nezařazené

Děsivá smrt před základní školou

     Policisté a strážníci v noci na dnešek v Plzni vyjížděli pátrat po devětašedesátiletém muži, který doma zanechal dopis na rozloučenou a odešel z bytu s úmyslem ukončit svůj život.

Krátce před jedenáctou hodinou v noci hlídky policistů a strážníků projíždějící nedaleko mužova bydliště zaznamenaly před 20. základní školou v Brojově ulici na Slovanech postavu v plamenech. Policisté, strážníci a policejní psovod okamžitě k hořícímu muži vyrazili a pokoušeli se ho uhasit pomocí hasicích přístrojů i PET lahví s vodou, přičemž ihned na místo volali záchranáře a hasiče.
     Muže, který si dle všeho polil hlavu, ramena a přední část těla hořlavinou, se jim v krátké době podařilo uhasit a společně se záchranáři a hasiči zahájili jeho resuscitaci, protože následkem utrpěných zranění zkolaboval. Zasahující o život muže bojovali téměř hodinu, bohužel ale jeho zranění byla velmi vážná a pomoci mu již nebylo možno. Lékař tak musel konstatovat jeho smrt, na místo byl povolán koroner i policejní technik a případ si převzali kriminalisté. 
     “Dle zatím zjištěných skutečností můžeme vyloučit, že by mělo jít o násilný trestný čin. Policisté jsou na místě a zjišťují bližší informace k případu,” uvedla nám ještě v noci tisková mluvčí policie. Podle našich informací by měl být zemřelým právě muž narozený v roce 1953, po kterém se pátralo, tato informace ale zatím oficiálně potvrzena nebyla.

Aktualizace:

“Muž i přes třicetiminutovou usilovnou resuscitaci na místě zemřel. Zvolil mimořádně trýznivý způsob sebevraždy, s jakým jsem se za svou praxi nikdy nesetkala,” uvedla k případu tisková mluvčí záchranářů.
     “V případu úmrtí muže narozeného v roce 1953 byla nařízena soudní pitva a kriminalisté se okolnostmi této tragické události dále zabývají,” doplnila nám mluvčí policie ráno.

https://www.krimi-plzen.cz

sdíletj na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
23. 11. 2022 16:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Přišel mu účet za elektřinu… Jinak.Upřímnou soustrast a smrt jeho katům.

Jan
23. 11. 2022 16:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten chudak oslavovan jako Palach nebude. Zadne knizky o nem nebudou. Nebudou po nem prejmenovana namesti a ulice, zadne tryzny, pomniky jako Palachovi. Palach skutecny duvod nemel a v nouzi nebyl. Tenhle clovek urcite ano. Paradoxy dnesni doby. Obavam se, ze pocet takovych zoufalych cinu poroste.

Ratus
23. 11. 2022 21:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Budiž mu je země lehká.Upřimnou soustrast.

Pedro
23. 11. 2022 22:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten zoufalý chudák zemřel za nás. Nikdo mu nepomohl, nebyl ukrajinec. Logicky, pracoval celý život a hrdost mu nedovolila spát pod mostem a jíst z popelnice. Mám to stejně, kdybych měl být bezdomovcem, radši se zabiju. Jen si myslím, že bych příčinu mé situace oddělal s celou rodinou, pak bych se ukončil. Nějaký úředník mu zničil život, ale přijde cikán a posere se. To jsme dopadli. Pane, přeji vám nebe a ráj. Snad ty svině okusí vlastní medicínu.

Helena
24. 11. 2022 08:03
Odpovědět  Pedro

Proč to těm zmrdům ulehčovat a sám se zabít !! Tudy cesta nevede, vážení !! Tím jim jen uvolní ruce k hladkým krádežím majetků.

Gales
24. 11. 2022 14:00
Odpovědět  Helena

Než odešel, tak měl poplivat aspoň pět politiků.