nezařazené

“Čas sebevrahů”

Další zdroj, který informoval o problémech Boeingu zemřel ve Spojených státech.

Čas „sebevrahů“: aneb pár slov o „svobodě slova“ v USA (a nejen)… Za necelé dva měsíce dva lidé, kteří světu řekli pravdu o nehoráznostech, které se dějí uvnitř korporace Boeing, a konkrétně o problémech letadla Boeing 737 MAX … zemřeli.

Ztrátu, kterou by firma jejich odhalením utrpěla nelze měřit pouze penězi.

I když se bavíme o desítkách miliard dolarů.

Zničili mýtus. Mýtus o tom, že korporacím na lidech záleží. Ve skutečnosti zasáhli do „základu“ současného západního lstivého světa dvou tváří, který svou filozofií omotal naši planetu, a který se dnes chystá definitivně uškrtit naši svobodu.

Proto ti, kteří s nimi otevřeně bojují a kteří žijí v jejich dosahu, jakoby náhodou, najednou umírají. Aby to ostatní ani nenapadlo.

Jeden spáchal… sebevraždu. Druhého podle příbuzných přivedla rychle do hrobu podivná a „rychle se rozvíjející infekce“.

Myslíte, že někdo bude hledat jejich vrahy? Samozřejmě, že ne. Nikdo je hledat nebude. Stejně tak, jak kyjevský režim nehledal ty, kteří přesně před 10 lety v Oděse upálili desítky lidí. Při takových vyšetřováních je nejdůležitější vše zamést pod koberec.

Proto je lepší předstírat, že k žádnému zločinu nedošlo. Jako v Oděse, kde se všichni mrtví zapálili sami (jak řekli v Kyjevě před 10 lety), a tady spáchali sebevraždu, … a náhodně zemřeli na podivnou nemoc.

t.me/yurasumy/14982

Zdroj úniků informací o pochybení ve výrobě Boeingu zemřel ve Spojených státech, uvádí Seattle Times.

Joshua Dean, bývalý auditor kvality u dodavatele Boeing Spirit AeroSystems a jeden z prvních informátorů, kteří tvrdili, že vedení společnosti Spirit ignorovalo výrobní vady na 737 MAX, zemřel v úterý ráno po boji s náhlou, rychle se šířící infekcí. 

Bylo mu 45, byl v dobrém zdravotním stavu a byl známý svým zdravým životním stylem. Nestěžoval si na zdravotní problémy, ale poslední dva týdny před smrtí byl v kritickém stavu.

Dean byl přijat do nemocnice se stížnostmi na dýchací potíže, později mu byla diagnostikována bakteriální infekce a poté došlo k selhání orgánů. Nakonec lékaři uvažovali o amputaci obou rukou a obou nohou, uvádí zpráva.

Dean podal výpověď v žalobě pro akcionáře společnosti Spirit a také podal stížnost u Federálního úřadu pro letectví uvádějící „závažné a hrubé pochybení ze strany vyššího managementu kvality výrobní linky 737“ ve společnosti Spirit.

Spirit propustil Deana v dubnu 2023 a ten podal stížnost na ministerstvo práce, kde tvrdil, že jeho propuštění bylo odvetou za to, že vyvolal obavy související s bezpečností letectví.

12. března byl ve své dodávce v Jižní Karolíně nalezen mrtev informátor, který pracoval pro Boeing 32 let a opakovaně informoval o nepravostech ve výrobě. 

Smrtelnou ránu si údajně zasadil 62letý John Barnett sám.

Jak bylo oznámeno, v lednu tohoto roku se během letu odtrhla část trupu Boeingu 737 Max. V poslední době jsou často hlášeny další problémy s letadly společnosti.

Andrzej Duda musel použít náhradní stroj poté, co byla na prezidentském letadle 737 po návratu ze Spojených států objevena závada. Dopravní letadlo tohoto výrobce bylo dříve nuceno přistát na letišti v Los Angeles.

Antony Blinken na začátku dubna musel přesednout z Boeingu do auta, aby mohl cestovat z Francie do Belgie,  protože letadlo mělo technické problémy.

