nezařazené

Francouzký koncern SUEZ podplatil starostu fr. města Grenoble, aby se dostal k ziskům z vody místo města

Fr. koncern SUEZ podplatil starostu fr. města Grenoble, aby se dostal k ziskům z vody místo města

sdílet na

137 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jmm
22. 3. 2024 06:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Voda musí být jen naše!

ijn
22. 3. 2024 17:01
Odpovědět  jmm

a co naši grázlové s námi dokáží provádět když např. 1m3 Zemního Plynu nabízí ČEZ za 25,-Kč.??? Výmluvy na burzu atd. pokud se dostane k moci nenažraný úředník + zloděj == společnost nemá šanci se vzepřít,…..jak dlouho Kokoška korumpoval lékaře 16 let trvá než je nepravomocně potrestán a to se Sokol postará, aby byl zproštěn,….úplatky soudcům na to má,….zrůdný mlejnek jeden zasraný!!!!

Pavel z Moravy
23. 3. 2024 13:26
Odpovědět  ijn

Dnes tu situaci u nás Vidlák na https://cz24.news zhodnotil velice dobře. Máme prostě co jsme chtěli. Mluví mi prostě z duše a to nejsem žádný jeho příznivce.

Kolemjdoucí
23. 3. 2024 16:01
Odpovědět  Pavel z Moravy

To na to přišel opravdu brzo … Fakt se není v této kolonii čemu divit, alternativě “stačí” pouhých 35 let na to, aby prozřela, nemluvě o exponenciálně se přiostřujících především posledních 6-8 let … Tomu se říká výkon. Nicméně není sám, mnoho dalších, co jsou konzumenty bráni co by alternativa jsou podobně bystří v úsudku. A opozice ? Ano nemá smysl komentovat, to je takový ideologický dort Pejska a Kočičky, SPD – někteří, a v součtu asi nejvíce oponentní, opovrhovaná, jenže i oní jsou krotcí. Smiřte se s tím, že největším problémem je tzv.český elektorát, volič, nyní většinově náležitě zfašizovaný a nacifikovaný – to on podporuje krvavé řešení, a je rosofobní až by ve 3. Říši záviděli. Český fašismus a nacismus vítězně opanoval a táhne touto kolonií. Poděkovat můžeme sobě, svojí lenosti, zbabělosti, lhostejnosti, vlastně i podlosti. Plus české pravici – když vidím, jak je dnes za Deus ex machinu ex prezident VK, toliko duchovní, ideový a ideologický fundament dnešních deprivantů a poměrů, jak k němu s nadějí a jako na svatÿ obrázek vzhlíží část veřejnosti, alternativy, plus rádoby oponentů, mne pouze utvrzuje v názoru, že je vše správně dle zásluh

Pavel z Moravy
23. 3. 2024 17:18
Odpovědět  Kolemjdoucí

Tak já myslím, že jsem zde již za ty asi 2 roky co jsem zde na Pokecu těch komentů k této společnosti, která je zoufale duševně vyprázdněná dal dost. Nu a Vidlák asi již pochopil, že s tím materiálem, který poskytuje naše země skutečnou, prosperující a samostatnou společnost nevytvoříme. Kdo je ale trochu znalec lidských povah, tak toto o této společnosti ví velmi dlouho. Já tedy určitě.

Ijn
22. 3. 2024 08:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo podplatil Fialu, aby v ČR zastropoval dráze elektřinu? Steven EPH nebo HK zajíček …..žádné vyšetřování se nekoná ztráty jdou do miliard Kč,……v ČR umíme odklánět beztrestně. Trápíme se všichni,….zisky pouze vyvolení se umí dělit s politiky!!!!

Nejdražší elektřinu v EU si můžeme dovolit pouze v ČR ……to není vůle vyšetřovat pachatele??? Úpadek průmyslu již nastává.

Pijack
22. 3. 2024 08:15
Odpovědět  Ijn

Tak je to se vším. Jak něco prodává (privatizuje) Český stát, tak se to limuzínami před Strakovkou hemží jako v úlu. Kdo a kolik – o to tu jde. Třeba s Českou vodou, by mě zajímalo, který idiot rozhodoval o stupu zahraničních “investorů” do vodního hospodářství. Tam musely téct proudem miliardy. Přitom jména těch odpovědných politiků známe, ale Státní zastupitelstvo se vůbec nenamáhá zjistit jejich bankovní účty. Úmyslně. Takže i žalobci musí být zkorumpovaní.

Ladik
22. 3. 2024 08:19
Odpovědět  Pijack

Paraziti všech zemí spojte se.

ijn
22. 3. 2024 09:37
Odpovědět  Ladik

český politický ksindl se nezapře,….. zase chce do politických lavic, Špidla prý zase do EU!!!

Mike
22. 3. 2024 12:06
Odpovědět  Pijack

Naše voda je prý zástava MMF za půjčku ČR někdy na přelomu milénia. Mezinárodní měnový fond je tím údajně známý, zástava za půjčku bývá nerostné bohatství – nebo voda, proto nikdy nenajdete konkrétní osobu, která za to nese odpovědnost, protože se to týká celé vlády. Nemusím snad vysvětlovat, co je to MMF a kdo ho vlastní…

ModrýKlokan
22. 3. 2024 12:19
Odpovědět  Mike

Již brzo po převratu 1989 tady řádila SB – Světová Banka a MMF. Vaklafu Lahvovi mazali med kolem huby a když zlobil udělali bububu. Havel se posral a kývl na všechno – holt národní hrdina a státník (dělám si srandu). Média už tehdy měla zákaz informovat.

Všechny ekonomický kejkle, který skončily totálním vykradením ČR a udělaly z nás ekonomicky okupovanou západní kolonii prostě stateční novináři hovináři vymlčeli. Dnes už jsou v tom dokonalí, profesionální presstituti.

