nezařazené

Blinken lobbuje za údery na Rusko – NYT

Blinken lobbuje za údery na Rusko – NYT
Nejvyšší americký diplomat chce, aby Ukrajina dostala povolení používat americké zbraně za svými hranicemi

Americký ministr zahraničí Antony Blinken tlačí na administrativu prezidenta Joea Bidena, aby umožnila Ukrajině útočit na cíle hluboko uvnitř Ruska americkými zbraněmi, uvedl ve čtvrtek list New York Times s odvoláním na nejmenované americké představitele.

Zákaz byl podle Bílého domu uvalen z obav, že pokud by byly americké zbraně použity na území, které Washington uznává jako ruské území, vyvolalo by to eskalaci a potenciálně třetí světovou válku. Blinken obhajuje zrušení omezení po „vystřízlivění“ návštěvě Kyjeva začátkem tohoto měsíce, uvedl list s odkazem na zasvěcené zdroje.

Ukrajinští představitelé tvrdili, že neschopnost zaměřit se na ruské síly přes hranici americkými zbraněmi vedla k tomu, že jejich jednotky nedokázaly zabránit nedávným ruským postupům v Charkovské oblasti.

Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že ofenziva je reakcí na měsíce ukrajinských dělostřeleckých a bezpilotních útoků v ruské oblasti Belgorod a že je třeba vytvořit nárazníkovou zónu, aby byl Kyjev zbaven schopnosti provádět takové útoky. The Times uvedl, že ukrajinské zbraně „neobsahují sílu a rychlost amerických zbraní“.

Přečtěte si více NATO by mohlo sestřelit ruské rakety – ministerstvo
Kyjev zahájil lobbistickou kampaň na Capitol Hill s cílem vyvinout tlak na Bílý dům kvůli této záležitosti a má mezi zákonodárci několik spojenců. Skupina zástupců v pondělí podepsala dopis ministru obrany Lloydu Austinovi, v němž vyzvala k vyhovění ukrajinské žádosti.

Během úterního slyšení v Kongresu senátor Michael McCaul ukázal mapu znázorňující dosah raket ATACMS – zbraně, kterou USA darovaly Ukrajině – pokud by je Kyjev mohl použít v Rusku. Označené území nazval „útočištěm“ pro ruské jednotky a obvinil Bidenovu administrativu ze svazování rukou Ukrajinců za jejich zády.

Ukrajinský prezident Vladimir Zelenskij naléhal na větší zapojení NATO do konfliktu a tvrdil, že Západ by se neměl obávat reakce Ruska. Moskva věří, že Zelenského cílem je vyvolat eskalaci, aby si udržela svou pozici.
FILE PHOTO: US Secretary of State Antony Blinken testifies before the Senate Foreign Relations Committee on May 21, 2024. ©  Kent Nishimura / Getty Images

RT

sdílet na

71 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
23. 5. 2024 22:34
Ohodnotit příspěvek :
     

“... ukrajinské zbraně „neobsahují sílu a rychlost amerických zbraní“.?
A které jiné zbraně Ukrajina používá? 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
cool
24. 5. 2024 00:11
Odpovědět  Albi

Wundervafe? Jestli jsem to dobře napsal. 🙂

cool
24. 5. 2024 00:21
Odpovědět  cool

Ale vážně jestli to popadnou lampióni se ZHN tak je z evropy radioaktivní díra což by jistě za velkou louží i kvitovali. Kdybych mohl beru kramle někam do “peru hned. Předpokládám top euálníky že již prokázali že jsou na palici pokud nemají zajištěný záhrab i s vyproštěním ale třeba u poseidona nevím jestli to mají jako ponorku, hlubinnou

Albi
24. 5. 2024 00:40
Odpovědět  cool

S rozvojem dopravy + pokročilými technologiemi, (které už má kdekdo) je svět čím dál menší.
A jinou planetu nemáme, ani kdyby Amíci na Měsíci opravdu byli, navíc, když dokumentaci “ztratili” a za ta desetiletí ještě nenašli. -)

Což znamená – dnes už se nikde neschováte! Před digiotalizací, umělou inteligencí, Covidem a jeho “následovníky” …..

