Chceš-li porazit nepřítele, vychovej jeho děti II. aneb ….. po ovoci poznáte je …..

Necháme si ukrást duše našich dětí?!

Obdrželi jsme velmi závažné svědectví o probíhajícím, bezprecedentním vymýváním mozků naších dětí
na středních školách a učilištích. Zveřejňujeme ho, názor si udělejte sami.
Zřejmě je to centrálně řízeno z ministerstva ve spolupráci s neziskovými organizacemi

Dobrý den,

předem se chceme omluvit, že vás otravujeme s nepodstatnými věcmi, ale musíme se někomu svěřit, protože to, co se dozvídáme ve škole na hodinách občanské nauky a podobných, je už vážně přes čáru.

Během týdne proběhlo na naší škole několik hodin, se zaměřením na klamavé zprávy.
Po tom, co jsme se dozvěděli, se nám udělalo špatně. Prakticky všechny hodiny byly zaměřené na to, aby mezi námi vyvolali strach z Ruska.

Mohli jsme se dozvídat kupříkladu takové věci, že Rusko stojí s vyzbrojenou armádou na hranicích Pobaltských států a Ukrajiny a chystá se na vojenský vpád do Evropy. Že má po celé EU svoje tajné agenty, kteří šíří jejich lživou propagandu, a že kyberneticky napadají počítače a ovlivňují volby v celé Evropě.
Že kvůli Rusku se zde k moci dostávají populistické a extremistické strany, a že dokonce Rusko finančně podporuje a cvičí místní extremistické skupiny, které zde mají v budoucnu páchat diverzní činnost.

Jako příklad vojenské agrese Ruska je podávána, cituji:

„Invaze Ruských vojsk do Ukrajiny za účelem rozpoutání války, svržení legitimní DEMOKRATICKÉ vlády na Ukrajině a získání nástupní zóny pro útok na NATO.“

Rusko údajně (naopak od NATA) porušuje všechny mezinárodní smlouvy o odzbrojování, včetně smlouvy o omezení jaderných zbraní a naopak plně investuje do nových zbraní, … všechny tyto aspekty údajně jasně ukazují, že se Rusko v následujících několika letech chystá k vojenské invazi do Evropy.

A nepřímo bylo naznačeno, že v rámci zachování míru a demokratických hodnot, je nutné provést vůči Rusku co nejtvrdší postihy, kde není vyloučena ani vojenská konfrontace, za účelem preventivního obranného útoku.

To by ale nebylo nic nového, jediné co nás zaráží, je to, že už se to ani nesnaží skrývat a říkají to na plná ústa. Nicméně, to co jsme se dozvěděli dále, nám vyrazilo dech. Pozorně poslouchejte:

Podle našich učitelů občanských věd byl útok nacistického Německa na SSSR roku 1941 na rozdíl od útoku
na západ, plně oprávněný, protože stejně jako dnes, tehdy SSSR, stál plně vyzbrojen na hranicích s Německem a chystal se k útoku na Evropu.

Citace učitele:

„Rozhodně se nezastávám Německa v ohledu útoku na západní Evropu, nebo v otázkách holokaustu, ale abych zůstal objektivní, tak co se útoku na Sovětský svaz týče, tak tento útok byl plně oprávněný a s vojenského hlediska se jednalo pouze o způsob obrany“.

Citace učitele dál:

„Následná prohra Německých vojsk u Moskvy a Stalingradu zapříčinila Sovětskou invazi do Evropy, která měla za následek okupaci Polska, Maďarska a Československa. Tato invaze byla jasnou vojenskou agresí, která se rozhodně nedá chápat jako osvobození od Němců, protože Spojené státy americké se v té době již připravovali k osvobození západní Evropy a tudíž by bylo toto „osvobození“ Sověty zcela zbytečné“.

Nemáme slov…………..

Nejhorší na tom ale je, že téměř polovina studentů této „pravdě“ skutečně věří a předchozí informace o osvobození Sověty považují pouze za lživou propagandu bývalého komunistického režimu.

Tato, téměř polovina studentů, také věří, že se nacházíme v podobné situaci, jako stálo Německo v roce 1941 a případnou vojenskou operaci proti Rusku schvalují.

Jedná se o studenty, kteří se absolutně nezajímají a historii, nebo politické dění v Evropě a tudíž plně důvěřují tomu, co se naučí ve škole. Takže, pokud to tímto způsobem bude pokračovat dál, tak za pár let tu máme celou generaci lidí, kteří věří naprosto lživým historickým informacím a budou je šířit do dalších generací.

