Česká vláda spustila web, na kterém vyzývá k udávání občanů s jinými názory, než které zastává vláda! 

Česká vláda spustila web, na kterém vyzývá k udávání občanů s jinými názory, než které zastává vláda! Na titulní stránce webu je přitom lež a dezinformace o tom, kdy naposledy zaútočil evropský stát proti jinému! A ne, nebylo to naposledy v roce 1939! Nacifikace v ČR se prohlubuje a lidé jsou vystaveni dezinformacím Fialovy vlády o tom, že válku na Ukrajině začalo Rusko v únoru tohoto roku, ale to je lež! A už víme, proč Fialova vláda nechala zablokovat Aeronet a k tomu dalších 7 webů jako maskírovku! Bylo to kvůli výbušnému investigativnímu článku z ledna o gigantickém střetu zájmů premiéra!

Naše redakce byla v posledních hodinách zaplavena stovkami emailů od čtenářů, abychom informovali o novém dezinformačním webu české vlády, který provozuje přímo Úřad vlády ČR na svých serverech a na webu vláda ČR kromě jiného vyzývá k udávání českých občanů, kteří mají na věc konfliktu na Ukrajině jiný názor než je ten, který oficiálně zastává vláda ČR.

Občané prý mají zjištěné výroky nesouhlasu s postojem vlády ČR k Ukrajině nahlašovat standardními postupy, což není jasné, co se tím myslí, anebo mají rovnou policii nahlašovat trestné činy ve spojitosti s vyjádřením jiného názoru, než má vláda ČR. Česká vláda se tak nechala inspirovat říšským výnosem ze září 1939, kterým se na území Protektorátu Čechy a Morava zavedla tzv. oznamovací povinnost, kdy občané Protektorátu měli úřadovnám Gestapa oznamovat, pokud se někdo slovem nebo písmem vyjádřil proti Říši nebo Protektorátu, nebo proti válečnému úsilí Říše v právě odstartované II. sv. válce.

Výpis z registru domén

Webové stránky se jmenují Braňme Česko na doméně branmecesko.cz [1] a podle registru CZ.NIC je provozovatelem Úřad vlády České republiky a jako administrativní kontakty jsou tam uvedeni Vladimír Kohout, Pavel Kormunda a Tomáš Kučera. Webová stránka hned po načtení na vás úplně v první větě vybalí nehoráznou lež a dezinformaci o tom, že… “Poprvé od roku 1939 jeden evropský stát napadl druhý, Evropa je svědkem bezprecedentní ruské agrese.” A to je lež!

Opravdu nevíme v redakci, jestli Petr Fiala psal tento text sám, anebo mu ho psal ministr vnitra Vít Rakušan, anebo jde o práci nějakého zaměstnance vládní či nevládní neziskovky, ale faktem je, že tato první věta na webu, kterou si přečtete, je nehorázná lež. Je to lež čistě účelová, protože je mířena na konceptuálně tupé voliče Pětikoalice. Česká vláda totiž považuje občany za idioty, kteří mají tak krátkou paměť, že si nepamatují na dobu v Evropě jen nedávno minulou.

Celkem 11 evropských zemí zaútočilo pod vlajkou NATO v roce 1999 na Srbsko!

Naposledy, když jedna nebo více evropských zemí zaútočilo proti jiné evropské zemi, tak to opravdu nebylo naposledy v roce 1939. Naposledy to bylo až o 60 let později, 24. března 1999, když spojenecká letadla evropských spojenců NATO spolu s letadly USA bezdůvodně napadla Srbsko a na Bělehrad a celé Srbsko dopadlo přes 11 000 leteckých pum a raket s plochou dráhou letu. A v té době přímo tehdy český prezident, Václav Havel, označil tuto agresi za “humanitární bombardování” a paradoxně ho tehdy za toto schvalování války a útoku na Srbsko žádný státní zástupce v ČR nestíhal. A jaké evropské státy tehdy napadly Srbsko?

Na útocích se podílelo třináct zemí NATO, z toho jedenáct jich bylo evropských: Belgie, Dánsko, Francie, Itálie, Kanada, Německo, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Španělsko, Turecko, USA a Velká Británie. Útoky začaly vystřelením raket s plochou dráhou letu z amerických bombardérů B-52 a B-2 a z britské fregaty HMS Splendid. Následně zahájily útok britské letouny Harrier a další bojová spojenecká letadla umístěná na italských základnách [2]. Současně byly vypáleny z amerických válečných lodí ve Středozemním a Jaderském moři rakety tomahawk. Útoků se zúčastnily také francouzské stíhačky Mirage.

