Film V jako vendeta.

Je to sice taková „betmenovina“, ale je to především film, který natočili už v roce 2005 (!!)

a ZAJÍMAVÉ je, že tam je přesně popsáno dnešní období západních pakultúr včetně nastupujícího systému východoevropských, ale i jiných poskoků a pátých kolon. Řízená totalita, sledování a zatýkání obyvatelstva, pokusy na lidech včetně pandémie a koncentráků a konečně fyzické likvidace. První vlaštovky už tady poletují.

Už jsem ho kdysi viděl, ale kde byly tehdy politické roušky? Nenapadlo mě tehdy ani ve snu, že je něco takového možné i s tehdejším opilcem Kalouskem und company. Teprve v kontextu stávající doby mi to došlo.

Takže co měl Orwell vlastně na mysli s tou knížkou 1984? Samože výlučně hitlerovskou, protisvětovou koalici v čele s Británii a USA.

Čili žádný Kim, žádný Kadáfí, žádný Stalin, či Putin.

V tom filmu je ale přesný návod, jak z toho ven.

Hlavní hrdina tam mj. říká:“ Revoluce bez tance je k ničemu.“

Opakuji, že je to natočeno UŽ v roce 2005. Kdo to zadal? Asi nějaký dvacetkrát přetransplantovaný veselý stařík, coby chlemstač rituální kojenecké krve.

https://www.csfd.cz/film/194884-v-jako-vendeta/prehled/

sdíletj na

1 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Tartus
15. 9. 2021 12:40

cit: “Takže co měl Orwell vlastně na mysli s tou knížkou 1984? Samože výlučně hitlerovskou, protisvětovou koalici v čele s Británii a USA.”

vážne? takáto hrubé klamstvo? ale zas vieme kde sme. Buďme úprimní, ide o popis akejkoľvek totality s neobmedzenými technologickými možnosťami.
Dnes je to hlavne o EU, Číne, Izrael a británii, čiastočne o USA, RF.

Josko
16. 9. 2021 14:15
Odpovědět  Tartus

V knížce je mapa Orwellova “imaginárního světa”. Oblast Oceánie se nápadně shoduje s územím Ameriky, jižní Afriky a Austrálie.
comment image

Myslím si že ani náhodou, ani nedopatřením.