nezařazené

Bývalý šéf izraelského vesmírného programu: Mimozemšťané již dlouho navazují kontakt se Zemí

Bývalý ředitel izraelského vojenského vesmírného programu, brigádní generál izraelských obranných sil ve výslužbě, profesor Haim Eshed uvedl, že mimozemšťané již dlouho navazují kontakt s lidstvem, ale žádají, aby je neprozradili.

Eshed uvedl, že mimozemská rasa navázala kontakt s pozemšťany už dávno.

Profesor a brigádní generál Haim Eshed, bývalý vedoucí izraelského vesmírného programu, v rozhovoru uvedl: „Mimozemšťané požádali, abychom o nich zatím nemluvili. Lidstvo ještě není připraveno.“

“Mimozemšťané Galaktické federace říkají: počkejte, nejprve nechte lidi uklidnit.” 

Nechtějí vytvářet masovou hysterii. Chtějí nás nejprve přimět k rozumnosti a porozumění, “- cituje slova generála ve výslužbě Jerusalem Post s odkazem na jeho rozhovor s novinami „Yedioth Aharonoth“.

Poznamenal, že existenci mimozemšťanů téměř odhalil americký prezident Donald Trump.

Podle jeho slov mimozemšťané čekají, až se lidstvo vyvine a dosáhne stadia, kdy si uvědomí, co je to vesmír. 
Generál ve výslužbě uvedl, že existuje dohoda mezi americkou vládou a mimozemšťany o provádění experimentů na Zemi.

Mimozemšťané podle něj prozkoumávají vesmír a chtějí, aby se pozemšťané stali v této věci jejich pomocníky. 

Eshed tvrdí, že pod povrchem Marsu je jakási podzemní základna, kde žijí mimozemšťané. Američtí astronauti jsou s nimi v kontaktu.

Eshed dodal, že by byl před pěti lety za takový příběh hospitalizován, ale nyní se podle jeho názoru mění názor v akademických kruzích, … „dnes už se mluví jinak“.

“Kamkoli jsem s tím na akademické půdě přišel, řekli: ten muž ztratil rozum. Dnes už mluví jinak. Nemám co ztratit. Získal jsem své tituly a ocenění, jsem respektován na univerzitách v zahraničí, kde se také mění trend”.

Generál ve výslužbě má nyní 87 let. V roce 1965 působil v technologické divizi zpravodajské divize IDF (Izraelské obranné síly) na pozicích výzkumu a vývoje. V letech 1981 až 2010 měl na starosti izraelský vesmírný bezpečnostní program. V roce 2011 odešel z izraelského ministerstva obrany.

Prof. Haim Eshed sloužil v letech 1981 až 2010 jako vedoucí izraelského bezpečnostního vesmírného programu a v průběhu let získal třikrát izraelskou cenu za bezpečnost, dvakrát za důvěrné technologické vynálezy. Takže pokud se zbláznil a tato možnost je vždy otevřená, muselo se to stát za poslední desetiletí.

https://bit.ly/2K8rqnW

sdíletj na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
9. 12. 2020 20:50

Kontakty s mimozemšťany jsou popsané už ve Starém Zákoně, třeba nanebevzetí Enocha (P.S. A zase Židé 😛 )

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
9. 12. 2020 22:35
Odpovědět  Janinna

No ona jsou ta nanebevzetí popsána ještě dříve v indických eposech Rámajánam a Máhabharáta

Marta
21. 12. 2020 06:09
Odpovědět  scipio

V Indii dávno pred židovským _kresťanstvom – bolo prvé “vykresávanie” duchovného priestoru pre ľudí bohom Slovom kňazov brahmanov. Boh Brahma=Slovo a brah-man je boh-človek. Z tejto skutočnosti vychádza Starý zákon keď hovorí, že “slovo bolo u boha a to slovo bol boh”. V Rímskej ríši bolo až druhé ,kresťanstvo´ bohom Slovom – novým Slovom nového boha-záhady Nového Zákona. Teraz prišiel čas na vykresávanie ďalšieho duchovného priestoru, v ktorom bude vládnuť další nový boh-záhada a tajomstvo vládnutia “vyššej inteligencie” nad nevedomými ľuďmi. Americkej propagande sa podarilo od r. 1949, keď neďaleko podzemného komplexu výskumných laboratóríí a výrobných dielní pri Los Alamos, havarovalo UFO Hitlerovho konštruktéra tajných zbraní Wernera von Brauna, ktorého tam odviedli aby pokračoval v práci a vyvinul tam letúň diskovitého tvaru s kolmým štartom – dosiahnuť rekordný úspech. Dnes už celá mladá generácia verí na mimozemšťanov – lietajú okolo nás namiesto anjelov. A namiesto žido-kresťanského Boha-Otca máme vo vesmíre Radu čo to všetko riadi.