nezařazené

Dmitrij Medveděv: Porážka Západu v ukrajinské otázce je nevyhnutelná

Dmitrij Medveděv: Porážka Západu v ukrajinské otázce je nevyhnutelná

A ať jejich vůdci, kteří zapomněli na vlastní občany, vykřikují na celé kolo, že budou podporovat fragmenty, zbraněmi a penězi tak dlouho, jak to bude potřeba.

Budou cvičit vojáky pro kyjevský mlýnek na maso,

obnoví trosky umírající ekonomiky banderovského režimu.

Budou udržovat šílené sankce proti Rusku.

Nepomůže to.

Proč ne?

Pro ně je to cizí válka, v níž umírají lidé, kteří jsou jim cizí. A i když jim jich není líto, Západ nikdy nepřekročí hranici přílišné škodlivosti pro své zájmy. Bez ohledu na to, jak moc naříká na svých summitech a v OSN. Cizí válka se dříve či později stane nudnou, nákladnou a bezvýznamnou.

Pro nás je to však tragédie, která se týká našich lidí. Je to existenciální konflikt. Válka o sebezáchovu. Buď oni, nebo my.

Nějaký čas ještě uplyne. Západní mocnosti se změní, jejich elity se unaví a budou prosit o jednání a zmrazení konfliktu. Jakákoli protiofenzíva se vyčerpá. Budou opěvovat mrtvé, lízat si rány.
Ale nesmíme se zastavit, dokud nebude současný ukrajinský stát, který je ve své podstatě teroristický, zcela demontován. Musí být zničen do základů.

Nebo spíše tak, aby z něj nezbyl ani popel. Aby se tato ohavnost nikdy a za žádných okolností nemohla vzkřísit.


Pokud to bude trvat roky nebo dokonce desetiletí, budiž. Nemáme na výběr: buď zničíme jejich nepřátelský politický režim, nebo kolektivní Západ nakonec zničí Rusko. A v tom případě zahyne s námi.


To si nikdo nepřeje.

Proto jedině tato cesta – úplná likvidace státní mašinérie nepřátelské země a absolutní záruky loajality do budoucna.


Ty může dát jen kontrola Ruska nad vším, co se děje a bude dít na území bývalého banderovského státu. A my toho dosáhneme.


https://t.me/medvedev_telegram/376

Komentář na Aftershocku:

Nebo spíše tak, aby z ní nezbyl ani popel. Tak, aby tento hnus nemohl být nikdy a za žádných podmínek oživen.

To se týká i Anglosasů …

Anglosasové krok za krokem roztáčí eskalační spirálu. Zároveň necítí žádné zvláštní ohrožení z ruské strany a neobávají se ruské odvety.

Proč by se vzdávali svých plánů na zničení Ruska? Poskytli jsme jim tak pohodlné podmínky pro vedení války proti nám, o jakých si lze nechat jen zdát.

Vyhazují do povětří SP, vykopávají nás z trhu s plynem a ropou v EU, snaží se diktovat ceny našich přírodních zdrojů, zásobují a cvičí AFU, plánují své operace, poskytují Kyjevu zpravodajské informace v reálném čase, dávají pokyny k zaměření přesných zbraní NATO proti našim vojenským a civilním objektům, zasahují Kreml, Moskvu, naše strategické letecké základny a mnoho dalšího. A nic za to nedostali.

Z toho plyne otázka: “Jak bez zničení 404, bez ofenzivy, řešit úkoly strategických obranných sil, včetně nejdůležitějšího úkolu strategických obranných sil – zachování strategické jaderné parity se Spojenými státy?”.

Odpověď je zřejmá – nelze. Systém 404 bude zničen.

Pak Evropa, včetně Britů (nikdo je nepotřebuje, jenom škodí).