cool
24. 5. 2024 01:25
Odpovědět  Albi

Třeba jo, na raketoplánu měli astronauta kterému naměřili v otevřeném nákladovém prostoru digitálně 2m 60 a tam to kubrick netočil.:-)

Helena
24. 5. 2024 18:24
Odpovědět  Albi

Máte pravdu. Proto příští týden přijde Blinken do Prahy. Další návštěva USAzm.da, co se asi zase příšerného, šíleného pak stane. Zase potřebují Pyjalu a čučkaře do něčeho uvrtat, to je jisté. Právě proto sem jede osobně, jinak tyhle prasárny domlouvat nelze – přesně jak píšete – dnes se už ani oni nikde neschovají.
Jen pro info: těsně před 21. 12. návštěva Soroše u Pávka, před atentátem na Fica Pyjala s čučkaři v USA ve velíně CIA /ještě před tím návštěva FBI v Praze/ – a teď Blinken a velení NATO.
Kdyby Pámbu dal a letadlu s Blinkenem a těmi zm.dy upadaly křídla a motory z letadel.

Pavel
24. 5. 2024 09:30
Odpovědět  cool

Myslím. že nejen z Evropy.Rusové prokázali, že jsou schopni zasáhnout cíle kdekoliv na světě. Sarmat má 10 hlavic samostatně naváděné na různě cíle po nevypočitatelné trajektorii. Jedna ponorka u Aljašky a 10 velkých Amerických aglomerací dopadne jako Hirošima. Plus Poseidon, takže žádné bezpečné místo neexistuje. Putin to řekl jednoznačně, “my půjdeme do nebe a vy do pekla”.Ale vysvětlete to debílkům jako jsou ti naši, ti žijí furt v zajetí Holywoodských filmů o neporazitelné a skvělé US Army co je ochrání! Taková hovádka se snad ani nemohla narodit, ti se museli vyskytnout!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
24. 5. 2024 09:50
Odpovědět  Pavel

Ne-e, ty museli vypěstovat v kádince nebo sestrojit.

Slovan
24. 5. 2024 09:51
Odpovědět  Pavel

My si z toho děláme srandičky ale když ty liberální šmejdy všechny po očku sleduji, tak ono to tak vypadá, že mají v těch hlavinkách hnuto a zřejmě si myslí, že se u těch jaderek jen tak trochu opálí, jako u moře.

Pavel z Moravy.
24. 5. 2024 11:23
Odpovědět  Slovan

Ahoj kamaráde, přečti si velmi zajímavý článek Iščenka – Velké Rusko a zničující konsolidace ukrajinských zombie na myslenkyocemkoli.blogspot.com. Víš jak Milan pořád mluví o tom roku 2026, že se tam něco zásadního odehraje. Tak západ a NATO má prý za úkol udržet ten stav na Ukrajině i za cenu dalších statisíců obětí zmagořených banderovců, aby vybudovat armádu a nejlépe již v roce 26 se pustit do otevřené války s Ruskem. Nu a východňáři, tedy Baltové, Poláci atd mají být těmi co do toho půjdou. Takže klídek barde, vše se teprve rozjíždí.
.

All
24. 5. 2024 12:16
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Velmi nebezpečný bude rok 2025. Kdo sledoval svobodné zednáře dlouhodobě,tak někteří z nich prozradili i ten třetí termín III.sv.války naplánovaný na tento rok ( a ti hajzlíci plánují vždy dlouhodobě,na desítky až stovky let dopředu a nic se nikdy neutají uplně ) Záleží ovšem na mnoha okolnostech.Jediní,kdo jim v tom brání, ( a situaci mění )jsou Rusko a spojenci Ruska. Velmi dobře tito dobře vědí i o planetárních změnách,které přichází v cyklech jednou za 12 000 let,jsou velmi dobře informovaní,mají a zatajují mnoho info i od minulých civilizací a jejich součást plánu je uchopit absolutní moc nad Zemí těsně před těmi největšími planetár.změnami,kdy takjakotak mnoho lidí zahyne při přírod.pohromách,ale ONI-přežijí a budou vládnout těm,co zůstanou po svém,jako obvykle.CHtějí i před planet.změnou vyvraždit část populace válkou,protože hrozí jim,že přeživších po pohromách bude stále mnoho..! Ještě chci připomenout třeba egypt.faraony,ti totiž vytvořili pro ,,obyčejné lidi” tenkrát kult RA-učili je uctívat Slunce.Dobře věděli,že vše na Zemi je propojeno se Sluncem a že Slunce zde vše dotváří,včetně člověka.Učili takto lidi,aby byli se Sluncem ,,přáteli” a chovali se uctivě ke všemu.

