Epstein měl špínu na všechny hnusáky světa

KOMENTÁŘ JANA VÍTKA: Epstein měl špínu na všechny hnusáky světa. Smrt skandálu století

K všeobecnému zklamání a bez jakéhokoli překvapení usvědčený pedofil, falešný miliardář, pasák nezletilých dívek, přítel bohatých a mocných milovníků děvčátek, vyděrač a údajný agent Mossadu Jeffrey Epstein spáchal v šedesáti šesti letech sebevraždu.

Podrobnosti  jeho skonu jsou mlhavé a vzájemně si odporují.
Podle CNN Epstein „byl odvezen v půl čtvrté v noci z newyorského Metropolitního nápravného zařízení
se zástavou srdce do nemocnice, kde zemřel”
New York Times přinesl oficiální sdělení, že Epstein „se pověsil ve své cele a jeho tělo bez života bylo objeveno v půl osmé ráno.“  … Shoduje se pouze datum, sobota 10. října.

Některé zprávy uvádí, že se nacházel v cele se zvláštní ostrahou pro sebevrahy vzhledem k tomu, že už se pokusil vzít si život před třemi týdny, ale byl zachráněn, jiné to popírají.

Jestliže nebyl pod video a audio dohledem dnem i nocí, je velice podivné proč. 
Jestliže byl, je to ještě podivnější.
Na co mohl pověsit provaz v kobce s hladkými stěnami a stropem bez lustru?
Z čeho jej mohl uplést, když jeho oblek, lůžkoviny a ručník byly vyrobeny ze zvláštní tkaniny, která má únosnost papíru? Proč  jeho tělo nebylo pitevně ohledáno – a jestliže ano, proč nebyl zveřejněn nález?

Není divu, že pochybnosti o dobrovolném odchodu na onen – jistě lepší – svět se šíří jako stepní požár.

Znovu a znovu je přetřásána obvyklá klíčová otázka – jestliže to byla vražda, komu prospívá?
Nejcitovanější odpovědí na internetu je tweet komentátora Kyle Kulinského. 

„Bill Clinton, různí šejdíři z Wall Streetu, hollywoodská elita a královští zplozenci si oddychnou. Měl špínu na všechny hnusáky světa, jak velice příhodné, že je mrtev!“

Epstein sice neměl špínu na žádného ruského potentáta, ale to nevadí, aby se americká média o Rusko neotřela. Tak například Joe Scarborough z NBC zatweetoval:

„ Chlápek, který má informace, které by mohly zničil bohaté a mocné, skončí mrtvý ve své cele… jak typicky ruské!“ 

Jeho názor obdržel desetitisíce „likes“ – jak typicky americké!

Z mlhy a dýmu obklopující Epsteinovu smrt se vynořují různé domněnky, ne-li spiklenecké teorie, vycházející z víceméně racionálního jádra, a tudíž určitou měrou pravděpodobné. Jednu z nich, kterou pomáhá šířit prezident Donald Trump, lze nazvat „sledujte clintonovskou stopu“.

Vychází ze skutečnosti, že Bill Clinton využil radovánek v soukromém letadle Jefryho Epsteina, nazvaném Lolita Express, sedmadvacetkrát. To mu nikdo neodpáře, protože jeho jméno je zapsáno v palubním deníku, který vedli různí piloti. Ohrožen je nejen Bill a potažmo Hillary, ale také jejich pochybná nadace a prominenti s ní spojení. Trump naznačil, že Clintonovi mají už mají dva kostlivce ve skříni, kam se ještě jeden dobře vejde. Může si s nimi tímto způsobem vyřizovat osobní účty, ale co když…

Podle druhé teorie, která stojí za zmínku, odvezli z vězení mrtvolu jiného člověka a Epstein odjel v Cadillacu
a dnes je v Tel Avivu. Na internetu kolují fotografie profilu mrtvoly, vzaté v nemocnici, a profilu Epsteina.
Na tvaru a záhybech ušních boltců  je vidět jasné rozdíly.

O záměnu se měla s přispěním židovské diaspory postarat izraelská tajná služba Mossad, která má všechnu špínu, jež Epstein za dvacet let nasbíral. Průběžně mu ji předávala jeho ex-milenka, hlavní náhončí začínajících modelek a spolupachatelka Ghislaine Maxwellová. Její otec Robert se narodil v Podkarpatské Rusi, když ještě spadala pod československou republiku, ve Velké Británii zbohatl, stal se milionářem, údajně byl trojím agentem, sovětské KGB, britské MI 6, jež vodil za nos, slouže věrně Mossadu.

Také spáchal sebevraždu, když mu hrozilo odhalení u soudu, ale nepověsil se, nýbrž skočil o půlnoci z paluby jachty do moře; také se říká, že se dožil slušného věku v Izraeli. Inu, není šprochu…

Co může být dál? Jako v případech bratří Kennedyových – začnou mizet ti, kdo mohli ohrozit oficiální vyprávění o Epsteinovi. Jakkoli je to bizarní až neuvěřitelné, Ghislaine Maxwellová nebyla zatím vyslýchána a je stále na svobodě, vystavena všem možným nebezpečím náhodné smrti.

Piloti Lolita Express ví hodně, služebný personál toho viděl nezdravě moc, jakož i dívenky, které se staly náhončími a zaučovaly začátečnice. Spisovatel Jim Marrs v knize Crossfire (Křížová palba) uvádí seznam sto tří nepohodlných svědků vraždy JFK v Dallasu, kteří zemřeli za záhadných okolností v letech 1963 a 1976.

Co bude dál – majetek Jeffreyho Epsteina, luxusní rezidence na Manhattanu, Floridě a Panenských ostrovech,  se použije k uspokojení nároků na odškodné pro byvší Lolity, které za prokázané služby Epstein nicméně po zásluze odměňoval dle zásady “kdo dobře platí, tomu se dobře slouží”.  

Budeme často a hodně číst příběhy Lolitek, dnes třicátnic, vyprávěné s odporem v hlase, doprovázené chvalozpěvy medií na americkou spravedlnost, která nemá obdobu na naší planetě.
Možná věčnosti, a to kdoví.

Kriminální činnost Epsteina už nebude dál vyšetřována, případ nebude projednáván před soudem, který by mohl odhalit všechny aktéry a jejich roli. Spisy se zapečetí a pošlou do archivu. Záhadný konec Jeffreyho Epsteina usmrtil nadějný skandál století.

https://prima.iprima.cz/komentare/komentar-jana-vitka-epstein-mel-spinu-na-vsechny-hnusaky-sveta-smrt-skandalu-stoleti

sdílet na