A tak si tady žijem. Ještě že už brzo západ skončí. Už se kymácí nad propastí, stačí šťouchnout prstíčkem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuza
22. 3. 2024 14:26
Odpovědět  ModrýKlokan

Láhvovi nemusel nikto mazať med kolem huby, jemu išlo vždy výlučne len o vlastný prospech, národ mu bol totálne ukradnutý

Jaroslav
23. 3. 2024 09:10
Odpovědět  zuza

Četl jsem, že západní “přátelé ” přesvědčili Jelcina, že emise rublu má být vázána na dolar a následně Rus nakoupil dolary s přirážka 100%. Jenom to potvrzuje k jakým přátelům jsme se připojili. Rus se jich pomalu zbavuje, ukr páchá sebevraždu v přímém přenosu a naše věrchuška nám zkouší provaz kolem krku. Bohužel, lépe již bylo ca před 35lety

Slovan
22. 3. 2024 15:55
Odpovědět  ModrýKlokan

Ale nemusím ti připomínat, že kdyby se lidi ozvali, bylo by tomu jinak. Myslím tím národ, ne hrstku zoufalců na Vencelplac. Týká se to všech krajů, né jen určité oblasti, no ale když lidi čumí a je jim to buřt, tak ať platí. Já ji taky budu prodávat, mám 10m hlubokou studnu a v ní 7,5 m vody. 😊

Jaroslav
23. 3. 2024 09:15
Odpovědět  Slovan

V 89 převrat organizovali nejlepší mozky Evropy a usa, spolu s KGB. Sami bez vnějšího tlaku bychom se ani neup rdli. To je můj optimistický názor a z toho plyne, že nevěřím na nějaký vzdor lidí. Jeden chytrý člověk řekl “lidé se připravují k odporu ale stejně tak i vlády “. A kdo je víc organizován a má k dispozici represivní aparát?

Gales
22. 3. 2024 16:01
Odpovědět  ModrýKlokan

Nejvíc dluhovou past roztočil nejlepší ministr financí Kalousek.A pak nám posílal šeky s upozorněním že hodně žereme.

cool
23. 3. 2024 16:54
Odpovědět  Gales

Šak bil.. taky velitel cisterny v prostoru mezinárodního leteckého provozu a zadržel letadlo velmoci než ho kníže zpacifikoval. Jaá cha chá 🙂

ZMann
22. 3. 2024 18:10
Odpovědět  ModrýKlokan

Přesně tak to je, všechno toto co se tady děje bylo naplánováno už před slavnou sametovou revolucí. Toto vykradení zemí východního bloku mělo prodloužit hegemonii západu o dalších několik let. Tato vláda co je u lizu nerozhoduje absolutně o ničem, musí plnit nařízení svých nosatých páníčků.

Jaroslav
23. 3. 2024 09:03
Odpovědět  Mike

Vodu v Prazé obsluhuje Veolia, Francie. A kdo podplatil naše Jidáše by nás mělo zajímat spíše, než kdo podplatil koho v nějaké Francii. A zjistit kdo to prodal je ještě jednodušší. Pak bych doporučil nějaký středověký způsob odměny onomu korupčníku. Případně blízkovýchodní demokracie Saúdská Arábie by nám mohla doporučit své metody

Pavel z Moravy
23. 3. 2024 09:43
Odpovědět  Jaroslav

No to by se Jaroslave všichni divili. Nejméně polovina národa by byla bez rukou a bez nohou. Doživotí je tam téměř nejmírnější trest.

ygorek
23. 3. 2024 16:37
Odpovědět  Jaroslav

V úvahu je vhodné vzít fakt, že se nejednalo o prodej.
Smlouvy o provozování vodohospodářské infrastruktury se uzavírají na dobu určitou a relativně krátkou, jak lze ověřit ve smlouvách, které jsou veřejně přístupné.
Pokud je mi známo, právě smlouva mezi Prahou a Veolií byla uzavřena na dobu bezprecendentně dlouhou, což bylo ze strany EU svého času na překážku při financování modernizace ÚČOV v Troji.

ygorek
23. 3. 2024 16:18
Odpovědět  Mike

Máte nějaké bližší údaje?
Běžně se dá najít toto: V roce 1993 poskytl IMF České republice půjčku (stand-by credit) ve výši 177 mil. SDR na podporu platební bilance v souvislosti se zavedením vnitřní konvertibility a strukturálních adaptací ekonomiky. Tato půjčka byla splacena již v roce 1994, tj. v předstihu.
(https://www.mfcr.cz/cs/zahranici-a-eu/mezinarodni-spoluprace/mezinarodni-instituce/imf-mezinarodni-menovy-fond-11650)

Slovan
23. 3. 2024 18:50
Odpovědět  ygorek

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Helena
22. 3. 2024 08:24
Odpovědět  Ijn

Za dřívější vlády ODS se “privatizoval” svoz odpadů do rukou právě této Fr. firmy SUEZ současně s privatizací naší vody – to se museli odésáci fest napakovat. Z toho pramení navázanost na žabožrouty.

Slovan
22. 3. 2024 08:40
Odpovědět  Helena

Píši to už asi potřetí, chtěl bych vidět na vlastní kukadla to číslo o co tahle země byla od roku 90 okradena. To jsou ty peníze, kdyby se použily na rozvoj této země, tak si ani nedokáži představit kdebychom byli. Tady je vidíme jak to ti spojenci s námi myslí upřímně křišťálově čistě. Nééé!! Jen nás chtějí prachprostě okrást. Ti co prodaly ty vodárny a vůbec veškeré výhody, by měli nést odpovědnost s následkem konfikace majetku atd. Všichni a do jednoho.

Helena
22. 3. 2024 08:58
Odpovědět  Slovan

Stálo by to za to, aby to někdo spočítal a pěkně vypsal jmenovitě všechny ukradené fabriky, suroviny ležící pod zemí, zem. půdu – jejich pravou hodnotu, co vyráběly a pak za kolik byly prodány a kdy byly pak zavřené. Západ si ale dobře dovedl představit, kde bychom byli my a kde oni. Proto z nás udělali vydrancovanou poslušnou kolonii – jak dlouho bude trvat, než dospějeme do uvědomění si skutečnosti – jak právě dospěl Niger.

Slovan
22. 3. 2024 09:32
Odpovědět  Helena

Kdy? No až budou alespoň poloprázdné regály v marketech a nejlépe nepůjde internet.

Pavel z Moravy
22. 3. 2024 11:18
Odpovědět  Slovan

Jmenovče, tady je již pouze jedno řešení. Je to kvízová otázka. Odpověď si dej sám.

Slovan
22. 3. 2024 15:57
Odpovědět  Pavel z Moravy

Už vím, začít pít jen pivo. Je to správně? 🤣

Jaroslav
23. 3. 2024 14:19
Odpovědět  Slovan

To je stejné jako kdysi ve Francii. Když nebyl chleba, radili poddaných jest koláče. Super nápad

Slovan
24. 3. 2024 09:18
Odpovědět  Jaroslav

Však ti študovaní to někteří i říkají, nic nového pod sluncem, blbí jsou na to dost. Co se týče mého výše, tak samozřejmě legrace. 😊

cool
22. 3. 2024 09:32
Odpovědět  Helena

Flusatizace klauna skořápkáře vyšla prý v poměru toho co analyzovali na slovensku 36. biliónu zhruba tedy na dvounásobek s výprodejem do cizích rukou. Ještě byla tehdy československá koruna.