All
24. 5. 2024 12:38
Odpovědět  All

Planeta spolu se Sluncem silně reaguje i na chování lidí,co a jak dělají a jak myslí. Dobře se ví,že základem našeho vesmíru je Informace.Dokonce i ta věta z Bible,že,,Na Počátku bylo Slovo” je takto pravdivá”..Navýšená energie,která nyní přichází na Zemi od středu naší galaxije slunce silně ovlivní. A Slunce tuto energii může buď podržet a oslabit…, anebo ji pustí v plné síle na Zemi-může ji i zesílit. Proč ? Důvody jsem naznačil. Všichni jsme se Sluncem propojeni a skrze něj s okolním vesmírem a Celkem vesmíru.Změny i Záblesky od Slunce přichází postupně ve vlnách,ne naráz,jsme stále varováni,abychom se změnili.. ( ale ti zlí jsou ještě horší a dobří stále lepší..) Nakonec i sv.Jan hovořil o příchodu ,,několika jezdcích”..šesti,či sedmi..Rozhodující je Myšlení a chování lidí.Oddělí se ,,Zrna od plev”. Fiala,pětka,NATO,EU,to jsou jen pytle plev,plevy a kamení v Systému.

Slovan
24. 5. 2024 13:53
Odpovědět  All

👍 👍 👍 👍 👍
Souhlas, vše vede k tomu že ONI na rozdíl od nás toho o životě člověka a jiných pro nás záhad ví hodně. Ty setkání tuna byly.

Mike
24. 5. 2024 12:02
Odpovědět  Pavel

Nejčtenější deník NYT hustí americkým ovečkám do hlavy, že radiace po jaderném výbuchu vyvane do druhého dne, takže jaderná válka je jenom hlasitější válka konvenční, kterou lze přečkat v úkrytu. Navíc prý Ruské hlavice jsou slabé, v mnoha případech ani nevybuchnou, anebo ty rakety cestou samy spadnou.
Obávám se, že američtí studenti nikdy neslyšeli nic o poločasu rozpadu a jejich představitelé věří, že jsou Ruské rakety z překližky jako americká obrněná vozidla, která při drobné nehodě zniční i ta naše Fábka.

Rattus
24. 5. 2024 12:53
Odpovědět  Mike

Viděl jsem na You americké animované video co dělat ve městě při jaderném
výbuchu.Jedna z prvních věcí co radili bylo vezměte mobil a zavolejte svým
přátelům a rodině zda jsou v pořádku.K tomu není co dodat.

Tom
24. 5. 2024 14:06
Odpovědět  Rattus

Vzpomněl jsem si na jednu geniální odpověď Chruščova Reganovi, který, když mu hrozil, že Amerika má tak moc jaderných zbraní, že může zničit Rusko desetkrát, tak mu odpověděl: my nejsme tak krvelační, nám bude úplně stačit vás zničit jednou!

EvaK
24. 5. 2024 21:42
Odpovědět  Tom

Tam bude mýlka a půjde o jiného sovětského přestavitele.
Chruščov zemřel 11.9.1971, velel SSSR 1953 až 1964.
Regan byl prezidentem v letech 1981–1989, jedině že by se potkali, když byl guvernérem. 33. guvernér Kalifornie (1967–1975).
To musel být Brežněv.

Tom
25. 5. 2024 01:28
Odpovědět  EvaK

Děkuji za upozornění 🙂 . Chybu jsem udělal v Američanovi – byl to Kennedy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
moravák
28. 5. 2024 14:46
Odpovědět  Pavel

Nezachrání je nikdo.Spojili se s hloupými potomky kolonistů , většinou gaunerů bůhví odkud, kteří ukradli území severní ameriky indiánům. Ti kteří jsou jedinnými skutečnými národy v dnešních USA. To vše ostatní je sebranka která nemá právo se nazývat národem a která z cca 280 let existence té jejich unie anektovaných států , celkem 240 let je neustále v nějakém konfliktu , kdy se sprostým terorizmem snaží “vyvážet” tu “svoji” rádoby demokraci ,kdy opravdová demokracie , tedy vláda lidu, o ně nikdy ani nezakopla. A dopracovali to akorát na nejzadluženější zemi světa směřující ke krachu, přs to, že kradli kde sde dalo. Celé ty roky je ovládá a táhne do pekel 5 sionistických fašistických rodin a těm hlupákům to ještě pořádně nedocvaklo ,přes to, že celý svět to už ví.

