Cikánské množení

Cikánské dívky začnou rodit hned jak jsou toho schopné a vůbec jim nevadí, že jsou neustále těhotné. Aspoň si prý užijí. Děti jim vychováme my a oni si žijí jako zvířata. Při pohledu na jejich životní prostředí se mi udělalo docela nevolno. Tak nežijí ani černoši v těch svých slaměných chýších. Oni tam mají kolem nich totiž pořádek.

Tak jsem se včera zaposlouchala do slovenského videa o cikánech a mohu s klidným svědomím říct, že se mi chvílemi dělalo špatně a někdy i úzko na duši.

Ani jsem nevěděla, že je v Evropě 15 000 000 cikánů. Na tom ovšem není nic špatného.
Co je na tom zlého je to, že se množí jako myši.

Průměrný počet potomků na jednu rodinu je osm dětí. Oni nás prostě umlátí svými potomky, ale to jim je napřed musíme vychovat do té doby, než budou dospělý.

Pak si je milostivě vezmou k sobě a naučí je to, co jsme v nich chtěli potlačit. 
Sklon k násilí, zlodějně, lenosti a žití na cizí úkor.

My jim totiž sloužíme jako takové pitomé inkubátory. Soudržnost cikánů, jak se s ní neustále na nás gadže vytahují, je dávno někde v sedince. Odkládají svoje děti do kojeneckých ústavů a pak do domovů a jsou rádi, 
že se o ně pitomí gadžové postarají, tak jak mají.
Nejlepší je, když je vytáhnou z domova hned v patnácti, aby je stačili naučit jejich řemeslu.
Krádežím, rvačkách, sprostotě a neskutečné drzosti si vymáhat na nás všelijaké úlevy.

Stačilo mi vyjádření jednoho cikánského tatíka. Dvaadvacet dětí se čyřmi ženami. Ani nevěděl jak se jmenují a taky si nebyl jistý počtem. Na otázku, zda jich chtěl tolik, čučel jak negramota a pak z něj vylezlo, no stalo se. No pokud je většina cikánů takových, tak potěš nás Bůh.

https://www.televizeseznam.cz/video/vtipky-a-srandicky/sokujici-rom-ma-22-deti-nepamatuje-si-jejich-jmena-72472

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10123227655-romsky-kral/20756226808/diskuse/3?discussion-reply=95126

Pak tam byla žena, povila osmnáct dětí, ale co s nimi je, ji evidentně netrápilo. Nacpala je do domovů a pak se jí narodila ještě dcera a tu má u sebe. Co to proboha je za lidi a co vlastně uznávají. Kmenoví vůdci už neexis-
tují a žít normálně se nenaučili nikdy. Prostě jim chybí v mozku něco, co by je naučilo se učit a ukázat, že v tom mozku mají i něco jiného než množení, kradení a mlácení.

Cikánské dívky začnou rodit hned jak jsou toho schopné a vůbec jim nevadí, že jsou neustále těhotné. Aspoň si prý užijí. Děti jim vychováme my a oni si žijí jako zvířata. Při pohledu na jejich životní prostředí se mi udělalo docela nevolno. Tak nežijí ani černoši v těch svých slaměných chýších. Oni tam mají kolem nich totiž pořádek.

Zrovna tak slumy třeba v Indii. I tam se snaží o určitou kulturu. Bohužel u cikánů jsem zaznamenala jen bordel, kálení na ulici. Nemají ani kapku studu. Bílí se jich bojí čím dál víc a bodejť by ne, když jeden rumunský cikán zabil devátenáctiletého hocha a ospravedlnil se tím, že si ho spletl se psem.
Zavřela bych ho až by zčernal ještě víc.

No a proč to píši?

Slováci se docela naštvali a budou měnit svoji politiku vůči cikánům a pro nás to bude mít velký dopad.
Oni totiž slyšeli, že u českých gadžů je ráj a tak se nám budou hromadně stěhovat k nám.

Svým způsobem mají pravdu, protože naši politici jim neustále ustupují a lezou do pozadí.
Chápu, že nechtějí žádné vzbouření, ale na čí úkor to dělají? No na úkor majority.
Jsme diskriminovaní minoritou a nic se s tím nedělá a nejspíše ani nebude.
Třeba čekají, že nás místo žlutých umlátí čepicemi právě tohle nezařaditelné plemeno.

