nezařazené

Epoch Times Deutsch: Patologové odhalují výsledky pitvy těch, kteří zemřeli po očkování proti COVID

“Nedostatek výzkumu, nezvladatelné vedlejší účinky.” 

Od zavedení vakcín proti COVID volají lékaři po rozsáhlém výzkumu kvůli úmrtí a vážným vedlejším účinkům. Dva patologové na tiskové konferenci představili první výsledky.

Hodnocení pitev, případové studie, obrazové dokumenty. 20. září, byly poprvé zveřejněny výsledky mnohaměsíční práce. Profesor Arne Burkhardt a jeho kolega profesor Walter Lang na tiskové konferenci v Reutlingenu, poskytují pohled na patologické nálezy pitvaných očkovaných proti COVID-19.

Celkem lékaři zkoumali smrt osmi zemřelých. Pro šest lidí jsou k dispozici komplexní výsledky, dva ještě nebyli vyhodnoceni. 

Zánět srdečního svalu (myokarditida) různého stupně byl zjištěn v pěti případech. Patologové dokonce našli mikročástice v plicní tkáni osoby, která zemřela po očkování Modernou.

Při rutinním posmrtném vyšetření nejsou účinky poškození vakcínou obvykle rozpoznatelné. V úmrtním listě také nejsou žádné zákonné požadavky, že je nutné zjišťovat stav očkování, například proti COVID.  Podle lékařů je očkování proti COVID inovativní genovou terapií založenou na principu působení, který dosud nebyl při očkování lidí použit. Mnoho lékařů kritizuje stávající studie jako nedostatečné a vedlejší účinky jako neprozkoumané.

Protože v minulosti bylo v souvislosti s očkováním proti COVID provedeno příliš málo pitev, předpokládají patologové značný počet nehlášených případů, kdy bylo očkování proti COVID-19 kauzální (příčinné) nebo alespoň částečně kauzální – hlavní patolog na univerzitě v Heidelbergu,  profesor Peter Schirmacher

Podle jeho slov 30 až 40 procent úmrtí po očkování může způsobit samotné očkování.

Úmrtí a závažné vedlejší účinky, které se objevily po očkování jsou příčinou obav. 

Podle EMA bylo k 27. srpnu 2021 v Evropském hospodářském prostoru hlášeno celkem 6 367 úmrtí a 121 528 závažných případů vedlejších účinků očkování. V Německu bylo podle zprávy o bezpečnosti od 19. srpna 2021 do konce července nahlášeno více než 131 000 podezřelých případů institutu Paula Ehrlicha, z nichž přibližně 14 000 bylo klasifikováno jako závažné.

Video v NJ:

https://bit.ly/3lMskpD

sdíletj na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Dany
23. 9. 2021 09:50

A proto se nechme všichni očkovat!

ZRX1200
23. 9. 2021 09:56

Něco podobného i zde
https://aeronet.cz/news/ve-vakcinach-proti-covid-19-byla-oficialne-objevena-cizoroda-telesa-podobna-sondam-sentinelum-s-antenami-diamantum-chobotnickam-a-dalsim-nano-a-mikro-objektum-sokujici-tiskovou-konferenci/
nebo zde
https://otevrisvoumysl.cz/covid-injekce-pod-mikroskopem-nezname-castecky-v-krvi-ockovanych/
těch důkazů, že vakcíny jsou pořádný sajrajt, je čím dál vice, a to od skutečných odborníků, kterým už svědomí nedovolí mlčet. Jsem zvědav, kdy se to opravdu pořádně rozmázne. Protože z toho, co stále předvádí naše vláda a média ohledně očkování, se mi už obrací kufr.