Slovák
24. 5. 2024 12:08
Odpovědět  cool

Scott Ritter o tom už dlho hovorí, že príde eskalacia, kde bude Rusko dunútené pozit na KroReichu takticke nukleárne zbrane! Ale ja to vidim ze obe strany planuju koniec bielej rasy na konci 5.veku slnka a konci Anno Magnus, tak ako sa vyhubili predtym Indiani Ameriky a Indiani v Indii, píše o tom Maha’ bharata= Veľka vojna ( a India si vzala zasa meno Bharat), a radioaktivne Mohenjo-daro ci oblasti prérii USA!
Už davno tvrdím, ze aj Kodex Zouche-Nuttall,strana 36 ukazuje žltého vladcu buduceho ” zlateho veku” a 1.veku slnka v novom Precesnom roku, zaciatkom veku Vodnara- Hlavy zodiaku! A pred červenymi Indianmi tam boli čierny obri/ giganti ako ” Olmekovia” s Ohnivymi očami- obociami ako Yama boh smrti…A takto skoncia teraz biely kolonisti po nuklearnom vymazaní v amnezii a par sa bude prehaňat po prériach Ameriky, nevediac co sa im stalo, aka bola ich minulosť! Rusko zotne Ameriku, a Európania to schytaju z oboch strán! Tak to nastavili nasi zednářskí chazaři!!!!

Albi
24. 5. 2024 00:33
Odpovědět  cool

Ale že by do dneška bojovali výhradně svými, na Ukrajině vyrobenými?
A USA + KoZa se na to nečinně dívaly?

cool
24. 5. 2024 00:51
Odpovědět  Albi

Tam už jim stále bojuje deploid uranium s poločasem rozpadu 126? tisíc let. Střely z ochuzeného uranu z vyhozeného muničáku ale dolétlo to až do němec, to se museli v pindostanu smát.
Vážně se mi zdá že znalosti řadových vojáků zvs tu chybí a lidé tu jsou snad jak píp. To že horní patro korporátu je “určeno sdělil již doktor Hnízdil.
https://www.youtube.com/watch?v=ms2DDtXH9bs
Navíc v pyramidě moci západních ho.not jsou lidi až na ….
comment image?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3zg2SNqYIyxr2cXtm1xXuw0Ab9-eCSV7ECT137owlXrlAbio6zKlL4ONo_aem_AY179T34LrGZP-iOfYD2xfOvvNukN5FdxB1pQru3wjMhMvVP-ONGjt4V87Cn4p0UWK2yz0NgfBIL1r_e0kFd6qd6

Pavel z Moravy.
24. 5. 2024 10:37
Odpovědět  cool

A myslíš si, že dlhovím otrokům to v palici spíná? Té většině sepne pouze kebab dle čichu jejich motorické funkce. Nátura zůstane nezměněna.

zuza
24. 5. 2024 10:50
Odpovědět  cool

už vyše roka pravidelne sledujem stránku windy.com, je to jediná meteo stránka, ktorú poznám a ktorá poskytuje dáta o radiácii. No a na tej Ukrajine celkom dosť pribúda miest so zvýšenou rádioaktivitou, predpokladám, že sú to miesta, kde bola uskladnená munícia s ochudobneným uránom. Časť z toho dárečku vietor zanesie aj k nám…. V Srbsku aj v Iraku je o dosť vyšší výskyt rakoviny a rodia sa postihnuté deti v dôsledku použitia tej munície.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
josef
24. 5. 2024 20:37
Odpovědět  zuza

Zuzi, U 238 je alfa zářič. Jedná se o protony. Vzhledem k tomu, že to jsou hmotné, “kladně nabité” částice je jejich dosah nepatrný. K odstínění stačí ve většině případů list papíru. Takže zjišťování přítomnosti ochuzeného uranu na základě radioaktivity je problematické. Větším problémem je toxicita U 238 a schopnost způsobit rakovinu.

