nezařazené

Farmaceutka P. Cimprichová: V případě, když chcete naočkovat úplně celou populaci, je to opravdu nebezpečné

Farmaceutka a podnikatelka Pynelopi Cimprichová odpovídala na otázky v pořadu Regionalnitelevize.cz. Oproti minulému režimu je léků v dnešní době dostatek. Konkurence farmaceutických firem způsobuje, že se cena léků snižuje, ale současný tlak farmaceutických firem na vakcíny však hodnotí negativně.

„Pro mne je to stále experimentální vakcína,“ posuzuje Pynelopi Cimprichová. Podle ní se běžně testování vakcín dělá průměrně 8–10 let, někdy až 12.

„A v případě, že chcete naočkovat úplně celou populaci, … by tady měla být určitá zodpovědnost. Ze strany ministerstva zdravotnictví a vlády. Aby si uvědomili, jaký to může mít dopad po 5–10 letech, nebo už za rok! Myslím, že je to opravdu nebezpečné.“

Před rokem a půl se všichni Covidu vyděsili a reakce ministerstva byly tehdy adekvátní. Ale po čase se ukázalo, že PCR testy …jsou divné, sděluje Mgr. Cimprichová.

„Když se u PCR testů udělá více cyklů, pak jsou skoro vždy pozitivní,“ komentuje situaci farmaceutka. Otázkou je, zda nebyl „zájem“ na tom, aby ta pozitivita byla vysoká.

Ředitelé nemocnic se netajili tím, že covidoví pacienti jsou pro ně výhodní. Zanedbala se ostatní zdravotní péče, protože léčba pacientů s jinou nemocí nebo operace se odkládaly.

Covidové období vnímá Mgr. Cimprichová jako velký byznys a politickou záležitost.
https://bit.ly/3kI9eBn

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vega
17. 11. 2021 15:13
Ohodnotit příspěvek :
     

15 let jsem pracovala ve výzkumu a vývoji léčiv (i když to nebyly přímo vakcíny) a s paní Cimprichovou ve všem souhlasím. Za největší zločin vlády považuji to, že v očkovaných lidech vzbudila dojem, že jsou chráněni a nemusí se tedy testovat a příslušně chránit. Oni jsou především těmi roznašeči.

Michal47
17. 11. 2021 17:53
Odpovědět  Vega

Ty tzv. “vakcíny” jsou totální neúčinný humbuk a slouží jen k zotročení lidstva a zavedení celosvětové diktatury anglosasů nad celým ostatním světem. O nic jiného těm britsko-pindostánským miliardářům a magnátům všeho druhu nejde a globálně vzato jim to žel oVčané žerou! Já si svůj organismus těmi jedy, co si nadávají do tzv. “vakcín” zničit nedám!! S těmi “maskami” si také žádnou starost nedělám, šidím s nimi kde jen mohu a to po celou dobu, co ta “covidová” hysterie trvá. Už bych musel být dávno na hřbitově, kdyby to bylo opravdu tak “nebezpečné”?!?