Bety
24. 3. 2024 15:11
Odpovědět  cool

Hodnotu koruny také uměle snižili, už si to přesně nepamatuji, ale myslím ,
že proti marce desetkrát.
Jedinou odměnou, který tento národ za masivní vykrádačku získal, je bysta
Václava Havla v Kongresu USA.

Gales
22. 3. 2024 10:50
Odpovědět  Helena

Zlatí komunisti.

Ladislav 💤
22. 3. 2024 12:00
Odpovědět  Gales

👍ano, zlatí a socialismus proti tomuto fašistickému hnusu, byl ráj na zemi!

Jaroslav
23. 3. 2024 14:18
Odpovědět  Helena

V Nigeru jim pomáhá jakýsi Vágner. A oni si nechají pomoct! My si necháme uvázat kámen na krk a strčit se do vody . A to jsme namachrovani a myslíme si že jsme mistri světa. Možná naposledy za Husitů. Od té doby to jde s přestávkami do (k)análu

Albi
22. 3. 2024 11:35
Odpovědět  Slovan

Co bys tak chtěl “na vlastní kukadla” vidět, když bys stejně nevěřil.
Stačí přece jen pozorně sledovat domácí zprávy!
Notovová linka (to je takových těch 5 vodorovných černých linek a černými – někdy i nějakým bílám – puntíkem 🙂 ).
Vláda se řídí bílými, ty/my vidíme především černé (to závisí na politických “symaptiích”), ale rozhodující jsou ty bílé – tedy:

1.- máme se nejlépe v celé historii
2.- ekonomika krachuje, ale mzdy rostou!!!
(Druhý fialový zázrak. První byl ten, jak šetřením ušetříme plyn, který ze zásady odmítneme).
3.- Důchody jsou nadstandardně vysoké a každoročne stoupají.
(Není snad i pouhých 5,- Kč zvýšením???)

Musíš myslet pozitivně, pak ani ten důchod nebudeš potřebovat. Srovnej svou situaci s tou na Ukrajině a v Gaze a to nejen reálně, ale i politicky.

(Chtělo by to smajlka, ale ten se tady nehodí.
Pro programově nechápavé: pozor na tu Ukrajinu a alespoň 10x měřte než začnete řezat=psát, děkuji. 🙂 )

Pavel z Moravy
22. 3. 2024 12:02
Odpovědět  Albi

Albi máš svoje roky a svoje životní zkušenosti a musíš vidět, že tento zbabělý národ je totálně v dupě a zachrání ho úplný a totální pád na drž.ku, jestli tedy vůbec dokáže přežít, protože měkáči to většinou neustojí. Asi mi řekneš, že to vidím černě, ale já bych odpověděl, že nevidím. Těch téměř 73 let co tady pobývám už člověčinu dokážu odhadnout. Nos jsem měl vždy dobrý. Tak se měj.

Albi
22. 3. 2024 14:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nesrovnávej národ s vládou.
A že jsme ji volili? Nevolili. Byla nám dosazena, protože nejsme – ani svobodní, ani suverénní. Natož velmoc!
A že je tady plno lidí -“škodičů”? Jen vizuální efekt – nejvíc a nejhlasitěji řvou a jsou podporováni všemožnými způsoby,

Když ti bude partička deseti hajzlíků rok co rok krást jablka jablka a lámat přitom větve – neznamená to, že se toho účastní děti celé školy.
Ti se té party jen bojí, takže navenek mlčí, protože parta má vlivné rodiče, kteří sponzorují jejich školu a ani ředitel proti ní partě nezakročí. Buď se sám bojí, nebo mu od těch rodičů plyne nějaký profit. A kvůli tvému poškozenému stromu a podupané zahradě se ho nevzdá.

Asi tak nějak a přibližně.

Pavel z Moravy
22. 3. 2024 14:59
Odpovědět  Albi

No tak, jestli se otrok nedokáže vzbouřit, tak si zaslouží co má. A to mně nevymluvíš.

Slovan
22. 3. 2024 15:59
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak to je pravda ale však to tak je. My jsme otroci a ke všemu poslušní.

Albi
22. 3. 2024 18:14
Odpovědět  Pavel z Moravy

Může se vzbouřit, samozřejmě.
Ale všimne si vláda 1 (slovy jednoho) vzbouřeného otroka?
Jsi pod její rozlišovací schopností, ale zas ne natolik, aby si tě její poskoci nevšimli. Takže – šup s tebou do krimu, ať si ostatní dají pozor.
Pomůže to někomu, něčemu?
Spojit se nedokážeme a – jak píše tvůj jmenovec Pavel – ani nespojíme, dokud většina “nepdne na hubu”.

A protože až tam jsme se ještě nedostali (ještě nám nekde půjčují), tak pokud ti nejchudší přece jen občas něco najdou v popelnicích nebo na smetištích (jídlo, kabát, děravé boty ….) není šance.
Vždycky se to těm, kteří ještě nejsou na ty popelnice úplně odkázaní vysvětlí, že ti protestující jsou jen neschopní, líní a jen natahují ruku “státe, dej”. Kdo z těch “nepopelnicových” pracujících chce být za takové považován?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
22. 3. 2024 20:08
Odpovědět  Albi

Tak o tom pádu na držku a na dno píši já. A mám pocit, že to již dlouho trvat nebude. Ale koneckonců, tento stav by měl vadit jiným, ne starým dědulům a bábrlatům. Ti v předvoji za lepší svět už nepůjdou, budoucnost by měli řešit mladí. A v 35 a více by měli již být dostatečně zralí, aby chápali situaci. My jsme většinou po dovršení 18 roků odcházeli z domu a starali se sami o sebe, zakládali rodiny. Říci někomu, že v 35 letech nevím jak žít a žena se obávat porodu, neboť neví jestli je již připravená, je ukázka jak byli tito mazánci vychováni. A jinak tady se již nikdo nespojí, pokud mu z toho nebude kapat. A těch pár odvážných je ten zbytek ještě schopen pomluvit. Pro mne iluze skončilia. A jak to říká jeden můj známý o době před převratem, sám velký katolík- velká škoda té doby, kterou jsme měli a která stála za houno. To přesně vyjadřuje o co jsme přesto přišli. Ale nejdůležitější věc je asi tato, proč tady tedy vůbec tento stav společnosti rozebíráme a děláme si starosti, když je to tedy vše dané. Pak je to úplně zbytečné. Pak je lepší věnovat se svým koníčkům a dožít nějak tento život. Hodně jsi mi pomohla, jak jsi to vysvětlila. Tak se měj.

