Europoslanec MUDr. Ivan David, CSc. a předseda SPD Tomio Okamura o dalších nebezpečných choutkách a záměrech Evropské unie. Budete se divit… (video 31:25)

O povinné výchově k eurounijnímu občanství od předškolního věku až po dospělé, o zřízení “euroučitelů”, o pomnících Evropské unie do každé obce a finanční podpoře této aktivity hlavně prostřednictvím neziskovek. Dále o návrhu potírání zahraničního vměšování a potírání dezinformací (cenzuře), o unijní finanční podpoře cenzury a spolupracujících novinářů a neziskovek. Dále o zřízení zvláštního výboru pro zahraniční vměšování a dezinformace a úloze komisařky Věry Jourové v této věci. Dále o dovozu geneticky upravené sóji a administrativně náročné kontrole rovnosti příjmů včetně osob s nebinární genderovou identitou. Dozvíte se, kdo z českých europoslanců pro tyhle nebezpečné nesmysly hlasoval.

https://bit.ly/3vXqE1J

5 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 7 hlasy
Ohodnotit příspěvek
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
soda
23. 4. 2022 10:47
Ohodnotit příspěvek :
     

„USA zdaleka nemají zájem na tom, mít své základny kdekoli a všude, čím více tím lépe. Ne. Vojenské kruhy si pečlivě hlídají „economy of force“, tzn. nepřepínat své síly. Politické kruhy si hlídají, kde by základna pomohla a kde oslabila americké národní zájmy. Těmi jsou nikoli primárně „světový četník“ – tuto doktrínu vyznávají jen liberálové kolem FP, kteří byli na koni v letech 1991-2003. Nýbrž zadržování expanze vojensko-politického vlivu soupeřů USA, zajištění svobody pohybu americkému obchodu a vojenským silám… A poskytování bezpečnosti jako fakticky placené služby.“
https://dfens-cz.com/americka-zakladna-v-cr-nema-racionalni-smysl-a-nechrani-proti-rusku-vsechno-uz-resi-nato-sip-zakladniste-nerozumi-pravu-ani-americke-bezpecnostni-politice/

Helena
23. 4. 2022 11:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Děkuji, pane Davide, za informace z EP, od hloupých slepenců bychom se nic nedozvěděli. Ale je to děs, co s námi v EU zamýšlejí. Jourová je zaprodanec, který pro ČR nic neudělá, by naopak škodí.

Gales
23. 4. 2022 11:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Navrhuji hůl a na ni velký lejno.

Ladislav
23. 4. 2022 12:43
Odpovědět  Gales

Celou naši zrádnou fašistickou vládu bez milosti ke zdi! Nebo nás dovedou do záhuby!

Albi
23. 4. 2022 12:54
Odpovědět  Ladislav

Pořád se ptám a bez odpovědi – kým jí nahradit?
V dnešní době některými propagovaný Urzův „Ancap“ (Anarchokapitalismus) v současném téměř osmimiliardovém lidském společenství je čirá utopie a politická změna konkrétně v českých poněrech – kdo by do toho šel?

I kdyby se našel někdo, koho by přijala většina (neboť „není na světě člověk ten, aby se zachoval lidem všem“ – říkávala už babička B. Němcové) – kdo by chtěl, nebo dokonce mohl zachránit ruinu dříve zvanou Česká republika?

PENNYS
23. 4. 2022 12:54
Odpovědět  Ladislav

Veřte nebo ne, tato podvodem dosazena vlada dovede tento státeček do zániku!!!nebude to dlouho trvat umělci jako je fyjala a spol. to uz mají dávno naplánované.

Albi
23. 4. 2022 13:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Seznam\Zprávy:
„Komentář: Okamura jede za Le Penovou. A co proevropští politici?“
Ti jezdí za Zelenským. A nikdy s prázdnou, jen s gratulací.

Test politiků dopadl podle očekávání. Na „české frontě“ všechno při starém, špatném a výhledově ještě horším.

All
23. 4. 2022 16:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem občanem České republiky s Moravskou národností.Od narození a budu jím stále a žádná eurofašistická mafie mi nebude blbnot hlavu.To,co EU předvádí je nová fašistická ideologie fašistů EU,vyložených magorů.

All
23. 4. 2022 16:30
Odpovědět  All

Že EU je fašistická,to poznáváme.Jenže EU spěje svými kroky k nacismu a nacistickým ideologiím.Nové svistvo,nová žumpa,nový euronacismus v evropě.

Rebus
23. 4. 2022 18:44
Ohodnotit příspěvek :
     

Popravdě, překvapila Kateřina Konečná.

Gales
24. 4. 2022 19:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Jako symbol EU bych navrhoval hůl a na ni lejno.. – Hůl na jednotlivce a .ovno pro všechny.