Boomer
25. 5. 2024 08:23
Odpovědět  josef

.. marná je veškerá vaše snaha osvětová, zaručeně směroplatné, obrázky vyfutrované, předžvejkané a snadno stravitelné informace z “aktax.” nepřebijete.

cool
25. 5. 2024 09:36
Odpovědět  Boomer

Tomu rozumí jak koza petrželi. 🙂

josef
24. 5. 2024 20:19
Odpovědět  cool

Cool možna jste. Tedy ve smyslu písničky “Jsem děsně COOL … “. Ale clever , clever asi nebudete. I ve vzdělání máte jisté mezery. Typuji Vás na polovzdělaného ZELENÉHO AKTIVISTU . Své tvrzení jsem schopen i dokázat. Ale proč ?

Boomer
24. 5. 2024 21:03
Odpovědět  josef

.. trefa přímo do černého, tedy vlastně do zeleného!

franta
24. 5. 2024 23:10
Odpovědět  josef

“cool” je dyslektický blekota, co všude možně pod články patlá ty svoje zdegenerované hovadiny. Dříve se nazýval .lak, nebo potkan, nebo sergej, atd.atd.. Je všude jako mor s těma jeho idiotskejma vejžblechtama.

cool
24. 5. 2024 23:45
Odpovědět  franta

Mne může urazit jenom inteligent po záchytce.
🙂 Vy tři wolové, pravda na intenziometru se měřilo pouze v rentgenech ale v alfa beta gama. Ale pozřené nosiče částice alfa vás odráglují “super a z krevního řečiště nedostanete. To že to záření nově měří ještě v remech a beckerelech jasně znamená že tomu nerozumí takže nejste sami. Naměří v jiných jednotkách vždy jinak něco jiného ale proto si dokazováním přídávají tituly jako poblitologové.

cool
24. 5. 2024 23:47
Odpovědět  franta

Nehejkej gramatiku vřískale ego tautologu. Vidím do tebe jak do hubené kozy, mamlasi. 🙂

stan
24. 5. 2024 09:09
Odpovědět  Albi

Myslím, že se láme chleba. USA ztrácejí půdu pod nohama a vědí, že Rusko na Ukrajině dominuje, takže se snaží Rusko vyprovokovat.Ale i když se jim podaří prosadit , že budou rakety z Ukrajiny létat na Rusko, tak si akorát naserou do vlastního hnízda, protože v tu chvíli jak přiletí do Ruska první raketa a zabije stovky nebo tisíce lidí, tak v tu chvíli už Rusko nemá na co čekat.Odvetný útok už je myslím připraven a troufám si tvrdit , že USA z toho vyjdou jako poražený.A pak už se můžeme dočkat tak rychlé demontáže tohoto satanského režimu, že to bude jedině ku prospěchu.

Pavel z Moravy.
24. 5. 2024 10:29
Odpovědět  stan

Systém mrtvé ruky to dokončí. Tady ta společnost na západě je již natolik zdegenerovaná, že jí není pomoci. Jeden spolupracovník Einsteina to pravil dobře, v průběhu evoluce ve vývoji člověka došlo k chybě a vzniklo zvrhlé zvíře. A s touto chybou se lidské plemeno potýká neustále. Jedna etapa prostě končí a my jsme si na ni zadělali sami, převratem v 89 tém a jaká to byla kurdyna sláva. A když se kouknu na tu společnost dnes, jak je prostoduchá a jednoduchá, běhá mi mráz po zádech. A to se žvatlalo těm lidičkám při převratu, jak nebude důstojná a vzdělaná. Jo, žvatlat se může o všem, tak teď jsme se již dožvatlali do závěru normality.

jsladin
24. 5. 2024 09:16
Odpovědět  Albi

Notabene, rukama a hlavama amerických “instruktorů”.

Ladislav 💤
24. 5. 2024 06:43
Ohodnotit příspěvek :
     

No, tak se konečně toho průplavu mezi Kanadou a Mexikem ještě za našeho života dočkáme! Bravo Blivajs! Kdo chce kam, rychle pomozme mu tam!