ModrýKlokan
24. 3. 2024 15:32
Odpovědět  Pavel z Moravy

@ Pavel, Albi

Zdravím přátelé. No, trefili jste opravdu hřebík na hlavičku. To o čem se tady bavíme je obrovský dilema a velká neznámá. Jednoduchá účinná odpověď by byla na Nobelovku.

Ostatně je to pravděpodobně i důvod proč se občas “zbytečně” hádáme. Podle mě to zbytečný není, tříbí se tím názory a ověřují informace. Kdyby řešení bylo zjevný a snadný, už se dávno nemáme o čem bavit.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
24. 3. 2024 16:00
Odpovědět  ModrýKlokan

👍 👍 👍 👍

Jaroslav
23. 3. 2024 21:04
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ono většina otroků si myslí, že se mají dobře. Mají vše co chtěli, dům, auto… Že to mají na hypotéku a půjčky jim nedochází. Že o to můžou kdykoli přijít také ne. Stačí malá nemoc, chybička se vloudi a “americký sen” je ve pér deli

katango
23. 3. 2024 22:51
Odpovědět  Albi

V tom případě bych si pořídila jednoho či dva velké psy.

Boomer
24. 3. 2024 16:33
Odpovědět  katango

.. a jejich případným zásahem proti škůdníkům na vašem oploceném a označeném pozemku byste se ocitla za hranou u nás platného zákona, žel..
A navíc by proti vám bylo úmyslně a exemplárně vzbouřeno veřejné mínění ve smyslu ..pro pár jablek přece nemusel musela téct krev nevinných dětí!!! A psy by vám mohli utratit…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
22. 3. 2024 12:38
Odpovědět  Albi

No jestli jsem rozuměl správně, noó, tak samozřejmě. Ale protože mě to politicky myslí, tak mě to vadit nebude, mám plné štrózoky. No a když někde vidím černý puntík, tak se to skoro hned snažím řešit. Tedy v rámci možností, každý den taky není posvícení. 😊

Pavel z Moravy
22. 3. 2024 14:08
Odpovědět  Slovan

Jéje, to jsi mi připomněl jeden film. Když chlap něco neudělal nebo udělal blbě tak mu vždy ženuška řekla, píši ti černý puntík. Takže on už potom pro sichr říkal, jo já vím, černý puntík. Ony jsou ty ženské ale člověče vynalézavé, já bych na to nepřišel, kde ony na to chodí. Asi se máme co učit.

Albi
22. 3. 2024 14:59
Odpovědět  Pavel z Moravy

To je tak – ženské to potřebovaly a ještě často potřebují k přežití. 🙂

Slovan
22. 3. 2024 16:01
Odpovědět  Pavel z Moravy

Čert je vem, čarodějnice. 😈😈

Albi
22. 3. 2024 18:16
Odpovědět  Slovan

Snad tam bude alespoň teplo, pokud to nejsou příznivci KoZa. 🙂

Slovan
22. 3. 2024 19:10
Odpovědět  Albi

Jednou mě takhle jedna teta řekla, co prý by jste si bez nás počali. Tak já jí říkám, no cóó, tak čtrnáct dní bychom vás ženy oplakávali a pak by jsme si ochočili jiné zvíře. 🤣🤣🤣

Albi
22. 3. 2024 19:47
Odpovědět  Slovan

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Já věděla, že ty si umíš vždycky poradit!

Slovan
23. 3. 2024 07:12
Odpovědět  Albi

Tak to si piš že ju. Léta praxe. 😊

Jaroslav
23. 3. 2024 21:10
Odpovědět  Slovan

Alkohol také pomůže, ve společnosti kamarádů.

Slovan
24. 3. 2024 09:21
Odpovědět  Jaroslav

😊 😊

Albi
22. 3. 2024 14:55
Odpovědět  Slovan

Nezlob se, že pořád odmlouvám – jak to teď – správně – vysvětlil Pavel z Moravy – je to charakteristický znak ženských a těm neradno odporovat – jistě máš své zkušenosti! 🙂 – ale např. v případě digitální měny ani za celý štrozok nekoupíš jediný rohlík. Natož plzničku. 🙂

Ale nechci tě strašit a nakonec jak píšeš a s tím musím souhlasit – “to už tady nebudu-nebudeš-nebudeme”: 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
22. 3. 2024 16:08
Odpovědět  Albi

Mó jasně, to už tu babičko nebo maminko nebudeteééé. 🤣

Albi
22. 3. 2024 18:17
Odpovědět  Slovan

🙂

Jaroslav
23. 3. 2024 21:08
Odpovědět  Slovan

Doufám že plné strožoky zlatých cihel. Papírové peníze i účet v bance je dosti sporný. Může stratit hodnotu že dne na den. Pak ještě pár tun trvanlivých potravin v protiatomovem úkrytu a naděje se zvyšuje

Slovan
24. 3. 2024 09:23
Odpovědět  Jaroslav

Tak možná, ale vy byste chtěl žít v takovém světě? Já asi ne.

ModrýKlokan
24. 3. 2024 15:37
Odpovědět  Jaroslav

@ Slovan, Jaroslav

Nechci narušovat optimismus :-D))) ale již ve 30. letech USA vláda “řešila” krizi tím, že zakázala soukromé vlastnictví zlata. Tudíž s ním nešlo ani legálně obchodovat. Tak bacha kluci, musíme být stále bdělí a ostražití :-D)))))

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ZMann
23. 3. 2024 08:16
Odpovědět  Slovan

Přesně tak moje slova.

Pavel z Moravy
24. 3. 2024 07:53
Odpovědět  Slovan

Nu, nebudeme asi daleko od pravdy když řekneme, že kdyby se ty prostředky rozumně použili, tak jsme asi dnes té Evropě vévodili a byli jedničky. Ale kdyby jsou chyby.

ModrýKlokan
24. 3. 2024 15:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zdar Pavle, nechci s tebou o tom nějak zarputile polemizovat, ale tvá úvaha je podle mě podmíněna tím, že v té době jsme jako člen “Socialistického tábora míru”, měli chráněný vnitřní trh Sovětským Svazem před negativními dopady neřízené západní korporátní globalizace.

