Česká republika v roce 2018 v tichosti přijala 47 migrantů ze Sýrie, Íránu, Iráku, Afghánistánu a udělila jim azylové statusy! – VIDEO

,……Výbušnou informaci práskla na vládu Andreje Babiše na České televizi lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová! Není prý pravda, že Česká republika nesdílí migrační zátěž, Evropský soudní dvůr prý odsoudil ČR za nepřijímání migrantů nespravedlivě, protože Česko prý migranty přijímá trvale a uděluje jim azylové statusy průběžně!

Europoslankyně za KDU-ČSL Michaela Šojdrov ve čtvrtek večer v pořadu Události, komentáře na České televizi odpálila největší bombu za několik posledních měsíců [1]. Poprvé a naživo na veřejnosti totiž zaznělo, že Česká republika potají a v tichosti, bez mediální publicity, trvale a průběžně uděluje azyly nelegálním migrantům, to znamená takovým migrantům, kteří se na území ČR dostanou nelegální cestou. Podle europoslankyně za rok 2018 vláda Andreje Babiše přijala 47 nelegálních migrantů ze Sýrie, z Iráku, Íránu, Afghánistánu a dalších zemí, zahájila s nimi azylová řízení a celkem 47 z nich udělila v ČR azyly a co víc, dalším zhruba 117 nelegálním migrantům, kteří zjevně nedosáhli na plnohodnotný azyl, udělila česká vláda skrze ministerstvo vnitra doplňkové ochranné statusy, což je jistá obdoba statusu strpěnců, ale v trochu jiném právním zařazení.

Michaela Šojdrová tudíž práskla na vládu Andreje Babiše informaci, o které si šeptají nejen vrabci na střeše, ale zpravodajská alternativa o tom píše pořád dokola, tady u nás na Aeronetu o tom neustále píšeme, že migrace prostě probíhá, migranti proudí do České republiky, azyly jsou udělovány, a kdo nedosáhne na azyl, dostane jinou formu mezinárodní ochrany. Co je ovšem důležité, to je oficiální přiznání europoslankyně, která tuto informaci pustila na veřejnost, protože objem 47 migrantů s uděleným azylem a 117 dalších migrantů s ochranou, to jsou čísla, která se velice silně blíží tzv. symbolickým kvótám tzv. solidarity, takže najednou z toho vyplývá to, o čem jsem psal už včera. Berlín a Brusel vědí moc dobře, že ČR migranty přijímá a uděluje jim azyly, ale vadí jim, že to Česká republika nedělá otevřeně a transparentně, to znamená, že ČR nechce před vlastními občany vypadat jako vazal Berlína a Bruselu. Jenže, toto sklonění Prahy je vyžadováno jako v dobách feudalismu.

Česká republika v tichosti přijímá průběžně nelegální miganty, vede s nimi azylová řízení a uděluje i doplňkové ochranné statusy

Když šlechta chtěla získat respekt, svolala si lenní pány, kteří museli pokleknout a složit zlatá nebo stříbrná rouna, tzv. odvody z léna. Lenní pán mohl klidně poslat na zámek svého šafáře s platbou, ale to bylo považováno za potupu šlechty. Lenní pán musel osobně vážit cestu na zámek šlechty a tam se poklonit. Dodnes se nic nezměnilo. Šlechta v Berlíně a Bruselu ví, že lenní pán Andrej Babiš přijímá migranty, uděluje jim azyly, poskytuje doplňkovou ochranu, dokonce i ty strpěnce bude trpět.

Problém je v tom, že Andrej Babiš se nechce před svými voliči poklonit šlechtě a deklarovat ty přijaté migranty veřejně a transparentně. A to se neodpouští. Michaela Šojdrová si posteskla, že proč Evropský soudní dvůr odsoudil Českou republiku, když ČR přijímá nelegální migranty a uděluje jim azyly. No, to je přece právě kvůli tomu, že to ČR děla skrytě, utajeně před vlastními voliči, netransparentně a hlavně neoficiálně skrze přerozdělovací mechanismy vytvořené šlechtou na zámku, tedy Berlínem a potažmo Bruselem.

Andrej Babiš a Michaela Šojdrová.

Takže, Česká republika už nemusí lhát, že přijala jen 12 migrantů a šmitec, od teď je jasné, že to už jsou skoro dvě stovky migrantů, pokud počítáme ty migranty s azylem a i s tou doplňkovou ochranou, a i těch původních 12, a to jenom za rok 2018, ale co tento rok? A co rok 2017? A ty roky předtím? Někdo se podivuje, že Slovensko přijalo pár stovek migrantů oficiálně, a díky tomu na něj nebyla podána evropská žaloba, ale proboha, vždyť i Česká republika přijímá nelegální migranty a uděluje jim azyly, teď jste to slyšeli od české europoslankyně.

