DŮLEŽITÁ VÝZVA! PROSÍM NEPŘEHLÉDNĚTE, a souhlasíte-li, podpořte nás sdílením.

Jana Zwyrtek Hamplová fanpage

V následujících dnech bude Poslanecká sněmovna P ČR hlasovat o návrhu na vyslovení nedůvěry vládě Petra Fialy. Svůj postoj jsme s některými z “kolegů v boji” vyjádřili v následující výzvě, která poputuje ke všem poslankyním a poslancům. Žádáme je, aby hlasovali pro nedůvěru vládě, protože už nelze jinak. Text výzvy následuje.

K této výzvě se může každý jednak osobně připojit, jednak ji podpořit sdílením. Dovolujeme si rovněž oslovit osobnosti politické i nepolitické scény, aby výzvu podpořily.

Současně prosím šiřte výzvu jakkoli – nejen zde na FB, ale i fyzicky ve svém okolí.

A co je velmi důležité – žádáme vás všechny, abyste psali dopisy či maily, případně telefonovali do kanceláře poslanců za váš kraj, a požádali je, aby respektovali vůli vás, většiny občanů, a zvedli ruku pro návrh na vyslovení nedůvěry současné vládě, která naši zemi svou neschopností ničí.

Pokud poslanci nebudou respektovat skutečnost, že současné vládě nedůvěřuje více než 80% obyvatel České republiky, a ponechají ji nadále možnost ničit naši zemi, budou následovat kroky další.

TEXT SPOLEČNÉ VÝZVY:

 • Vážená paní poslankyně, vážený pane poslanče,
 • oslovujeme Vás v souvislosti s hlasováním o vyslovení nedůvěry vládě a děkujeme těm z Vás, kteří jste toto hlasování jako standardní metodu vyjádření podpory či nepodpory vládě Petra Fialy v aktuální situaci vyvolali. Chceme Vás vyzvat k tomu, abyste v zájmu občanů České republiky, které jste skládali svůj poslanecký slib, a vědomi si toho, že s tímto konkrétním hlasováním budou historicky spojena Vaše konkrétní jména, vyslovili vládě Petra Fialy jednoznačně nedůvěru. Nyní už přece dávno nejde o něho nebo o stranické zájmy, ale o záchranu České republiky, a tím i o Vaši čest a možnost podívat se českým občanům v budoucnu do očí.
 • Tato vláda zcela viditelně a prokazatelně čím dál víc závažně selhává, ať je to otázka energetické bezpečnosti, oblasti ekonomiky, v níž se zcela ztrácí konkurenceschopnost českých firem, podpory nerealizovatelných evropských směrů typu green deal, přístupu ke svobodě slova směrem k cenzuře. Dále pak snaha kriminalizovat svobodu projevu, komunikační strategie na hranici propagandy, přímá podpora popření práva veta v právu EU a přenos suverenity členských států na orgány EU. Snaha otevřít statisícům cizinců všechny naše veřejné služby – úřady, zdravotnictví, školství a další, a to nejen coby konzumentům, nýbrž i coby jejich zaměstnancům, bezmyšlenkovité vyvádění miliard mimo Českou republiku, kterou pak musí zadlužovat na úkor svých občanů, preferování zájmů jiných zemí před zájmy České republiky, pobyt cizích vojsk na našem území se má stát samozřejmostí… A tak bychom mohli pokračovat.
 • Situace je skutečně vážná, a vy, stejně jako my, musíte vidět, že členové vlády už dávno nejsou objektivně schopni dané problémy řešit a i v dnešní vážné době sahají k politicky nezralým jednáním typu dražby mikin; jiní členové vlády jsou zase zcela neviditelní. I proto je tato vláda na historickém minimu podpory našich občanů.
 • Potřebujeme proto ihned jinou, odborně akceschopnou vládu, která začne neprodleně jednat a zastaví pád naší země na úplné dno. V této souvislosti chceme se vší odpovědností k České republice prohlásit, že jsme připraveni k rozhovorům o tom, jak postupovat dál, a v případě shody i k poskytnutí odborné pomoci v těchto nesnadných úkolech. Jakékoli politické i jiné soupeření jsme připraveni dát stranou, pokud uvidíme, že cesta z tohoto neutěšeného stavu má jasný záměr – zvýšení prosperity, bezpečnosti a suverenity České republiky. Času totiž není nazbyt. Naopak – je pět minut po dvanácté. Naším jediným cílem je ochrana zájmů naší země a našich občanů. Tomu by dnes mělo vše ustoupit stranou.
 • Následně můžeme dojít legitimní cestou k novým volbám. Věříme, že v nich budou mít šanci uspět zejména ti kandidáti, kteří při hlasování o nedůvěře vládě opustí stranickou linii a budou hlasovat podle svého slibu, tedy v zájmu občanů České republiky.
 • Proto si Vás dovolujeme oslovit s touto výzvou – hlasujte v zájmu občanů České republiky, hlasujte pro nedůvěru vládě Petra Fialy. Nelze už jinak.
 • Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová – senátorka
 • JUDr. Jindřich Rajchl – předseda strany PRO
 • Mgr. Libor Vondráček – předseda strany Svobodní
 • Vidlák – bloger
 • Věříme, že se s tímto textem ztotožňuje naprostá většina z vás.
 • Ať žije Česká republika 🇨🇿❤️