Lživé texty z vládního webu

Není bez zajímavosti, že pro německou Luftwaffe to byla první a hned největší letecká útočná operace od konce II. sv. války. Bylo to vůbec poprvé od roku 1945, kdy německé letectvo zaútočilo na jinou zemi. Bombardovací operaci spolu s Američany zahajovalo britské a španělské letectvo, které útočilo na Bělehrad a na vybrané objekty. Útok na Srbsko ze strany evropských členů NATO byl proto bezprecedentním útokem evropských zemí proti jiné zemi v Evropě.

Kdybychom šli dále do minulosti a hledali další příklad agrese, kdy jedna evropská země napadla jinou, tak znovu bychom nemuseli jít až do roku 1939. Vůbec ne. Tak třeba 20. července 1974 provedlo Turecko invazi na Kypr. Ostrov byl tehdy z více jak 80% obýván Řeky, ale na Kypru proběhl státní převrat ve prospěch Řeků a Ankara si to nenechala líbit a provedla invazi. Jak se zdá, vláda Petra Fialy je zjevně velice slabá v historii, anebo mají v Pětikoalici velice krátkou paměť. Ale pozor, lživá a pokrytecká není jen první věta webu.

Rusko mělo zcela jasný důvod pro vtrhnutí na Ukrajinu, byla to 8 let trvající genocida obyvatel Donbasu ze strany zakopané ukrajinské armády

Druhá věta na vládním webu zní takto: “Rusko bezdůvodně a bez vyhlášení války napadlo sousední Ukrajinu. Tuto agresi nesmíme tolerovat a nesmíme ji pomáhat.” Naše redakce by se ráda zeptala Petra Fialy a jeho kumpánů z Pětikoalice, jestli tím “bezdůvodně” myslí i těch 14 000 zavražděných občanů Ukrajiny, které od roku 2014 na Donbasu povraždila a pozabíjela ukrajinská armáda jenom kvůli tomu, že ti občané mluvili rusky a navíc nesouhlasili se státním převratem, ke kterému na Ukrajině došlo počátkem roku 2014 v Kyjevě? Rusko přihlíželo 8 let vraždění ukrajinských občanů ze strany ukrajinské armády na Donbasu, ale společně s Ruskem přihlížela i Evropská unie, USA a rovněž české vlády.

Výzva na vládním webu k udávání spoluobčanů s jiným než vládním pohledem na otázku konfliktu na Ukrajině

A po 14 000 zavražděných občanech Ukrajiny na Donbasu, kteří byli zabiti ukrajinskou armádou jen kvůli svému etnickému ruskému původu a nesouhlasu s pučem na Majdanu, se Rusko zjevně rozhodlo učinit této genocidě na Donbasu přítrž. Rusko rozhodně mělo důvod vtrhnout na Ukrajinu, byl to pro Rusy důvod humanitární, tentokrát doopravdy a ne “na Havla“, a to s cílem ukončit vraždění obyvatelstva na Donbasu ze strany tam zakopané ukrajinské armády. Takže i tato věta na webu české vlády o bezdůvodném napadení Ukrajiny je lživá a nepravdivá. Rusové měli důvod. A to zcela zjevný.

Pokud jde ale o bezdůvodné války, tak takových bychom jinde ale našli dost a na mnoha z nich se podílela i česká armáda v rámci expedičních misí, pane Fialo! Co třeba taková nevyprovokovaná a bezdůvodná válka NATO a USA v Iráku na základě vylhané dezinformace americké CIA o zbraních hromadného ničení v roce 2003? Ano, od té samé CIA, od jejíž ředitelky Giny Haspel dostal Michal Koudelka jako šéf české BIS Tenetovu cenu za kolaboraci, rozuměj spolupráci se CIA. Anebo okupace Afghánistánu ze strany NATO a USA? A není divu, že to byla právě vláda Petra Fialy, která opět jmenovala Michala Koudelku do čela BIS na další funkční období.

Fialova vláda chtěla blokací “sundat” Aeronet kvůli výbušnému článku z ledna o střetu zájmů premiéra v neziskovce, která čerpá vládní dotace v desítkách milionů korun

A co třeba nevyprovokovaný útok NATO a následně USA proti Libyi během tzv. Arabského jara? Zatímco české vlády se zločinně podílí na agresivních válkách už přes 2 dekády od vstupu do NATO, na okupacích v dalekých zemích, na nevyprovokovaných bombardováních pod hlavičkou NATO, tak mezitím česká vláda spouští kvazi-gestapácké weby na udávání obyvatel za jiný názor, za nesouhlas s agresivní či naopak servilní politikou české vlády.