Takže, Česká republika není o nic větší hrdina než Slovensko, vláda prostě nelegální migranty přijímá, vede s nimi azylová řízení, uděluje jim azyly a když podmínky pro azyl nesplní, udělí jim alespoň doplňkové ochrany a v blízké době to budou statusy strpěnců, které připravuje Hamáčkovo ministerstvo vnitra. A pokud mluvíme o této novele, kterou chystá Jan Hamáček, tak ta prostě po právní stránce zabetonuje proces umisťování migrantů v ČR, a to i proti vůli českého státu.  Doslova to vyplývá z materiálů ministerstva vnitra, které se snaží o damage control této novely azylového zákona.

Podle Hamáčka bude možné strpěnce deportovat hned poté, co se bezpečnostní situace v jejich domovských zemích zlepší, jenže… má to háček

Pachatel vážného trestného činu už podle novely nebude mít nárok na azyl, zdůrazňuje ministr vnitra Jan Hamáček. Jenže, co už nezdůrazňuje, to je ta druhá část novely zákona, která lidem, jenž nedosáhnou na status azylantů, garantuje a zaručuje status strpěnců. Podle Jana Hamáčka prý tito lidé, tedy i pachatelé trestných činů a dokonce i vrazi, budou mít nárok na status strpění, který jim zaručí pobyt na území ČR.

Budou prý mít jen základní práva, budou se muset hlásit pravidelně na ministerstvu vnitra, ale už nikdo neříká, jak často, jestli každých 24 hodin, nebo dvakrát týdně, nebo jednou za týden, nebo jednou za měsíc, nebo jednou za rok apod. To prostě nehraje roli, protože jestliže migrant představuje bezpečnostní riziko, společenskou hrozbu, ale podle evropského judikátu nesmí země uprchlíka deportovat, tak to prostě znamená, že na území ČR budou nebezpeční migranti se statusy strpěnců, kteří budou moci páchat trestnou činnost, a to i opakovaně, protože je nebude možné deportovat.

Dokument ministerstva vnitra porovnává azylový zákona před a po novele.

Podle vnitra bude možné strpěnce deportovat z České republiky, jakmile se v jejich domovské zemi bezpečnsotní situace zlepší natolik, aby se mohli vrátit. Toto zaznělo od Jana Hamáčka v rozhovoru [2] pro iDnes. Pan Hamáček je asi dobrý šprýmař, protože musí vědět moc dobře, že migranti přiházejí do Evropy bez cestovních dokladů, takže jejich státní příslušnost je neznámá, to za prvé, a za druhé, i když přicházejí ze známých zemí, tak ty země jako Sýrie, Irák, Írán, Afghánistán, Súdán, Kongo, Eritrea a další země, jsou natolik nestabilní, že je nebude možné označit za bezpečné nikdy, pane Hamáčku. Zopakuji to, nikdy!

Strpěnci zůstanou v ČR na dobu dočasnou, která se limitně blíží době trvalé…

Podívejte se na Sýrii, sotva se tam začala situace zklidňovat, už tam znovu vtrhla armáda, tentokrát turecká, a země je znovu ve válce. A tak pořád dokola. Takže, strpěnce nikdo nikdy nedeportuje zpátky do bezpečné domovské země, protože žádná taková neexistuje. A tím je to dané. Takže, obliba českých politiků ve sportovní disciplíně věšení bulíků na nos opět dosahuje bizarního maxima. Česko potají přijímá migranty, europoslankyně to práskne natvrdo, chystá se zákon pro strpěnce, no paráda. Migrace je objektivní proces, nedá se očekávat, že by Česko čelilo masové migraci, to nebude Židy dovoleno, ale ani nebude dovoleno, aby se ČR vzpírala eurošlechtě a odmítala posílat své lenní pány se shrbenými zády na zámek.

https://aeronet.cz/news/ceska-republika-v-roce-2018-v-tichosti-prijala-47-migrantu-ze-syrie-iranu-iraku-afghanistanu-a-udelila-jim-azylove-statusy-vybusnou-informaci-praskla-na-vladu-andreje-babise-na-ceske-televizi/

Migranty fyzicky nikdo nevyhostí, ani v Česku. V Řecku jim stačí falešné pasy, říká Pelikán

Ačkoliv se migrační tok díky dohodám s Tureckem a Libyí podařilo výrazně omezit, po Evropě dál putují tisíce nelegálních migrantů. Podle arabisty Petra Pelikána je to především kvůli tomu, že Západ selhal s vyhošťováním lidí, kteří pocházejí z Afriky a Blízkého východu. Třeba Řekové už dle jeho informací téměř systematicky pouští i ty, o kterých vědí, že cestují s falešnými cestovními doklady.

Lze muslimy integrovat do Západní společnosti?

Přednáška a diskuse s odánským psychologem Dr.Nicolaem Sennelsem, který dlouhou dobu osobně pracoval s pachateli trestné činnosti mezi muslimskou mládeží – a který má díky tomu ucelené a argumentovatelné důvody k tvrzení, že masová integrace muslimů do Západní společnosti je nemožná. V muslimské kultuře myšlenka na konstruktivní kritiku neexistuje. Jakákoliv kritika muslimské identity může mít za následek agresi a dost možná fyzické násilí. Korán sám nepodporuje myšlenku tolerance a žádá, aby se muslimové oddělovali od nemuslimů a pohlíželi na lidi jiných vyznání jako na podřadné.

sdíletj na