nezařazenépolitika

Europoslanci Babišova hnutí ANO zaútočili na Orbánovo Maďarsko.

ze sítí:

Europoslanci Babišova hnutí ANO zaútočili na Orbánovo Maďarsko. 👎 Podle nich není demokratické a mělo by být potrestáno. Maďarsko již nelze kvůli trvalému porušování evropských hodnot ze strany vlády premiéra Viktora Orbána považovat za plnohodnotnou demokracii, odhlasoval ve čtvrtek Evropský parlament. Místo toho navrhuje označení „hybridní režim volební autokracie“. Europoslanci vyzvali Evropskou komisi, aby začala důsledně uplatňovat pravidla umožňující mimo jiné odebrat Budapešti část unijních peněz. Europoslanec za hnutí SPD Ivan David hlasoval proti. Hnutí SPD odmítá diktát Bruselu a jeho snahu potlačit suverénní národní státy!

Pro přijetí rezoluce proti Maďarsku hlasovali tito europoslanci z ČR:

Hnutí ANO – Dita Charanzová, Martina Dlabajová, Martin Hlaváček

TOP09/STAN – Luděk Niedermayer a Stanislav Polčák

Piráti – Marcel Kolaja, Markéta Gregorová, Mikuláš Peksa

KDU-ČSL – Tomáš Zdechovský, Michaela Šojdrová

NEZAŘAZENÍ – Radka Maxová

Takže vidíme, že Babišovo hnutí ANO se v naší zemi prezentuje jako obránce národních zájmů, ale ve skutečnosti odkýve a podpoří téměř všechny šílenosti, které prosazuje Evropská unie.
https://www.facebook.com/tomio.cz

image
image

sdíletj na

23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
15. 9. 2022 20:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Bravo chlape s koulema.

JURA
15. 9. 2022 20:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Babiš není žádná záchrana což tvrdím a píšu , již značnou dobu , kdy jsem ho přečetl , je silně prounijní a lehce vydíratelný . Napáchal s Havlíček také značné škody , akorát , že peníze šli z velké části za Čechy , ale nejvíce za bohatými.

Ladislav
16. 9. 2022 06:36
Odpovědět  JURA

💤 Souhlas, je to jen korouhvička! Volit PRO nebo KSČM ti jsou tvrdší vlastenci!

Misa z Moravy
15. 9. 2022 20:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Zajímavý, a to se Bureš se Sorošovým stipendistou Orbim léta tak srdečně objímali. Faktem ale je, že tažení proti Maďarsku vedla Jourová z ANO. Když u nás na rozdíl od Maďarska Bureš dobře ví, že na rétorickej mix fašismu a křesťanství tolik lidí neskočí. V ČR tak max. 10-15% lidí. Tam má s tím pohodlnou většinu, zatím. Mají své horthyovské tradice.

Lev Prch
15. 9. 2022 20:31
Odpovědět  Misa z Moravy

To je zase směsice havlo💩 fyjalovýho marastu.👎

jirik
15. 9. 2022 20:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Aktualizace 15.9.: Mimochodem, podle prvních zpráv byl při té ofenzívě už asi každý třetí “ukrajinský” voják ve skutečnosti ze zemí NATO, takže rukavičky se opravdu odhazují a jsme zas o kousek blíže o rozšíření konfliktu až na naše uzemí. Takže až na našem území budou americké rakety HIMARS a ruské rakety Kalibr masakrovat vaše děti, víte komu poděkovat – všem těm, kteří místo hledání mírového řešení podporují válečné běsnění, posílání zbraní, válečnou propagandu, nenávist a kteří dělají možné i nemožné, aby ještě více rozdmíchávali konflikt (jehož součástí jsou nesmyslné sankce).
https://bornova.pub/2022/opravdu-ukrajinska-armada-neco-vyhrala/#comments

Jan
15. 9. 2022 21:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Tito poslanci jsou gaudeři a patří potrestat,,,

Masunta
15. 9. 2022 21:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale na nějakém sammitu se budou i uvedení poslanci na Orgána nebo jeho politiky usmívat o 106,22. Košile bližší než kabát. Ve skutečnosti bezohlednost, nabubřelost, blbost.

