nezařazené

Čau Praho!

Čau Praho! 🇨🇿Fiala slíbil 90 miliónů korun pro rozvojové země na boj proti klimatu. Mezitím čeští senioři žádají o dávky v hmotné nouzi, reálné mzdy Čechů neustále klesají a až tři miliony občanů je ohroženo chudobou. Kdy konečně premiér přestane zachraňovat svět a začne řešit problémy svých vlastních občanů?
👉 Vláda intenzivně jedná o přijetí eura, prozradil ministr. V televizi se o tom sice nemluví, pětikoalice to otevřeně nijak nepřiznává, ale v zákulisí o tom živě debatuje. Já osobně bych byl pro zachování české koruny. Jaký na to máte názor vy?
👉 Fiala slíbil lékařům peníze, aby ukončil stávku. Ministr Válek následně ale řekl, že nelze Fialův slib splnit. Jaká je pravda? Jedno víme jistě. Asi nebude hezká.
👉 Kalousek trefně komentoval Fialův zdaňovací balíček. Vláda zvýšila lidem daně, aby zalepila výdaje, které ale sama způsobila. Nabrali totiž tisíce nových úředníků, nakupují zbraně za miliardy, podporují ostatní země a kdovíco. 
👉 Pekarová a Vystrčil v Kyjevě slibují další zbraně. Ministryně obrany Černochová tvrdí, že už zbraně na rozdávání ale nemáme. Stojí to vůbec ještě za komentář?
 
👉 Část hotové dálnice D3 se musí zbourat kvůli železničnímu mostu. Chápete to? Když už česká vláda konečně postaví kus dálnice, vzápětí ji zbourá, protože není schopná se dopředu domluvit s železnicemi. Náklady opět zaplatí řadoví Češi.
 
To vše a mnohem víc se dozvíte v 60. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!
Pusťte si nový díl Čau Praho!

sdíletj na

21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Slovan
4. 12. 2023 19:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Počkej ty paciente až Leynová zjistí, že máš někde zašitejch devadesát míčů, tak ti je vyčóruje, protože zrovna objíždí EU a nutně potřebuje na výplaty bruselských úředníků. A zase budeš mít houwno. A ještě dostaneš pár facek, protože tohle se nedělá.🤣

Pavel z Moravy
5. 12. 2023 09:51
Odpovědět  Slovan

Tak se kamaráde, jak jsi nedávno říkal ty, začínám také bavit. Tak tohle je to kouzelné, přizdisrá.čské divadlo, které tady ti škůdci rozehráli, řekl by Špejbl, dej mu pánbů klidné odpočinutí, neb dnes by již byl v tomto světě pravdy a lásky ztracen. A že uměl vychovávat.

Slovan
5. 12. 2023 11:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jó je to smutné divadlo, vše na náš účet. A lidi čumí a čumí.
Tak nám potraviny podraží, nám hlásá makroekonom Výborný. Minitěr na svém místě jak má být, přitom by stačilo je nakopat do anusů a poštvat na ně veškeré páky jaké stát má. A tak je to tuna se vším, jen chtít, ale oni nechtějí, proč….není těžké uhodnout.

Markýza
4. 12. 2023 20:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Notovižejoo, blbe! Potravinové banky nestíhají, fejkbůk je plný proseb “zachraňte moje dítě” a ty budeš sypat “rozvojovým zemím”. Mimochodem, jestli on není trochu aut s tou rozvojovostí? Piotr Ihorovič.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank1
4. 12. 2023 20:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Nikdy se nevzdat CZK! Umoznuje nam to rizeni kurzu oproti jinym menam jako jsou € , $ . Jinak nemame pak zadny vliv, vse ridi ECB. Italie byla zvykla na Liru a sama si tiskla penize a ridila inflaci. To uz nemuze.
Ve vsech zemich kde bylo zavedeno € vzrostly skokove ceny. Chcete to ?

Helena
4. 12. 2023 20:43
Odpovědět  Frank1

Přesně tak. Krádež koruny bude poslední hřebíček do rakve čecháčků. Pak nastane definitivní konec všeho.

Frank1
4. 12. 2023 20:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Premierovy kreten sype z nasich kapes vsude v zahranici, jako kdyby tady nebydlel. Jezdi Nutellu kupovat do Nemecka a Ukrajincum slibuje hory doly. Udelal z Ceska ukrajinskou rusofobni provincii.
Pocita s tim, ze mu vse projde.

