Evropa si tak dobrovolně přiváží své vrahy a zavírá dveře k jejich vrácení

“Válka v Syrii již skončila a tudíž by logicky měl následovat hromadný návrat Syřanů do vlasti.
Zde vidím poměrně velký prostor, jak jim pomoci,”
domnívá se poslanec Jiří Kobza, který na svém facebookovém profilu popsal dál, co lze činit.

Pomozme syrským a iráckým uprchlíkům, pomozme jim vrátit se tam, kde je jejich domov!

“Možná si většina z vás nevšimla, že pod bouří diskuzí o globálních paktech o migraci a paktu a uprchlících, stejně jako pod pláštíkem diskuzí o státním rozpočtu , manželství homosexuálů, eet a dalších věcí, se skrývá několik zajímavých událostí.

Tou hlavní bude, bezesporu ta, že válka v Syrii již skončila a tudíž by logicky měl následovat hromadný návrat Syřanů do vlasti. Zde vidím poměrně velký prostor, jak jim pomoci. Ku podivu žádná vítačská, integrační ani promigrantská organizace ani aktivisté se dosud nezačali zajímat o práci v obráceném směru, než pracovali dosud, tedy pomáhat „uprchlíkům“ k návratu.

Jako ilustrace může sloužit i to, jak vládní koalice ANO,ČSSD,KSČM za pomoci Pirátů smetla ze stolu můj návrh, aby se z rozpočtu rozvojové pomoci vyčlenilo 40 mil.Kč právě na návratovou politiku. 
Kdo tedy těm ubohým uprchlíkům pomůže vrátit se domů?
Kdo pomůže oněm „sirotkům“ europoslankyně Šojdrové vrátit se domů, k příbuzným?
Ono to totiž není tak snadné, jako je bezhlavě vpouštět do Evropy,” 
postěžoval si poslanec zvolený za SPD.

“Já tomu rozumím tak, že návraty migrantů do vlasti už nejsou takovým kšeftem, jako dovozy nelegálních imigrantů. Ty totiž očividně nefinancuje ani Soroš, ani nejrůznější fondy s kořeny v arabském písku a ropě.
Inu, jak praví klasik, když „neny penyz, neny laska“.
Takže kdo z uprchlíků by chtěl domů, má nejspíš smůlu, leda že by si to zaplatil sám,” míní Kobza.

“Podle Globálního paktu o uprchlících, podepsaného i českou delegací v New Yorku 18. prosince 2018, má být návrat uprchlíků pouze dobrovolný. Nemohu se tedy vyhnout otázce, kdo že by se dobrovolně nechtěl vrátit
z vyhnanství do vlasti, domů, k rodině, k příbuzným, ke svému kmeni?”
ptá se Jiří Kobza, aby ještě konstatoval, že odpovědi jsou různé.

“Že by v rozhodování hrála roli volba mezi bezpracným příjmem v Německu a prací bez příjmu v Syrii? 
Takový uprchlý vězeň, tomu se asi domů (do basy v Syrii) chtít nebude.
Nezapomínejme ani na válečné zločince, po kterých u nich doma jdou.
Že když ho chytí, tak ho zavřou či pověsí za válečné zločiny? Vzpomínám si na jednu definici termínu „uprchlík“, že je to islámský bojovník, který prohrál treningovou válku v Syrii a nyní prchá do Evropy. V Syrii by mu totiž za válečné zločiny hrozil soud a trest,”
upozornil Kobza na problémy s návratem uprchlíků.

“Nesmíme zapomínat ani na vyslané džihádisty, jejichž úkolem je „přenést válku do Evropy“! 
Oni „umírnění“ islamisté, vycvičení poradci z USA a zocelení válkou totiž nejsou žádní demokraté a to,
že je syrský režim chce pochytat, má nejspíš své důvody. V Evropě dostane veškerý servis zdarma od pokorně sloužících „kafírů“ a navíc zde může dál vést džihád, když imám zavolá. Evropa si tak dobrovolně přiváží své vrahy a navíc „pakty“ zavírá dveře k jejich vrácení do vlasti.

“Myslím, že právě přístup k návratové politice dokonale odkopal nejenom skutečné skutky aktivistů a politiků, ale i těch „uprchlíků“. Z jejich přístupu k návratu bude hned jasné, o kterou skupinu jde.
(Předpokládám, že jak se nyní musí dokazovat, že jste nepracovali pro STB, tak brzo při ucházení se o práci bude nutné prokazovat, že jste nikdy nepracovali pro nějakou promigrační nebo politickou neziskovku.) 
Dobře je sledujte, ať víte, koho volit do eurovoleb,”
uzavřel svůj komentář Jiří Kobza.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/evropa-si-tak-dobrovolne-privazi-sve-vrahy-a-zavira-dvere-k-jejich-vraceni/

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
29. 12. 2018 10:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Pan Jiří Kobza má ty správné názory, ale bohužel, dnes už je pozdě. Bohužel se těm migrantům dostávalo nových identit a v podstatě nikdo neví odkud jsou. K udělení statutu ubožáka “uprchlíka” stačila černá pleť. Španělsko nepolevilo a nadále roztahuje své náruče, aby tak dovršilo zkázu nejen Španělska, ale celé Evropy, kam se tenhle hnus dále přesune díky nestřeženým vnitřním hranicím v Šengenu.

Dnešní nový rozhovor na PL:
Vytočený Jiří Kobza: Vezmou si je pánové Hamáček a Petříček k sobě domů? Chrání nás rasistická pověst, prostořeký prezident a nízké dávky
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vytoceny-Jiri-Kobza-Vezmou-si-je-panove-Hamacek-a-Petricek-k-sobe-domu-Chrani-nas-rasisticka-povest-prostoreky-prezident-a-nizke-davky-564890