A vrcholem je potom drzost, kdy přímo vládní web drze lže o historických faktech, kdy a které evropské země naposledy zaútočily proti jiné. V redakci nás chování české vlády nepřekvapuje, a to zejména ne po dnešku, kdy jsme se konečně od whistleblowera přímo z okolí české vlády dozvěděli, proč dala vláda Petra Fialy pokyn k zablokování 8 českých webů. Nebylo to kvůli Ukrajině, to byla záminka. Hlavním impulzem byla odveta vlády za to, že náš web v lednu přinesl investigativní článek o střetu zájmů českého premiéra Petra Fialy a jeho napojení na neziskovku, která čerpala od českého státu desítky milionů korun.

Výpis z obchodního rejstříku z ledna 2022. Dnes již premiér Petr Fiala ve správní radě neziskovky nefiguruje

Ano, je to venku! Obyčejná odveta za náš investigativní článek [3], který odhaloval střet zájmů premiéra ve vztahu k neziskovému subjektu, který čerpá státní dotace právě z vládních dotačních titulů a grantů. Paradoxní přitom je, že první informaci o střetu zájmů Petra Fialy přinesl Luboš Xaver Veselý a my jsme to pouze až po něm rozpracovali. Jenže je pravda, že náš článek byl hojně sdílen, a asi více, než by se někomu líbilo. Náš zdroj, který nám dnes poskytl tuto informaci, náš rovněž informoval, že “ty další weby k tomu přidali proto, aby to nevedlo jenom k vám na Aeronetu a k vašemu investigativnímu článku o nadačních vazbách premiéra na neziskový sektor“. Takže, teď už je to zcela jasné. Umlčování opoziční žurnalistiky s cílem zlikvidovat a umlčet nezávislé zpravodajské servery! A to si prý si říkají demokrati!

Zelenský: Na Donbasu bojuje 44 000 profesionálních vojáků ve Velké válce již od roku 2014

Úplně na závěr si nechávám komentář k tomu tvrzení na vládním webu o ruské agresi a válce na Ukrajině. Válka na Ukrajině nevypukla 24. února 2022 ruskou invazí, ale zuří tam již od roku 2014. Oficiálně to uvedl a potvrdil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenský, který v rozhovoru pro CNN uvedl, že na Donbasu bojuje na 44 000 nejlepších ukrajinských vojáků ve Velké válce již od roku 2014. Toto není tvrzení Aeronetu, to je přímo výrok ukrajinského prezidenta. A tím je to dané. Ukrajina se přiznala, že válčí na Donbasu již od roku 2014 a válčí tam 44 000 profesionálních ukrajinských vojáků.

Výrok prezidenta Zelenského o Velké válce na Ukrajině od roku 2014

S kým tam ale těch 8 let ta ukrajinská armáda válčí, pane Fialo? Válčí tam s duchy? Ne, válčí tam proti vlastním občanům, ukrajinským obyvatelům, kteří nesouhlasili s pučem na Majdanu z roku 2014, a to kvůli tomu, že nesouhlasí s nezákonným a nelegitimním procesem zbavení funkce demokraticky zvoleného prezidenta Janukovyče, a že nesouhlasí s tím, aby Ukrajina vstoupila do EU a do NATO pod vedením nelegitimní vlády, která se po puči na Majdanu ujala moci v Kyjevě a začala vraždit etnické Rusy, např. v Oděse, anebo zakazovat ruský jazyk a jeho používání ve školách, na úřadech, v obchodech, v tisku. Pravdu o Ukrajině se lidé v této době v ČR dozví hlavně z Aeronetu, a proto nás fialová vláda blokuje. A proto se objevují i gestapácké manýry vlády, která spouští weby na udávání občanů, kteří se dopustí ideozločinu. Orwell by se nestačil divit!