sdíletj na

3.5 15 hlasy
Ohodnotit příspěvek
32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
13. 1. 2023 10:29

SPOLU rovnou soud.

Pan Tau.
13. 1. 2023 11:28
Odpovědět  Aleš

comment image

Gales
14. 1. 2023 12:02
Odpovědět  josh-xy

V týhle kolonii je riziko vystřízlivět.Aby se z toho člověk nezbláznil.Každej je potencionální následník a podporovatel něčeho.Tím se stává už svým narozením.Kdyby byla dána lidem moc odvolat politiky,tak by celkem ani tak nešlo o to kdo na Hradě je.Dokud lidé nezmoudří,tak do té doby budou mezi nimi hádky,nesváry a boje.Takže.,,Moudřeme” všichni a bude to ku prospěchu všem.

Pavel K
14. 1. 2023 12:37
Odpovědět  Gales

Moje řeč, já to babče říkám pořád, tady nejde být jinak než pod vlivem. No a co se týče soužití lidí mezi sebou bych mohl vyprávět. V mé zástavbě bydlím už třicet let. Ani jeden ze sousedů nemůže říci že bych prudil a měl nějaké připomínky k sousedskýmu spolužití. Kdežto toto já už říci nemohu. Pokud jdete okolí na ruku a chováte se jako oni, tak je to OK. Ale běda jak vybočíte s davu, tak to už je zle. Já říkám, partnera, souseda a spolupracovníka, jó ještě příbuzní sou nám souzeni, ty si nevybíráme.

Helena
14. 1. 2023 21:16
Odpovědět  Aleš

Zapomeňte na to, že se nechají odtrhnout od koryt. Po dobrém to nepůjde. Teď už to zašlo moc daleko, po dobrém se odstavit nedají.

unor 2022
13. 1. 2023 10:45

A premier Fiala s celou vladou na vyrobni pas do automobilky a splacet skody, ktere tato vlada zpusobila.

PENNYS
13. 1. 2023 10:57
Odpovědět  unor 2022

unor 2022 K PASU DO AUTOMMOBILKY??????????????????? VY JIM PŘEJETE????? !!!!
40-50 TISÍCOVÉ VÝDĚLKY????
JÁ BYCH JE DAL K LOPATĚ- ABY POCÍTILI “JAK SMRDÍ PRÁCE”!

unor 2022
13. 1. 2023 11:12
Odpovědět  PENNYS

Budiz jim prano i vice. Maji co splacet. Jeste jejich dalsi a dalsi generace.

Gales
13. 1. 2023 18:56
Odpovědět  unor 2022

Do Michelinky s nima.Tahat pneumatiky.Hajzlové jedni intelektuálský.