https://aftershock.news/?q=node/1280135&full

sdíletj na

32 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
20. 8. 2023 23:20

Má asi pravdu. Nacistický banderovský zločinecký stát musí Rusové zničit do základu, jinak tam nikdy klid nebude. Ukrajina v historii neexistovala a vůbec nebude na škodu, aby neexistovala i nadále. Komu taková nacistická svoloč bude chybět? Stačí se podívat, jaký vděk projevují našim občanů za neskutečnou pomoc. Začínají se tady arogantně roztahovat a páchat zločiny. Vypadá to tak, že oni ani nic jiného neumí. A Rusku jde opravdu o vlastní existenci. Nejdříve měl ale Putin udělat pořádek se všemi ruskými kolaboranty a zrádci. Při podivném postupu Wagnerovců jich bylo odhaleno dost. Stalin si s takovými šmejdy poradil ráz dva a pak jako zázrakem se situace na frontách začala obracet. A že měl také těch zrádců měl kolem sebe hafo. Mimochodem, stačí si poslechnout Pjakina. Ale jinak to vypadá, že se Rusové konečně rozjeli. Západ vidí, že je to v pr.eli, tak bude škemrat a chtít jednat. To by ale Putin musel být na hlavu. Vše budou určovat, jako vždy v dějinách, vítězové a to Ukrajina zcela jistě nebude. K tomu nepotřebuji rozbor ani CIA a další šmejdů.

ModrýKlokan
21. 8. 2023 14:32
Odpovědět  Frank

@ Frank

Jo, toho posledního Pjakina, ohledně těch soudních procesů v RF, zmanipulovaných prozápadními liberalisty, jsem viděl. Je to docela nářez. Ovšem vzhledem k tomu, co se v justici děje na západě a tady, mě to nijak nepřekvapuje. Standardní model, soud a prokuratura ruku v ruce. Můžem být rádi, že advokáti ještě nejsou součástí obžaloby. Kokainu Slava.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Kamil
20. 8. 2023 23:35

Upřínmě, kolik lidí ještě bere Dmitrije vážně? Vždycky to byla prozápadní figurka neoliberálů v Rusku, nyní se snaží hrát drsného hocha. Asi vycítil, že původní směr je pasé. Je to směšné.

Albi
21. 8. 2023 00:55
Odpovědět  Kamil

Prezidentské volby v Rusku s blíží, tak si hraje na vlastence. Vzorového. 🙁

zdena
21. 8. 2023 09:33
Odpovědět  Kamil

Takže vy si už od plínek přes pubertu a mladická nadšení všeho druhu stále myslíte totéž ? Tak to jste asi moc ve svém vývoji nepokročil. Každý má právo na omyl a Medvěděv už to stokrát smyl právě svojí oddaností Rusku. Jenže plivat na druhé je tak snadné, že ? Neni třeba myslet ani chápat.

Albi
21. 8. 2023 16:14
Odpovědět  zdena

Slovy. Činy tomu nenasvědčují.

Frank1
21. 8. 2023 16:18
Odpovědět  zdena

Jsou skutecni patrioti, kteri to dokazuji denne svymi ciny. Medvedev jenom drzkou!

Frank1
21. 8. 2023 16:16
Odpovědět  Kamil

Ano, Medvedev je Trockista, ovsem oblibenec RZK. Oslabil Rusko jako prezident svymi rozhodnutimi proti Putinovi. Zastavil treba vyrobu vlastnich civilnich letadel, ze pry si je Rusko koupi na zapade. At si je to hovado ted tam jde koupit! Je to slizoun a jeho vyroky maji nastartovat jeho rehabilitaci u volicu. Byla na nule. Ovsem, lide jsou hloupi a maji kratkou pamet…

Milan ze Zahrady Čech
21. 8. 2023 00:56

Hm… Mě spíš vrtá hlavou, co se děje pod hladinou, že tenhle čekatel na prezidentsví, který ještě včera tvrdil, že: jakmile bude poražena ukrajinská armáda, začne Rusko okamžitě s ukrajinou jednat (načež ho Kadyrov utřel, že Rusko vyjednávat nemusí, že Rusko všude vítězí), a před tím chtěl tu dělit tzv. ukrajinu mezi další státy, že by si z ní něco uďobly, tu zase ji rozdělit mezi Rusko a tzv. ukrajinu (takže by NATO tak jak tak hnízdilo hned za čárou); tedy co se stalo, že tenhle záludný čekatel na prezidentství najednou tak otočil?
Že ještě včera viděl záruky v jednání, a najednou žádný jednání a: “nesmíme se zastavit, dokud nebude současný ukrajinský stát, který je ve své podstatě teroristický, zcela demontován. Musí být zničen do základů,” a záruky že “může dát jen kontrola Ruska nad vším, co se děje a bude dít na území bývalého banderovského státu.” Copak to, že obratem vidí všechno jinak?
Ááále co na tom záleží. Když se to vezme kolem a kolem, tak je to vlastně prosté a svým způsobem pozitivní. Krysa nejspíš chytila lufta, že její loď půjde ke dnu, tak si musí zavčasu přestoupit.

