blognezařazenévideo

Čau Praho!

Čau Praho!

🇨🇿Chystá se snad EU na válku? Evropa má nově mít ministra války! Fiala samozřejmě není pozadu a jede do Paříže na válečný summit se záměrem vyzbrojit Ukrajinu. Místo, aby se staral o propadající českou ekonomiku a její problémy, věnuje se dalšímu zbrojení. 
 👉 Češi rekordně zchudli a reálné mzdy se propadly. Podle ekonomů se na původní úroveň vrátíme nejdříve za šest let. Nejedna rodina tak bude muset i nadále utahovat opasky. Další výsledek hospodaření Pětikoalice.  
👉 Česko se propadlo i na žebříčku úrovně života důchodců. Navzdory tomu si Pětikoalice asociálně protlačila snížení jejich důchodů. Hnutí ANO bude nadále bojovat proti této nespravedlnosti.  
👉 Fiala rozdělil české zemědělce na dva tábory. Ti, co nesouhlasí s vládou, jsou podle něj proruští destabilizátoři naší společnosti a ti, co neprotestují proti Pětikoalici, jsou prý zastánci demokracie. Tohle mě opravdu naštvalo. Arogantní a naprosto zcestné. 
 👉 Ukázalo se, že další vlivný muž ODS měl uložené miliony v pochybné Fialově kampeličce. Co občanské demokraty vedlo k milionovým investicím do této firmy? Vzhledem k mizivé návratnosti jejich peněz to asi spoření nebylo. Fiala například z milionu vydělal za 5 let jen 256 korun a 20 haléřů. 
 👉 Piráti se obávají dalších oplzlých skandálů. Exnáměstek Kovařík dostal instrukci, aby svoji stranu příště včas informoval, jakmile spáchá nějaký skandál. U Pirátů se už snad nejde ničemu divit. 
 👉 Starostové v Praze chtěli koupit budovu od sponzora svého hnutí za 400 milionů Kč. Hodnota této budovy je ale 230 milionů. Na výboru jsme tento záměr samozřejmě zarazili. Ačkoliv jejich nákup neprojde, i tak je neuvěřitelné, že se o takový tunel veřejných peněz vůbec pokouší. 
 👉 Praha bude žádat více peněz na školní kuchařky, uklízečky a další pracovníky. Velké vítězství hnutí ANO v Praze, které záměr prosadilo na Zastupitelstvu. Děkuji za to! Hlavně svým kolegům a Patriku Nacherovi.  
👉 Pětikoalice chce zdražovat jízdné MHD v Praze. Ještě před pár měsíci Hřib tvrdil, že k tomu nedojde. Žádali jsme jasné vysvětlení, co přesně mají v plánu, ale odmítli s námi celou věc projednat.  To vše a mnohem víc se dozvíte v 72. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!
Pusťte si nový díl Čau Praho!

sdílet na

35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
27. 2. 2024 14:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždyť je to nad slunce jasné, vždyť je to jasný signál!! Proč by se měl Fyjala a spoluzločinci zabývat nějakými čecháčky a jejich životní úrovní, když “česko” je západem určeno k TOTÁLNÍMU VYBRABČENÍ, ROZVRATU, ROZKRADENÍ.

Pijack
27. 2. 2024 14:51
Odpovědět  Helena

Všimněte si, jak se postupně navyšoval počet blbců ve všech vládách. V roce 1990 byl ve vládě občas jeden blbec, ve druhé už dva blbci… a tak se počet blbců pravidelně zvyšoval. No a skončilo to zásahem Rychetského, když ve vládě jsou už blbci všichni. Nevidím mezi nimi výjimku. Kdo o někom ví, ať mi to prosím slušně napíše 🙂

pedro
27. 2. 2024 15:39
Odpovědět  Pijack

Jeden tam není blbec, je to vychcaný hajzl nad hajzly, 34 let parazituje na českém národě. Před ním to dělal éééé…éééé..eee….ééé..prd…ééé,,jeho fotr.