Pavel K
13. 1. 2023 19:28
Odpovědět  Gales

Já bch je vzal na stavbu k míchačce a tahat překlady atd.

PENNYS
13. 1. 2023 10:54

1000* SOUHLASÍM!!!

Blb a sirky.jpg
Spam Teuton
13. 1. 2023 10:56

Nevím, zdali to víte, ale podpraporčík Michal Čoudelka, vrchní vibrátor BIS, Bezpečnostní informační služby, podstoupil operační zákrok poté, co se mu při bizarních sexuálních hrátkách v konečníku vzpříčil a zablokoval dřevěný kolík.

sergej
13. 1. 2023 13:48
Odpovědět  Spam Teuton

Wibrátor je spráfně od termínu swidomý

Pavel z Moravy
13. 1. 2023 11:59

Nu, text je to dobrý a to, že nás škůdci zemští zničí pokud se nic neudělá je jasné. Teď jde o to, jak opravdově to všichni myslí. Ale je fakt, že vyšoupnout škůdce zemské z řízení země je nutností.

Pijack
13. 1. 2023 13:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ale jak tu výzvu aplikovat? Proč si signatáři za vyslovení nedůvěry vládě myslí, že když osloví veřejnost, že se ta nemůže hlasování zúčastnit? To postrádá logiku. A proč tedy nevyzvou veřejnost k podpoře Bašty, který by lépe akceptoval touhu veřejnosti? Tohle míří pouze k poslancům. Takže nic nesvedou. Poslanecká matematika je jasná. Nechápu, že signatáři výzvy jsou natolik natvrdlí a nedovedou predikovat dopady své naivity. S podporou Bašty v roli presidenta by měli šanci. Takhle se jen dobrovolně vyselektovali z vlastenecké fronty. A je to velká škoda. Jejich výzva vyšumí do ztracena.

Pavel z Moravy
13. 1. 2023 15:04
Odpovědět  Pijack

Ti škůdci si samozřejmě pod sebou sesílka nepodtrhnou. Vždyť to sype a o národ jim nejde. Těm jde pouze o to jak zabezpečit své klany dobudoucna. Také nevím jak to odpůrci pětikolky zamýšlí udělat a přitom je jisté, že pokud škůdci z řízení země nezmizí, čeká nás katastrofa. A co chytrolíni z ANO, na kterou stranu až nebude zbytí se přifaří? Ti už mohli se svým guru tuto fialovou ekipu dávno poslat do zatracení. Jenže jejich ptáčci zpěváčci v EU parlamentu tak skvostně pějí ódy na radost z toho blaha, které z toho spolku mají, že zapomněli komu mají vlastně sloužit. Prozatím vědí, že sobě, vrchnosti u nás a vrchnosti v EU.

.

Jiří
13. 1. 2023 12:58

Mám jenom já ten dojem? Že Fiala je naprosto odpornej slizák, křivák, lhář a zmetek? Něco tak hnusnýho jsme v tomhle státě snad ještě neměli. Ale vlastně jo, všichni porevoluční politický idioti včetně venci flašky, topola, klause a pod. sráčů našemu národu zkurvili co se dalo. Zavřít, pověsit, vyvlastnit a postavit ke zdi. Nic jinýho nám nezbyde.

Velitel
13. 1. 2023 13:08
 1. Kapři si rybník nevypustí.
 2. Bureš jeho zločinecká banda je to samé jako filalový ukrofašistický spolek, naprosto stejní multikulturní euromarxiste zaboření v řiti EU a USA.
Zmatený
13. 1. 2023 13:08

Teď jsem si přečetl v Blesku článek, /v rámci asi PR/ jak generál Pavel osvobozoval ty Frantíky. Ještě teď mám záchvaty smíchu, Karel May proti tomu byl jen druhořadý pisálek. Hrdinný Pavel v akci, to se bulváru moooc povedlo. Asi si to vystřihnu, ten blábol stojí za to :o)))

janle57
13. 1. 2023 13:54

Když chtěla SPD vyslovit v prosinci Pětidemolici nedůvěru,Babišovo Bratrstvo kočičí
pracky se k ní nepřidalo,ted´jim bude SPD dobrá,obávám se,že je to jen další plácnutí
do vody,ledaže by gaulaiter Babiš sáhl hluboko do své kapsy a uplatil 8 pětikolek
a přelanařil je za pěkné desítky miliónů Euro k sobě /koruny oni kvůli bankrotu nechtějí/,
vaty má na to určitě dost a při pověstných morálních hodnotách většiny poslanců vládnoucí
žumpy by se mu to mohlo třeba i podařit.

