nezařazené

Egypt a Indie zvládají COVID-19 s Ivermectinem, v Izraeli jdou na čtvrtou dávku vakcíny

Juraj Mesík: Strašení koronavirusem a zejména jeho mutací delta ani na Slovensku nepřestává.

Situace v Izraeli ukazuje, jak rychle klesá účinnost vakcín proti COVID-19. 
Někteří očkovaní tam podle Juraje Mesíka už budou potřebovat i čtvrtou dávku. 
Zdroj: grafika redakce HD

Vystudovaný lékař a analytik bezpečnostních rizik Juraj Mesík je nejen proti očkování na COVID-19, ale také zastáncem léku Ivermectin, který je při včasném podání velmi účinný v boji s “pandemií”. 

Ve statusu Mesík ukazuje grafy nakažených očkovaných Izraelců, jakož i neočkovaných, a také Egypťany a Indy léčené Ivermectinem. 

Nakonec v dalším statusu ukazuje i to, jak se vyvíjela situace u nás (na Slovensku, pozn. red.) kolem lidí, kteří se chtějí jít podívat na papeže Františka.

Před návštěvou papeže hraje vláda doslova loutkovou trilogii

“Už je to tady, už je to tady!” křičela ve filmu Helena Růžičková a účastníci zábavy v české komedii Slunce, seno erotika. Stejná slova použil na úvod svého statusu i Juraj Mesík. 

Nejvyšší očkovač Izraele Salman Zarka oznámil, že vývoj směřuje k podávání čtvrté dávky.  A to máme za sebou teprve osm měsíců roku a 2,5 milionu Izraelců má už v sobě tři Pfizery! konstatuje Mesík.

Na grafu ukazuje vývoj počtu úmrtí na milion obyvatel v Izraeli (jedna dávka přes 68 procent) a v sousedním Egyptě jedna dávka 5,9 procenta. Tam však mají Ivermectin v každé lékárně. 

Už je to tady, už je to tady!
Najvyšší očkovač Izraela Salman Zarka oznámil, že vývoj smeruje k podávaniu 4. dávky. A to máme za sebou ešte len 8 mesiacov roka a 2,5 milióna Izraelcov má už v sebe troch Pfizerov! 🙂
Na grafe vidíme vývoj počtu úmrtí na milión obyvateľov v Izraeli (jedna dávka cez 68%) , v susednom Egypte jedna dávka 5,9%, ale IVM v každej lekárni a špeciálne pre čivavy čo sa tak vytešovali keď na jar prepukla delta v Indii pridávam aj tú.
Zobraziť viac

Více zde:
https://bit.ly/3BYXhgT

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Dany
6. 9. 2021 09:15
Ohodnotit příspěvek :
     

Kolik dávek bude třeba, aby lidé pochopili, že vakcínace nefunguje?

Vega
6. 9. 2021 11:03
Odpovědět  Dany

Myslím, že původně vyvíjené vakcíny už nefungují. Bude to zřejmě jako s očkováním proti chřipce – každý rok musí být nová vakcína, ale aby vůbec fungovala, musí se mutace chřipkových kmenů předvídat. Proto nemá smysl cpát do lidí čtvrtou a další dávku, je třeba reagovat na nové mutace viru. Budou ale k tomu farmaceutické firmy ochotny? Výzkum je drahá záležitost.

ZRX1200
7. 9. 2021 14:31
Odpovědět  Vega

“Původně vyvíjené” vakcíny, tím myslím ty, co jsou u nás schválené, nebyly vyvíjené na koronavirus. Proti koronaviru nebyly účinné, nejsou a ani nebudou – nikdy. Tož asi tak.