Členkou Rady vlády pro národnostní menšiny se stala obdivovatelka hrdinů SS a vlastizrádců!

Stanislav Novotný:
Členkou Rady vlády pro národnostní menšiny se stala obdivovatelka hrdinů SS a vlastizrádců!

6. 8. 1945 spadla jaderná puma na Hirošimu a 6. 8. 2019 usedla na židli v Radě vlády pro národnostní menšiny Eugenie Číhalová. Přišla do Strakovy akademie zastoupit ruskou menšinu žijící v České republice.
Jak se jí to přihodilo? To nám zatím nikdo nevysvětlil.

Je to aktivistka aktivní. To se zpochybnit nedá. Užívala si Pražský Majdan, spoluorganizovala demonstrace proti Miloši Zemanovi, dává o sobě vědět na akcích Milionu chvilek pro demokracii a hoří odporem vůči současnému Rusku. Horuje pro odstranění sochy Koněva z pražské Bubenče, dbá o hroby Vlasovců a adoruje nacistické generály. Velebí Evropskou unii, Václava Havla, Karla Schwarzenberga, Miroslava Kalouska a starostu Prahy 6. Je takový člověk schopen objektivně zprostředkovat vládě problémy ruské národnostní menšiny žijící v ČR? Je vůbec schopen nekonfrontačně komunikovat s těmito lidmi? To sotva.

Teatrálním položením věnce k hrobu nacistického válečného zločince generála Helmutha von Pannwitze se navíc paní Číhalová, jež označuje Koněva za masového vraha, chtě nechtě veřejně přihlásila k protislovanské ideologii nacistů. Dala najevo, že si váží vlastizrádců, které Pannwitz pod svým praporem shromáždil.
Ale bojem s bolševiky přece nelze ospravedlnit společné vraždění s esesáky.

Nemohu se ubránit dojmu, že Eugenie Číhalová se stala členkou Rady právě proto, že má ty správné názory a nadává tím správným směrem. A nezapomeňme, že Rada také navrhuje to správnou dělbu peněz! Nicméně čeho je moc, toho je příliš.

Podrobnosti zde:
https://www.hoppner.cz/misa-dava-slovo-a-nyni-promluvi-o-sose-marsala-koneva-fanynka-nacistickeho-generala-ktery-nechal-vyvrazdit-nekolik-vesnic-na-morave-slavili-pritom-hitlerovy-narozeniny-hlavne-vyvazene-mame-unikat/#.XZEuZkYzZaQ

http://www.rukojmi.cz/clanky/8920-stanislav-novotny-clenkou-rady-vlady-pro-narodnostni-mensiny-se-stala-obdivovatelka-hrdinu-ss-a-vlastizradcu

sdílet na