Hospodářství sice bylo pod vlivem stálého západního embarga, celých těch 40 let, ale vzhledem ke společné regulaci RVHP nebyly dopady fatální.

Náš vnitřní trh byl v podstatě autarkní a nezničitelný. Byli jsme pro ty západní parchanty jak rudý hadr na býka. Záměrně nás jako konkurenční úspěšný projekt zničili.

Naše vnitřní schopnosti s tím nemají co dělat a nedalo se tomu zabránit, po tom co se rozpadlo RVHP, SSSR a Varšavská smlouva. Tím neříkám, že není možný relativně rychle a snadno věci napravit. Nestačí však k nápravě jen naše vnitřní nezávislý rozhodnutí.

Je potřeba hledat skutečné přátele, neutrální obchodníky pro hospodářskou spolupráci a pochopit, že pro naše aktuální úhlavní přátele jsme bezvýznamní kolonizovaní otroci a pro ně přátele rozhodně nejsme. Jen spotřební materiál.

janle57
22. 3. 2024 10:00
Odpovědět  Ijn

Zeptejte se soudruhů Křetínského,Bakaly,ředitelů ČEZU Romana a fantomase Beneše,
omlouvám se těm,které jsem tu nejmenoval,své by si k tomu mohl říct i nebožtík Kellner,
jak se to s těmi našimi politiky,co jsou dneska u vesla, dělá? Co shrábnul do štrozoku
od Veolie soudruh Dyba se soudruhem Kočárníkem,když se privatizovala voda u nás
a kolik si lehce odklonil největší privatizátor tuneldědek Klaus.Takže Vám soudruh Jurečka
a jemu podobní dá radu k nezaplacení: Lidi,nesplachujte tolik,stačí jednou denně
a to by bylo,abyste neušetřili !!

Joe Arp
22. 3. 2024 11:16
Odpovědět  janle57

Zapomněl jsi na horolezce, hodináře Béma, který si v Praze taky vydatně smočil!

Pavel z Moravy
22. 3. 2024 14:12
Odpovědět  Joe Arp

Ten byl tak čitelný jako fakt málokdo. Tomu to v očích jen hrálo. Kluk to byl prostě šikovnej. Ale těch tam je. Bez takových a jemu podobných bychom možná v životní úrovni dnes vévodili Evropě. Nu ale co, zase tady jsou jiné přednosti. Škůdců, kam oko dohlédne i nedohlédne.

Jaroslav
23. 3. 2024 21:13
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ono kdo chce pořádně nakrást musí do Prahy. Proto je zde tolik zlatokopu že všech koutů čezka i zahraničí.

Pijack
22. 3. 2024 08:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Čím to je, že když je někdo prokazatelný blb, nacpe se do nejvyšších pater politiky. Čím blbější, tím vyšší funkce. Máme tu dokonalý příklad – odstupňování – Petr Pavel, Fiala, Vystrčil, Pekarová. Tohle jsme ještě od roku 1918 neměli.

Albi
22. 3. 2024 09:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Off topic, ale mohlo by se hodit:
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2024/03/prakticke-navody-k-zadrzeni.html
Klára Samková:
Praktické návody k zadržení
“Především začnu těmi, které NEPOSKYTNU, neboť kdo moc ví, nemůže tvrdit, že nevěděl. Týká se to: ústavního práva shromažďovacího, zákona o pozemních komunikacích a zákona o zbraních a střelivu.

DÁLE OVŠEM: Při vší úctě k těm joudelínům, co dostali těch pět let natvrdo za blbé kecy na FB i jinde, obávám se, že spousta tzv. „slušných lidí“, včetně demonstrujících a protestujících to vyhodnotí tak, že to byli joudelíni a jich se podobná možnost zatčení a odsouzení netýká. Dle mého názoru ale další zatčení budou, a to právě z řad tzv. „slušných lidí“, neboť právě ty je potřeba zastrašit, aby se jakýchkoliv projevů odporu vzdali. …… ”

Jakkoliv napsáno vtipnou formou, stojí to za přečtení a pár podstatných zásad si zapamatovat. Nikdy nevíte.

(Těm, kteří “bojují” pouze klávesnicovými slovy kdyby, měli bychom, dokud – a příp. mám doma zbraň a jestli pro mne přijdou, vezmu jich pár sebou …. to pravděpodobně bude k ničemu, ale přesto by nějaké povědomí mít mohli. Nejen válka, i náhoda je často vůl. 🙂 )

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zuzana
22. 3. 2024 09:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Bill Gates potvrdil, že digitální průkazy budou pro účast ve společnosti povinné

https://aktax.cz/bill-gates-potvrdil-ze-digitalni-prukazy-budou-pro-ucast-ve-spolecnosti-povinne/

Pijack
22. 3. 2024 10:33
Odpovědět  zuzana

Bill Gates je sociopat. A hlavně nevzdělaný. Občanku už vymysleli v minulém století. Princip je pořád stejný – identifikace. Neexistuje tohle napasovat do digitalizace, protože nenastane situace, kdy by digitalizaci akceptovaly všechny skupiny lidí. Kartičku jim správa vystaví, ale donutit všechny lidi vlastnit hardware je kravina na desátou. Leda že by nám všem koupili mobily 🙂 🙂 🙂


Pavel z Moravy
22. 3. 2024 11:08
Odpovědět  Pijack

No tak to se budeš kamaráde divit. Je to již dlouho co jsem viděl film, kde jim právě všem mobily koupili, dali jim zdarma data a lidi potom začali blbnout a kapat, neb tam vložili nějaké ty svoje sra.čky. Byl to film, jasně, ale co nám napovídá takový scénář, že se na tom již pracuje. A jinak, mne tyto věci nevnutí nikdy. Já kurdyna donucování bytostně nesnáším.

Pijack
22. 3. 2024 11:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jsem asi ten film viděl. Tuším se jmenoval “Cirkle” nebo tak nějak. Ale skončilo to tragicky. Hlavní konstruktér ovládání lidí byl prozrazen a lidi s vzbouřili, protože nechtěli být sledovaní a tak… Já vsadím na lidskou mysl a uvědomování si. Cocotům typu Gatese se to nemůže podařit.