Je jen jedna cesta, nedovolit stěhování cizích cikánů na naše území a ty cikány co máme, vystěhovat po dvou rodinách po celé naší zemi. Pak budou nuceni žít jako my. Dokud jim dovolíme žít pohromadě, nic se nezlepší, ale zhorší a ví to každý kromě těch, co by se o to měli starat.

Cikánská otázka je velmi palčivá a balová. Pro mne je největší ukazatel to, že lidé obcházejí cikánské hloučky obloukem. Proč asi? Bojí se a já je obcházím taky. Nepotřebuji slyšet slova, jako dej mi cigaretu a když řeknu, že nekouřím dozvím se. že jsem bílá svině ať táhnu, nebo dostanu přes hubu.

Pokud politici neudělají honem rychle něco, co zvrátí tento vývoj, nesmí se divit, že skončí krvavě.
Nejsme ovce, abyste nás vedli na porážku a my drželi. Jednou se naštveme tak, že cikánům bude tahle země hodně malá. Zatím je to jen varování, ale vše spěje k tomu, že budu mít bohužel pravdu.

To je pane vejvar

Cikáni jsou učenliví tehdy když chtějí. Naposledy pochopili, že pěstounská péče je zlatý důl. Cikánská mamina se zřekne dětí a její máma – babička dětí – se jich ujme a má je v péči pěstounské.
To je pane vejvar. Děti hezky uživí celou povedou rodinku a my to společně zaplatíme.

Měsíční odměna: Klasická pěstounská péče

  • 8000 Kč, když pečuje o jedno dítě
  • 12 000 Kč, když pečuje o dvě děti
  • 20 000 Kč, když pečuje o tři a více dětí
  • 20 000 Kč, když pečuje aspoň o jedno dítě, které je závislé na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II, III nebo IV; za každé další dítě svěřené do péče se pak odměna zvyšuje o 4000 Kč

Měsíční odměna: Profesionální pěstounská péče

  • 20 000 Kč dostává každý člověk zařazený v evidenci profesionálních pěstounů, bez ohledu na počet dětí, o které pečuje; částka se vyplácí i když u sebe žádné dítě nemá
  • 24 000 Kč, když pečuje aspoň o jedno dítě, které je závislé na pomoci jiné fyzické osoby ve stupni II, III nebo IV
  • Když je pěstounovi zařazenému v evidenci svěřené ještě další dítě do jiného typu péče – například do klasické pěstounské péče – zvyšuje se za každé takové dítě odměna o 4000 Kč

Zdroj: http://www.penize.cz/davky-pestounske-pece/301812-pestounska-pece-2015-kolik-od-statu-dostane-pestoun-kolik-profesionalni-rodic

P.S. Ano, jsem hodně tvrdá a svět někdy vidím horší než možná je, ale píšu tak jak to vidím.

Pro všechny – znám i velmi slušné a pracovité cikány – ale nemohu za to, že je jich tak málo.
Lituji, že odnášejí vše zlé i za ně, ale pokud si nepomohou oni sami mezi sebou, nevytvoří si inteligenci,
tak náprava je nemožná.

*******************************************************************

No psala jsem o tom docela dávno a vidíte jak se moje slova vyplnila

Za posledních 70 let stoupl počet Romů v České republice 32 krát. Zatímco v Roce 1945 u nás žilo 10 tisíc Romů, tak letos je to podle odhadů 320 tisíc. Za posledních 14 let se jejich počet zdvojnásobil.

„Věznění 12 tisíc romských vězňů nás všechny slušné a pracující České občany stojí 4 miliardy korun ročně. Sociální dávky pro Romy činí přibližně 20 miliard korun. K tomu přičtěme obrovské škody na majetku při „sbírání“ železa a dalších ukradených věcí. To se ani nedá vyčíslit. Je také pravidlem, že Romům platí advokáta u soudu stát. Vzhledem k tomu, že podíl tohoto etnika na zločinu je velmi vysoký, jedná se o další obrovskou zátěž pro státní rozpočet,“ vypočítává na svém facebooku Okamura.

Když jsme takové ovce a necháme se odírat, tak co s tím asi tak můžeme dělat.

Milena Doušková
http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/cikanske-mnozeni-je-jako-u-mysi

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
6. 11. 2019 18:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Pěkný videa ?????
Motivace,…i když se ve většině v těchto případech nejedná o rodiny.
Rodičovský příspěvek má vzrůst od příštího roku o 80.000 korun na 300.000 korun.

Administrátor
6. 11. 2019 19:55
Odpovědět  Janinna

Ne, ééé, v článku;)