Dámské vložky – cesta do prosperity

Dámské vložky v potravinové bance Maláčové se Schillerovou rozdrtí východní imperialisty. Volební vítězství je jisté!

Došla vata, došly vložky, co si dáme mezi nožky… my jsme holky z dědiny, postačí nám noviny. Socialistické výdobytky a socialistické hlášky, kdy dorazily dámské vložky či toaletní papír a provizorní samoobsluhy byly obtočeny 3x dokola? A do front se stavěly ženy, jejich muži a děti, protože to bylo na příděl?

Tak máme rok 2021 a soudružky Maláčová, Schillerová s vůdcem Babišem dotáhly Evropské hodnoty do úplné dokonalosti.

Menstruační vložky tak budou udržovány ve skladech pro případ živelních, válečných či jiných katastrof a krizí. Plánovaný počet deset milionů by měl podle MF v případě mimořádného krizového stavu pokrýt až pětidenní absolutní výpadek této komodity.

A vítězství je naše!

Když jsme za socialismu používali další hlášku, co je to socialismus s odpovědí, že je to cesta od kapitalismu do kapitalismu, netušili jsme, že toto musí absolvovat každá generace, aby si ty zářné zítřky osahala.

 Vstupem do EU v roce 2004 mělo nastoupit veliké, převeliké bohatství naší země a díky Evropským hodnotám měla zmizet navždy socialistická chudoba. Prý bohatneme a bohatneme: dva miliony vložek dostanou ze SSHR  bezplatně potravinové banky, které je budou distribuovat sociálně nejpotřebnějším ženám. MF nyní jedná o distribuci s Českou federací potravinových bank.

Vítězství vstupu do Evropské unie je veliké, převeliké!

S dámskými vložkami v potravinové bance nás už východ nedožene!

Ať žije Evropská unie!

Ale i další rozdíl od vstupu do EU zde je: NÁZVOSLOVÍ!

Mladí komunisté se nejmenují SSM, ale Piráti s odnoží Člověk v tísni.

Maláčová, Schillerová s vůdcem Babišem změnily přísloví – kdo nešetří, má za tři příslovím “prodlužíme se do bohatství“, k čemuž jsme zrušili Československou socialistickou republiku a vstoupili jsme do Svazu socialistických evropských republik. (SSER)

Sovětská vojska Varšavské smlouvy nahradila americká vojska NATO.

Soudruh generál Petr Pavel bojoval proti imperialistům, aby posléze s imperialisty bojoval proti komunistům.

Největším nepřítelem Evropské unie, Evropských hodnot a České republiky jsou sochy osvoboditelů Rudé armády z roku 1945 a musíme proti nim bojovat. Rodina Kolářů jim proto vyhlásila nesmiřitelný boj za konečné vítězství a vytasila proti nim šavle, meče a myšlenky…

Za správné kritické myšlení soudruha Gustáva Husáka už nezodpovídá ÚV KSČ a jejich SSM, ale Evropské hodnoty s Člověkem v tísni pod názvem “Nové kritické myšlení”, které je jiné, než “Kritické myšlení Gustáva Husáka”.

Všichni budeme pracovat v neziskových organizacích, všichni budeme kontrolovat všechny a díky dluhu budeme tak bohatí, až se z toho naše děti radostí zblázní. 

Největším nepřítelem USA jsou Karafiátovi Broučci, kteří byli zařazeny na index a děti v USA je nesmějí číst, aby se nezkazily, zatímco tuto knížku nahradily bezpečnými rychlopalebnými mírovými zbraněmi, které místo toho nosí do škol.

I když v USA je to jedno. Ruská negramotnost před sto léty, když neumělo číst a psát 2/3 obyvatel tehdejšího impéria nahradila dnes skoro 100%ní gramotnost, zatímco v USA je budoucnost: 16 miliónů lidí je totálně negramotných, dalších 16 miliónů Američanů se umí akorát podepsat a přečíst názvy: skvělá inkluzivní genderová výchova přináší skvělé ovoce.

Černoch není černoch, ale Afroameričan.

Afrohlava glorioly vítězství je prý i v budoucnosti naší, české, tudíž se Feri stává po číru Kájovi Schwarzenbergovi novou ikonou češství.

 S Evropskou unií na věčné časy a nikdy jinak.

 Strategickými zásobami dámských vložek a toaletních papírů rozdrtíme nepřítele na východě: Rusko a Čínu!

Vzhůru k volbám 2021! Vstříc novým zítřkům a Rudé záři na Kladnem.
https://bit.ly/3hZDEyi

Menstruační pomůcky

Dámské vložky poputují do hmotných rezerv: Schillerová se vložila do menstruační chudoby

Ministerstvo financí v pondělí navrhne vládě, aby stát prostřednictvím Správy státních hmotných rezerv (SSHR) zařadil mezi komodity, které jsou udržovány ve skladech pro případ živelních, válečných či jiných katastrof a krizí, také dámské menstruační potřeby. SSHR by měla postupně do konce roku 2023 pořídit deset milionu kusů menstruačních vložek, což by v případě mimořádného krizového stavu pokrylo až pětidenní absolutní výpadek této komodity. Ministerstvo financí o tom dnes informovalo v tiskové zprávě.

MF dále navrhuje, aby dva miliony vložek, které bude SSHR každoročně obměňovat, dostaly bezplatně potravinové banky, které by je distribuovaly sociálně nejpotřebnějším ženám. MF nyní jedná o distribuci s Českou federací potravinových bank. „Menstruační chudoba je typické společenské tabu. To, že se o ní příliš nehovoří, bohužel neznamená, že neexistuje. Je to problém, který v České republice trápí a skličuje přibližně 70 000 žen,“ uvedla ministryně financí Alena Schillerová (za ANO).

Celkovou cenu nově pořizovaných zásob bude MF znát až po výsledku výběrového řízení. Nicméně odhaduje, že by neměla překročit 24 milionů korun. „Jedná se zároveň o řešení, které oproti alternativě ve formě snížení DPH s rozpočtovým dopadem až 300 milionů Kč představuje také významnou úsporu pro veřejné rozpočty,“ upozornilo MF.

Navrhovaný postup podle ministerstva navazuje na současný trend patrný v řadě vyspělých zemí, jako je například Nový Zéland, Irsko nebo Velká Británie.
https://bit.ly/3oUFNg2

sdíletj na