22. 3. 2024 12:02
Odpovědět  Pijack

Jenže tak oni nepřemýšlí, bo by museli přemýšlet v širokých souvislostech, čehož z principu nejsou schopni. Ne že by toho nebyli schopni intelektuálně, ale sobecká mysl – a o tom to je – vidí jen cestu síly – tu měkké, tu tvrdé, dle situace, ale vždy síly – a NIKDY nepočítá s lidským faktorem, abych to řekl stručně. A to přesto, že právě na lidském faktoru pohořela všechna impéria, všechny říše, všechny despocie, všichni diktátoři co kdy byli, včetně tisícileté teokracie Egypta.
P. S. Gates je aspoň průhlednej šmejd, větší problém vidím do budoucna v Muskovi.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
22. 3. 2024 14:18

Já tedy v tom Muskovi vidím velký problém. Proto mne tak trochu rozladil ten blahosklonný přístup Putina k němu. Ale je mi jasné, že tady jde o jinou a vyšší formu řízení, takže to jen takhle z první vody nelze okomentovat.

22. 3. 2024 16:01
Odpovědět  Pavel z Moravy

Já bych zrovna Putina z naivity nepodezíral. Příklad – raději prý bude jednat z Bidenem, že ten je průhlednej. Skutečnost – pro jednodušší ušácké voliče tím senilovi vlípnul smrtelnýho hubana a Trump tak od něj dostal volební padarok.
K Muskovi. Znáš to – přítele si drž blízko, nepřítele ještě blíž. Myslet si, že Putin vidí v Muskovi přítele je podcenění jeho zpravodajskejch zkušeností a instinktů. Já se těmi jeho manévry upřímně bavím. Vždycky když si myslím, že ho už znám, vždy mě opět něčím překvapí . A když to později, když už je do toho drobet vidět, rozklíčuju, proč to a proč ono a jaké byly následky příčin, které tím či oním zdánlivě nelogickým krokem založil, jen čumím.
Nevím, nakolik je to všechno jen Putin a nakolik Putin a spol., ale sichr je (aspon dle mého) Putin hlavou toho “a spol” – ne jednatelem, jako je senila pouhým jednatelem “těch za oponou”. Myslím, že Campbell o něm řekl, že je autonomní. A to skutečně je.
Politruk si myslí, že skrytě razí politiku KSB, ale dle mého se mýlí. Stejně jako ti, kteří si myslí, že oprašuje stalinismus, či dokonce imperátorský princip carismu. Putina lze “číst” jen a pouze skrze činy; díla které postupně buduje.

Pavel z Moravy
22. 3. 2024 20:15

Tak to máš pravdu, dílo buduje veliké.`

Albi
22. 3. 2024 15:22

1+++
Jo jo – takoví se považují minimálně za bohům rovni a nevšimli si, že jsou pořád jen lidmi – častoi dost “aušusovými”.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
22. 3. 2024 21:42
Odpovědět  Albi

S tebou nemluvim. Eště furt sem nafouklej 😛

Albi
22. 3. 2024 23:20

Mluvit nemusíš, stačí jen psát. 🙂

Slovan
22. 3. 2024 12:41
Odpovědět  Pijack

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 👍 👍 👍

katango
22. 3. 2024 11:43
Odpovědět  Pijack

Mám pocit, že v USA něco jako občanku nemají. Snad se prokazují řidičákem.

ModrýKlokan
22. 3. 2024 12:10
Odpovědět  katango

Zdravím doktorko. Někde jsem četl, že občanky v Evropě poprvé zavedl nějakej Hitler. Asi šikovnej kluk. Dnešní západní liberální fašisti (já vím, je to oxymoron) a jejich čeští poskoci se od něho pořád učí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
22. 3. 2024 12:55
Odpovědět  ModrýKlokan

V tomto kontextu je naprosto irelevantní, kdo občanky, a ještě k tomu v Evropě, zavedl. Chtěla jsem toliko poznamenat, že pro Američany by to byla veliká, ba převeliká změna, zatímco v Evropě už jsme na něco podobného zvyklí. Čili v našich luzích a hájích bych tím tolik nestrašila.

Bohužel se asi nebude jednat jen o ekvivalent naší občanky, ale o něco horšího, a to by nám vadil mělo.

Albi
22. 3. 2024 15:35
Odpovědět  katango

Nikdy jsem o tom nic nečetla, ale myslím, že něco jako dnešní občanka nebo pas muselo existovat už hodně dlouho – možná “od nepaměti”.
Jak by se jinak dali odlišilt od ananymních lapků třeba tovaryši, obchodníci cestující za prací nebo obchody i do cizích zemí ? Nebo kající se poutníci do Říma.

Nepotřebovali takoví alespoň doporučující dopis? Kajícník kněze, poddaný svého pána, tovaryš možná svého mistra nebo rychtáře?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ygorek
23. 3. 2024 16:43
Odpovědět  Albi

Různé pasy a glejty se používaly od vynálezu písma.
Co se týče vašeho konkrétního dotazu, potom vizte například:
Vandrovní knížka měla formu sešitku osmerkového formátu v deskách z lepenky. Za její vydání tovaryš zaplatil 15 grošů, což bylo potvrzeno kolkovým razítkem na první straně knížky. Vyhláškou c. k. místodržitelství z 30. listopadu roku 1853 bylo oznámeno zvýšení poplatku na 26 krejcarů.

Joe Arp
22. 3. 2024 12:56
Odpovědět  ModrýKlokan

Nebylo před tím něco jako Domovský list, nebo čím lidé prokazovali totožnost? V podstatě “občanka” byl už průvodní list např. od panovníka. K dokonalosti to dotáhly až dnešní šmírovací krysy.

Slovan
22. 3. 2024 13:24
Odpovědět  Joe Arp

Já si myslím že by to mohlo býti žaludové eso. 😊

Albi
22. 3. 2024 15:46
Odpovědět  Joe Arp

Joe – 1+ .
Zas jsem dřív psala, než jsem prošla alespoň vlákno.

Podobné mě taky napadlo – že kdysi dávno se lidé nemohli poflakovat po zemích jen tak – ani tuláci ne. Myslím, že i oni museli mít nějaké povolení ke vstupu do měst, obcí a do místa táboření..
A domovský list – ten přece v podstatě až donedávna existoval.

Slovan
22. 3. 2024 16:14
Odpovědět  Albi

Nenadbíhej mu, alespoň ještě chvilku trucuj. On bude teď moc namistrovanej a já s ním nevydržím. Kam se bude potom hrabat Mokroprd. 🙄😲🤣

Albi
22. 3. 2024 18:27
Odpovědět  Slovan

Vůbec mu nenadbíhám. Tenhle jeho komentář považuji za skutečný diskuzní příspěvek.

