“Event 201”

“Event 201” je pandemické cvičení provedené 18. října 2019 Univerzitou Johnse Hopkinse za účasti Nadace Bill & Melinda Gates Foundation a Světového ekonomického fóra.

Simulační hra

Během hry byl simulován proces šíření pandemie nového zoonotického koronaviru, přenášeného nejprve z netopýrů na prasata a poté na lidi. Farmy v Brazílii byly uznány jako ohnisko nákazy. V lidské populaci byla infekce přenášena kapénkami, stejně jako potřesením rukou a jinými hmatovými kontakty.

Turisté přenášejí nemoc přes oceány.

Charakteristickým rysem viru byl nedostatek účinné vakcíny a selektivní úmrtnost populace, zejména v souvislosti s osobami s oslabenou imunitou. Hypotetický virus by měl být podobný viru chřipky nebo SARS. Za 18 měsíců by měl zničit 65 milionů lidí na celém světě.

Pandemie bude pokračovat, dokud nebude k dispozici účinná vakcína nebo dokud nebude infikováno 80–90% světové populace. Od této chvíle se pravděpodobně stane endemickou dětskou nemocí.

Světová ekonomika se zároveň zhroutí o 11%.

Aktuálnost tématu „Event 201“ se od začátku pandemie koronaviru v roce 2020 zvýšila.

Všechno je převzato odtud:
https: //ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D0%B1%D1%8B%D1%82%D0%B8%D0%B5 …

Scénář hry Event 201

Vypuknutí koronaviru bylo poprvé hlášeno v čínském Wu -chanu v prosinci 2019. Pár měsíců před tím byla provedena cvičení, která téměř přesně popisovala následující události.

Tak se to prostě stalo, … to se stává, náhoda.

Několik měsíců před pandemií koupila Nadace Billa a Melindy Gatesových akcie určité společnosti BioNTech za 55 milionů dolarů. Následně vyvinutá vakcína Pfizer okamžitě obdržela všechna povolení. Od té doby akcie společnosti stouply více než 10krát a čtvrtletní tržby vzrostly téměř 100krát.

A to je také náhoda.

Video: “Event 201” Pandemic Exercise: Highlights Reel:

https://bit.ly/3ildPZ6

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krtek
2. 8. 2021 22:58

To jsou psychopati.

Kuky
3. 8. 2021 07:16

Mám oprávněné obavy,že Gates s jeho partou bude odstraněn do ústraní a pak už o nich nikdo neuslyší.