Boží mlýny melou ALE……z posledního?

(obrázek licuje nelicuje,…co to komu říká…

Frekventovaná jména v české republice
Údajně nejvíce je Nováků, Dvořáků a tak dále.
Specifikace někdy nepomůže, když se ček jmenuje Pepa Novák, nebo Pepa Dvořák.
Ve specifikaci pak můžeme pokračovat. Zedník, úředník, čurák, blonďák, plešatý, nebo i jinak.
Ale toto je pořád málo!!
Co třeba jméno Procházka, Procházková? Taky jméno velice časté. I Francko-pepovi, neboli císaři C A K. se říkalo Proházka (na mostě) podle fotky z novin.
Když ale přidáme jméno Petra? Už každý zbystří sluch, zrak i kudlu v kapse a zeptá se „to je ta čečenská matrace“?
A jsme ze zaměřováním doma.
Každý dneska ví, o koho se jedná. Čečenská matrace ale není ten výraz plně vystihující její psychickou úchylku, která ji usvědčuje z obdivu poprav muslimských vdov vlastními synky.
Totiž to je jejich právo šária a musíme to ctít. Vzít si pak jednoho z těch vyučených vrahů a bojovníku proti ruskému národu, nebo národům, to může udělat buď otrokyně odevzdaná Mohamedu, nebo fanatická masařka s obdivem k násilí. Pak přidáme štětinovo výskání nad mrtvými dětmi v Beslanu, když ONA mu vždy radostně sekundovala. Atd. atd. atd. atd. Důkazů je mnoho. Do většiny demokratických a slušných civilizací už jí zakázali vstup. Ne tak do Czechisse schweine teritorium. Tady je doma. Takže žádná čečenská matrace, ale Trampolína Islámského státu, potažmo nepravidelné armády Deep state alias CIA.
Ten Franta asi není zbabělý a tu facku od stoky deníku N (spíše léta neobsluhovaného nočníku N) přešel s nadhledem. Ale něco jiného je dostat facku od baby, které v dnešní nejisté době sáhnete PRO JISTOTU do rozkroku, jako Krokodýl Dundee a…něco jiného je dostat facku od bezpohlavní teroristy promrdané feny, která je zvyklá být přivázaná ke koženému stanu, jako koza. Až tady jsme došli. Dobro došli.
Ať už vezmeme fackování opilcem Kalouskem vůči kolemjdoucím, nečinnost státního zastupitelství vůči pokusu o vraždu na Jákla a to v Metru (nebo spíše v půlmetru), zmasakrování komouše a režiséra Svobody, totéž jeho poskoka Dolejše (který se poté zcela „napravil“) a v neposlední řadě pohlavek panu Ráthovi od kapsáře Macka (v parlamentě!!!), čím se tyto incidenty liší od činů kyjevské bandy, jako Turčynov, Parubij, Avakov, Jaceňuk a Poprošenka nevyjímaje? Ničím!! A ty budeš solit taky ničím!! Bez soli to nejde. Jde,…a já ti to dokážu. Nedokážeš a já se budu dívat. Nebudeš, protože tě dám zavřít do vězení……

Kam že to asi zajde?
Myslíte si, že MY císař budeme donekonečna přihlížet? Ne, nebudeme. Přijde chvíle , nebo spíš CHVILKA, kdy přijde impuls od globálních elit a pak vám bude galaxie malá. Vy pražská kafilérko.
Pakujte se do Germanistánu a pak dále k normanskému valu a tam skákejte zavčasu PO HLAVĚ do připravených indiánských kanoi a během pádlujte „objevovat Ameriku“, jako váš ital ve službách vandalského zločinu kristenjuk Kolumbovskij.
Kdože to řek?……příjde den, zúčtujem spolu.

Pro nás osvícené láskou a pravdou: ..ščastlivyje vremja a husitské zbraně do rukou!!. 😀

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
Přihlásit: Login
2500
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Komentáře vlákna
0 Odpovědi vlákna
0 Sledování
 
Nejvíce komentované
Nejméně komentované
1 Autoři komentářů

  Souhlas  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

To je persona na pozvracení, co?
Už jí tleskají Štětina, Hřebejk i prasák Novotný… no jo svůj k svému, jen aby se jim to fackování nevrátilo. Našlo by se dost lidí, kteří by jim dali s chutí do zubů. Jen aby nenaběhli na vidle, jejich optikou – fackovat novináře už se smí.
Trefně to okomentoval Ovčáček, když řekl.. co kdyby to bylo naopak, to by bylo řevu… Brutální ruský útok na svobodu slova.
Nelícuje… co to komu říká.. stačí se podívat.