Slovan
22. 3. 2024 19:14
Odpovědět  Albi

No dobrááá, ale ta pointa vo to goooooou.🙄🤦‍♂️🤣

Joe Arp
23. 3. 2024 10:26
Odpovědět  Slovan

Barde skučíš dobře, skučíš rád, že ti přebírám děvče. Holt se musíš víc snažit, dneska lákání na papuchalky už není moderní. Zkus nějakou přidanou hodnotu, třeba zakup dron, pochval PEPU, chá, chá, chá, čau tý bejků.

Slovan
23. 3. 2024 10:35
Odpovědět  Joe Arp

Klidně přebírej já už si raději něco přečtu jako náš kamarád Pavel. A taky jsem strašně lakomej, sám mám málo. A tejně si myslím že by mě nechtěla bo jsem starej a blbej. Mám okna do lesa a dveře na hnůj. Na to nechytíš nic. Jsem ztracen a odsouzen do konce života dělat náhončího. 🤣🤣🤦‍♂️😥

Joe Arp
23. 3. 2024 10:54
Odpovědět  Slovan

Nebuď smutnej, jsou na tom lidi hůř, některý si prej i látají prasklé prezervativy. Na PP jsem četl, že nějaký Jiří dokonce musí v parku obskakovat kozu. Teď jsem si to podělal, diskuzním příspěvkem bez hodnoty, tak nevěš hlavičku.

Slovan
23. 3. 2024 13:40
Odpovědět  Joe Arp

Hmm co to je? Tak to jsem nikdy na sobě neměl. Jinak díky za tvoji starost. To je od tebe hezké.

Joe Arp
23. 3. 2024 17:26
Odpovědět  Slovan

Blik, někdo by měl zařvat “kontakt” a zatočit ti vrtulí. Nic ve zlém barde!

Slovan
23. 3. 2024 18:49
Odpovědět  Joe Arp

Ale mě se jich na vrtuli točilo dost, jinak píšu pravdu, bo jsem to nepoužíval. Maso na maso. 🤣

ModrýKlokan
24. 3. 2024 15:53
Odpovědět  Slovan

@ Slovan, Joe Arp

:-D))))

Sranda musí bejt, i kdyby fotra věšeli…

Jarda
22. 3. 2024 19:05
Odpovědět  katango

Když nemá řidičák, tak jako občanka je průkaz s fotkou. Tak zvaná ID.

Laci
22. 3. 2024 14:03
Odpovědět  Pijack

neexistuje povinnost nosit obciansky. neexistuje povinnost mat pc/smart mobil, aj keby darovany

Pavel z Moravy
22. 3. 2024 11:15
Odpovědět  zuzana

Zuzano- Mysl otroka se ptá, musí se to a je to povinné? Svobodná mysl se ptá – je to správné a dává to smysl? A ještě tento citát. Traoré – otrok, který se neumí bouřit si zaslouží jen lítost a jeho osud je žalostný. Do kelu, jsme snad svobodní lidé, tak se tak chovejme. Kdo chce, ať se nechá zotročit, jeho volba.

Gales
22. 3. 2024 10:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Z ajronetu.. – Francouzská televize odvysílala plán na rozmístění francouzských vojsk na Ukrajině spolu se dvěma ROE modely zapojení do války! Francouzský plán počítá s rozdělením Ukrajiny podél dělící linie řeky Dněpru! Reportáž potvrdila, že Francie chce na Ukrajině vybudovat 2 porcelánové obranné linie vyztužené jaderným odstrašením! Pochod šílenců k Armageddonu začal?

Rozmístění francouzské armády na Ukrajině lze již v podstatě považovat za naprosto hotovou a hororovou věc, protože mnoho francouzských vojáků na Ukrajině již působí a v podstatě by šlo jen o jejich legalizaci a změnu statusu ze žoldáků do regulérních členů francouzských vojsk na Ukrajině. A zdá se, že francouzská armáda nechce spoléhat jen na konvenční zbraně.

Francouzská zpravodajská stanice LCI odvysílala reportáž o plánu na rozmístění francouzských vojsk na Ukrajině [1]. Plukovník Vincent Arbaretier popsal na mapě dva možné scénáře zapojení (Rules of Engagement – ROE) francouzské armády na Ukrajině, a to přesně podle uniklých informací z dřívější doby. Mělo by se jednat o dvě porcelánové linie obrany, které by měly čítat zhruba 20 000 francouzských vojáků.

Helena
22. 3. 2024 11:01
Odpovědět  Gales

Makron opisuje Izraelský scénář, kdy akcí pod falešnou vlajkou-zabití vlastních vlastními na jakémsi festíku – dal silně se bouřícím židovovcím do pracek flinty a vyhnal je do války proti Plaestincům –
a vyřešeno, žádné demonstrace, žádné nepokoje proti vládě – židovovce mají něco jiného na práci jak nepokoje a demonstrace proti Satanjahuovi. To stejné tlačí Makron: na ukradině zabije pár vlastních vlastními/tam je na to situace jak vyšitá/, ale mééédia přinesou svatosvatě “pravdivá” svědectví, že to byli Rusové – a bouřící se frantíci alou do války s Ruskem.

Gales
22. 3. 2024 11:23
Odpovědět  Helena

Je možné že blafuje a odvádí pozornost od ekonomického kolapsu v zemi.Čórt znáet.A ten nikdy nespí.

ModrýKlokan
22. 3. 2024 12:13
Odpovědět  Helena

Heleno hezká práce: Satanjahu :-D)))))

Mike
22. 3. 2024 12:31
Odpovědět  Helena

Řekl bych, že je to Makarónova pomsta za vyhnání frantíků z Afriky. Nemají kde loupit uran do svých JE (a že jich mají), tak jim nezbude nic jiného, než ho kupovat, např. z Ruské federace – to jsou paradoxy soudruhu majore (Terazky).

Gales
22. 3. 2024 16:07
Odpovědět  Mike

Přichází jaro a svině začínají rejt.Těch pár frantíků denacifikaci ukroušů nezabrání.Husák by řekl – Něh žije SSSR.

Ladislav 💤
22. 3. 2024 12:05
Odpovědět  Gales

To si jako žabožrout myslí, že Rus je blbej? Na co asi spustil výrobu léku na všechno FAB 3000?

Albi
22. 3. 2024 16:04
Odpovědět  Gales

To je všude plánů – ať už mírových nebo válečných, rozdělování a následné přidělování jiným …. a žádný nebere v úvahu Putina a vítězící Ruslo.

Co si asi tak myslí ti popisovači-plánovači:
“….že se Rusko lekne
a čepičku smekne,
až KoZa zježí vousy
a dalšími sankcemi sekne?”
(Parafráze K. H. Borovského).

