Deep State plánuje “odstranit” Jeffrey Epsteina

Ex-agent CIA řekl, že Deep State plánuje “odstranit” Jeffrey Epsteina

Eskalace rasové rétoriky ze strany odpůrců prezidenta Spojených států, kteří ho obviňují z nacismu, vyvolala reakci ze všech stran politického spektra. 
Na jedné straně vůdci afrických Američanů vyjádřili své pobouření. 
Na druhé straně se příznivci prezidenta pokoušejí racionalizovat pokořené a uražené. 
Brennon veřejně přešel z obvinění z „ruské tajné dohody“ na obvinění Trumpa z fašismu. 
O tomto vytvořil celé vlákno na Twitteru.

Mezitím bývalý informátor CIA vypustil na Deep State další bombu, těsně spojující obchodníka s otroky
a pedofila Jeffrey Epsteina s Clintony, kteří se ho podle jeho názoru pokusili zabít ve vězeňské cele, kde se nyní nachází. Zde je nutné objasnit, že Epstein, kterému hrozí 45 let vězení, bude-li usvědčen z obchodování s lidmi a spiknutí, byl ve středu nalezen napůl v bezvědomí ve své vězeňské cele v New Yorku se stopami na krku.

Mezi klienty Epsteina patřili:
Leslie Wexner, bývalý guvernér Nového Mexika Bruce King, bývalý guvernér Nového Mexika a demokratický prezidentský kandidát Bill Richardson, Peter Soros (synovec George Sorose) a další.

Údajný pokus o napadení obchodníka s otroky, který prodal těla dívek a chlapců polovině americké elity za účelem sexuálního uspokojení, vedl k tomu, že ve čtvrtek ráno se Američani setkali na Twitteru s hashtagem #ClintonBodyCount (Počítání těl). Tento hashtag nás odkazuje na teorii, že Clintoni jsou zodpovědní za četné vraždy, aby si udrželi svá korupční tajemství. 

Jak řekl bývalý agent CIA Kevin Shipp, jedním z nejsilnějších zemětřesení letos bude informace o vysoce postavené elitě hlubokého státu (Deep State) obklopující odsouzeného sexuálního delikventa Jeffrey Epsteina.

“Ach můj bože, můj Bože, hluboký stát je zatraceně vyděšený a někteří jeho hlavní političtí účastníci – to vám zaručuji – chtějí, aby Epstein odešel. O tom není pochyb. 
Nevím, proč vězeňský úřad dal Epsteina do vězeňské cely s policistou, který zabil čtyři lidi a pochoval je na svém dvorku. Teoreticky by Epstein měl být pod dohledem na samotce. 
Ať už tedy kdokoli učinil toto rozhodnutí [posadit Epsteina k několikanásobnému vrahovi, policistovi], jednalo se o vážnou chybu, pokud to nebylo úmyslné rozhodnutí. Především se to nemělo vůbec stát,“ řekl Shipp.

Shipp také řekl, že po mnoho let byli Clintoni považováni za elitu Deep State, a dodal, že:
„se mi zdá, že do tohoto procesu byla zapojena vláda stínové rozvědky Deep State, a situace se ještě zhorší …“.

Shippova řeč v angličtině (více než hodinu)

Další bývalý důstojník CIA ve stejném rozhovoru, Creg Hunter, řekl, že „nyní existuje velké riziko pro globální ekonomický systém, který trpí finanční katastrofou“. 

“Rusko a Čína se zásobují zlatem. . . protože souhlasí s tím, že přestanou používat americký dolar a přejdou na jüan a rubl, což znamená, že přestanou americký dolar uznávat. Z tohoto důvodu dolar ztratí svou hodnotu. 
Máme obrovský dluh a do roku 2025 bude náš deficit 30 bilionů dolarů. Splatit to není možné. Globální deficit je 245 bilionů dolarů. Tato bublina by měla prasknout, a to se chystá .. ona praskne. . . . 

Donald Trump vystoupil proti Deep State (hlubokému státu) a stínové vládě tak mocně, jak jsem kdy mohl
o tom snít. Podporuji Trumpa, ale to co má nyní v rukou – to je nadcházející katastrofa. 
Nemůžete zastavit kolaps způsobený deficitem. . . . . Trump podnikne nějaké významné kroky. 
Jedná se o otázku národní bezpečnosti a může zasáhnout a provést některé změny. Toto je obrovská katastrofa a Američané nevědí, co se bude dít dál. . . a nejsou připraveni na finanční katastrofu,“
varoval Schipp.