Albi
21. 8. 2023 16:18

Poslední slovy jsi mi vzal “z klávesnice”. No jo – kdo pozdě chodí …. 🙂

Jaris
21. 8. 2023 01:57

Tezko rict, jak to Medvedev mysli a jake cile sleduje. Nicmene to, co rekl je pravda. Pjakin Medvedeva nemuze citit a poklada ho za zradce Ruska. Tak nevim.

Pendergast
21. 8. 2023 08:14
Odpovědět  Jaris

Medvedev je jasnej vlasovec. Tyhle lidi nesmíš hodnotit podle toho co říkají, ale co dělají. A Medvedev vždycky Rusku zavařil když věděl že mu to projde. Teď si samozřejmě všichni vlasovci hrajou na strašný vlastence aby se svezli na popularitě národa a získali si nějaký body, ale jsou to jenom kecy.

treza
21. 8. 2023 03:38

Pěkně se to poslouchá, ale bacha na něho. Když prezidentoval, tak práci Vladimíra Vladimíroviče jenom kazil.

Frank1
21. 8. 2023 16:20
Odpovědět  treza

To je pravda! Nebyl s Putinem zadny tandem, ktery by tahl Rusko jednim smerem.

Radek5
21. 8. 2023 03:53

Už nyní se začínají objevovat řeči, že Spojené Státy a vazalské země by rády boje ukončily a konflikt zmrazily. Vyjednávání má prý začít už v září. Když pominu, kdo tyto řeči promlouvá, tak je si třeba uvědomit, že Rusko tuto válku potřebuje jako prase drbání. Ono je hezké prohlašovat, že zastavení bojů umožní zachránit a stabilizovat Ukrajinu a Rusko bude mít čas na modernizaci. Ale Rusko mělo čas na modernizaci posledních dvace let – a kolik se toho modernizovalo. Do SVO vlítlo kompletně nepřipravené se špatnými informacemi, to už nyní můžeme říct. Různé zbraňové systémy se ukázaly jako neefektivní nebo častěji nebyly dostupné v potřebném množství. (Kde je Armata, co Koalice SV, kvůli jejímuž nedostatku Rusové střílejí na 40 km a Ukrajinci na 80 km, co rychlý vývoj Malvy? Vesmírná rozvědka?) Ne, Rusko a Putin potřebují na sebou Damoklův meč, musí cítit to ostří na krku. Jinak se zase rozrelaxují a nic se nebude dít. Už nyní se dedolarizace Ruska vleče a rubl dostává zabrat, bo Nebulina nebyla taková patriotka a špička, jak se lidé po začátku SVO snažili udělat. Pořád je to globalistka, co dostávala pochvaly od všech vysokých bankovních institucí Západu.

Jen je škoda Zuganova.

Radek5
21. 8. 2023 03:55
Odpovědět  Radek5

Čekal jsem od Ruských komunistů více. Ale jak kompletně smetli Přigožina a teď prý i Surovikina – asi se tu válku snažili i vyhrát – tak asi nikdy neměli moc šancí.

zdena
21. 8. 2023 09:39
Odpovědět  Radek5

Surovikina ? Chlapče, nebuď labuť, když jsi jenom husa….. Surovikin v tichosti maká jak šroub na plánech záverečné ofenzívy…

Albi
21. 8. 2023 16:23
Odpovědět  zdena

Anebo si plete Surovikina s Gerasimovem. Generál jako generál. 🙂

zdena
21. 8. 2023 09:44
Odpovědět  Radek5

Prigožin ? ha-ha… toho nikdo nesmetl, jenom ho postavili pod zodpovědnost jiného státu, jako že nemá s Ruskem už co do činění 🙂 a přiblížili ho k potřebným hranicím…

ModrýKlokan
21. 8. 2023 14:50
Odpovědět  zdena

@ Zdena

Kdybych byl konspirační teoretik, tak si snad myslím, že RadekFive nastoupil v BISce. Jako nová čerstvá zpravodajská posila na bojišti infiltrace a progresivního uvědomělého spin-off pomýlených dezolátů.

S konceptuálním myšlením je zatím na štíru, ale on se do toho dostane. Nebo nemá prostě svůj den. Kokainu Slava

Albi
21. 8. 2023 16:21
Odpovědět  Radek5

Máte zastaralé informace nebo nejste schopen rozlišovat. Komunisté už nejsou v kurzu a za druhé – už to píšu poněkolikáté – komunista nerovná se bolševik!!!