Jaris
4. 12. 2023 23:23
Odpovědět  Frank1

A taky, jak koukam, mu to stale prochazi, hajzlovi fialovemu.

Pavel z Moravy
5. 12. 2023 09:54
Odpovědět  Jaris

A procházet bude, to si Jaris pište. S tímto národem nic neuděláte. Lidé nemají důstojnost. To jsou již chodící zombí otroci.

Jaris
5. 12. 2023 11:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nicmene ten Fijala zrovna v posledni dobe zdrave nevypada. Pohubnul a je videt na nem, ze vi, ze je vetsinou lidi nenaviden. Dokonce si z nej delaji soufky i hlavni media.

Slovan
5. 12. 2023 11:05
Odpovědět  Frank1

Třeba už s tím počítá, že tuna nebude bydlet, no a když budeme mít 80 tisíc příjem na hlavu,tak nás také dnešní ceny bolet nebudou.

4. 12. 2023 22:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi mu připadá,že je normální,rozhazovat cizí prachy, po milionech…dávno už měl tu pohádku vyprávět se svou sto osmičkou Vránám na vršku…
…o tom ,jak mrzký Politolog, kradený peníz rozdával…vlastní národ do Pekla vedl…aneb jak si je Teta Spravedlnost ,našla.

ModrýKlokan
4. 12. 2023 23:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Čau Petro Nutteloviči, běž do hayzlu. Nebo ho už někdo strčte do basy, ať se netrápí.

Jaris
4. 12. 2023 23:28
Odpovědět  ModrýKlokan

Fialu i rodinou vyexpedovat do jeho milovane Ukrajiny se zakazem se vratit do CR. Pred tim zabavit veskery majetek a ceske obcanstvi. Cela povedena rodinka tam muze Ukrajinu obnovovat, jak Fiala sliboval. Zacit mohou likvidpovanim minovych poli.

ModrýKlokan
5. 12. 2023 13:42
Odpovědět  Jaris

Ideálně pochodem v rojnici.

Ivo
5. 12. 2023 00:07
Ohodnotit příspěvek :
     

šmejd má na noťasu Za Babiše bylo líp. Fuj hned jsem to vypnul.

Jaris
5. 12. 2023 07:32
Odpovědět  Ivo

No nic mi do toho neni, ale pokud si opet zvolite zidackeho hnupa Babishe, tak vam neni pomoci.

Markýza
5. 12. 2023 08:50
Odpovědět  Jaris

Nebojte, Jaruško, my si zvolíme vás.

Jaris
6. 12. 2023 00:11
Odpovědět  Markýza

No v nejhorsim pripade to vezmu, ale to me, Markyzo, budete muset hodne premlouvat. 🙂

Pavel z Moravy
5. 12. 2023 10:03
Odpovědět  Jaris

Jaris, nic lepšího tady ten lid nevymyslí, vždyť jim za něho bylo tak dobře. Kapitalismus vzkvétal, některým se plnily kešeně závratným tempem a lid dostal koláčky. To mi připomnělo film Admirál Ušakov, kde Potěmkin říká jakémusi hraběti, který byl v té dvorní kamarile Kateřiny Veliké- hrabě, ty koláčky nedostaneš, ty si je nezasloužíš, budeš mít dietu. Kdo nebude volit Babiše, bude mít také dietu a přísnou. Vždyť jsou všichni z jednoho hnízda, tady to je již opravdu k posr.ání.

Jaro Jaroslav
6. 12. 2023 00:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Vy Češi ani neviete o čom je tá vaša ” Zlatá a 100 vežatá Praha” je ! Je to židovské okultné mesto s tajnou ASTRONÓMIOU, Mesto pred Zlatým vekom slnka po 100m cykle po 52 rokoch, Praha na prahu medzivekov slnka, mesto na 7.kopcoch ako Rím či Lisabon, pričom brazílske Rio je už na 9.kopcoch, a na Corcovade= hore Zuckerberga je najväčšia Socha Krista na svete! Proč??? Lebo v 2033 bude aj vaša Zlatá Praha ako Gaza!!! A aj naša Filadelfie= Bratislava po grécky…..