V souvislosti s touto řečí je zajímavé se zaměřit na Muellera, který vedl případ proti Trumpovi ohledně „ruského spiknutí“, a které sice vázne, ale stále žije. 

Ve skutečnosti Mueller není ani pro Trumpa, ani proti…. Jen se snažil zachránit sebe. 
Ve svém vyšetřování proti Trumpovi musel nabrat takový kurs, aby ho nezničili demokraté a Deep State,
a také aby ho nezničil Trump a Barr. 

A je třeba poznamenat, že vzhledem k tomu, že je stále naživu a ve službě, hra s demencí byla jeho tahem nejlepším a správným směrem. Mueller jednoduše předstíral, že se „pokusil a snažil“ splnit plán spiklenců,
ale údajně selhal kvůli svému „věku“ a „zchátralosti“, takže členové temného hlubokého státu ho neviděli jako zrádce. Současně Mueller neměl nechat padnout Trumpa, to Barr a Trump od něj vlastně požadovali. 

Zvláštní žalobce byl mezi kladivem a kovadlinou a pro svou vlastní spásu bylo pro něj nejlepší stát se „želé“,
což ve skutečnosti i zobrazoval, když neupřednostňoval preference ve vyšetřování ani jedné ze stran. 

Pracuje Mueller pro Trumpa? Ne tak docela. 

Pracuje Mueller pro Deep State? Ne tak docela. 

Pracuje Mueller pro Muellera? Ano správně, přesně tak. 

V souvislosti s blížícími se tektonickými změnami ve vnitřní politické situaci a rozdělením sil lze říci,
že se ve Spojených státech vaří něco skutečně globálního. 

Všechny celebrity, které kdy podporovaly Hillary Clintonovou a které s ní měly úzké osobní vztahy, se od ní distancují na Twitteru, mažou historii korespondence a celou historii tweetů, kde je Hillary zmíněna.

Demokratka Elizabeth Warren rezignovala na Hillary Clintonovou na Twitteru. 
Ale jen před několika týdny byla ona a Hillary Clintonová aktivním duetem a nejlepšími přáteli. 

Slavná demokratická aktivistka Spojených států, bývalá zaměstnankyně CNN Donna Brazil, změnila svůj obrázek na Twitteru a odstranila Hillary Clintonovou. 

Bývalá první dáma Michelle Obamová, která nedávno aktivně spolupracovala s přáteli Hillary, odstranila všechny tweety ze svého Twitteru týkající se Hillary. Nejen to, že také odstranila všechny své tweety-odpovědi samotné Hillary, ale vše vyčistila, vše od roku 2013. 

A přitom jen před pěti dny Michelle sdílela scénu ve Winston-Salemu, kde byla s Hillary, kde se držely za ruce
a říkaly něco o Donaldovi Trumpovi.

Její manžel, bývalý americký prezident Barack Obama, také odstranil tweety spojené s Hillary.

Pravděpodobně toto chování politiků může být způsobeno skandálem s Epsteinem a WikiLeaks, kde slíbili,
že brzy zveřejní vydání, které „uvrhne Hillary do vězení“. Anonymous říká, že mají „video Billa Clintona – Sexuální skandál Všech věkových skupin“. 

Chtěl bych dodat, že existují zvěsti, že v důsledku zabavení notebooku Anthony Weinera (manžel nejbližší přítelkyně Hillary Abbedin, který byl odsouzen za pedofilii na internetu), byl vyšetřován větší skandál
s dětským sexem a/nebo skandál s pedofilií/ … v současné době zatím nepotvrzeno.

V každém případě se zdá, že se děje něco velmi „zábavného“ a bývalí přátelé Clintonové se s ní nechtějí žádným způsobem spojovat. 

Clintoni se stali příliš toxickými, ale je už příliš pozdě. Jak mnozí pravděpodobně vědí, internet si pamatuje všechno, vše je archivováno. A to, že odstraní odkazy na ni z Twitteru, neznamená, že důkazy na podporu Hillary nemohou být předloženy jako….. důkazy.

Možná členové Deep State stále doufají, že získají určitou moc od osob odpovědných za vyšetřování zločinů Hillary a její spojení s Epsteinem. A to nám říká, že v USA stále existují lidé, kteří něco kontrolují a ovládají,
a cítí, že existuje šance, že se ještě mohou vyvléknout z pronásledování. 

https://oko-planet.su/politik/newsday/512618-eks-agent-cru-rasskazal-chto-deep-state-planiruyut-ubrat-dzheffri-epshteyna.html

sdílet na