Jan1
13. 1. 2023 19:54
Odpovědět  janle57

ANO je odporne shromazdeni slizounu. Hrabis mluvi jinak v CZ parlamente a ANO poslanci v EU hlasuji diametralne jinak jak Hrabis keca.

Milan ze Zahrady Čech
13. 1. 2023 13:58

A je to tady. Ale že to do sebe hezky zapadá…

Už to dává smysl, že?

Čas 5:30

https://www.youtube.com/watch?v=FIcZLegEzr8

JURA
13. 1. 2023 14:12

Zato co se říká na tom videu za tím stojím i já , a dal bych za to ruku ,,do ohně ” , spálit bych se ovšem nechtěl.

Administrátor
P.A.Semi
13. 1. 2023 17:22

“Vysílač” je hospodský primitiv, plný debility, zášti a nenávisti, a obhroublé primitivity…
πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
13. 1. 2023 19:00
Odpovědět  P.A.Semi

Fanatismus (z lat. fanaticus, posedlý, od fanum, posvátné místo) je slepá vášnivá zaujatost, nekompromisní a krajně jednostranný postoj nebo jednání člověka, který nějaké téma, myšlenku nebo věc pokládá za tak cennou, případně tak ohroženou, že námitky či odpor proti ní vyvolávají jeho zuřivost. Fanatik se vyznačuje neschopností kritického odstupu, intolerancí, nepoučitelností a jistou omezeností.

Gales
13. 1. 2023 19:00
Odpovědět  P.A.Semi

A co tě na něm tak sere? My demokraté si rádi poslechneme každej názor.

Gales
13. 1. 2023 19:03

Moje řeč.Posrance je třeba donutit k plnění slibu že budou pracovat pro lidi a ne pro strany.

Jan1
13. 1. 2023 19:51
Jiří
13. 1. 2023 22:09

Pokud zákon říká a to říká, že může národ pohnat před soud vlastizrádnou vládu, politiky a pod. svoloč.. Pak jsou všechny jejich smlouvy, úpisy a drancování našich peněz neplatné. Asi už jen lynčovat tuhle demosvoloč zastaví..

Velitel
13. 1. 2023 23:18

Kde je tento stát nejlépe ukázala cca 1minutová část jakési prezidentské debaty.
Vedle sebe tam stál agent StB Bureš, agent vojenské StB Pávek a štěne od agenta StB Psa (účetní s lampou Šemíkem) Otázka, jak se díváte na pomoc Ukrajině.
Agent Pávek, více pomoci našim Ukrajincům.
Učetní od agenta Psa, více pomoci našim Ukrajincům.
Agent Bureš, samozřejmě ukrajině je třeba pomáhat.

Ano můžete si vybrat 3 největšího příjemce dotací v EU agenta Bureše až si půjde nechat od soudružky Layenové prohlédnout píčů a ostatní otvory bude hájit vaše zájmy .

Můžete si vybrat agenta Pávka, jistě vám odpřisáhne, že bude hájit vaše zájmy jako hrdinný agent vojenské komunistické rozvědky a syn StBáka, kterého si jako maskota platilo NATO i když ho již velitelé ČSLA označili za neschopného pitomce, který nemůže velet ničemu většímu než je rota.

Nebo si můžete vybrat ulhanou neinteligentní obchodnici s titulama, také zataženou v EU řiti a vyrůstající v rodině StBáka, slepici, která od narození do těchto dnů jen sála ze státního a EU cecku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$