Bratislava, protesty – střelba do lidí. VIDEO

Protesty v Bratislavě, policie používá gumové projekty:

https://bit.ly/2WV1eUO

sdíletj na

3.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Tartus
4. 9. 2021 21:54

Ten ‘pokus o vraždu’ je zbytočne prehnaný.

Michal47
4. 9. 2021 22:55
Odpovědět  Tartus

Škoda, že tobě nějaký ten policejní fašoun neprostřelil krk, to bys kňučel jako zpráskaný pes a snad už bys jednou držel hubu!!

Tartus
5. 9. 2021 07:11
Odpovědět  Michal47

Chápem, že ľudia čo nechápu čítaný text, majú problém chápať aj základný význam slov. Preto tu som, aby som vám ho pripomenul.

Nezabúdajte, že aj vám sa môže stať nehoda, omylom niekoho zranite, a tá druhá strana to bude zveličovať, lebo ako je napísané: budú vás súdiť podľa toho ako vy sudite. Viem že vy tu vyznávate inú vieru, ale zamyslite sa, či je to naozaj jediná cesta, či neexistuje iná.

Milan
5. 9. 2021 12:38
Odpovědět  Michal47

Proč do krku? Radši do koulí. To by sice hubu nedržel, ale za to jak hezky by řval. Všímáš si, že křižákovi (Tartus byla křižácká pevnost) ani nedochází o co v jeho vlasti ve skutečnosti jde a za co tam lidé bojují? Nebo dochází? Pak je to odpornější krysa, než za jakou jsem ho doteď měl.

Michal47
5. 9. 2021 12:56
Odpovědět  Milan

Přesně tak, plně s tebou souhlasím! Nebo ještě lépe, za ty koule ho pověsit do průvanu a pořádně ho rozhoupat! Ten by prořval celou “symfonii o nejméně čtyřech větách”. Ale kdo ví, třeba se toho od čaputky a jejích gardistů ještě dočká?!?

Michal47
4. 9. 2021 22:39

Gumovými projektily to začíná a střelbou ostrými náboji s úmyslem zabít to končí! Nic nového pod sluncem, to už tady jednou v historii bylo za tolik neoliberály opěvované první republiky! A zrovna na Slovensku např. v Krompachách ve třicátých letech minulého století! Ten zraněný muž na tak těžké zranění může klidně umřít, ale to je těm novodobým gardistům na Slovensku zcela jedno. Co to tam “vládne” za hnusnou verbež (čaputka fašistka a spol.!), to je k neuvěření!!

zdena
5. 9. 2021 13:10
Odpovědět  Michal47

Má Slovensko tak neuvěřitelnou smůlu nebo je tam tolik politických neřádů, co se umějí před volbami tak hezky přetvařovat…. Slovácí nebyli nikdy žádní hlupácí, byli bojovnější než Češi – co se to s nimi najednou stalo ? Je mi Slováků nesmírně líto, ráda jsem tam jezdívala, ale kdeže loňské sněhy jsou….dneska bych tam nejela….

Editor
5. 9. 2021 18:22
Odpovědět  zdena

Slováci byli vždycky nevyzpytatelní. Dlouho se chovali velmi racionálně a najednou nakonec udělali zcela nesmyslnou věc, kterou nikdo nechápal a ve finále to nechápali ani oni sami. S odstupem pak říkají ” čo som to urobil za kravinu? Veď to bola totálná kokotina! “

Naposledy upraveno$ s uživatelem$