nezařazené

Černošské poslankyně Evropského parlamentu:

Černošské poslankyně Evropského parlamentu:
“Je to tu samý rasista, ve vedení jen běloši a bělošky. Jsme šikanovány a ponižovány. Máme strach!”

Proč není Uršula černoch?

Dvě černošky, europoslankyně, se vzepřely rasistickým poměrům, které podle nich panují v Evropském parlamentu. Příliš mnoho bílých eurokomisařů, příliš mnoho bílých europoslanců.

Chtějí rychlé legislativní změny.

Evropská komise, politbyro Evropské unie: Bílá dominance27 členů. samý běloch a běloška. 
15 mužů, 12 ženNikde žádný černoch nebo černoška, nemluvě o Romech, Asiatech, Arabech, nebo vozíčkářích atd). Vpravo česká běloška Věra Jourová.


Alice Bah Kuhnkeová, švédská europoslankyně a místopředsedkyně evropských Zelených a Pierretta Herzberger-Fofanaová, německá europoslankyně ze stejné frakce – do které patří krajně levicová Pirátská strana, říkají “Dost!”.

Europoslankyně Pierretta Herzberger-Fofanaová z Mali se postavila do boje proti rasismu uvnitř Evropského parlamentu.

Otec Kuhnkové pochází z Gambie a Herzberger-Fofanaová se narodila v Mali. Obě černošky se rozhodly vzepřely rasistickým poměrům. které podle nich vládnou v Evropském parlamentu.

Fotila jsem šikanu a pak mě šikanovali!

Herzberger-Fofanaová v Evropském parlemantu vášnivě přednesla tuto strašlivou historku:

“V úterý večer mě ponížila belgická policie, když se jsem fotografovala policisty obtěžující skupinku černochů před městskou železniční stanicí Gare du Nord.”

„Jeden policista mi vzal telefon, druhý mě přitlačil ke zdi. Řekla jsem jim, že jsem poslankyně Evropského parlamentu, a ukázala průkaz. Odpověděli, že mi nevěří.““Byl to brutální, ponižující a byl nesmírně traumatizující útok. Pak jsem se tak bála, že jsem celou noc zůstala v parlamentu a neodvažoval jsem se jít ven až dnes ráno v 6 hodin,“ uvedla Herzberger-Fofanaová.

Dodala: 

„Jako černoška, ​​která žije v Evropě, musím říci, že už 40 let zažívám rasismus.“

Proč není Uršula černoch?

Podle obou černošských poslankyň jsou jen tři procenta europoslanců jsou “nebílí”, což je prý skandální. 
Ani jeden eurokomisař či eurokomisařka není a ani nikdy nebyl černoch. Lidí s africkým původem je podle nich v Evropě 15 milionů, EU má dohromady přibližně 446 milionů obyvatel.


Poznámka Arfa.cz: Když to přepočítáme – Ze 446 milionů je 15 milionů přesně ony tři procenta, která jsou zastoupena v Evropském parlamentu. Podle neoficiálních údajů je však v Evropě lidí s africkým původem nejméně dvojnásobek, zřejmě až 50 milionů.Předsedkyně Evropském unie Unie Němka Ursula von der Leyen je běloška jako poleno. Podle černošských poslankyň se to musí změnit.

Statistiky chybí, jen emoce?

Černoška Alice Bah Kuhnke, poslankyně Zelených, říká: „V naší koloniální minulosti máme v Evropě řadu zdokumentovaných zvěrstev, která rezonují dodnes, například v policejní brutalitě. Rovněž dochází k systematickému pronásledování etnických menšin.“


Poznámka Arfa.cz: Pro tato tvrzení nejsou žádné důkazy, ani statistiké údaje.Socialistická poslankyně Iratxe García Pérez v triku “Black Lives Matter”: „Sdílím široké odsouzení Floydovy smrti. Proč černí lidé více trpí policejním násilím?“


Evropská komise, politbyro Evropské unie, která nemá ve svém vedení žádného zástupce černé, nebo aspoň snědé barvy pleti, vyzvala k přijetí nových antidiskriminačních právních předpisů pro celou Evropskou unii.

Zdroje: Observertheparliamentmagazine

Argumenty a fakta
https://bit.ly/3expMqz

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Karel Darek
25. 6. 2020 17:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Uvědomuje si ta nána, že existují nějaké demokratické volby? Ona by chtěla, aby ji tam někdo dosadil?
To je jakoby někdo přijel do Afriky a vyřvával, že je to tam samý černoch!