Dopis a petice prezidentu republiky ČR. Nepodepisujete novelu pandemického zákona

Vážený pane prezidente,my občané České republiky Vás naléhavě žádáme, abyste nepodepisoval novelu pandemického zákona, kterou zamítl Senát ČR.Jako nejzásadnější nebezpečí této novely vidíme:- zneužitelnost zákona- možnost použití i při pouhém nebezpečí, kdy toto nebezpečí není definováno ani není specifikováno, kdo ho určí- vyřazení Nejvyššího správního soudu z přednosti projednávání stížností na vládní  nařízení-  vágní definice náhrad škod s neurčitým termínem a bez jakýchkoliv zálohProto si Vás dovolujeme požádat, abyste zákon vzbuzující vášně ve společnosti, obavy odborníků a nejasnosti ve formulacích, jako poslední pojistka občanů a demokracie nepodepisoval. 
Takováto novela si zaslouží projednání řádným způsobem s použitím standardních mechanismů odborného i veřejného připomínkového řízení.Děkujeme Jakub Olbert, Chcípl PES a občané ČRzde můžete podepsat dopis pro pana prezidenta JSME OTEVŘENÉ HNUTÍ A NA SPOLEČNÝCH DEMONSTRACÍCH PŘIVÍTÁME  KOHOKOLIV, KDO BOJUJE ZA STEJNOU VĚCpřihlasit se můžete kliknutím na odkaz nebo na www.chciplpes.czJakub Olbert a Jiří Janeček,  Chcípl PES  Děkujeme za Vaše dary, bez kterých by neproběhly víkendové maratóny demonstrací! V případě, že nás podpoříte na účet 6084472319/0800, tak Vás prosíme o zaslání jména, datumu narození, obec trvalého bydliště. Do poznámky v platebním příkazu, prosím, napište ,,dar” a způsob využití. Email: info@otevremecesko.czDěkujeme moc za vaše dary na demonstrace a grafické materiály.
Online setkání s Jakubem Olbertem a Jiří Janečkem nad vašimi dotazy 15.2. od 19:00Rebelský e-shop Chcípl PES (vlajky atd)Rebelský e-shop pivaru Malý Janek z Jinec Infolinka rychlé pomoci – +420222280222Hledáme dobrovoníky, kteří pomohou jako operátoři nebo jako odborníci (právníci, lékaři, učitelé atd) lidem, kterým jsou upírána jejich právaProsíme dobrovolníky, aby se registrovali na tomto odkazu 
Souběžně s protestními akcemi připravujeme různé podpory občanům naší země:REBELSKÝ MANUÁL A SEZNAM PODNIKŮ BEZ PODMÍNEKINFORMAČNÍ LINKA PRO SVOBODNÉ OBČANYPETICE PROTI POVINNÉMU OČKOVÁNÍ V PÍSEMNÉ  A ELEKTRONICKÉ PODOBĚ PETICE NA SBĚR PODPISŮ PRO NAŠEHO PREZIDENSKÉHO KANDIDÁTATématická videa:https://rumble.com/vpu31t-pozvnka-na-festival-odvahy-a-svobody-28.11.2021.htmlhttps://rumble.com/vpu2pv-okovn-funguje-sgra.htmlhttps://rumble.com/vpu2o7-okovn-funguje-dda.htmlhttps://rumble.com/vpu265-okovn-funguje-dda.htmlhttps://rumble.com/vpu25l-okovn-funguje-kamardi.htmlhttps://rumble.com/vpu24h-okovn-funguje-covidista.html

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
18. 2. 2022 17:19

Bohužel si myslím, že Zeman to podepíše. Je poslední dobou mimo mísu.

Albi
18. 2. 2022 18:03
Odpovědět  Frank

Bohužel. Však to avizoval dopředu – ještě dřív, než se senát vyjádřil.

josef
18. 2. 2022 17:22

Takovéto petice jsou mi skutečně u perdele. Pan prasident s novou vyzáží již nepotřebuje podporu obyvatel a tak se ukázala jeho pravá tvář. Vždyť to byl on kdo byl u rozprodeje národního majetku a převodu české pravomoci na anglosasy,germány a západní oligarchy a pomahal okleštit výhody české samostatnosti , to mu nebude nikdy zapomenuto. Samozřejmě byl i toho když se dováželo kvuli pademii kde co a miliardy tekly proudem.A dnes hlásá větší daně a občane zaplať. A kde asi byl když se rozebíral Čez a plynové hospodářství. Kolikpak pijavic se od té doby vystřídalo v parlamentu a v senátu. To by ne těch demostrací mělo být šibenic že by se nevešly na malostranské náměsti. Falešně zvolení hosi maj staženo to budou zas kozí bobky, co ?