nezařazené

Bitka Poláků s homosexuály z britské armády

Polská policie prověřuje skutečnost rvačky mezi obyvateli Ozisze ve Varmijsko-mazurském vojvodství kde jsou umístěni vojáci mezinárodní bojové skupiny NATO.

Jednotka NATO ve městě Ozisze, které se nachází 50 km od ruských hranic (Kaliningradská oblast), je vedena jako „mezinárodní“ pouze na papíře. 

Ve skutečnosti je tam umístěno 500 vojáků z Velké Británie. 

Před několika dny vypukl konflikt mezi Poláky a Brity v místním baru The Dollar. Potyčka byla způsobena skutečností, že dva homosexuální vojáci z Velké Británie, Ashley W. a Kevin S. (na obrázku), začali veřejně projevovat svou „lásku“. Homosexuální chování vyvolalo nespokojenost ve společnosti mladých Poláků oslavujících v baru narozeniny.

“Policejní stanice v Ozisze obdržela od zaměstnanců zprávu, že v restauraci došlo k bitvě. Policisté, kteří dorazili na místo, zadrželi účastníky konfliktu. Mezi nimi jsou 4 obyvatelé Ozisze a 6 vojáků. Dva civilisté byli vážně zraněni a potřebovali lékařskou pomoc. U zadržených vojáků se ukázalo, že jsou cizinci, a byli předáni zástupcům vojenské jednotky,“ řekl novinářům náčelník okresní policie  Grzegorz Kobeszko .

Vyšetřování vede kriminální útvar okresní správy, do vyšetřování incidentu byli zapojeni zástupci vojenské policie.

“Incident vyvolal vlnu diskusí, nespokojenosti a zášti na zahraniční vojáky na sociálních médiích. Jak se ukázalo, není to poprvé, co jsou místní obyvatelé konfrontováni s násilnickým a arogantním chováním vojáků mezinárodního praporu NATO,“ konstatuje portál dziennik-polityczny.com.

https://bit.ly/3lQ5Sv7

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
KarelDar
25. 3. 2021 13:49

Ta fotka moc na restauraci nevypadá.