Milan ze Zahrady Čech
21. 8. 2023 18:47
Odpovědět  Radek5

Tak tak. Moc hezky s ním zametli. Tak hezky, že z Kuchtíka a jeho pár tisíc bojovníků teď se.re magi v kostkách celá mnoha set tisícová NATOarmáda.

Markýza
21. 8. 2023 09:06
Odpovědět  Radek5

Jestli to nebude taková všeobecná slovanská vlastnost – ta kudla na krku. Přeci v hokeji jsme jakživo nedokázali proměňovat přesilovky, zato v oslabení jsme jeli jako štiky.
Ale to jen tak uvažuju. On ten nůž na krku je užitečnej taky jen nějakou chvíli.
Na tom Rusku je to ovšem o očí bijící, to je pravda 🙂
Zase nevím, co je špatného na tom, když se nic neděje – no?

zdena
21. 8. 2023 09:48
Odpovědět  Markýza

Důležitý je výsledek, ne za jak dlouho se ho dosáhne, ale jak pevně bude usazen. Jinak Evropu neodzbrojí, než vleklostí. Proto odsunuli dychtivého Prigožina do Běloruska.

Markýza
21. 8. 2023 16:04
Odpovědět  Markýza

To asi ne – tady se jednalo spíš o tom, že Rusko potřebovalo kapánek nakopnout, aby objevilo vlastní potenciál. Že ho objevilo takovou hromadu, až oči přecházejí – o tom asi taky není sporu.

Milan ze Zahrady Čech
21. 8. 2023 18:58
Odpovědět  Markýza

No, tak třeba včera bylo v tom nicnedění vyzmizíkovanejch přes 700 natobanderů a od začátku “protiofenzívy” mezi 40 až 50 tisíci. Ona má to nicnedění hodně co do sebe, řekl bych. KoZa už škrábe ze skladů zbytky. A v Rusku se během toho nicnedění schyluje k Velkému Luxování. No a pak se začne dít…

Spam Janka
21. 8. 2023 12:07
Odpovědět  Radek5

nikto nie je pripraveny na vojnu pokial su desatrocia mieru…..spomenme si na situaciu v CSSR armade…..a cim vacsia krajina, tym vacsi bordel (aspon lokalne, urcite su miesta, kde je vsetko v poriadku a urcite su miesta kde sefovia mali pocit, ze su daleko od centra a nikto sa k nim na kontrolu nedostane….a potom to ma dosledky. Plus samozrejme uplne iny pocit je to, ked bezi ostra vojna a ine, ked su prednasky, vyklady, recnenia

Albi
21. 8. 2023 16:30
Odpovědět  Spam Janka

To nebude tak docela pravda. Svoj zbraně, účinnější než ty západní zázraky Rusko nemohlo vyvinout, vyzkoušet a vyrobit během roku. Ty muselo mít připravené dávno před tím – čistě z toho důvodu, že KoZe nejde věřit nikdy a v ničrem.
A stále platí staré dobré “Si vis pacem, para bellum” – Chceš-li mír, připravuj (se na) válku!

Frank1
21. 8. 2023 16:23
Odpovědět  Radek5

Rusti komuniste jsou zradci Ruska. Prispeli k jeho rozpadu za Perestrojky. Maji v sobe spoustu tech, kteri byli vyhozeni jako funkcionari za SSSR Gorbacovem.Pouzi karieriste. KP hazi jen klacky pod nohy Putinovi.

Gales
21. 8. 2023 10:44

Čort znaet,panko Medveděv. Kolo dějin nabralo šturm a jediný kdo je schopen ho ukočírovat je Putin. A tvoje poštěkávání je o ničem.

Frank1
21. 8. 2023 16:10

Medvedev jasne a spravne. Afterschock dokoncil co Medvedev asi uz nechtel nebo nemohl napsat. Jde o zniceni zapadu. Bez neho se musi Rusko koncem stoleti pripravit na novou totalni valku se zapadnimi krysami!
Tuhle valku vyhraje a skodilo by samo sobe, kdyby vitezstvi nevyuzilo k zajisteni sve bezpecnosti na dlouho! Lide nechteji valku a neustale utoky na ruske uzemi a ruske suroviny kazdych sto let. Na neustale ponizovani Rusu a uvaleni kolektivni viny, ackoliv ji zapad v pripade Nemecka odmita.
Rusko ma moznost ten pytel plny lzi a sracek zvany kolektivni zapad znicit. On vyvolal tuto nesmyslnou valku, neustale ji prodluzuje svou podporou a musi za to nest dusledky!