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jiří
22. 3. 2024 11:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Problémem nejsou zlodějské politické strany ,ale debilní voličstvo ,které volí tu svoloč.Pokud nejsou od roku 1989 volby cinknuté.

Gales
22. 3. 2024 11:25
Odpovědět  Jiří

Tak,tak.Blbost přeformátovaná do voleb.

Slovan
22. 3. 2024 12:49
Odpovědět  Jiří

Když si všechno sesumíruji, 1+1=4 atd atd, já bych se nedivil, že od 90 roku jedeme předem nalainovanou dráhou. Dá se vlastně tady něčemu věřit? Jsou všude, na výhodných postech, bankách, ve vládě, zkrátka všude.

Albi
22. 3. 2024 16:14
Odpovědět  Slovan

Jestli to není právě naopak.
ONI počítají 1+1 = 2, někteří podle rozšířeného vtípku že 11 a ani je nenapadlo, že – jaké překvapení v digitální době – to může být a je 10.

Slovan
22. 3. 2024 19:17
Odpovědět  Albi

To snad není možný, ty už jsi jak ten Cirkl, zkrátka mě do všeho mušíte hodit vidle. 😭

Albi
22. 3. 2024 19:57
Odpovědět  Slovan

Klídek – ať tak či jinak, stejně počítají blbě a dá Gosudar, že na ty své počty dojedou.
Bylo by fajn, kdyby už letos. Každý rok dobrý.

Slovan
23. 3. 2024 07:19
Odpovědět  Albi

Gosudar teď asi bude zlý, něco teroristického se tam včera přihodilo. Češi u hned mají komentáře, že si to dělají sami. Ách jó. 🤦‍♂️
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Utok-v-Rusku-To-si-Rusove-de

Joe Arp
23. 3. 2024 11:48
Odpovědět  Slovan

A co jsi čekal, libtardi musí “držet úhel” i kdyby Jiří na Líze rajtoval kolem Bílé chatrče, co jiného jim zbývá.

Slovan
24. 3. 2024 09:28
Odpovědět  Joe Arp

🤣 🤣 🤣 🤣

ModrýKlokan
22. 3. 2024 12:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Už před 20. lety bylo jasný, že jde o tunelování. Veolia podplácela systematicky zastupitele po celé ČR. Dělá to dodnes. ODS, socanům, lidlovcům a všem ostatním stranám špinavý prachy nesmrděly a podplatit se nechali.

Média to vymlčela, západní korporace je prostřednictvím EUtopie řídí taky. Politický režim v tomto státě je kompletně v rozkladu. To nejde napravit jen “úpravou” vody.

Vládnoucí politici jsou v podstatě součástí organizovaného zločinu. Co s tím asi tak je potřeba udělat?

Pavel z Moravy
22. 3. 2024 14:22
Odpovědět  ModrýKlokan

A máme k tomu lidi?

ModrýKlokan
22. 3. 2024 18:11
Odpovědět  Pavel z Moravy

Lidi jo, stačí vyměnit pár desítek tisíc gaunerů ve vedení různých institucí a organizací. Otázka je existence účinně organizované nové moci. Tu zatím nevidím.

Pavel z Moravy
22. 3. 2024 20:24
Odpovědět  ModrýKlokan

Já myslel právě ty lidi co by provedli tu výměnu. Lasička sama z kurníku nevyběhne, když se jí tam daří, občas si odběhne ale pak se zase vrátí. Však tady každý vidí jak si z různých pozic odbíhají na jiné, hned šéfovat na letiště, hned do nějaké rady zdravotní pojišťovny a když to nejde doma zapíše se na volební lístek do EU. Však mně kamarádi podrží, vždyť já jim také mohu být užitečný. A hejhulové čumí. Toto jsou tady nyní nejmazanější týpkové co tu byli. Klobouk dolů.

ModrýKlokan
24. 3. 2024 15:58
Odpovědět  Pavel z Moravy

Souhlas. Je potřeba asi delší čas a víc hnoje v držce. Samoseto neudělá. Taky by každej měl začít v malým sám u sebe. Nezdá se, ale je to účinný. Zkouším, výsledky jsou, bohužel se s nima nedá hned chlubit a naše vaše tývý s tebou rozhovor nanatočí a VIPákem se nestaneš. Každýho volba. Rozhodne masa lidí a vyšší moc. Nejvyšší zákon je zákon silnějšího. V nejrůznějších formách.

Jura S
22. 3. 2024 12:53
Ohodnotit příspěvek :
     

u VODY jsme za komunistů byli na špici Evropy v úpravnách vod a trubní distribuci…. Nepotřebovali jsme nějaké žabožroutí opice, aby nám ukázaly jak se to dělá, ukázali nám jen jak se KRADE !

zuzana
23. 3. 2024 11:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč vlastní Rothschild patent na testování COVID-19 z roku 2015?

https://aktax.cz/proc-vlastni-rothschild-patent-na-testovani-covid-19-z-roku-2015/

zuzana
23. 3. 2024 12:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Putin obvinil Západní vůdce z pedofilie a kanibalismu

https://aktax.cz/putin-obvinil-zapadni-vudce-z-pedofilie-a-kanibalismu/

Frank1
23. 3. 2024 13:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Kolik dostali nasi hlavouni a kdo za prodej nasich vodnich zdroju zapadnim zlodejum? Nechali nam jen opravy vodovodniho rozvodu – to nejnakladnejsi!

ygorek
24. 3. 2024 08:13
Odpovědět  Frank1

Dokážete uvést konkrétní příklad vodního zdroje prodaného západnímu zloději?
Opravy vodovodních rozvodů jsou logicky na bedrech majitelů, tedy obcí nebo jejich sdružení.

Frank1
23. 3. 2024 13:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Kradou a podplaceji vsude, aby ovladli suroviny coz je i voda a meli ji za smesnou cenu! KoZa tak jedna vsude a V. Putin rekl, ze je konec plesu upiru. Tenhle parazitizmus konci. Trval po staleti, kdy vsude zakladal KoZa sve kolonie, aby na nich parazitoval a mel suroviny skoro zadarmo. Na tom je zalozeno bohatstvi bank a korporaci na KoZa.

zuzana
23. 3. 2024 15:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Britská královská rodina a reptiliáni

https://aktax.cz/britska-kralovska-rodina-a-reptiliani/

Editor
23. 3. 2024 21:37
Odpovědět  zuzana

Tak tohle je opravdu k popukání. Puk!