nezařazené

Bývalý výkonný ředitel společnosti Pfizer požaduje, aby EU ukončila studie vakcín COVID-19 ohledně „rizika potenciální neplodnosti“ a dalších zdravotních problémů

1. prosince 2020 podal bývalý vedoucí výzkumu dýchacích cest společnosti Pfizer Dr. Michael Yeadon a specialista na plíce a bývalý vedoucí oddělení veřejného zdraví Dr. Wolfgang Wodarg žádost u EMA , Evropské lékové agentury odpovědné za celou EU, k okamžitému pozastavení všech studií vakcín
SARS CoV 2, zejména studie BioNtech / Pfizer na BNT162b (číslo EudraCT 2020-002641-42).

Yeadon a Wodarg tvrdí, že studie by měly být pozastaveny, dokud nebude k dispozici návrhová studie, která se bude zabývat řadou vážných bezpečnostních obav vyjádřených rostoucím počtem předních vědců, kteří zůstávají skeptičtí vůči rychlost, s jakou byly vakcíny vyvíjeny, uvádí německý web 2020 News.

Na jedné straně navrhovatelé požadují, aby se kvůli známé nedostatečné přesnosti testu PCR ve vážné studii použilo tzv. Sangerovo sekvenování. Pouze tak lze učinit spolehlivá prohlášení o účinnosti vakcíny proti Covid-19. Na základě mnoha různých PCR testů velmi odlišné kvality nelze s nezbytnou jistotou určit ani riziko onemocnění, ani možný přínos vakcíny, a proto je testování vakcíny na lidech samo o sobě neetické.

Rovněž poukazují na obavy vyvolané v předchozích studiích týkajících se jiných koronavirů – včetně:

* Tvorba takzvaných „neneutralizujících“ protilátek může vést k přehnané imunitní reakci, zvláště když se očkovaná osoba po očkování setká se skutečným, tzv. „Divokým“ virem. Tato takzvaná na protilátkách závislá amplifikace, ADE, je již dlouho známá z experimentů s vakcínou proti koronavirům (například u koček: během těchto studií všechny kočky, které původně tolerovaly vakcínu, zemřely po útoku divokého viru!).

* Očkování musí vytvářet protilátky proti s-proteinům SARS-CoV-2. Špičkové proteiny však také obsahují proteiny homologní k syncytinu, které jsou nezbytné pro tvorbu placenty u savců, jako jsou lidé. Musí být absolutně vyloučeno, že vakcína proti SARS-CoV-2 může vyvolat imunitní reakci proti syncytinu-1, protože jinak by to mohlo vést k trvalé neplodnosti očkovaných žen.

* Vakcíny mRNA BioNTech / Pfizer obsahují polyethylenglykol (PEG). 70% lidí vytváří protilátky proti této látce, což znamená, že u mnoha lidí se mohou vyvinout alergické, život ohrožující reakce na očkování.

* Příliš krátká doba trvání studie neumožňuje realistické posouzení vedlejších účinků. Stejně jako v případě narkolepsie po očkování proti prasečí chřipce by byly miliony zdravých lidí vystaveny nepřijatelnému riziku, pokud by bylo uděleno nouzové schválení a až poté bude mít možnost pozorovat vedlejší účinky očkování. BioNTech / Pfizer nicméně zjevně podal žádost o nouzové schválení 1. prosince 2020.

VÝZVA K POMOCI: Dr. Wodarg a Dr. Yeadon žádají co nejvíce občanů EU, aby podepsali petici zasláním 
zde připraveného e-mailu agentuře EMA .

Jak píše Ralph Lopez na “HubPages”, Dr. Yedon varuje, že polovina nebo dokonce „téměř všechny“ testy COVID jsou falešně pozitivní. Dr. Yedon také říká, že prahová hodnota kolektivní imunity může být mnohem nižší, než se dříve myslelo, a mohla být již v mnoha zemích dosažena.

https://bit.ly/385ucCR
https://bit.ly/2WiKNxF

sdíletj na