Samozřejmě, že ne všichni jsou takové tupé ovce, stále je více než polovina lidí, kteří to považují alespoň částečně za lež, ale tito lidé se bojí veřejně vyjádřit, kvůli známkovým nebo kázeňským postihům, nebo jednoduše proto, že se nechtějí vyčleňovat z davu.

Celé je to udělané velice chytře, aby to bylo špatně dokazatelné. Pokud si přijdete stěžovat na vedení, učitel
to popře, případně řekne, že to bylo formulováno jinak a hraje si na slovíčkaření.

Další příklad:
studenti jsou rozděleni do několika skupin a je požadováno, aby z těchto skupin vyšla shodná odpověď od všech studentů skupiny. V této skupině jsou logicky namíchaní přátelé, kteří mají ale často naprosto opačný názor. Dochází poté k situacím, že studenti, kteří nevěří těmto lživým informacím, radši mlčí, protože nechtějí, aby jejich přátelé ve skupině byli trestáni za jejich názor.

Nebo se objevují psychologické hry, které jsou postaveny například na tom, že jsou ve třídě vyčleněny
3 prostory s cedulkou, plně souhlasím, spíše souhlasím a nesouhlasím a učitel klade otázky a studenti si mají stoupat k cedulkám dle jejich názoru.

Učitel se poté zeptá například na otázku:
„Jste pro přijímání muslimských migrantů do ČR?„….. a sám si stoupne k cedulce: plně souhlasím.
Když studenti vidí, kam si stoupl učitel, tak se pro jistotu postaví k němu, aby dostali lepší známku, pár zbylým studentům je nepříjemné, aby stáli osamoceni na druhé straně třídy, a proto se k nim postaví také.
Pokud se přeci jen najde nějaký odvážlivec, který se z davu vyčlení, tak je potom vyslýchán, jak na policii, proč se zde postavil. Studenti, kteří se ale postavili s učitelem, dotazováni nejsou.
Tento student je poté naprosto utlučen lživými argumenty učitele, kterým jako mladý student není absolutně schopen konkurovat, tím spíš když se o politiku nezajímá. Tento studen se následně vyčlení z třídního kolektivu a i mimo školu je na něj pohlíženo jako na rasistu a xenofoba.

A podobných her jsou desítky, zkrátka snaží se v mladých lidech zabudovat pocit jediné správné myšlenky
a pocit strachu, pokud s touto myšlenkou nebudou souhlasit a plně ji podporovat.

Například na začátku roku je každý nucen podepsat, že souhlasí se zveřejňováním svého jména a fotografií
a pak se nestačí divit, pod jakými články se jeho fotografie objevují, jako například:
„Třída X bojuje proti xenofobii a podporuje pomoc migrantům„ a pod tím fotka třídy kde jste i vy.
A nic s tím nejde udělat, protože jsme podepsali, že se zpracováním údajů souhlasíme.
Pokud byste totiž nesouhlasil, tak samozřejmě že vás nedonutí, ale budete to muset řešit s ředitelem školy a opět se vyčleníte z kolektivu jako divný člověk.

A je to tak se vším, zkuste si přijít do školy s tričkem, na kterém je česká nedej bože ruská vlajka, nebo tričko na kterém je nápis civilní obrana. Nebo si zkuste nahlas říct, že podporujete Miloše Zemana nebo stranu SPD. Nebo si zkuste říct, že posloucháte Daniela Landu nedej bože skupinu Ortel. Zkrátka nic jako svoboda na školách neexistuje a osobně nás dost děsí, jakým způsobem se to bude vyvíjet dál.

A pokud si myslíte, že toto je záležitost pouze naší školy tak se pletete, naši přátelé ze skupiny, jsou na 5ti různých školách a je to všude stejné, na gymnáziích je to samozřejmě horší, ale nevyhnou se tomu ani automechanici.

Ještě jednou se omlouváme za tento vyčerpávající dopis, ale chtěli jsme vás seznámit s tím, co se na školách děje.

****

Svědectví je samozřejmě podepsané, ale z důvodu ochrany podepsaných osob, chráníme své zdroje, aby nebyli šikanováni, či vyhozeni ze školy.

Doporučujeme ptát se svých dětí, co je učí na základních, středních a vysokých školách.
Zjištěné údaje nám zasílejte na adresu:
red-zpravodaj@zemdom.org.

http://www.nwoo.org/2019/01/15/nechame-si-ukrast-duse-nasich-deti/

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře