Fico: hochštaplerské „Aktuality“ lžou, jen se práší. Nevěřím v očkování!

Robert Fico upozornil na dezinformace a manipulativní praktiky liberálního portálu Aktuality. Podle něj portál lže, jen se práší a zopakoval svůj negativní postoj k očkování proti COVID-19. 

Myslí si, že neúčinnost očkování se tají.

Předseda Smeru Robert Fico je po návratu ze zahraničí opět v hledáčku médií. 

Portál Aktuality totiž přišel s článkem, ve kterém zavádějícím a manipulativním způsobem tvrdí, že „Češi vidí Fica jako hlavního odpůrce očkování„. Ve skutečnosti však nejde o názor Čechů, ale o názor jedné liberální české novinářky.

Fico reaguje

Ficova reakce na sociální síti:

„ANO AKTUALITY, NECHCI SE nechat očkovat, ALE nelžete!

Předevčírem jsem označil portál Aktuality za hochštaplerský a nenávistný. Takový je jejich obsah a lidé to přijali. Aktuality si však nedají poradit.

Dnes (14. 8.) hlasitě křičí, že ‚Češi vidí Fica jako hlavního odpůrce očkování‘ „a citují jeden český portál takto: ‚Irozhlas.cz: Fico brojí proti očkování.‘

Mně by takové titulky nevadily. Ale hochštaplerské Aktuality lžou jen se práší. Žádní Češi, ale jedna jediná novinářka. Psala o Slovensku, jak to vláda nezvládá a že jsem proti očkování. 

To je trapné! Na útok a titulky proti Ficovi musí Aktuality překroutit jednu větu jedné české novinářky a prezentovat to jako názor České republiky.

Milé Aktuality, to by jinak vypadalo, kdybych byl hlavní odpůrce očkování! 

Využiji však lži Aktualit a zopakuji toto:

1. Jsem zásadně za dobrovolnost očkování. Nikoho nelze k očkování nutit, je to v rozporu s naším i mezinárodním právem.

2. Nevěřím v očkování. Hodně studuji a čtu. A nevěřím víc a víc. Nechci se dát očkovat.

3. Za očkováním vidím obrovský byznys farma firem a příjmy pro média, která dělají klamavou očkovací kampaň.

4. Chci objektivní údaje o rizicích a výhodách očkování. Neúčinnost očkování se úmyslně zatajuje, u nás totálně. Naše média nezveřejní o neúčinnosti ani to, co je v zahraničí hotová, nezpochybnitelná věc.

5. Farma firmy bezbožně, bez kritiky médií zvýšily ceny. Pfizer šel nahoru z 15,50 na 19,50 eur za vakcínu a nikdo nereptal. A kdo by měl? Firmy vydělají miliardy a část z těch peněz skončí i v médiích a na úplatcích.

6. Potřebuji na to vysokou školu, abych pochopil, proč se již prosazuje třetí dávka vakcíny a uvažuje o permanentním očkování?

Zdravím hochštaplerské Aktuality.“

https://bit.ly/3xNngW3

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
14. 8. 2021 23:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Pane Fico ,klídek všechny ty presstituty kteří jsou řízení filiálkami tajných služeb CIA atd. , pod hlavičkou kulturních center ,které se vyrojily jak vši po celé Evropě dostihne jejích osud ať chtějí ,nebo ne. Pokusíme se věřit ve spravedlnost a jak se říká – “ Víra hory přenáší “