-VK- https://bit.ly/3L7hLJh

Šéfredaktor AE News


Udávat a věřit vládě? Co ty lži o covidu? Padla otázka na tělo

22.04.2022 17:14 | Ze sítí

Spolek Charta 22 spolu s institutem Pro Libertate odsuzuje novou vládní inciativu „Braňme Ukrajinu, braňme Česko“, ve které vláda mimo jiné tvrdí, že nahlašování dezinformací „není práskačství“, protože lži ve veřejném prostoru jsou nebezpečné. Podle Charty 22 ale o práskačství rozhodně jde a člověk nesmí být diskriminován nebo dehonestován na základě svého názoru.https://platform.twitter.com/widgets/tweet_button.5069e7f3e4e64c1f4fb5d33d0b653ff6.cs.html#_=1352670634665&count=horizontal&id=twitter-widget-1&lang=en&original_referer=https%3a%2f%2fwww.parlamentnilisty.cz%2farena%2fmonitor%2fUdavat-a-verit-vlade-Co-ty-lzi-o-covidu-Padla-otazka-na-telo-699928&size=m&text=Ud%C3%A1vat%20a%20v%C4%9B%C5%99it%20vl%C3%A1d%C4%9B%3F%20Co%20ty%20l%C5%BEi%20o%20covidu%3F%20Padla%20ot%C3%A1zka%20na%20t%C4%9Blo&url=https%3a%2f%2fwww.parlamentnilisty.cz%2farena%2fmonitor%2fUdavat-a-verit-vlade-Co-ty-lzi-o-covidu-Padla-otazka-na-telo-699928https://www.facebook.com/v12.0/plugins/like.php?action=like&app_id=157234537686006&channel=https%3A%2F%2Fstaticxx.facebook.com%2Fx%2Fconnect%2Fxd_arbiter%2F%3Fversion%3D46%23cb%3Df10373d3610ef8%26domain%3Dwww.parlamentnilisty.cz%26is_canvas%3Dfalse%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Fwww.parlamentnilisty.cz%252Ff6195f9871274c%26relation%3Dparent.parent&container_width=0&href=https%3A%2F%2Fwww.parlamentnilisty.cz%2Farena%2Fmonitor%2FUdavat-a-verit-vlade-Co-ty-lzi-o-covidu-Padla-otazka-na-telo-699928&layout=button_count&locale=cs_CZ&sdk=joey&share=true&size=small&width=

Udávat a věřit vládě? Co ty lži o covidu? Padla otázka na tělo

Úřad vlády rozjel novou iniciativu boje proti dezinformacím, kde mimo jiné vyzývá, aby občané sledovali a sdíleli jen důvěryhodné zdroje, jako například vládní organizace nebo veřejnoprávní média, a vyvracet lži by prý měli i například při diskusi s tetičkou nebo s kamarádem.

Jednou z klíčových premis iniciativy je, že nahlašování dezinformací „není práskačství“, protože lži ve veřejném prostoru jsou nebezpečné. Lidé by je na sociálních sítích prý měli hlásit, a pokud mají podezření, tak hlásit i trestnou činnost na Policii ČR.

Právě proti tomuto bodu se zvedla největší vlna odporu. Své si k tomu řekl také spolek Charta 22, který bojuje za svobodu slova zejména v souvislosti s očkováním proti koronaviru.

„Braňme svobodu slova! Vystupujme proti vládní propagandě,“ burcuje na svém facebooku spolek a dodává, že nahlašování jiného názoru rozhodně udavačství je.

„Nahlásit jiný názor je udavačství. Je nedůstojné a nepříjemné někoho nahlašovat. Uvědomme si, že každý z nás má právo na vlastní názor a i když obsahuje kritiku, nesmí být za něj diskriminován ani dehonestován. Názor, který nesouzní s vládní propagandou, není dezinformace, proto není potřeba na sociálních sítích na nic upozorňovat,“ vyzývá lidi Charta 22 společně s Pro Libertate a dodává, že trestné činy lidé podle rady vlády určitě nahlašovat mají. „Mít jiný názor ale není trestné. Pluralita názorů je základem demokratické společnosti,“ stojí v prohlášení.

S tímto názorem souzní i odborné sdružení SMIS-lab, které upozorňuje, že bylo na podzim označeno za dezinformátory v souvislosti s očkováním, ačkoliv se později ukázalo, že mělo pravdu. „Během posledních dní přibylo na fb příspěvků, které vybízejí k tomu, aby lidé nahlašovali lživé příspěvky. Podle čeho ale poznáte, co je, a co není pravda?“ ptá se v příspěvku SMIS-lab.