KerilB
27. 2. 2024 20:07
Odpovědět  pedro

To je ale osklivej antisemenishnus

Slovan
27. 2. 2024 16:36
Odpovědět  Pijack

Ale příteli ze štatlu, nebo jak to tam říkáte, blbců je plná republika, kdyby nebyla, tak tihle šmejdi a nejen ti by už dávno pracovali v trestných táborech od nevidim do nevidim až by se mu potili ty sudeťácké brýle. Jelikož je tu tupé stádo čekající až nás asi zničí. Já už si dlouho ze fšeho dělám kosočtverec, bo bych asi pak mušel si vzít prášeček. Proč píšu ještě tuhle srandičku, bo já MY se nervujeme, stresujeme, hádáme a pak když mluvím s lidma, tak to mají vysoce v paži. A ještě se smějí do držky a mají ze mě prču, jak se fotr nervuje. Nejednou to bylo na rvačku, jednou do mě dokonce zajela stará rakovina. Fakt to se nedá.
Ještě závěrem, na PL je video jak přijíždí na sraz V4 Fico a dav usmrkaných padesát fracků na něj sprostě pokřikují a mávají UA vlajkamií. Já se ptám?!! Kde jsou Ti co nechtějí pokračovat ve válce a dráždit RF, KDE? KDE? V prdeli a serou na to, vono to nějak dopadne.

Pavel z Moravy
27. 2. 2024 17:56
Odpovědět  Slovan

Kamaráde ze ZČ, já už se s nikým venku nebavím, prostě jsem to vzdal. Je mi z toho co se děje smutně u srdce. Ještě, že mám možnost si popovídat s kamarády tady na webu i když někdy možná opruzuji až moc. Ale kecat jen tak o ničem prostě neumím. Je tady spousta fajn lidí a to posiluje. My víme svoje a to je důležité. Asi nám to nakonec houno pomůže, ale třeba jednou naše slova některé proberou a když ne, tak jsme alespoň nemlčeli, pro vlastní pocit, že člověk může sám se sebou žít je to důležité. Tak se měj a přeji všem klidný večer do vašich obydlí.

katango
28. 2. 2024 11:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ale neopruzujete. Je fajn, že tu jste.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
27. 2. 2024 17:09
Odpovědět  Pijack

Pánové, tady posílám pilulku na spravení nálady:

Rusko bombardovalo první z amerických tanků M1 Abrams poblíž Avdějevky

https://www.youtube.com/watch?v=Kdf_5M3L8Zg

skeptik
27. 2. 2024 17:19
Odpovědět  Pijack

Ano, je to postupný vývoj od horšího k ještě horšímu počínaje rokem, kdy byly první polistopadové volby.

když jsem viděl, jak se někteří invalidní důchodci a obyčejné zdravotní sestry radují nad tím, že prohrál Babiš a komunisté, dal jsem za pravdu ještě dalšímu citátu, který jsem si přečetl na internetu o tom, jak se pozůstalí radují na vlastním pohřbu. Všechny tyto a podobné výroky mají podobný smysl a obsah, totiž poukazují na to, že objektivně vzato většina voličů koalice Spolu i PirStanu volila v rozporu se svými zájmy.

Když milionář volí levici, jde o extravagantní rozmar, když však chudák volí pravici jde o krystalickou hloupost.“

Markýza
27. 2. 2024 18:17
Odpovědět  Pijack

To je pravda, ale obávám se, že za tím nejsou ani tak reptiliáni, nebo neoconi, ba dokonce ani Židi, prosím! Obávám se, že je to přirozený vývoj. Začnou se vám nabalovat blbci – ať už ve státě, nebo ve firmě – a skončí to přirozeným rozpadem obého, aby se to mohlo přeskládat a začít nanovo.

sizok
27. 2. 2024 19:17
Odpovědět  Markýza

Musím souhlasit. Ale s tím nanovo si nejsem tak jistý.

Markýza
27. 2. 2024 19:21
Odpovědět  sizok

Tak nějaký nanovo jistě, ovšem jak moc, to se teprve uvidí.

27. 2. 2024 22:31
Odpovědět  Markýza

A jéje! Tady si někdo odskočil na Tichého, nebo někam poblíž AlatRy, či k tvořivé splácanos… čo to tárám… k tvořivé společnosti, kde řádí reptiliáni a mimozemské entity jak urvané ze řetězu. Mimochodem zaznamenal jsem, že Tichý nějak utichnul s Gesarou co se s tím nes-ere a zřejmě konvertoval k politrukovi https://www.youtube.com/watch?v=_tWi7A4YVIk kde pod patronátem Globálního prediktora vynořivšího z pradávného nezmáma taky piklí za oponou různé nezemské entity. 🙂
P.S. Tak mi přijde, jestli Tichýho nějakej tenhleten Anunaki nebo Repták neotěhotněl.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
28. 2. 2024 08:38

Cožeto kdo to???

katango
28. 2. 2024 11:46
Odpovědět  Markýza

Asi nějakej prdlouš.

