Bill Gates Vyzývá Světové Vlády, Aby TRESTALY Každého, Kdo Se Staví Proti Maskám A Vakcínám

Bill Gates vyzval vlády po celém světě, aby udělily tresty online uživatelům, kteří zpochybňují roušky a očkování.

V novém 30minutovém rozhovoru s britským politikem Jeremym Huntem Gates diskutoval o „připravenosti na pandemii“ a současném globálním zavádění vakcín.

“Potřebujeme nový a nový způsob vakcinace ,” řekl Gates Huntovi<

Lifesitenews.com uvádí: Gates zdůraznil, že je důležité potlačit to, co nazval „falešnými informacemi“ kolem nového koronaviru a doprovodnou vládou schválených „vakcín“. Posteskl si nad nárůstem takzvané „váhavosti s maskami“ a „váhavosti ohledně vakcíny“ mezi těmi, kteří se rozhodnou nenasadit si přikrývky nebo se podrobit experimentálním injekcím.

Namísto spoléhání se na sociální média při regulaci toho, „co by mělo kolovat online“ ohledně vědeckých diskusí o medicíně a injekcích COVID, Gates navrhl, že by vlády měly „posílit“ kontrolu cenzury online médií poté, co kritizoval platformy jako Facebook za to, že jsou „malé“. pomalu“, aby srazil kladivo.

Technologický magnát dále navršil ještě větší odpor vůči gigantům sociálních médií, vysmíval se jejich motivacím ohledně publikování obsahu jako daleko ke ctnosti, a zároveň obhajoval, aby vlády převzaly dohled nad internetovými diskuzemi.

S argumentem, že není „realistické“ očekávat, že Big Tech bude dostatečně silně moderovat, Gates navrhl, že „vlády nakonec rozhodnou [o údajných] divokých konspiračních teoriích: musí být dvakrát kontrolovány? Mají zpomalit jejich šíření? Musíš tam dávat vyvažující názory?”

Poté, co Gates vyjádřil určitou nespokojenost s globální reakcí na COVID-19, vysvětlil Gates, že nyní chce vidět politiky plánující „budoucí pandemie“ a stavět na společném úsilí roku 2020 tím, že mezinárodní orgány zavedou programy lékařského dohledu a začnou „cvičit“. “ reagovat na možné biologické hrozby pomocí řady „zárodečných her“.

Gates například vyzval k vytvoření „pandemické pracovní skupiny při WHO [Světové zdravotnické organizaci]“, která by prováděla simulace bioteroristických útoků na letištích.

“Říkáš, dobře, co kdyby bioterorista přinesl neštovice na 10 letišť?” Víte, jak by na to svět reagoval? Existují přirozeně způsobené epidemie a epidemie způsobené bioterorismem, které mohou být ještě mnohem horší než to, co jsme zažili dnes.“

Pracovní skupina by vyžadovala „desítky miliard“ investic od světových národů, aby se připravila na možnost výroby biologické zbraně, navrhl Gates.

“Takže byste si mysleli, že to bude priorita,” řekl a předpovídal, že “příští rok bude tam, kde bude třeba provést tyto [finanční] alokace, včetně této globální pandemické pracovní skupiny.”

Zdroje: En-volve.com ; LifeSiteNews.com
strojový překlad

sdíletj na

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan
15. 11. 2021 01:48

Doufejme, že se co nejdříve přesvědčí, co znamená úsloví že na každou svini se už vaří voda.

BB Rad
15. 11. 2021 16:03
Odpovědět  Milan

Jeho bývalá asi velmi dobře věděla proč se rozvedla .

Pavla
15. 11. 2021 10:49

Vím co nepotřebujeme, you 😉

Drak
15. 11. 2021 11:20

Světový bioterorista č.1, ví o čem hovoří.

Michal47
15. 11. 2021 14:32
Odpovědět  Drak

Tuto už od pohledu odpornou svini s p……. ksichtem si měl dávno najít nějaký velmi schopný dálkový ostřelovač ruského speznazu se zabezpečenou únikovou cestou z místa činu a byl by brzy s tou “covidovou” hysterií konec a lidstvo by si oddechlo!! Že tato bestie je ještě naživu, je velkou zátěží po všech stránkách pro celou Zemi!!!!!