Jiri1
24. 5. 2024 07:32
Ohodnotit příspěvek :
     

USA potrebuji rozpoutat svetovou valku, protoze uz sedi na hrnci a maji prujem. CIA hrdlorezove zabijeji vsude odpurce Pax Americana.

Hrobař
24. 5. 2024 08:06
Odpovědět  Jiri1

Ale neměli by zapomenout že tentokrát by to bylo i u nich

katango
24. 5. 2024 09:52
Odpovědět  Hrobař

Prosím vás, jak by mohlo něco s motorkem z fénu a a čipem z pračky doletět tak daleko (IRONIE A SARKASMUS), až do kolébky demokracie (DTTO)?

Slovan
24. 5. 2024 10:34
Odpovědět  katango

Tak to v závorce jste zmiňovat nemušela, tady to foukalo jako na Sibiři. 😊

katango
24. 5. 2024 11:11
Odpovědět  Slovan

Musela. Abych byla konzistentní, protože nedávno jsem psala, že to budu muset dělat.

Slovan
24. 5. 2024 11:25
Odpovědět  katango

Musíte? Ále nemusíte, muší se jen zemřít.

katango
24. 5. 2024 17:52
Odpovědět  Slovan

No tak chtěla.

Slovan
24. 5. 2024 18:37
Odpovědět  katango

No a to je právě ono paní doktorko. Sice hrozí vymínusování do bezvědoní,ale o to je to větší prča, že muší přemýšlet, jak to ten Slovan zase myslí. A pak právě podle mínusů poznáte, kolik jich se ani nesnažilo. 🤣🙋‍♂️

katango
25. 5. 2024 10:58
Odpovědět  Slovan

Víte, mně je dost jedno, kdo se snaží a kdo se nesnaží. Nejsem tady v práci.

Slovan
25. 5. 2024 17:53
Odpovědět  katango

Hmmm……

katango
25. 5. 2024 19:36
Odpovědět  Slovan

Vy prostě musíte mít poslední slovo (smajlík)!

Ladislav 💤
24. 5. 2024 19:41
Odpovědět  Hrobař

👍👍👍👍👍

Ladislav 💤
24. 5. 2024 10:50
Odpovědět  cool

👍👍👍👍tohle píšu už spoustu let.
Za každou prasárnou ve světě, opakuji za každou jsou gengstři usa!! Není třeba dlouhého přemýšlení!

Pavel
24. 5. 2024 15:40
Odpovědět  Ladislav 💤

Spolu se svými bratránky Brity!

Kolemjdoucí
24. 5. 2024 17:53
Odpovědět  Pavel

Neopomínejte pejzaté – ti personálně vládnou kowbojům, oni mají pod palcem londýnský City i Wall Street, Fed, evropské banky i vlády, média… Ostatně v Rusku také…

Boomer
24. 5. 2024 21:05
Odpovědět  Kolemjdoucí

. a taky trpaslíci!! Ty potvory vám vlezou všude…

Joe Arp
25. 5. 2024 18:37
Odpovědět  Boomer

Voni jsou jako ty Suchoprde!

24. 5. 2024 14:28
Odpovědět  Jiri1

Chcípající kobyla…to je.

Jiri1
24. 5. 2024 07:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Zeme kacera Donalda, ktera pristala namisto na mesici v Holywoodu nejak citi, ze ji uz nikdo ty jeji pohadky neveri a ze ji ma za zlocinecke doupe.

Frank
24. 5. 2024 07:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Vypadá to ak, že Rusové budou muset pořádně přitlačit na pilu.

Eva
24. 5. 2024 08:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Pán opět zapomněl medvídkovo varování?
Jeho tlapičky tentokrát sáhnou přes Atlantik i Pacifik. Nevynechají ani Albion.

Jan
24. 5. 2024 08:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Prezident Pavel se zranil na motorce. Zpravodajec Koudelka na pokyn svých nadřízených z CIA jistě brzy předloží “důkazy o tom, že mu brzdy štelovali ruští agenti” a proto je třeba, aby česko neprodleně vyhlásilo válku Rusku a vpadlo na Ukrajinu.

Ladislav 💤
24. 5. 2024 08:49
Odpovědět  Jan

Nene, to jen karma varuje! Brzy se dočkáme!
Když mohou padat a velmi často helikoptéry, proč ne motocykl?

cool
24. 5. 2024 10:35
Odpovědět  Ladislav 💤

Bodejť, ruská ropa.