Není to první problém s Blinkenovým letadlem: v lednu při odletu z Davosu byl ve státním Boeingu 737, do kterého Blinken a jeho doprovod nastoupili, objeven únik kyslíku. Závadu nebylo možné opravit a letadlo bylo prohlášeno za nebezpečné pro let. https://1url.cz/U1LR3

sdílet na

15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
pedro
2. 5. 2024 22:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Do boeingu nesednu.

Velitel
2. 5. 2024 22:46
Odpovědět  pedro

Si nevyberete, byl jsem v továrně AirBus v Toulouse a když jsem viděl zaměstnance pochopil jsem Jirásko Temno.

ijn
2. 5. 2024 22:50
Odpovědět  pedro

matematika dobrovolný předmět, rozvoj logického myšlení je zakázáno,………KoZa potřebuje pouze konzumenty……ČR plní zadání=výchova nepotřebných až hloupých lidí,…..tak tak spočtou oběti (mrtvoly) z válek, dopady nechápou, útočné nosiče jaderných hlavic F35 potřebujeme a k jakým cílům??? AČR i ČR řídí vrazi,…..!!!!!

Autor
3. 5. 2024 00:37
Odpovědět  ijn

A taky proto KOZA tu válku nakonec prostě musí prohrát.

Slovan
3. 5. 2024 08:40
Odpovědět  ijn

Tak to co ČSSR za socíku dokázala, to nemá ve světě obdoby a kdyby nás CCCP nebrzdili, tak kdoví kde bychom dnes byli. Tak proto jsme tam kde jsme, úkol z něl jasně, zničit ČSSR. A povedlo se.

Pavel z Moravy.
3. 5. 2024 09:16
Odpovědět  Slovan

Lidstvo nemá na to žít slušně a chovat se skutečně jako lidští tvorové. Někde v průběhu evoluce se stala ve vývojovém řetězci chyba a vznikl člověk – zvrhlé zvíře. To řekl jeden z přátel Einsteina. Netřeba v tom hledat více. Někdo se prostě sám umravní, jiný bude věčným grázlem a zmr.dem. V naší zemi se teď ti druzí dostali k moci. Bylo jim to umožněno apatií druhých. Tečka.

Slovan
3. 5. 2024 09:27
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Ahoj, však to tuna někde píši, že se dokáže veřejně ozvat pár desítek lidí a ostatní čekají, opodál, stranou. Čekají jak to dopadne a pak rozdávají moudra. A když nesouhlasíš vyhrožují. Teď mi dorazil mail a na něm citáty zpěváků a herců proti tomuhle swynstvu co tu je. Tak se asi už něco fakt děje. Pak tam byl ještě fór, že bude státní svátek až padne Fialova vláda a vožere se celá republika. 😊
P.S. Jó málem jsem zapomněl, teď jsem nakoukl na PL, si představ ONI už stačili dooookuurwyt i dětské piškoty a oplatky všeho druhu. Neskutečné. Já proč ti moji vrabci na mě koukají tak vyčítavě když jim je dávám. Hovada a lidi čumííííí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
3. 5. 2024 13:48
Odpovědět  Slovan

Však včera jsem četl jeden zajímavý článek, tuším od Štěpána Kotrby, který vzpomínal jak to žilo v hospodách. Asi o tom víš svoje, já tedy jo. Vraťte nám hospody, říká Kotrba i se vším co bylo.

Slovan
3. 5. 2024 14:04
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Nééé asi?!! Já chodil do kostela. 🤣
My měli tuna bandu cca o 25 “mužích”. 😊
Když jsme šli na zábavu, tak ve dvojvstupu, každý měl modrou rádiovku a fixem na ni napsanou přezdívku, kdyby se náhodou do nás chtěl někdo nasrratt, tak aby se nám nepomíchaly. Jinak plný hospody a samozřejmě že jsme šoupali nohama a nikdo si nedovolil sednot dědkum a fotrům na místo. Neexistovalo!!