„Vzpomeňte si, jak experti ministerstva a politici na podzim tvrdili, že očkovaní lidé nemohou být infekční a nemohou onemocnět. Odborníci SMIS od září říkali, že infekci mohou šířit všichni, i očkovaní. Byli jsme tenkrát označováni za dezinformátory,“ vzpomínají odborníci ze SMIS-lab a apelují na občany, aby nepřistoupili na výzvy stát se udavačem.

Během posledních dní přibylo na fb příspěvků, které vybízejí k tomu, aby lidé nahlašovali lživé příspěvky.
Podle čeho ale poznáte, co je a není pravda?
Vzpomeňte si, jak experti ministerstva a politici na podzim tvrdili, že očkovaní lidé nemohou být infekční a nemohou onemocnět. Odborníci SMIS od září říkali, že infekci mohou šířit všichni. i očkovaní. Byli jsme tenkrát označováni za dezinformátory.
Tedy nepřistupte na to, že máte možnost stát se udavačem. Podporujte vědeckou diskusi a právo na pluralitu názorů.

4.7 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.7 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
22. 4. 2022 19:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Tentokrát jste to přepískli.
Jediné, co ta vaše posseltovská smečka dokázala bylo bourání pomníků padlým hrdinům, polévání velvyslanectví červenou barvou, natírání osvoboditelských tanků na růžovo a zasílání vražedných zbraní nacistickým zrůdám na Ukrajinu, kterými oni vraždí děti na Donbase a vlastně kohokoliv, kdo nesouhlasí s vašimi hitlerovskými žvásty.
Takže podle VAŠICH zákonů byste už dávno měli sedět až do černa. (ne června)
Až bude Ukrajina osvobozena, australopithekové z anglosaského světa nasunou provokace další východoevropské země. Ať už Polska Litvy, nebo třeba Rumunska, které vyprovokují střet s Ruskem. Muže to být i Slovensko a posléze Česko.

22. 4. 2022 19:19
Odpovědět  smrťák

V Rusku odlévají stotunové ingoty ve tvaru Stalina, které po vzoru kamenných soch na Velikonočních ostrovech budou posunovány postupně na Západ. A když bude třeba, tak až na Gibraltár, Londýn, či Oslo. Všude je budou vítal obyvatelé toužící po míru.
A nemáte tu žádný Azovstal, kde byste se zašili před hněvem lidu a kadyrovskými úklidovými četami.
Položte to zavčasu, padž Germáni vás opět podrazí. Navíc v době, kdy bude zima, hlad a tma.
Toto není dezinformace, ale polemika možného.

Hrajete si s „kozáky“ a to není sranda.

Repin to nenamaloval jen tak.

1920px-Reply_of_the_Zaporozhian_Cossacks_(sketch,_1893,_Kharkiv).jpg
zdena
22. 4. 2022 20:54
Odpovědět  smrťák

Slyším někde z dálky znít : Vstavaj strana ogromnaja…. no, snad se mi to jenom zdá….

22. 4. 2022 21:06
Odpovědět  zdena

Z dálky?

To záleží ZCELA na dobrovolném výběru nabízeného.
Buď:
https://www.youtube.com/watch?v=Y0HogLqgSN4

anebo:
https://www.youtube.com/watch?v=IrIE0NsAZQI

zdena
22. 4. 2022 19:25
Ohodnotit příspěvek :
     

No potěš….. tak už jsme asi až na dně….. krysy se začnou hemžit….. 🙁

A k obrázku s Vládíkem Zelenáčem : co to je za profíky, že se nechali obklíčit v takovém počtu !!! Kdyby jich bylo pár…. ale oni zalezli všichni spolu na jedno místo….. fakt machři 🙂
„Sláma u kravína !“

zdena
22. 4. 2022 19:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Vláďa Zelenáč zase ztrácí sebekontrolu a vyklecává do éteru, že tam v daném regionu už od roku 2014 válčí 44.000 nejlepších profesionálních vojáků… Ten je už, chuděra, asi v trvalém rauši….. takhle si podrazit nohy…. a ještě veřejně lkát, jací to jsou báječní vojáci, osvědčení, nejlepší….. a ti oškliví Rusové mu je teď chtějí všechny zabít… nebo – nedej Bože – postavit před SOUD !!! Ajajajajajaj……

vlastisl
22. 4. 2022 23:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak může někdo falešně tvrdit že vše vypuklo v r.2022 když stateční uk žoldáci se brání podle svého presidenta už 8 let před separatisty z donbasu ! Kdo nám tady lže UK president nebo náš premier ? Nebo oba ?

