Covid děti neohrožuje, vakcína ano: V čem je tedy pointa očkování dětí? Ptá se advokát Gürtler

Vladimír Gürtler je advokát a zakladatel strany 7 statečných. Netají se kritickým postojem k vakcinační strategii. Právník, který tvrdí, že covid ho zajímá zejména profesionálně, z hlediska “porušování práv a svobod občanů”. Na sociální síti upozornil na zajímavé souvislosti.

“Pokud se nemýlím, tak samotné očkování neznamená, že očkované osoby se nemohou nakazit covidem a nemohou dále šířit covid,” začíná příspěvek Gürtler.

A dále píše: “Pokud jsou veřejně prezentované informace správné, tak očkování má zabránit těžkému průběhu nemoci, pokud očkování osoba dostane covid.

Zajímá mě proto, z jakého důvodu děti, které skoro nikdy dosud neměly těžký průběh covid jsou nuceny, aby byly očkovány?”

Výhoda očkování dětí

“Úplně seriózně by mě zajímalo vysvětlení skutečných odborníků, proč mají být malé děti očkovány proti covidu? Děti neumírají na covid mohou bezpříznakově covid přenášet a covid mohou dostat i po očkování, to znamená i po očkování, pokud covid dostanou, mohou jej dále děti bezpříznakově přenášet. V čem je tedy pointa očkování děti?” Ptá se advokát.

Povinná školní docházka pro vybrané?

“Právní situace například v budoucnu: Otec žádá očkování svého dítěte, matka ho odmítá, škola nepustí dítě do školy bez očkování. Co se bude dál dít s dítětem v takzvané demokratické společnosti?”

Zamýšlí se Gürtler a dodává, že chápe očkování smrtelně ohrožených – rizikových skupin.

Situace v Británii

Ale jak sám dodává, podle informací zveřejněných v Deníku N “Společnost britských pediatrů v této souvislosti vydala přehledné doporučení pro děti, rodiče a vychovatele”.

Tou hlavní radou je naočkovat co nejvíce dětí a dospívajících, pro které bude vakcína přístupná.

O riziku smrti mluví přímo mainstream

“Zatím se to týká jen mRNA vakcíny Pfizer, u které se již potvrdilo, že je pro tuto věkovou skupinu účinná a bezpečná. Očkování je důležité provést dříve, než půjdou v září znovu do škol.

Ačkoli dnes už je známo, že většina dětí infikovaných virem zůstává bez vážnějších příznaků, děti mohou být přenašeči a navíc se u některých po překonání onemocnění může objevit takzvaná multi-systémová zánětlivá odpověď (MIS-C), která může být smrtelná.” Dodává na závěr advokát Gürtler.

HLAVNÝ DENNÍK
https://bit.ly/34oIaP1

sdíletj na