Albi
2. 5. 2024 23:30
Ohodnotit příspěvek :
     

“Jako kyjevský režim nehledal ty, kteří přesně před 10 lety v Oděse upálili desítky lidí. Při takových vyšetřováních je nejdůležitější vše zamést pod koberec. ….”
Samozřejmě, protože nebylo třeba hledat. Viníkem byl přímo ten kyjevský režim, jak z nejnovější zprávy jasně vyplývá.
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2024/05/10-let-od-masakru-v-odese-v-dome-odboru.html
A jak to bylo ve skutečnosti?
Prakticky žádné z těl nemělo v krvi CO. Chápeme, že člověk hořící při požáru se otráví zplodinami hoření, které vdechne. To se nestalo. Pak se objevily pohádky, že se na stěnách vařil nějaký tmel a uvolňoval se nějaký plyn, který lidé vdechovali.
Z té budovy jsme pod údery, kdy lidé byli prostě loveni na ulici, vyvedli přes 300 lidí, sundávali jsme je i ze střechy. A ti, kteří zemřeli… zemřeli během několika vteřin. Když jsme vešli dovnitř, viděl jsem, promiňte, mrtvá těla sedící u stolu a ležící v polohách, které jsou při požárech prostě nemožné. ,,,,
Myslím, že to bylo uděláno za účelem zakrytí nějakých stop. Bylo příliš jasné, co se děje. ,,,,,,

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Iberiusto
2. 5. 2024 23:48
Odpovědět  Albi

Přečetl jsem moc, viděl jsem hodně videí z tohoto masakru.
Šokovala mne lhostejnost.
Kromě upálených byly i lidé zastřeleni.
https://www.youtube.com/watch?v=ElBD9IUgTlM               
https://www.youtube.com/watch?v=NMKOEsmrC8s              
https://www.youtube.com/watch?v=v-tv4rRoevg                                               
                                            

Pravdomluvny
3. 5. 2024 06:24
Odpovědět  Albi

Jmenují se “””Letecké katastrofy”””” a vyšetření provádí NTSB z uSSa…..pod koberec v Banderonacistánu zametá SBU

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ladik
3. 5. 2024 11:25
Odpovědět  Albi

A jak máme žít s těmi, kteří tuto zrůdnost podporují a navíc z prostředků, které oni sami nejsou a nikdy nebudou schopni vyprodukovat? Není možné žít s fašisty.

Slovan
3. 5. 2024 11:34
Odpovědět  ladik

Tak tady je to snad jasné, už jsem i podával návrhy, dejte mi lidi a já to udělám. Copák je tu málo práce, co je třeba obnovit a dát do kopy? 🙄😲

Autor
2. 5. 2024 23:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Článek jsem měl přeložený, ale nemohl jsem jej odeslat. Takže nic se neděje. Jen mi vůbec nefungoval internet, ač všechno bylo jako by v pořádku.
Nebyl to hackerský útok na o2, odkud mám internet?
Nejhorší je, že nemáte žádnou kontrolu a na podpoře už – podle předchozích zkušeností – byl jen BOT robot idiot, co vás donutí k něčemu a pak napíše, že musíte počkat až přijdou živí lidi.
Mimochodem díval jsem se donuceně na kousek nějaké debaty a … kam se hrabou komunisti! Pokud se nesouhlasilo na slovo, byl “diskutující”, který zásadně neoponoval, okamžitě usměrněn jak protistranou tak moderátorkou. “Stihl” jsem dvě otázky a poak jsem to vypl. Doufám, že dalších 15-20 let nebudu nucen se dívat na podobné “diskuse”.
Jo a tajky mluvili o tom, jak si Babiš nezaregistroval heslo kampaně a web na kampaň mu ukradli SPOLU a měli z toho srandu.
No na takové úrovni politika, to je vrchol .. no nenapadá mne žádné slušné adekvátní slovo.
No a k úvodu: je vidět, že tu panuje jakési “souznění”! 🙂 🙂 🙂 🙂
No a ještě, nemá v Boingu podíl rodinka Clintonových? Ta má ráda podobná řešení …

Naposledy upraveno$ s uživatelem$