruhů. V květnu je potřebný každý hlas ve volbách do evropského parlamentu. Musíme dát dohromady s partnerskými evropskými vlasteneckými stranami blokační sílu a zastavit budování totalitní neomarxistické Evropy.”

Moderní experimentátoři s rodinou budou i nadále vymýšlet novinky, jak zlikvidovat tradiční svazek muže
a ženy, který existuje tisíciletí. 
Demokracie je demokracie, liberalismus je liberalismus, ale už to pořádně přehánějí.

Přirozeně tito “pokrokoví genderisti” se mohou odvolávat, že před mnoha tisíciletími naši méně liberální předkové nežili v tradičních rodinách, ale přece měli potomky. 
Nuž, ale jakkoliv:
….. bez otců a matek přece nemohli mít děti. Lidstvo by už dávno vyhynulo ještě dříve než mamuti.

Vytváří se nepřirozená situace / přesně, jak v politice /: ….. malá menšina řídí drtivou většinu, přičemž jistá část té drtivé většiny zoufale tlačí zůstatek své většiny do otroctví té menšině.

Když už “pokrokovci” mluví o toleranci, demokracii, liberalismu …… Ať si “genderisti” a jejich přátelé mají své “rodiny” podle svého vkusu:
homosexuální, živočišné, předmětové / byť s pianem, autem či hráběmi /, ale ať laskavě dovolí té drtivé většině mít normálně tradiční manželství, která jsou mimochodem i užitečná – bez rodiny, bez otce a matky, lidé dopadnou přesně, jak mamuti – i když z jiných důvodů.
(Eugen Rusnák)

https://www.hlavnespravy.sk/francuzsky-parlament-zrusil-kategoriu-matka-otec-uradnych-listinach-chceme-dopadnut-mamuty/1672860

sdílet na