28. 2. 2024 13:41
Odpovědět  Markýza

ing. Jaroslav Tichý, zakladatel (2011) Občané 2011, kde se později (2018) intrikánka Vladimíra Vítová sebejmenovala za přecedkyni a z Občané 2011 se stala Aliance národních sil a Tichého odsunula na místopřecedu ANS. Později jeho zakladatelství vyzmizíkovala i z wiki – aspon tam už nefiguruje -, ale zde https://www.aliancens.cz/nase-prohlaseni ještě jo.
A kdo to? Inu, ten pán, co tu svými dlouhočlánky podvakrát prezentoval co spásu lidstva podivnost vymyšlenou ušáky zvanou CESARA/NEASARA.

katango
28. 2. 2024 11:45
Odpovědět  Markýza

Viz Zákony profesora Parkinsona.

Putinovec
27. 2. 2024 17:34
Odpovědět  Helena

Nepanikařte , od toho je tady západní fašistická sebranka , která k tomu má velmi vážné důvody . Právě vidíme v reálu likvidaci NATA a hned po něm bude následovat EU .
A to je pro ty zmetky důvod přemýšlet nad tím , co je čeká . Bude je před mezinárodním válečným soudem soudit RF , nebo jim někdo zařídí očistu tam , kde škodí ?
Vy nevidíte to zoufalé hemžení švábů , na které dopadá světlo ?

Pavel z Moravy
27. 2. 2024 17:59
Odpovědět  Putinovec

Jakože jsem víceméně pesimista říznutý realistou, také se mi zdá, že se blíží jejich konec. Oni už neví kudy kam, doufám že jim lid vše dokonale spočítá.

Pijack
27. 2. 2024 14:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Makarón za nápad vyslat vojáky NATO na Ukrajinu to schytává ze všech stran. Už ho krotí Němci i Švédové. Ukazuje se, že FICO měl pravdu. To krpec Vystrčil v Senátu nepřežije 🙂 A jestlipak Fica přestanou urážet v ČT a Č. rozhlase? Všechno co Fico řekl o Ukrajinských nacistech od roku 2014 tím pádem musely země NATO vědět. Tak silná koncentrace lhářů a nacistů v Evropě snad ještě od války nikdy nebyla.

Markýza
27. 2. 2024 18:11
Odpovědět  Pijack

Nepřestanou a krpec přežije, nedělejte si iluze. Ale že vychladnou oni i on aspoň trochu, to je nabíledni.

27. 2. 2024 14:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Moc bych za to nedal, že se v Paříži jednalo o vyslání kontingentu na Ukrajinu a zapojení Evropy do války. Nasvědčuje tomu několik indicií. Jednak Makarón prohlásil, že dal souhlas s vysláním francouzského kontingentu (prý do budoucna). Za další nepozvali Orbána, tedy měli obavy, že by Maďarsko prezentovalo výsledky do mediálního prostoru. Za třetí, premiér Fico těsně před odletem vydal prohlášení, že slovenští vojáci nikdy nebudou posláni na Ukrajinu – a to i za předpokladu, že by ho to stálo křeslo premiéra.
Evropani se snad úplně zbláznili a chtějí jadernou válku. S našimi kolaboranty můžeme očekávat Sarmat v Praze s nápisem “pozdrav udatným Čechům”. Jsme nejpravděpodobnějším cílem, protože Němci, Slováci a Maďaři jsou poměrně zdrženliví, Poláci při vší bídě mají největší armádu v Evropě, kterou Rusové proti sobě nepotřebují a Francie s Velkou Británií disponují jaderným arsenálem.