Editor
23. 4. 2022 00:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Brzy se dočkáme zřízení cen Karla Sabiny a Karla Čurdy.

All
23. 4. 2022 06:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Je velmi potřeba,aby padaly trestní oznámení na fialu a celou jeho vládu taky parlament i falešné soudy a především taky trestní oznámení na prolhance z TV.

All
23. 4. 2022 06:34
Odpovědět  All

Neboť to,co dělá Fiala a mnoho dalších politiků je : ,,Snaha v České republice vyvolávat nepokoje,nenávist a občanskou válku.“

Barzoj
26. 4. 2022 22:40
Odpovědět  All

Už se stalo Iniciativa 21 jim poslala informaci k Udání, které si tak přejí. Vládní dezinformátoři vypustili „bumerang“ o udávání a ten se již vrací! A jsou tam asi všechny dezinformace z COVID aféry. Ale nejen ty, včetně videí a mluvených záznamů! Uvidíme, jak se s tím srovná policie a justice. Moc jim nedůvěřuji, ale snad tam nejsou všichni zbabělí úředníčci.

PENNYS
23. 4. 2022 06:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Je velmi potřeba,aby padaly trestní oznámení na fialu a celou jeho vládu taky parlament senát a hlavně sepsat petici pro ZÁKAZ A ZRUŠENÍ ODS+TOP05+KDUČSL !!!! TYTO STRANY JSOU PROTILIDOVÉ NEHÁJÍ ZÁJMY LIDU ,ALE ZÁJMY SVÝCH PÁNU A SVÝCH KAPES!!!

PENNYS
23. 4. 2022 09:09
Ohodnotit příspěvek :
     

„URáááááááááááááááááááá AT SCHNIJE VLÁDNOUCÍ PROTISTÁTNÍ PROTILIDOVÁ VLÁDNOUCÍ STRANA

janle57
23. 4. 2022 10:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Brzy nastane doba,kdy řeporyjec Novotný odhalí v Praze bustu Reinharda Heydricha
za celoživotní rozvoj přátelských česko-německých vztahů a v televizi Goebbbels24
se v hlavní zpravodajské relaci bude objevovat zpráva: „za schvalování ruské invaze
na Ukrajinu byl zastřelen s celou svou rodinou“,tak to přece chceme, a proto jsme
ve volbách volili tak, jak jsme volili !!

Průjem
23. 4. 2022 14:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem informačně a ideově naprosto zmatenej !! Jeden den slyším hrdinského prezidenta Zelenského oslavovat vítězné tažení ukr.armády /vohnout by z toho mohl nabýt dojem, že už jsou Okrajinci 20 km před Moskvou/a hned druhý den lkát nad nad ztrátami /z toho by mohl správně ideově zaměřený soudruh mít třeba infarkt/. Jestli von ten Zelenskej nebude nějakej rafinovanej!

Bruno
24. 4. 2022 08:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Darebáci ta vláda

Barzoj
26. 4. 2022 22:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Stále tvrdím, že demokracie není pro nevychovance!!! Vládní politici jsou nevychovaní a už asi ani vychovatelní, neboť „strom se má ohýbat dokud je malý“. Jejich deficit v jejich výchově spočívá v humpoláctví, neboť se za své omyly dosud nedokázali ani omluvit, natož se finančně vyrovnat se zablokovanými weby! Když se potvrdilo, že očkovaní jsou stejně nakaženi jako neočkovaní v průměru! Stejně to vidím v názorech na válku na UA, kde máme – zřejmě dezinformace pouze z jedné strany konfliktu. Zprávy, možná také dezinformační z druhé strany si dokáží získat jen někteří, ale zprávy od pozorovatelů NATO a z USA bychom měli mít ve veřejném prostoru každodenní!!!!! Protože nejsou je to jasný důkaz, že zde jde o ohlupování veřejnosti – vždyť budou zase volby a pravda, podložená činy se vládním stranám nehodí do kšeftu s občany, že???

PENNYS
27. 4. 2022 07:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Náhrobek si můžeme nechat napsat. „Zde leží český národ,
 který ve jménu lidskosti zvolilo a vypěstovalo si svého vlastního hubitele“ 
 ČESKÝ ŠPENÁT jež na popud věčně nalitého Vaška Flašky a „Debilblock“  TOP 05, ODS, STAN, PIRÁTI ,gazdiky  politickou verbež KTEŘÍ ŠKODÍ VLASTNÍMU NÁRODU