Pijack
24. 5. 2024 09:01
Odpovědět  Jan

CIA už je u nás jako doma. Čeští zpravodajci na pokyn Koudelky úslužně vaří jejich agentům kafíčko a chodí jim nakupovat koblihy. Jaký je rozdíl mezi protektorátem za Hitlera a protektorátem dnes? Ten za Hitlera nám byl vnucen. Ten dnešní jsme si “vybojovali” dobrovolně sami.

Ladislav 💤
24. 5. 2024 10:52
Odpovědět  Pijack

👍nic bych za to nedal, že už sídlí na hradě! Takže ta barabizna pod hradem je nevyužita a tak vyhodit do luftu!

cool
24. 5. 2024 10:33
Odpovědět  Jan

Už zas. 🙂 Sekernici mu zglajšaltoval .utin.

Kolemjdoucí
24. 5. 2024 17:56
Odpovědět  Jan

Čuk a Geg co by falešní moto servismani- to sedí 😉

Vláďa
24. 5. 2024 09:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Jestli jsem si dobře všiml tak nějak nám zmizela ta diskuse o oficiálním vyslání vojáků některých zemí NATO na Ukrajinu a přišlo se s nápadem sestřelovat ruská letadla, drony a rakety z území těchto států. Opět to bude pouze plácání a snaha zastrašování. Dobře vědí, že by se staly legálním cílem ruských útoků. A Amerika, která by ráda aby to ty státy udělaly a bude je možná k tomu tlačit, dá opět ruce od toho pryč. Stejně jako to bylo s vysláním vojáků.

Miro 2
24. 5. 2024 11:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukrajinci mají dostat povolení od našeptávačů z USA zasahovat v Rusku? Jak směšné, kdyby to pro Ukrajinu nebylo tak tragické. Mám zato, že se právě Blinken přiznal, jak je to už od začátku s ukrajinskými přípravami na převrat Majdanem v roce 2014 a našeptávači z USA s plánem postavit do souboje s Ruskem místo sebe Ukrajinu. Ukrajina doplatila krví a obrovskými škodami na to, že se našeptávači USA spletli v plánech udolat Rusko a že jim USA (tento nový přítel) stoprocentně dopomůže k vítězství. Čas už brzy ukáže co bude následovat dál, a to jestli se USA a NATO budou opět blamovat jako naposledy v Afganistanu a nebo jestli nakonec různými provokacemi dojde ke světové jaderné válce.

Slovák
24. 5. 2024 11:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Rusko by malo lobovať za údery Iranu cez Hezallah na Izrael, priamo Tel Aviv!!!

24. 5. 2024 14:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Smůla Blitko…spíše se tobě a tvým kumpánům pořádně podíváme pod sukně… 😀

zuzana
24. 5. 2024 16:36
Ohodnotit příspěvek :
     

NATO se stalo vojenským křídlem globalistické kabaly, která usiluje o sebezničení všech národů

https://aktax.cz/nato-se-stalo-vojenskym-kridlem-globalisticke-kabaly-ktera-usiluje-o-sebezniceni-vsech-narodu/

Slovák
25. 5. 2024 00:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Hrdinovia za klavesnicami na gaučoch, radšej rozmýšľajte! Putin išiel za Lukasenkom predebatovat takticke jadrové údery na UkroReich, ak zaútočia raketami zapadu do hlbokeho vnútrozemia! A možne otvorenie frontu z Bieloruska, ked sa situacia vyhroti do takeho rozmeru! Už prekročili veľa červených čiar a Rusko už nemôže im dovolit ničit Ruské mestá v tyle. Židovský sionista Blinken už pozná výsledok! Budú páliť ich rakety na Ruské mestá hlboko vo vnútrozemí! Takže sa pripravujte na nukleárnu WW3, blíži sa aj k nam! Uz to tvrdím roky, že toto všetko co sa deje vo svete je jedno veľké Jiddiš Divadlo u Forda!!! Tento plan mali už davno v minulosti! Obe lóže- tá Západu a aj Východu! Tato civilizácia je ako mnohe pred nami, odsúdená na zánik! A oni debre vedia prečo, len vy neviete co je za tým!!!