Masunta
15. 9. 2022 21:41
Odpovědět  Masunta

Dlouholetý zaměstnanec českého ministerstva zahraničí spolupracoval s ruskou civilní rozvědkou (SVR) a vynášel jí tajné informace, napsal dnes web Deníku N s odkazem na premiéra Petra Fialu , ministra zahraničí Jana Lipavského, i Bezpečnostní informační službu. Ta pracovníka odhalila a roky sledovala. Muž musel ministerstvo opustit.
Šlo o vysoce prověřeného zaměstnance, který měl i bezpečnostní osvědčení na nejvyšší stupeň přísně tajné, napsal Deník N s odkazem na své zdroje z diplomacie. Na ministerstvu pracoval od 90. let a vedle centrály v Praze působil také na českých ambasádách, mimo jiné v jedné z afrických zemí.
BIS premiéra a ministra zahraničí s případem seznámila v první polovině letošního roku, píše Deník N.

Ladislav
16. 9. 2022 06:42
Odpovědět  Masunta

💤 Když Babiš s Hamajdou vyhazovali Ruské diplomaty, tak na toho zapoměli? Nebo se přepočítali? Hahaha!

Ladislav
16. 9. 2022 06:44
Odpovědět  Ladislav

💤 Ještě dodám, tak proč to fašistické EU Maďarsko nevyhodí?

Pavel z Moravy
16. 9. 2022 18:16
Odpovědět  Ladislav

Cílem celé EU je přece zotročit nás, abychom sloužili vyšším cílům, tedy jejich teplým místečkům a plným šrajtoflím, nejlépe napícháni nějakými sajrajty a tupě bez mozku jim děkovali, že nás nechají žít, ale podle jejich pravidel. Nařídí nám co jíst, co pít, co si oblékat, kdy se koupat, kdy chodit ven, jaké léky používat a hlavně nevybočovat z davu. Takovou totalitu jakou zde praktikuje EU, by nám mohl závidět kdejaký bývalý diktátor Latinské Ameriky. Vždyť oni a to již dávno zakázali na bylinkách apod uvádět účinky, o homeopatii ani nemluvě. Toto je společnost, tak akorát pro tupé bezmozky. Nu a my myslící, holt máme smůlu, my se vezeme se stádem. Kdybych byl věřící, tak bych musel říci, Bože ty to vidíš.

Lev Prch
15. 9. 2022 22:33
Odpovědět  Masunta

Orgán seš od přirození ,to je pravda ty po odbornej specialisto 👎

Daniel
16. 9. 2022 06:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Europoslanci jsou prostě vždy blbci. A to Babiš považuje Orbána za přítele a spolu jednali v EU.

Ladislav
16. 9. 2022 06:40
Odpovědět  Daniel

💤A klidně mu vrazi kudlu do zad!

Drak
16. 9. 2022 07:47
Ohodnotit příspěvek :
     

To je seznam hajzlů kolaborantů a všiváků !!!

Aleš
16. 9. 2022 08:37
Ohodnotit příspěvek :
     

EU hodnoty jsou něco jako hodnoty třetí říše. Den kdy EU zdechne bude co slavit.

Ladislav
16. 9. 2022 12:23
Odpovědět  Aleš

💤1* *************** jedině 🇨🇿

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Petr
16. 9. 2022 13:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Babiš je jenom eurohajzl,nikdy jsem mu nevěřil,a dneska se pomalu ukazuje,kdy a v čem nás prodal EU.Proto je mi jedno,jestli ho soudí a zavřou.

Helena
16. 9. 2022 20:13
Odpovědět  Petr

Přesně, nechápu, proč má ještě tolik příznivců. Do EU si dosadil tu blbku Jourovou, která pro český národ nic neudělala.

Pavel z Moravy
16. 9. 2022 17:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Sakra, vždyť je to nadnárodní globalista. Kauza Vrbětice, očkovací teror, to všechno pochází z jeho dílny. Nevěřte nikomu kdo je propojen na Brusel a tu totalitní bruselskou kliku. Je nutné ale dodat, že Orbán už z toho vězení národů mohl dávno vystoupit, má takovou sílu v parlamentu, že může v pohodě připravit referendum a nebo podniknout kroky k vystoupení. Také se ale do toho nehrne i přes urážky, kterých se mu od totalitářů dostává. A největší hrůza na mne jde z toho, že spousta českých důchodců bude volit Babiše. Nevím, Vrbětice je asi nezajímaly, očkovací teror jim asi nevadil, protože si to nechali dát dobrovolně a dal jim trochu více čmrdlíků než současní škůdci. Proboha, my jsme ale národ, opravdu na spláchnutí.

Karell
16. 9. 2022 19:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Euronaciste se cítí pevně v sedle. Útočí na Maďarsko, jedinou demokratickou zemi v euroobludariu.

Helena
16. 9. 2022 20:14
Odpovědět  Karell

Ať žije pronárodní Orbán.