Cenzorské choutky vlády. Ministr chce zavírat weby. Mluvčí BIS nakazuje, co smazat. A noty z Bruselu.

Víte, že současný ministr spravedlnosti Pavel Blažek z ODS chtěl už před deseti lety cenzurovat internet? Víte, že máme zmocněnce pro oblast médií a dezinformací Michala Klímu, který sám pomáhá šířit jasnou dezinformaci, chcete-li lež? Víte, že úředník BIS vyzýval noviny ke smazání pravdivého článku? A víte, že vláda

připravuje zákon, podle kterého by bylo možné některá média zakázat?

sdíletj na

5 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
14. 4. 2022 04:01

Už něco trénujou, šmejdi. Dnes… tedy včera (ve 22:28) jsem si řekl, že si poslechnu Svobodné rádio. Tak si na něj kliknu a koukám – namísto S.R. na mrkají jakési tečky, jakože se něco děje a nahoře vlevo půlmrak a pod ním CLOUDFLARE. A nepustilo mě to dál. Jen to na mě mrkalo. Tak jsem si vyhledal co je to za interzmetka – stará se o naši bezpečnost. Ale nebudu vás zatěžovat něčím, co víte. To jen já jsem internegramot. Honem tedy na druhý PC. To samé. Tož jsem to šel ven rozdejchat. Po hodce se vrátím a jen tak zkusmo nakliknu S.R. vyskočí zmetek s mrakem, zamrká na mě – a jsem na S.R! Honem jsem to pakrát na obou PC odskoušel a na obou stejně. Zamrká a pustí.

Milan ze Zahrady Čech
14. 4. 2022 04:28

Ted jsem si to zopáknul – to samé. Takže se na S.R. dostanu, ale ne jako dřív, hned, ale přes interzmetka. Ten už zůstal. No a na pokec se zase dostanu jenom přes potouchlej We-dos. A jinde na mě zase mrkaj nebo se kroutěj a že kontrolujou zase jiní interzmetci. Jistě, může to být skutečně blokace proti virům (ale co ten politnavigator, že nemá platný certifikát a najednou zase jde?), ale stejně tak to může příprava k hromadnému útoku na weby. Scipio mě asi má za paranoidního, ale když jsem si změnil mail a nick a začal vypomlčkovávat, najednou nemám problémy. Murphyho zákon – co je možné, to se stane. Je naše vláda svi-ně? Je. Můžou mrkáči a vrtiči vyřadit weby? Jo. Takže tak.

Milan ze Zahrady Čech
15. 4. 2022 00:08
Odpovědět  josh-xy

Díky.*To nevím, ale v zajetí své paranoi a postižený sklonem pro konspiraci, vaše štrapáce tuším už delší dobu. Vlastně už co blokli NR a další weby. Proto mě mrzelo, když jsem ještě pod svým původním nickem ze své první mailadresy klnul rob-ocenz-orům (jojo, ta paranoia se mnou fakt cloumá) hostitele, že to vypadalo, jako bych lál administraci pokecu. Zajímavé ale bylo, že když jsem se nas-ral a abych si ulevil a s jistotou, že to WE-DOS vymázne jako sedm příspěvků před tím, a nazval jsem cen-zora idi-otem a šmejdem – bez pomlček -, tak to ten kluk podlá pustil. Sichr proto, abyste si to v administrativě přečetli a vztáhli to na sebe, když jinak mi skoro nic nepustili.

Milan
15. 4. 2022 13:32
Odpovědět  josh-xy

No a politnavigator je už zase bloklej. A už bez výmluv na prošlý certifikát.
Val.

ankmorpo
14. 4. 2022 11:39

Je snad stále někdo, kdo si vážně myslí, že je na internetu ze svého zařízení, které si koupil v obchodě, anonymně ? běžte raději sázet zelí na zadrádku…

Pijack
14. 4. 2022 12:40

Již jsem psal mnohokrát, že Fialova vláda defacto toleruje nacizmus, zvláště ten na Ukrajině, což je skandální a nepochopitelné. Ovšem co chtít po člověku, který se kamarádí s Posseltem, že… No kdyby to konečně někdo připomenul na socanských sítích, jistě by to Vrábel označil za dezinformaci. Tak sakra jakou pravdu máme vyznávat?

Františe
14. 4. 2022 16:46

Když vydržíš chvilku tak se objeví malý obdélníček a v něm je napsáno anglicky: Jsi člověk? Klikni na to a naskočí Svobodné rádio. Stejně jako Protiproud.info.

janle57
15. 4. 2022 10:29

Všichni,kteří pamatujeme komunismus u nás jen nevěřícně kroutíme hlavou,co se tady
dnes děje,plná huba demokracie a lidských práv,svobodných názorů,jejichž šíření
je zakotvené v ústavě,ve skutečnosti ta nesprostší totalita v orwellovském stylu,
novodobá Stb jménem BIS,vyhazování učitelů s nepohodlnými názory ze škol,
tak to dopadá.když pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží,komunisti s Jakešem
a Bilakem byli jen neškodní hadráři proti takovým lidem jako Rychetský,Fischer,
Novotný a další z novodobé totalitní lůzy