„CNN Prima News“ prolomila informační embargo o Fauciho globálním COVID spiknutí. Soňa Peková měla pravdu

Informace ze zveřejněných e-mailů Anthonyho Fauciho o globálním covidovém spiknutí by byly za normálních okolností atomovou bombou, která by smetla média, politiky i vědce. 

Média se však z pochopitelných důvodů rozhodla jejich skutečný obsah veřejnosti zatajovat. 

Embargo prolomila až česká stanice CNN Prima News.

Tajné služby USA se velmi vážně zabývají teorií o úniku nového koronavirus z laboratoře ve Wuhanu. 
Jedním z hlavních odpůrců této teorie byl od začátku Anthony Fauci, hlavní poradce Bílého domu v otázce koronaviru a generální manažer globální pandemie, resp. globálního COVID spiknutí.

Fauci je aktuálně v podezření, že o dění ve Wuhanskom laboratoři věděl mnohem víc než veřejně přiznával. Výzkumy měl dokonce financovat.

Spiknutí bylo odhaleno

Fauci se dostal pod obrovský tlak. Server Buzzfeed zveřejnil jeho e-mailovou komunikaci s jinými vědci a vlivnými osobami. Z ní vyplývá, že Fauci a další spříznění vědci dobře věděli, co se v laboratoři ve Wuhanu děje a experimenty v laboratoři dokonce financovali. Přesto Fauci od začátku tvrdě odmítal možnost laboratorního původu nového koronaviru.

S financováním výzkumu, který se zabývá přenosem virů a jejich záměrnými mutacemi tak, aby se zvýšila jejich nakažlivost a schopnost přenosu, je spojováno i jméno amerického doktora Petra Daszaka a jeho firmy.

A právě Daszak už loni v dubnu ve zveřejněné e-mailové komunikaci děkoval Faucimu za podporu a ochranu. Daszak mu ve zprávě děkuje za to, že veřejně potvrdil teorii přírodního původu viru a že nepochází z laboratoře ve Wuhanu.

Genetická manipulace viru potvrzena

Při výslechu v Senátu se Fauciho senátor Rand Paul zeptal, jak obhájí, že americký Národní institut pro zdraví finančně přispíval čínské laboratoři ve Wuhanu. 

Fauci to nejprve odmítal, později přiznal jistou míru spolupráce.

Host „CNN Prima News“, komentátor portálu Echo24.cz Martin Weiss říká, že jedna z možností je, že nový koronavirus byl v laboratoři částečně manipulovaný. Jde o takzvaný výzkum „vznik funkce“ viru.

Tento druh výzkumu a genetické úpravy viru potvrzuje zveřejněna Fauciho e-mailová komunikace.

Peková měla pravdu a měla by se soudit

Na umělý původ nového koronavirus upozorňovala hned od začátku molekulární bioložka Soňa Peková. Za její odborné vyjádření si získala u rozumných lidí respekt. Jiní ji nazývali konspirátorkou nebo ji hanili jinými způsoby, přičemž v tomto případě mohlo jít i o trestné činy.

Soňa Peková má dnes plné právo shromáždit vyjádření vůči její osobě a podávat žaloby a trestní oznámení. A ve smyslu společenského zájmu dokonce povinnost to udělat.

Celou dobu odporně lhali

Martin Weiss dále potvrdil, že Peter Daszak stál na čele nevládní organizace, jejímž prostřednictvím přerozděloval peníze od americké vládní organizace, v níž působil Anthony Fauci. Peníze šly právě na výzkum „vznik funkce“ koronavirů včetně laboratoře ve Wuhanu.

Weiss říká a považuje to za velmi důležitou informaci, že Peter Daszak loni uspořádal zformulování a zveřejnění dopisu předních světových virologů. Tento dopis vyšel v prestižním vědeckém časopise Lancet a virologové se v něm celou vahou své odborné autority postavili za to, že nový koronavirus vznikl přirozeně, tedy že nebyl nijak geneticky upravován a dokonce že ani neunikl z laboratoře.

Vědci a média jsou nedůvěryhodní

Toto celé vrhá nesmírně špatné světlo na celý vědecký svět. Nejen na vědce, ale i na nejprestižnější vědecký časopis na světě Lancet. Vědě, vědcům, vědeckým institucím se už prostě nedá jen tak slepě důvěřovat. Jsou zkorumpovaní, jejich morální integrita je nulová, jsou zkrátka nedůvěryhodní.

Moderátor i host se shodli, že média z celé situace vycházejí stejně špatně (což není žádná novinka), protože nekriticky probírala a šířila teorii o přirozeném vzniku viru a svorně označovala jiné teorie za čistě konspirační a bláznivé. Média prostě velmi aktivně pomáhala šířit lži a potírala jiné názory, které mají k pravdě zjevně mnohem blíže. A za to by měla nést svůj díl odpovědnosti.

Moderátor před závěrem relace dokonce upozornil, že v jednom z e-mailů Fauci píše, že nemá význam nosit roušky.

Celou relaci CNN Prima News si můžete prohlédnout ZDE.

https://bit.ly/359oC16

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavla
10. 6. 2021 07:30

No, tak teď ještě pravdu o vakcínách by to chtělo.