Pijack
27. 2. 2024 15:42
Odpovědět  pavelpe

Evropani si chtějí zopakovat Stalingrad. Tentokrát Stalingrad II 🙂

Pravdomluvny
27. 2. 2024 16:28
Odpovědět  Pijack

Evropané opakují nalodění na parník Wilhelm Gustloff…… jízdenka jednosměrná ☠️

zdendulka
27. 2. 2024 16:37
Odpovědět  Pijack

jo….. s Prahou jako prvním zničeným městem….. protože jsme nejagresívnější – tedy naše vláda, ale ta nás reprezentuje a basta.

sergej
27. 2. 2024 15:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať se práší za kočárem. 🙂
Blilík bude rozhazovat drobné v panské jízdě.
https://www.facebook.com/obcan.bily/videos/1514619622728880/

sergej
27. 2. 2024 15:44
Odpovědět  sergej

Mimochod osobní rodinný lékař vzápětí zemřel když oudal že jeho děti nejsou očkované.

zuzana
27. 2. 2024 15:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Po dvou letech se neoconi zoufale snaží o pokračování války na Ukrajině

https://aktax.cz/neoconi-zoufale-snazi-o-pokracovani-valky-na-ukrajine/

pedro
27. 2. 2024 16:30
Odpovědět  zuzana

Podcenili Rusko, protože Slované a východ. Naběhli si strašně. Slované jsou hodní, pracovití, poslušní, ale nesmíš je nasrat. Už se stalo, končíte s vykrádáním světa a ukazováním Slovanům, jak jste bohatí a oni chudí a zaostalí. Kdepak vy zrzaví potkani, Slované jen nikoho neokrádali, nevraždili, nebohatli z cizího jako vy. Končíte paznehti ze západu. Vy už jste si vše sežrali na tisíc let dopředu a chcete vyžrat Slovany. Pár jste nás vyrabovali, ale Rusko vás nakope do držky. Nepomohou vám ani dosazení, fialoví ňoumové.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
27. 2. 2024 17:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Jaképak válčení?!
Když chcete válčit, musíte mít několik nutných a nezbytných předpokladů. Musíte mít silnou armádu s náležitým vybavením, tj. jak výzbroj, tak zbraně. Musíte mít fungující ekonomiku, protože jakmile se válka protáhne – a to by se v případě války proti Rusku stalo nepochybně, pak nenahradíte ztracenou výzbroj a zbraně – stačí se podívat na Ukrajinu. Pak musíte lidi přesvědčit o tom, že oni budou za vás bojovat a budou bránit svoje rodiny a zemi. To tady není splněno.
Musíte mít dostatek potravin, protože hladoví vojáci, ani lidé válku pak – bez ohledu na cokoliv jiného – nebudou podporovat v žádném případě. Pak musíte mít nezbytně vojsko, které dokáže číst a psát, protože jinak nebude schopno ovládat nové zbraně a výrazně to zlepšuje zásobování a veškterou práci v týlu (na tohle se mnohdy zapomíná, ale je to naprostý základ budoucího vítězství!). Pak musíte mít infrastrukturu na patřičné úrovni, přebytek všech druhů energií.
A teď mi ukažte aspoň jedno z toho, co si ta “západní jako naše civilizace” v posledních desetiletích sama neničila? Tak jak chtějí válčit proti skutečně odhodlaným armádám a nebojím se říci i plně odporujícím státům?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
27. 2. 2024 18:08
Odpovědět  Peter 008

Tak toto si myslím i já Petře. Něco jiného je toužit po boji a vyslat tam druhé a ne sebe a svoji rodinku do toho konfliktu a něco jiného je být na to připraven. Banda škůdců nesplňuje žádné předpoklady z toho co jste právě uvedl. Nespokojení, hladoví a nevycvičení týpci nepřežijí ani výstup z vlaku. A tito zaprodanci a chtiví válečníci to moc dobře vědí. To jsou zoufalé pokusy těchto dacanů udržet se za jakoukoliv cenu u moci. Až přijde nová Bastila, tak se franťík a ekipa zaprodanců tady v Evropě pose.re.

pedro
27. 2. 2024 17:20
Ohodnotit příspěvek :
     

MOTO: “My – členové Pirátské strany toužíme, aby naši rodiče a prarodiče zemřeli na KORONAVIR, protože by se vykoupili za zločiny proti matce Zemi, které za svého života napáchali …”

zuzana
27. 2. 2024 18:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Zelenskyj žádá Itálii, aby vyhostila „Putinovy přívržence“

https://aktax.cz/zelenskyj-zada-italii-aby-vyhostila-putinovy-privrzence/

Markýza
27. 2. 2024 18:14
Odpovědět  zuzana

Už jsem viděla jinde. Jen by mě zajímalo, jestli je pyjanista vyjmenoval – a všechny 😎

Helena
28. 2. 2024 12:11
Odpovědět  zuzana

To už je ale pěkná řádka dní – to je stará informace, od té doby se po feťákovi Zelenským slehla země.